Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#23421 Share buma

buma

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 10 maj 2014 - 15:53

Dziewczyna na gospodarkę Dzieci - wielka radość owszem, ale i wielka odpowiedzialność.
Wiele dają i wiele zabierają.
ktoś mądry powiedział "Zrób to zanim będziesz gotowy bo jak będziesz czekał to nigdy nie będziesz gotowy"
mi się to kojarzy właśnie z dziećmi, jednak z drugiej strony jest zdrowy rozsądek mówiący o tym,
że jest jeszcze tyle rzeczy do zrobienia, do kupienia na JUŻ żeby było lepiej i łatwiej żyć nam i dzieciom, żeby zrobić teraz jak najwięcej dopóki ich nie ma bo później i mniej czasu i mniej pieniędzy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 04:50
  •  

#23422 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 10 maj 2014 - 16:58

Dziewczyna na gospodarkę A ja jestem zdania że dzieci jak najszybciej [ no bez przesady nie przed 20tką ] ale jak już po ślubie to nie ma na co czekać tylko do roboty - a nie ja jeszcze nie mam tego czy tamtego bo z takim podejściem to nigdy nie będzie kasy na dziecko ! Potem się okaże że jest jakiś problem z zajściem w ciąże [coraz więcej par ma ten problem ] i zostaniesz rodzicem gdy 40 tka na karku......

#23423 Share buma

buma

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 10 maj 2014 - 17:27

Dziewczyna na gospodarkę Oczywiście z podejsciem, że dziecko kosztuje i to duży wydatek ciężej podjąć decyzję, że to powinno być już.
Proirytety są inne czasy niestety też się zmieniają. Warto też mieć pewność, że jest się gotowym i na prawdę chce się mieć dziecko
a nie tylko dlatego bo przecież trzeba je mieć ...

#23424 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 10 maj 2014 - 17:53

Dziewczyna na gospodarkę Ja też jestem zdania że dziecko jak najszybciej, ale teoria to jedno a praktyka drugie ;) życie drwi z moich planów

#23425 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1761 postów

Napisany 10 maj 2014 - 18:26

Dziewczyna na gospodarkę Jak po 20 masz siano w głowie, to i koło 40 będze ciężko. Ja ożeniłm się mając 21 lat, córka urodziła się, gdy małem 23. I dałem radę, chociaż czasem było cężko. No i nie było to za komuny, żeby nie było nieporozumień. No i dla niektórych - każda wymówka jest dobra, aby "co masz zrobić dzś, zrób pojutrze, będziesz mał dwa dni wolnego"

Edytowany przez jahooo, 10 maj 2014 - 18:26.

#23426 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 10 maj 2014 - 19:05

Dziewczyna na gospodarkę Dziecko jest największą wartością nas samych

#23427 Share zanetabagier

zanetabagier

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:książki, podróże, zgłębianie tajnik rolnictwa(dopiero od 8 lat mieszkam na wsi) jestem bitym mieszczuchem :)urodziłam się i wychowałam w mieście :)

Napisany 10 maj 2014 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę dzieci to najlepsze co nas spotyka! Ja jestem młoda jeszcze bo mam 28 lat i 3 wspaniałych synów (w wieku 6, 5 lat i 20 miesięcy) ciężko pogodzić wychowanie dzieci z dużym gospodarstwem ale da się! jak to mówią dla chcącego nic trudnego. Na dzieci jest zawsze czas i pora :)

#23428 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 10 maj 2014 - 21:38

Dziewczyna na gospodarkę 3 synów - teraz czas na córę ... uciekłaś na wieś bo byłaś ,,bitym mieszczuchem'' :o ;)

#23429 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 11 maj 2014 - 07:45

Dziewczyna na gospodarkę Jahoo napisałem nieraz wiec nie dopierniczaj się do mojej osoby stale ok, bo ja mam po koleji w głowie, to że tobie się udało znaleźć idealną partnerkę w tak młodym wieku to tylko pozostaje mi pogratulować i to że masz już dziecko, pozostaje mi życzyć już tylko wielkiego szczęścia w życiu, bo nie wszyscy niestety tak mają ci co nieraz chcieli by założyć rodzinę albo mieć dziecko, nie mają bo tak jak Izolda napisała życie drwi z twoich planów choć ty byś chciał tak a ono dalej sobie, inna sprawa też że nie wszyscy mogą mieć dzieci to co w tedy mają sie załamać do reszty bo życie nie pozostawiło im wyboru nie. Także macie największe szczęście które może spotkać ludzi w życiu i cieszcie się z tego na każdym kroku, bo nie wszyscy tak niestety mają :( choć chcieli by bardzo :lol: Ale grunt to myśleć pozytywnie nie :D

Edytowany przez zetorlublin7341, 11 maj 2014 - 09:18.

#23430 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1761 postów

Napisany 11 maj 2014 - 10:03

Dziewczyna na gospodarkę Zetorlublin - nie jadę po tobie, tylko stwierdzam ogólnie. W wieku 20 lat człowiek powinien mieć jakiś plan, jak chciałby, żeby wyglądało jego życie. Chciałby - co nie znaczy, że za 20 lat tak ono będzie wyglądać. Ale jakiś plan trzeba mieć i się go trzymać. Bo inaczej to jest życie z dnia na dzień - a tak to żyją żule pod mostem, a nie człowiek z jakimiś tam ambicjami. Znam ludzi, którzy na start mieli wszystko, ale nie mieli żadnego planu na swoje życie i dziś żyją od zasiłku z MOPS do zasiłku. A z partnerką jest jak z samochodem - nie ma idealnych. Piękne - źle się prowadzą, te dobre i niezawodne - urodą często nie grzeszą. Trzeba się zdecydować, czy będzie się jadło g... samemu, czy tort z kolegami :) jak mawia mój sąsiad. Żonę ma się nie po to, aby się pochwalić przed kolegami, ale by z nią przeżyć życie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23431 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 11 maj 2014 - 10:13

Dziewczyna na gospodarkę @ jahooo to pochwal się twoja żona ,,piękna źle prowadząca się'' czy ,,dobra i niezawodna'' ? :P

#23432 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1761 postów

Napisany 11 maj 2014 - 10:47

Dziewczyna na gospodarkę Przeczytaj ostatnie zdanie - nie będę się chwalił. Tak pomiędzy jednym a drugim

Edytowany przez jahooo, 11 maj 2014 - 10:48.

