Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34938 odpowiedzi na ten temat

#23501 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 13 maj 2014 - 20:13

Dziewczyna na gospodarkę No ja zmywarke mam na 3osoby i co trzeci dzien myje.

I po sobie widze ze to szybko sie nazbiera.

Edytowany przez banan575, 13 maj 2014 - 20:13.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 05:34
  •  

#23502 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 13 maj 2014 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę Po prostu jak w ,,KOGEL -MOGEL '' łazienka ..... ,, a co łazienka musi być'' - tak u Ciebie zmywarka :P

#23503 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 13 maj 2014 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę U mnie w domu zmywarka myje trzy razy dziennie;)

#23504 Share Minkkaaa

Minkkaaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:pszczelarstwo, dekoratorstwo, książki, rolnictwo, wsk 125, język angielski

Napisany 13 maj 2014 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę @biała513 uuuuaaaa 3 razy dziennie to albo ciągle jecie, albo pełen dom ludzi. Ba jak u mnie 3 osóbki w domu. Za to jak zjada na weekend to wychodzi 20. Tak i wtedy od swieta w ruch idzie zmywarka. A po 3 dniach nie zawsze zmywarka domyje, niestety to tylko sprzet i trzeba poprawiać Koleżanko. Tylko niemów że byle jaka zmywarka, tylko tak jest po prostu :) może akurat u ciebie inaczej.
@Szymi40 "Kogel-Mogel" ostatnio leciał w tv i pewnie żeś oglądał :)

#23505 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 13 maj 2014 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę Nie no sorry bardzo, technika techniką ale jak ja bym miała 3 dni gromadzić brudne gary żeby uzbierac skład to już wolę jednak postać przy zlewozmywaku

#23506 Share donweter1989

donweter1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, wędkarstwo

Napisany 13 maj 2014 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę

@ donweter1989 wróć po 8 godzinach (a to minimum bo i więcej czasu się pracuje) pracy non stop i znajdź czas dla rodziny, sprzatnij mieszkanie, a dodatkowo coś ugotuj i wyśpij sie na następny dzień. Może fakt trochę chęci potrzeba, ale jak brakuje czasu to nawet nie masz gdzie wsadzić tej SWOJEJ chęci.

@Daremw zaraz ci powiem jak sie udaje: niewierze że podczas tej kilkunastogodzinnej pracy niewpadniesz na chwile do domu. Owszem są momenty gdy trzeba szybko robic w pospiechu bo np. deszcz się zbliża i siano biegiem zbierać :D ale w większości przypadków kobiety (bo o nich głownie w tym momencie mówimy) mają czas na ogarnięcie domu. Ciasta ci nikt niekaże piec, chyba bardziej wolisz je jeść co nie? :)

Tak się składa, że ja poza gospodarstwem pracuje jeszcze na etacie w innym gospodarstwie i często jest to ponad 8 godzin, a jednak mam czas na robotę u siebie na wypad na ryby, spacer, przejażdżkę motorem, w weekend impreza i w tv zdążę popatrzeć i niewyspany też nie chodzę. Uwierz mi na słowo chęci, chęci i jeszcze raz chęci to jest 90 % sukcesu.

#23507 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 13 maj 2014 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę u mnie w domu jest 8 osób ;)

#23508 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 13 maj 2014 - 20:34

Dziewczyna na gospodarkę Oglądałem nie raz - chociaż nie przepadam za filmami .....

#23509 Share Minkkaaa

Minkkaaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:pszczelarstwo, dekoratorstwo, książki, rolnictwo, wsk 125, język angielski

Napisany 13 maj 2014 - 20:35

Dziewczyna na gospodarkę @donweter1989 patrząc po nicku to rocznikowo stary niejestes :) jak przekroczysz 50 to zobaczymy czy tak bedziesz wszędzie latał :) a co z tymi 10% zdradź nam sekret. Jakaś mikstura??? :D p.s. jaki masz motor???

@biala513 no tak przy takiej liczbie osob jest co robic.

