Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#23621 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 15 maj 2014 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę

A Tak mówiąc o dziewczynie na gospodarkę, to u Mnie w Woj.Dolnośląskim to ciężko o faceta który chciałby przyjść do dziewczyny na gospodarstwo:> i ja sie pytam czemu:D

Jak ciężko o faceta to może dziewczyny trza poszukać- tak po europejsku ; nowocześnie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 05:59
  •  

#23622 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 15 maj 2014 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę
miroM1984

Ale to chyba nie oznacza że nie spotkam nikogo kto by chciał przyjść do Mnie na Gospodarstwo?:D

Jak ciężko o faceta to może dziewczyny trza poszukać- tak po europejsku ; nowocześnie ;)

Nie, nie jednak nie będe tak szaleć:D Zostanę przy poszukiwaniu faceta:D

#23623 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 15 maj 2014 - 20:02

Dziewczyna na gospodarkę Jak wujaszek wybuduje kurnik blisko mnie (takie plany) to mogę do ciebie przyjść i jeszcze porządny posag wniosę he he

#23624 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 15 maj 2014 - 20:16

Dziewczyna na gospodarkę Będziesz wujowi kury podprowadzał - kurę pod pachę i do panny. :P

#23625 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 15 maj 2014 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę To nie chodzi o poszanowanie się czy nie to o to chodzi że jeżeli obydwie osoby czują ze cos wisi w powietrzu to obydwoje powinny starać się o siebie nie wiem jakos tak kombinować aby było aby byli szczęśliwi, przecież potrzeba czasu aby się dotrzeć nie od razu będzie widać czy dadzą radę czy nie. Także dziewczyny jak widzicie że to ten to nie dajcie się innym i walczcie czym się da i to tak zeby w końcu i on zobaczył i coś z tym zrobił, nie. Oj trzeba będzi zrobić tak wszystkich do autobusu i ci co chcą na gosp to do tych co z gosp i będzie w końcu po problemie. :D

Edytowany przez zetorlublin7341, 15 maj 2014 - 20:19.

#23626 Share MartaNowak

MartaNowak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 15 maj 2014 - 20:23

Dziewczyna na gospodarkę ja jestem z miasta i poszłam na gospodarstwo i nie nażekam :P

#23627 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 15 maj 2014 - 20:39

Dziewczyna na gospodarkę Marta takich kobiet jak ty trzeba jak najwięcej.

#23628 Share Minkkaaa

Minkkaaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:pszczelarstwo, dekoratorstwo, książki, rolnictwo, wsk 125, język angielski

Napisany 15 maj 2014 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę @MartaNowak będe ci mówić SIOSTRO :).

@miroM1984 wiesz faktycznie troche lat juz przezylam i jakos nigdy niespotkalam sytuacji gdzie chlopak bez gospodarki poszedl na gospodarke. Bynajmniej zadna mi do glowy nieprzychodzi. O ile chlopak musi sobie szukac innego zajecia, i jak juz dorwie inna robote, to przyuczac sie do gospodarki juz mu ciezko jak i tak zarabia pieniadze. Z kobietami jest troche inaczej. Wiec Panie mają trudniejsze zadanie znalezc Panów na gospodarke niż Panowie poszukać sobie żony na wieś. Poza tym kobiet jest wiecej - srednio 10 kobiet na jednego mezczyzne.

@zetorlublin7341 niewiem czy ci jeden autobus starczy, czy nielepiej zamowic jakis pociag z kilkoma wagonami. Oj impreza by byla :D

#23629 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 15 maj 2014 - 21:12

Dziewczyna na gospodarkę 10 Kobiet na jednego ! trochę przesadziłaś - Faceta i autobusu się nie goni ...........................będzie następny...

#23630 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 15 maj 2014 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę

@MartaNowak będe ci mówić SIOSTRO :).

@miroM1984 wiesz faktycznie troche lat juz przezylam i jakos nigdy niespotkalam sytuacji gdzie chlopak bez gospodarki poszedl na gospodarke. Bynajmniej zadna mi do glowy nieprzychodzi...

ja znam wiele przypadków, chociaż najwięcej z poprzedniego pokolenia, a tak ogólnie to u mnie w okolicy dziewczyny nie chcą zostawać na gospodarce, zwłaszcza że we wszystkich prawie przypadkach mają braci, a gdzie same dziewczyny to rezygnowali całkowicie z gospodarstwa jak jeden sąsiad... urodziła mu się córka, ale chciał syna więc dalej spróbował ale urodziły mu się bliźniaczki :) trochę był zrezygnowany ale jeszcze raz przycisnął żonę w łóżku i ... znowu bliźniaczki i wtedy zrezygnował i poszedł do pracy a gospodarstwo w dzierżawę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23631 Share farmtrac804WD

farmtrac804WD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 15 maj 2014 - 21:50

Dziewczyna na gospodarkę A czy jest tu jakaś dziewczyna z bieszczad?? ;)

#23632 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 maj 2014 - 22:02

Dziewczyna na gospodarkę A tak z ciekawości zapytam panów: Czy czujecie się bądź będziecie czuli zrezygnowani/zawiedzeni jak będziecie mieć same córki? Jak wy do tego podchodzicie?

