Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#23401 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1752 postów

Napisany 09 maj 2014 - 07:41

Dziewczyna na gospodarkę To jest cała prawda, o rolnictwie także

... że byłem zaradny i mogła mieć gromadkę dzieci.....

W sumie w życiu o to chodzi - wiążemy się z druga osobą głównie po to, aby miec potomstwo i razem radzić sobie z przeciwnościami losu
Takie stwierdzenie to w tej chwili komplement, bo wiele rodzin nie ma wcale dzieci, z powodów finansowych.

Edytowany przez jahooo, 09 maj 2014 - 07:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:50
  •  

#23402 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 maj 2014 - 10:30

Dziewczyna na gospodarkę

Nie chciał bym usłyszeć od żony po dwudziestu latach małżeństwa , że była tylko dla tego ze mną że byłem zaradny i mogła mieć gromadkę dzieci.....

I tu jest wielki bląd ludzi. Ja najbardziej na świecie marzę żeby ktos się zakochał w mojej zaradnosci, pracowitości i moim nastawieniu do zycia... żeby kochal nawet za to ze dam mu dziecko a nie jak to jest w dzisiejszych czasach że kochają za to ze atrakcyjna dziewczyna, szczupła, ładna, koledzy będą zazdrościć.. niestety figura i wyglad się zmienia.

#23403 Share bibi

bibi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Zainteresowania:Kosmetyki i szczeniaczki :D

Napisany 09 maj 2014 - 13:03

Dziewczyna na gospodarkę Wiadomo, że nie chodzi tylko o zaradność i dzieci, ale to bardzo ważne dla przyszłego wspólnego szczęścia, kiedy ona przestanie wyglądać jak modelka, a ty jak boski alvaro ;)

Ja się bardzo cieszę, że mieszkam na wsi, chociaż w sumie dużo jest negatywnych sytuacji - jak na przykład dzisiaj, uciekła nam jałówka i już myślałam, że jej nie złapiemy :D A ja jeszcze na dodatek strasznie się boję takich 'szalonych' jałówek, ale musiałam się jakoś przemóc ;)
Przepraszam za brak polskich znakow!

Nie ogarniam... :/

#23404 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 09 maj 2014 - 13:26

Dziewczyna na gospodarkę Daremw póki co robiłem badania przeszedłem wszystkie podstawowe póki co mam podbity przegląd techniczny na kolejny rok, w dodatku jeszcze z fabryczną gwarancją :D . Nie wiem co to znaczy atrakcyjna dziewczyna, dla mnie to taka która mi pokaże swoje wewnętrzne ,,ja'' rozpali mnie wewnętrznie jej charakter jej motywacja jej zaradnosć, a nie tylko siądzie i będzie mówić że jest źle że jeszcze nic nie zrobi a juz nie będzie się opłacać robić, za jej podejście do spraw życiowych, i też przecież jak tu nie kochać jej jak właśnie chciała by mi dać potomka B) . A z ładnymi dziewczynami nieraz jest jak z paczką chipsów lays, z wierzchu ładnie wygląda oczy ci się świecą do niej chcesz ja, otwierasz a tam wielkie rozczarowanie bo ona do połowy pusta ^^ . Także uroda to rzecz względna, nieraz super laska nawet nie dorasta dziewczynie o normalnej urodzie do pięt wnętrzem. Bibi a co zrobić jak już na tą chwilę nie wygląda sie jak boski Alvaro ^^ . Ja też cieszę sie ze mieszkam na wsi ze pracuję na swoim, robię co chce i nikt mi nie mówi ani jak ani co, chcę dziś robić to to robię to a jutro tamto to tamto, nikt mi nic nie narzuca :P

#23405 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 09 maj 2014 - 15:07

Dziewczyna na gospodarkę bibi z tymi jalówkami to tak jest :) mi ostatnio taka świeżo urodzona zwiala i ledwo ją złapaliśmy, gdyby nie krzaki to gnałaby dalej :)

#23406 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 09 maj 2014 - 15:25

Dziewczyna na gospodarkę Jałóweczka jak kobieta lubi żeby ją łapać ;)

#23407 Share kombajnjohndeere

kombajnjohndeere

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanizacja, majsterkowanie

Napisany 09 maj 2014 - 15:30

Dziewczyna na gospodarkę "bibi" Nie dziwie się, że boisz się Jałówek, szczerze nie ma nic gorszego niż mięsna jałówka, one są tak dzikie że tylko uciekać, to już wole byki na łańcuchu prowadzić niż jałówkę, byki są o wiele spokojniejsze :)

#23408 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 09 maj 2014 - 17:07

Dziewczyna na gospodarkę

I tu jest wielki bląd ludzi. Ja najbardziej na świecie marzę żeby ktos się zakochał w mojej zaradnosci, pracowitości i moim nastawieniu do zycia... żeby kochal nawet za to ze dam mu dziecko a nie jak to jest w dzisiejszych czasach że kochają za to ze atrakcyjna dziewczyna, szczupła, ładna, koledzy będą zazdrościć.. niestety figura i wyglad się zmienia.