#23433 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 11 maj 2014 - 11:10

Dziewczyna na gospodarkę A ty trzecie od końca [co napisałeś ] ciekawe co by powiedziała twoja żona jakby to przeczytała -jak-by się poczuła.

#23434 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1761 postów

Napisany 11 maj 2014 - 11:39

Dziewczyna na gospodarkę Ładna i mądra - pasuje ?
A napisałem "urodą często nie grzeszą".
Poza tym "nie to ładne, co ładne, ale co się komu podoba".

Edytowany przez jahooo, 11 maj 2014 - 11:44.

#23435 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 11 maj 2014 - 11:45

Dziewczyna na gospodarkę Kolego i gó.no z twojego planu może wyjść, założyłeś sobie wszystkie opcje co że po kolei będziesz mieć jak tak to gratuluje ze ci wychodzi, to już wiesz co za miesiac 10 lat będziesz robić czy będziesz mieć to co masz dotychczas, i nie śmiej sie z żuli pod sklepem, większość z nich miała plany i ambicję , tylko im się tak życie skomplikowało że nie dali rady i wpadli w alkohol, także nie mów o nich bo sam nie wiesz czy za 5 lat się do nich nie przyłączysz. To są brednie, nigdy nie myślę co będzie za rok czy 5 lat bo nie wiem co jutro przyniesie dzień czy dożyję do niego nie myślę pesymistycznie broń Bóg, mówie tylko że nic się nie wie co i jak i gdzie i kiedy, bo życie ma być nie przewidywalne jak by było do bólu to co to za życie, jak z dziewczyną, nie chciałbym takiej którą dało by sie na wylot od razu przejrzeć a taką która by mnie zaskakiwała. I dla mnie nie ma ładnych czy brzydkich kobiet są normalne każda ma coś w sobie takiego gdzie nie ma inna. B)

#23436 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1761 postów

Napisany 11 maj 2014 - 11:55

Dziewczyna na gospodarkę Ale ja nie narzekam, że nie wychodzi, ani nie cieszę się, że wychodzi - po prostu trzeba mieć zawsze jakiś plan i nadzieję, że uda się zrealizować. A ci żule pod sklepem po prostu już skapitulowali, bo inaczej nie można tego nazwać.
Nie wiem, ile masz lat, bo ja już od ponad 20 lat wraz z żoną powoli do przodu. I planuję na przyszłość. Dlatego, że jestem optymistą i wierzę, że to jutro przyjdzie. I dlatego też, że zabiegam o to, aby przyszło i było takie, jak sobie zaplanowałem.
Im człowiek starszy, tym ma większy bagaż doświadczeń, który niestety, nie zawsze pomaga. Młody człowiek często podejmuje się rzeczy, która starszym wydaje się niemożliwa i ją wykona. Bo nie ma obaw i uprzedzeń.
Ja się potrafię uczyć na błędach i wyciągać z nich wnioski. Ale z powodu tych błędów nie staję się pesymistą. Po prostu, one zawsze będą się zdarzać.
A ja wolę taką, która mnie codziennie nie będzie zaskakiwała. Bo to zaskoczenie niekoniecznie może być miłe.
Życie zawsze jest skomplikowane. Cały wic polega na tym, aby po upadku się podnieść. A jakąś stabilizację należy w życiu mieć. Rodzina to dla mnie taka oaza. I wiem, że nic nie będzie trwało wiecznie. Tyle że bez planów i marzeń życie staje się szare i nijakie.

#23437 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 11 maj 2014 - 13:15

Dziewczyna na gospodarkę oj z tymi planami to nie jest taka łatwa sprawa, jeśli jesteś optymistą to zakładasz że zrobisz bardzo dużo a potem rozczarowanie i dołek, jak jesteś pesymistą to nie narzucasz sobie wymagań i stoisz w miejscu :)

#23438 Share zanetabagier

zanetabagier

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:książki, podróże, zgłębianie tajnik rolnictwa(dopiero od 8 lat mieszkam na wsi) jestem bitym mieszczuchem :)urodziłam się i wychowałam w mieście :)

Napisany 11 maj 2014 - 15:24

Dziewczyna na gospodarkę

3 synów - teraz czas na córę ... uciekłaś na wieś bo byłaś ,,bitym mieszczuchem'' :o ;)

no niestety córka nam nie dana i jak będzie kiedyś jeszcze dzidzi to tylko chłopiec a to moje problemy ze zdrowiem z tym są związane :( nie donosze córeczki niestety wieś jest lepsza i o wiele bardziej przystojniejsi panowie

#23439 Share karol210

karol210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów

Napisany 11 maj 2014 - 15:30

Dziewczyna na gospodarkę sa jakies samotne Panie? :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23440 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 11 maj 2014 - 15:35

Dziewczyna na gospodarkę To nic tylko czekać na synową :P -panowie może i przystojniejsi [nie mi to oceniać] jak tak się rozbiorą przy sianokosach czy żniwach...tacy opaleni.

Edytowany przez Szymi40, 11 maj 2014 - 15:36.