#23633 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 15 maj 2014 - 22:13

Dziewczyna na gospodarkę ja nie widzę powodów do zmartwień w takim przypadku, dziewczynki małe są takie słodziaki i dużo grzeczniejsze od chłopców, lubią się przytulić do tatusia :)
zawsze jak jadę do dalszej rodziny to od razu dwie dziewczynki się do mnie kleją i nawet nie dadzą chwili oddechu he he

#23634 Share jaroWM

jaroWM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 15 maj 2014 - 22:19

Dziewczyna na gospodarkę ja mam 2 córki (trochę ponad 1,5 i 4 lata), a trzeciego dziecka żona już nie chce... bo nie jest powiedziane, że będzie chłopak, mamy swoje lata (36 i 35), no i czy zdrowe będzie...

cieszymy się, że w ogóle dzieci mamy. w naszym bliższym i dalszym otoczeniu znamy z kilkanaście małżeństw, co są przed, w trakcie i po in vitro i to z różnym skutkiem... niektórzy po 30, 40k PLN władowali i nic.

#23635 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 16 maj 2014 - 04:06

Dziewczyna na gospodarkę To Lina pracujem tak długo i zawziecie aż pojawi się synek, nie da rady :D . Każde dziecko to dar i nie ważne jakie będzie mważne że byle było ;)

#23636 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 16 maj 2014 - 04:19

Dziewczyna na gospodarkę oj zawsze można i córkę przyuczyć do pracy na wsi, a taka która zna pracę potem w życiu sobie lepiej poradzi. mam kilka znajomych (kilka dobrych lat młodszych) rodzina wielodzietna i nieźle prosperujące gospodarstwo, dziewczyny (4) od dziecka przyuczone do pracy i na prawdę w porządku, tylko takie sobie znaleźć (ech marzenie).

#23637 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 16 maj 2014 - 07:00

Dziewczyna na gospodarkę Teraz juz nie ma takich jasnych podzialów na prace kobiece i męskie i całe szczęście. Kobieta tak samo może prowadzić gospodarstwo a mężczyzna dom. A czy dziewcynki są grzeczniejsze? Z tym się akurat nie zgodze :) Nieważne czy chlopak czy dziewczynka byleby zdrowe było :) A zycie samo ułoży jak ma być.
Nas bylo 5 i siosta, ja i brat mamy gospodarstwa.

#23638 Share krecik1983

krecik1983

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 16 maj 2014 - 07:19

Dziewczyna na gospodarkę Jak człowiek ma córeczkę, to może i później będzie mieć fajnego zięcia. Dziecko - czy to córka czy syn - tak samo należy kochać. Przynajmniej moi rodzice tak robili :)

#23639 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 maj 2014 - 07:22

Dziewczyna na gospodarkę

oj zawsze można i córkę przyuczyć do pracy na wsi, a taka która zna pracę potem w życiu sobie lepiej poradzi. mam kilka znajomych (kilka dobrych lat młodszych) rodzina wielodzietna i nieźle prosperujące gospodarstwo, dziewczyny (4) od dziecka przyuczone do pracy i na prawdę w porządku, tylko takie sobie znaleźć (ech marzenie).

Ja mając jakieś 9- 10 lat już jeździłam pachpajem przy zbieraniu siana np, włączali mi najwolniejszy bieg i kazali trzymać prosto kierownice :D
Od małego jestem nauczona pracy na wsi, ale w mojej okolicy jak już mówiłam to wogóle nie jest traktowane jako zaleta. Żona farmera to długonoga farbowana lala, najlepiej z miasta, która ma tylko ładnie wyglądać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23640 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 16 maj 2014 - 07:23

Dziewczyna na gospodarkę Ja z obserwacji stwierdzam mimo wszystko że dziewczynki grzeczniejsze tylko ja mówię o dzieciach poniżej 10 roku życia a nie o nastolatkach.

Izolda po prostu urodziłaś się w nieodpowiedniej okolicy, u mnie aż tak mocno nie zwracają uwagi na to żeby była laska niesamowita. W mieście pobliskim też jakoś te "najlepsze" są same gdy takie przy kości i powiedzmy przeciętnej urody (kwestia gustu oczywiście) już dawno mężatki i już dzieci mają. Bo do takiej to i sie przytulić jest do czego, umiała zadbać o siebie to i o męża będzie potrafiła :) jeden kolega dla przykładu powiedział że nawet dziewczyna nie musi mu się podobać bo to tylko kwestia przyzwyczajenia i aby tylko w głowie miała i pracowita. Także widocznie tutaj inny świat :)
A facetów wolnych (25-35) są całe tłumy, najlepiej to widać na zabawie pobliskiej bo niejednokrotnie to wszystkie ściany obstawione i tylko podchodzić i wybierać :)
Jak jest tu gdzieś Mietek86 to on to potwierdzi :)

Edytowany przez daremw, 16 maj 2014 - 07:58.