nie wrzucaj wszystkich do jednego worka

#23409 Share buma

buma

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 09 maj 2014 - 17:27

Dziewczyna na gospodarkę Ponad półtora roku temu wyszłam za rolnika, mam 22 lata i wszyscy się dziwili, że to już !
Pierwsze pytanie jakie padało: " To kiedy rodzisz ? "
I jakie było zdziwienie, że dziecka przynajmniej na razie nie będzie.
Przed ślubem nie myślałam o ciężkiej pracy, hektarach, całym rolniczym ambarasie,
o którym nie miałam wcześniej pojęcia bo z polem miałam tyle wspólnego co nic.
po ślubie podejście trochę się zmieniło ... bez przymusu w niektórych obowiązkach pomagam bo chcę, NIE muszę i to jest całkiem przyjemne. Ważne, że mąż od razu nie zakładał, że będziesz musiała robić to czy tamto. Ludzie myślą, że jak mąż rolnik to kobieta urobiona po łokcie , a jednak i Polska wieś się zmienia.
Lamenty babci ucichły " bo to ty tam dziecko robisz, jak sobie radę dajesz "
Docieramy się z mężem jak każde młode małżeństwo czy na wsi czy w mieście, ale przede wszystkim najważniejsze jest to, że jesteśmy szczęśliwi.

Nie taka wieś straszna ! Mężowie - rolnicy też nie !
Pozdrawiam.

#23410 Share bibi

bibi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 09 maj 2014 - 18:36

Dziewczyna na gospodarkę

. Bibi a co zrobić jak już na tą chwilę nie wygląda sie jak boski Alvaro ^^ .

To może ty za 30 lat będziesz wyglądał jak boski Alvaro? :D Popatrz - George Clooney za młodu wyglądał nie ciekawie, a teraz niezłe ciacho na starość się zrobił ;)

Jałóweczka jak kobieta lubi żeby ją łapać ;)

Hahaha :D Nam na szczęście się udało ją złapać i mam nadzieję, że będzie z niej dobra krowa ;)

buma u mnie akurat ja rolniczka, a mąż "miastowy" :D ale też wszyscy sie pytają kiedy dzieci (bo po ślubie już 2 lata) i też lamentują ile roboty... no jest robota, ale znowu nie bez przesady - jakoś wolę to niż 8 godzin dziennie codziennie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23411 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 09 maj 2014 - 19:28

Dziewczyna na gospodarkę @Bibi boisz się jałówek jako panna ze wsi to już widzę oczy twojego ,,miastowego'' męża :P @Buma bardzo ciekawy post - tylko piszesz ,,docieramy się z mężem '' a w profilu masz podane ,,mężczyzna'' :blink:

Edytowany przez Szymi40, 09 maj 2014 - 20:09.

#23412 Share zanetabagier

zanetabagier

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:książki, podróże, zgłębianie tajnik rolnictwa(dopiero od 8 lat mieszkam na wsi) jestem bitym mieszczuchem :)urodziłam się i wychowałam w mieście :)

Napisany 09 maj 2014 - 20:36

Dziewczyna na gospodarkę bardzo fajny post naprawdę ja też jestem miastowa z prawie 8 letnim stażem małżeństwa za rolnika oczywiście (kiedyś z kumpelką szliśmy przez wioskę i łapałyśmy stopa i złapałyśmy traktora a jaki przystojny kierowca :) obecnie mój mąż), nie wiem co ale wiejskie chłopaki (bez obrazy!!! chłopaki) są o niebo lepsi niż miastowi, mega przystojni i w ogóle bardziej pracowici :) Szczerze na początku było kiepsko :( strach przed "olbrzymimi" krowami zwyciężał a teraz nie mam z tym żadnych problemów, sprzątanie, karmienie, podłączane dojarki pikuś :)

#23413 Share bibi

bibi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 09 maj 2014 - 21:15

Dziewczyna na gospodarkę

@Bibi boisz się jałówek jako panna ze wsi to już widzę oczy twojego ,,miastowego'' męża :P @Buma bardzo ciekawy post - tylko piszesz ,,docieramy się z mężem '' a w profilu masz podane ,,mężczyzna'' :blink:

No właśnie mój "miastowy" się nie boi, bo jego ojciec całe życie pracuje u kogoś jako dojarz krów :D więc zawsze jakiś mniejszy czy większy kontakt z krowami miał. No i do tego zawsze mieli konie, więc nie boi się dużych zwierząt (na szczęście! :D)

