Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34962 odpowiedzi na ten temat

#23441 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 11 maj 2014 - 17:12

Dziewczyna na gospodarkę No jak jeszcze panowie mają co pokazać. Dlatego że do żniw zostało jeszcze z 3 miesiace czas najwyzszy zacząć robić kaloryferek, nie ma na co zwlekać. Grunt to optymistycznie spojżeć na sprawę nie :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:41
  •  

#23442 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 11 maj 2014 - 19:40

Dziewczyna na gospodarkę jakie spostrzeżenia po eurowizji, jak dla mnie wygrana Conchity z Austrii to żenada. Fajnie wypadła Szwecja, Islandia i Słowenia nasi też dobrze, ale do czołówki troszkę brakowało. Ogólnie szkoda czasu było siedzieć przed TV do 00:30 żeby zobaczyć dziwoląga który zdobywa pierwsze miejsce tylko w wyniku poprawności polityczno - społecznej.

Edytowany przez binek, 11 maj 2014 - 19:42.

#23443 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 11 maj 2014 - 19:58

Dziewczyna na gospodarkę W mnastępnej eurowizji wystawmy Annę Grodzką z "Kiedy byłem małym chłopcem" - sukces i 1 miejsce murowane :/

#23444 Share zanetabagier

zanetabagier

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:książki, podróże, zgłębianie tajnik rolnictwa(dopiero od 8 lat mieszkam na wsi) jestem bitym mieszczuchem :)urodziłam się i wychowałam w mieście :)

Napisany 11 maj 2014 - 20:15

Dziewczyna na gospodarkę

3 synów - teraz czas na córę ... uciekłaś na wieś bo byłaś ,,bitym mieszczuchem'' :o ;)

no a co do mojego "jestem bitym mieszczuchem" to jak byś nazwał babeczkę która urodziła się i wychowała w szarym brudnym blokowisku dużego miasta? Za dziecka to ja krowę widziałam tyle co w programie przyrodniczym lub książce do biologi a ze zwierząt to tylko pies, kot i co najwyżej chomik mi były znane :P a teraz z pomocą oczywiście mam 2x dziennie do ogarnięcia 85 krów <_< i na mojej głowie jest pilnowanie muta, pasz, śrutowanego zboże, otrębów i tych innych bajerów, to co nie bity mieszczuch?? W tym przypadku zwycięża miłość rzecz jasna, że jeszcze nie zwiałam :D zpoowrotem do miasta

#23445 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 11 maj 2014 - 20:16

Dziewczyna na gospodarkę bo to włąśnie byla kobieta z jajami (ta z Austrii) ;)

#23446 Share zanetabagier

zanetabagier

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:książki, podróże, zgłębianie tajnik rolnictwa(dopiero od 8 lat mieszkam na wsi) jestem bitym mieszczuchem :)urodziłam się i wychowałam w mieście :)

Napisany 11 maj 2014 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę a eurowizja do bani nie było co oglądać :(

#23447 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 11 maj 2014 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli eurowizja będzie szła w tym kierunku w którym poszła to trzeba ją olać i nie rozmawiać o tym bo to dziwne jest żeby zboczęńcy byli na szczytach trzeba ich tempić a nie rozmawiac o nich

#23448 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 11 maj 2014 - 20:51

Dziewczyna na gospodarkę Gdzie te czasy kiedy wygrywało się talentem a nie tym czym się szokuje ludzi czy golizną, eurowizje gdzie wygrywali włosi, Abba, czy kiedy Górniak występowała, nic nie miałem do naszych występujących ale szkoda że tylko dziewczyny świeciły biustami, niczym więcej, bo nie ukrywajmy mieli przeciętną piosenkę, według mnie, gdyby nie kobiece walory wątpię czy ktoś inny by się nimi w ogóle zaintersował. Dla mnie tylko szkoda że zespól piersi nie dostał się z Bałkanicą, tam jest wszystko słowa, rytm i całość z vervą. :D

#23449 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 11 maj 2014 - 22:18

Dziewczyna na gospodarkę No ja tv to nie ogladam,. A ta eurowizja to jakies nieporozumienie.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#23450 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 11 maj 2014 - 22:28

Dziewczyna na gospodarkę

a eurowizja do bani nie było co oglądać :(

Oj było na co popatrzeć jak nasi startowali. Taką praczkę sobie znaleźć to nawet by mi się pranie spodobało :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23451 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 11 maj 2014 - 23:08

Dziewczyna na gospodarkę jahooo ja bym wolal - wokal szpaka a grodzka jako tancerka-jakby ktos nie wiedzial to w krakowie[i okolicach] dostala ponad 20 tys glosow. donatan tez jest z krakowa
eurowizja to cyrk i "baba z broda" idealnie tu pasuje, niedawno wygral prawdziwy transwestyta z izraela[polityka koliduje czasami z geografia].