#23510 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 13 maj 2014 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę

Nie no sorry bardzo, technika techniką ale jak ja bym miała 3 dni gromadzić brudne gary żeby uzbierac skład to już wolę jednak postać przy zlewozmywaku

Ale skad ja z 3osob tyle garow i naczyn wezme zeby co drugi dzie myc??? :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23511 Share donweter1989

donweter1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, wędkarstwo

Napisany 13 maj 2014 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę

@donweter1989 patrząc po nicku to rocznikowo stary niejestes :) jak przekroczysz 50 to zobaczymy czy tak bedziesz wszędzie latał :) a co z tymi 10% zdradź nam sekret. Jakaś mikstura??? :D p.s. jaki masz motor???

@biala513 no tak przy takiej liczbie osob jest co robic.

No tak jestem na półmetku 50. Co ma być to będzie. A jesli chodzi o motor to w tej chwili wielbie motorower simson enduro s51. Świetna maszynka, bieg numer 2 prędkość patrolowa i obczaj okolicznych pól ;-)

#23512 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 13 maj 2014 - 21:12

Dziewczyna na gospodarkę u mnie poki co tez 3 osoby, nie było sensu inwestowac w zmywarke

#23513 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 13 maj 2014 - 21:59

Dziewczyna na gospodarkę u mnie 5 osób i każdy po sobie zmywa od razu tylko po obiedzie zmywa się wszystko razem i po robocie

#23514 Share jaroWM

jaroWM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów

Napisany 13 maj 2014 - 22:00

Dziewczyna na gospodarkę u mnie rodzina 2+2 i zmywarka "60" chodzi pełna dzień w dzień, ale na tanim prądzie :) czasem i tak wszystko się nie mieści.

#23515 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 13 maj 2014 - 22:28

Dziewczyna na gospodarkę U nas też w myśl zasady zjadłeś było dobre to teraz nóżki i myjemy po sobie, czemu jedna osoba ma się kotłować pod zlewem. Jako że jem na małym talerzyku to zmywania dużo nie ma :lol: B)

#23516 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 14 maj 2014 - 06:31

Dziewczyna na gospodarkę no właśnie a nic tak nie wkórza jak pelen zlew kiedy jest potrzebny do czego innego

#23517 Share zanetabagier

zanetabagier

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:książki, podróże, zgłębianie tajnik rolnictwa(dopiero od 8 lat mieszkam na wsi) jestem bitym mieszczuchem :)urodziłam się i wychowałam w mieście :)

Napisany 14 maj 2014 - 07:59

Dziewczyna na gospodarkę o jacie też macie problem :D skąd Wy przykład czerpiecie? U mnie w rodzinnym domu było 13 osób (11 dzieciaków +rodzice + pies) mama nie miała zmywarki a pralkę to tylko starą wysłużoną Franie :) a w dodatku pracowała razem z tatą (nadal pracują), wymieniali się, jak mama miała na rano to tata nocki lub popołudniu i zawsze było wszystko porobione, poprane, posprzątane obiad zawsze na czas a i tata zawsze znalazł chwilkę na jakiś meczyk czy majsterkowanie z braćmi czy pomoc w lekcjach. No ja mam teraz lajcik zmywarka, pralka automatyczna i w gospodarce full wypas :D żyć nie umierać

#23518 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 14 maj 2014 - 09:13

Dziewczyna na gospodarkę Kiedyś nie było zmywarek,pralek automatycznych, ciągników ,dojarek i innych maszyn a ludzie mieli więcej czasu niż teraz.

#23519 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 14 maj 2014 - 09:29

Dziewczyna na gospodarkę często się zdaje że powierzchnia gospodarstwa ta sama, a czasu o połowę mniej wolnego :) niby mechanizacja a jak co do czego to jeszcze gorzej heh

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23520 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 14 maj 2014 - 13:47

Dziewczyna na gospodarkę Tylko że ceny były inne dawniej te 30 lat temu miał 3 krowy i potrafił z nich rodzinę wyżywić, stara zasada za litr mleka 4 litry ropy, nawozy na tony, tak samo węgiel, ja jak w latach 80 miał tą produkcję co teraz to bym był miliarderem, niestety teraz się utarło że musisz mieć dużo a jak masz dużo to sprzedajesz za śmieszne pieniądze, mechanizacja mechanizacją ale aby wyzyć musisz mieć coraz więcej, i więcej a jak masz dużo i inni mają to aby sprzedać popuszczasz cenę i koło błędnie się zamyka. Dlatego narazie tyle mi wystarczy pola więcej nie zamierzam brać, bo robić po nocach i być własnym niewolnikiem w gospodarstwie mi się nie uśmiecha. :D