#23414 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 10 maj 2014 - 05:38

Dziewczyna na gospodarkę Jak tam drogie panie z balkonami jest już coś czy jeszcze czekacie, bo ja dziś robię nasadzenia, w tym roku postanowiłem zaszaleć na całego, niech miastowi też widzą że na wsi nie ma syfu a żyje sie w pięknym otoczeniu nie B) . Może jakaś panna się kurczę skusi, kto wie, nie :D

#23415 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 10 maj 2014 - 05:51

Dziewczyna na gospodarkę tak, ja też się przymierzam żeby upiększyć trochę otoczenie domu czyli głównie ogród, a tu lipa, bo nie mam gdzie bel wstawiać :) także na razie na planach się kończy do czasu aż mi się uda kupić obok trochę ziemi :) także na razie trzeba się zadowolić 10 drzewami owocowymi wkoło ogrodu bo na nic więcej nie można liczyć ;/

#23416 Share buma

buma

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 10 maj 2014 - 06:36

Dziewczyna na gospodarkę

@Bibi boisz się jałówek jako panna ze wsi to już widzę oczy twojego ,,miastowego'' męża :P @Buma bardzo ciekawy post - tylko piszesz ,,docieramy się z mężem '' a w profilu masz podane ,,mężczyzna'' :blink:

"mężczyzna" bo z forum miał korzystać mąż ... a tu jednak wyszło inaczej jak to zresztą w życiu bywa ;)

Co do balkonów i upiększania ogrodów ja na swój piękny, wymarzony ogród ciągle czekam, zaczynamy rozbiórki przebudowy i wszystko byłoby zniszczone więc sensu nie ma.
Śmieje się, że MY jak Polska "CIĄGLE W BUDOWIE" Ale kiedyś przyjedzie czas na kwiaty na balkonach, taras, skalniak i na dzieci biegające po trawie ;P

A tymczasem ... czas na śniadanie, kawę, sprawdzenie pogody i opryski ;p
Miłego dnia wszystkim ;)

#23417 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 10 maj 2014 - 06:42

Dziewczyna na gospodarkę ja mam dom obsadzony bzem i tak mi tu teraz pachnie i ptaki śpiewają jak w lesie....

buma właśnie na wszystko jest czas u mnie też ciągle pytają (rodzina męża) kiedy dzieci tak jakby kobieta nie miała juz nic innego w życiu robić tylko dzieci rodzić. A co kupimy i zrobimy z mężęm to mówią że to jego tak jakby sam pracowal a ja leżala calymi dniami :) i nie pomagaja męża poprawki że żle mówią bo to nasze bo razem na to pracujemy i nie ma moje twoje tylko nasze

#23418 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1752 postów

Napisany 10 maj 2014 - 08:26

Dziewczyna na gospodarkę Ja mogę tylko doradzić - dzieci jak najwcześniej. Bo im człowiek starszy, tym bardziej sobie ceni spokój i ciszę. A małe dzieci to niestety trud i znój. Jak miałem 20 lat, mogłem nie dospać kilka nocy po rząd i jakoś się żyło, dziś jedna zarwana nocka i w dzień nie można dojść do siebie. No i niestety, zdrowie już nie to samo. Tak że szczerze, tym, co czekają z dziećmi, aż kiedyś "będzie lepsza pora" - cóż, możecie się nie doczekać. Ja mam takie powiedzenie - "Lepsze jutro było wczoraj" i jest w nim sporo prawdy. Nie wiemy, co będzie jutro, każda decyzja to ryzyko.

#23419 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 10 maj 2014 - 11:13

Dziewczyna na gospodarkę mi tak dzieci rodzeństwa zbrzydly bo ciągle podrzucali do pilnowania że swoich prędko miala nie będę i chyba już jestem za stara bo bardzo cenie sobie spokój i cisze i ciesze się że te 'szkodniki' rodzenstwa już dorosle są i nie trzeba ich niańczyć chociaż bardzo ich kocham to co mi krwi napsuly to moje :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23420 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 10 maj 2014 - 14:31

Dziewczyna na gospodarkę Jahoo nie zgodzę sie z tobą człowiek nieraz w wieku 20 lat ma siano w głowie, dopiero wraz z wiekiem przychodzi ta madrość życiowa, z drugiej strony też weź utrzymaj takiego szkraba kiedy nie pracujesz albo coś, dzisiaj ludzie decydują sie w większości na dzieci późno nawet około 30 lat, opieka medyczna jest na takim poziomie że kobieta moze czuć sie bezpiecznie o swoje i dziecka zdrowie, często ma sie tą stabilizację życiową bo obydwoje mają pracę a wiele osób jakiś grosz odłożony. Ja tam lubię szkraby, zawsze jest z nimi wesoło. Jahoo to słaby z ciebie zawodnik jak ty po zarwaniu jednej nocki umierasz, pojeździł byś z tydzień ze mną na handel to byś się przyzwyczaił bez problemu, i po 4 godzinach snu byś był wypoczęty. :D