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#23452 Share zanetabagier

zanetabagier

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 12 maj 2014 - 09:40

Dziewczyna na gospodarkę

Oj było na co popatrzeć jak nasi startowali. Taką praczkę sobie znaleźć to nawet by mi się pranie spodobało :D

a mnie się nie podobało :unsure: no ale jak kto woli

#23453 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 12 maj 2014 - 11:06

Dziewczyna na gospodarkę @zanetabagier widzę że na wsi się nie nudzisz....toć TY nie masz czasu myśleć o ucieczce ;) przy tylu krowach to chyba macie jakiegoś pracownika !

#23454 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 12 maj 2014 - 11:44

Dziewczyna na gospodarkę

Taką praczkę sobie znaleźć to nawet by mi się pranie spodobało :D

Ciekawe na jak długo by Ci się to pranie spodobało ? ^^ Znając mężczyzn ,śmiem twierdzić że bardzo szybko byś wymiękł . :P Oczywiście o pranie chodzi ,tam się kolego nie zagalopuj . :D Zresztą Szaman i tara do prania ...hmmmmm jakoś to mi nie pasuje . :lol:

#23455 Share zanetabagier

zanetabagier

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 12 maj 2014 - 12:26

Dziewczyna na gospodarkę Panowie co Wy sądzicie o dziewczynach które z miasta się wplątały w gospodarkę? Szacunek czy pogarda? Dadzą rade czy nie?

#23456 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 12 maj 2014 - 12:39

Dziewczyna na gospodarkę u mnie w sąsiedniej wiosce jest taka dziewczyna na gospodarstwie już 10lat i daje radę i nie narzeka.ważne jest to ,że jest pracowita i nie boi się ubrudzić a nie to że jest z miasta.

#23457 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 12 maj 2014 - 12:50

Dziewczyna na gospodarkę Moja bratowa i brat mieszkają w mieście ale jak przyjadą to sami biorą się do roboty aż im trzeba nieraz nagadać że odpocząć przyjechali a nie pracować. Jak ktoś lubi pracę a nie leżenie to i na wsi i w mieście zajęcie sobie znajdzie i nieważne skąd pochodzi, bo teraz częściej dziewczyny ze wsi mniej pracowite się robią.
Ale na szczęście kilka jest na forum co pracy się nie boją :) I tych strasznych rolników :P

#23458 Share Minkkaaa

Minkkaaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:pszczelarstwo, dekoratorstwo, książki, rolnictwo, wsk 125, język angielski

Napisany 12 maj 2014 - 13:39

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyny z miasta w moim odczuciu sa traktowane z lekkim przymruzeniem oka, ale kopara opada jak biora sie za robote i potrafia jezdzic ciagnikami na polu :D

#23459 Share zanetabagier

zanetabagier

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 12 maj 2014 - 13:48

Dziewczyna na gospodarkę

@zanetabagier widzę że na wsi się nie nudzisz....toć TY nie masz czasu myśleć o ucieczce ;) przy tylu krowach to chyba macie jakiegoś pracownika !

oczywiście do pomocy mamy szwagra mojego jest strażakiem ma dyżury 24h a potem 48h wolne w domku i jak jest to pomaga no i zatrudniamy dwoje ludzi + ja i mąż i teściowa jako niania :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23460 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 12 maj 2014 - 17:16

Dziewczyna na gospodarkę u nas jedna do wsi przyszła do gospodarza już chyba z 8 lat temu i chodzi do tej pory (około 100 dojnych), jej mąż cały czas tylko jak jest okazja to kupuje ziemię, a teraz powiedziała do niego: a ty sk****synu jeszcze postawisz kilka krów to sam sobie będziesz robił- to cytat nic nie przestawiłem :) a on właśnie jeszcze dobudowuje z tyłu kawałek obory na jakieś 30 sztuk he he
najlepsze jest to że przed ślubem mówiła że pójdzie na wieś to chociaż trochę odpocznie w końcu (pracowała w mlekovicie na produkcji), teraz inaczej śpiewa he he