Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#2321 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 05 listopad 2011 - 12:19

Dziewczyna na gospodarkę Ja jestem z woj. podkarpackiego

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 11:21
  •  

#2322 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 05 listopad 2011 - 13:28

Dziewczyna na gospodarkę A dokładniej z jakiej części Podkarpackiego ? :D

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#2323 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 05 listopad 2011 - 22:26

Dziewczyna na gospodarkę co do tej kanapy-to wolałbym ją próbować w spokojniejszym miejscu-może jestem staroświecki :lol:
dziewczyny poczytajcie tego zanim powiecie "tak" przed ołtarzem http://tech-shadow.hopaj.pl/27644
co do kucharzy studenckich,http://kaska_29.hopaj.pl/27650przepisu na szarlotkę nie bierzcie do siebie-przyszła żona wam lepiej upiecze-pod warunkiem że nie będziecie instalować aplikacji jak wyżej :lol:

Edytowany przez wiesmag, 06 listopad 2011 - 11:33.

#2324 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 05 listopad 2011 - 23:04

Dziewczyna na gospodarkę Może to kawał, ale tak samo jak temat, dotyczy spraw damsko męskich ;)
Rozmawia dwóch kolegów i jeden mówi:
A: Powiedziałem wszystko swojej narzeczonej.
B: I co pomogło?
A: Nie, jutro bierzemy ślub.

I coś innego, bo jak wiadomo wybory w życiu są trudne:
Wyobraźcie sobie chłopcy, że leżycie w łóżku z wymarzoną kobietą z jednej strony i homoseksualistą z drugiej. Do kogo odwrócicie się plecami? :P

Zostawiam Was z odpowiedzią :D

Dobranoc ;]
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#2325 Share SZYMANOX

SZYMANOX

Zaawansowany

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 675 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa i Agrofoto.

Napisany 05 listopad 2011 - 23:39

Dziewczyna na gospodarkę :lol: :lol: :lol:
Powered by BELARUS 952///FIAT 880 DT /// ZETOR 7211/// URSUC C-330/// WŁADYMIREC T-25///
Wiceprezes KPK Kumurun Team

Księga życzeń i zażaleń na PW/GG.

#2326 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 06 listopad 2011 - 00:13

Dziewczyna na gospodarkę Dobre!!! Zamienimy się miejscami z kobietą i będzie ok;)

#2327 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2011 - 10:23

Dziewczyna na gospodarkę To może jeszcze jeden kawał, też związany z tematem :P

Zastaje żona męża "zabawiającego" się w łazience pod prysznicem, :P A TY CO ROBISZ !!!!!, pyta wzburzona żona, ;[ a mąż jej na to - słuchaj moja droga, to jest moje ciało i mogę je myć tak szybko jak mi się tylko podoba. B)

#2328 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2011 - 10:37

Dziewczyna na gospodarkę @MAT912 lepiej nie opowiadaj kawałów związanych z ... ,bo są tu takie osoby które uważają to forum za prywatny folwark służący tylko do lansowania własnej osoby i jeśli post nie dotyczy jej osoby to możesz stać się wrogiem publicznym nr. jeden tej osoby .

#2329 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 06 listopad 2011 - 12:14

Dziewczyna na gospodarkę Nie na co prac wszystkiego do siebie. Trzeba się wyluzować i mieć dystans:)

#2330 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 06 listopad 2011 - 18:41

Dziewczyna na gospodarkę @damianzbr,a coś ty taki przyzwoity.... no wiesz mi nikt w 4 literach nie poprzewracał.. tylko zawrócił w głowie :)a to różnica... nie wiem ty możesz sobie i jechać na rowerze, bo mnie to wisi i powiewa, ale na pewno nie będę tobie z tego powodu docinał. Ktoś ma ochotę jechać ciągnikiem lub kombajnem to ma do tego prawo i niech robi co chce i jak chce... jak dla mnie to te furmanki to oklepany pomysł i pewno co drugi ślub tak wygląda, a ślub bierze się raz i to musi być wyjątkowe wydarzenie, na taka skale aby pamiętać to do końca życia, a i goście też powinni go zapamiętać pozytywnie i na długo...;)

@czacha17, to oświeć nas co to za osoba, aby reszta forumowiczów, też mogła się tego ustrzec... bo ja nie chciałbym być czyimś wrogiem nr1 i skazanym jeszcze na banicję...:D

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2331 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2011 - 19:12

Dziewczyna na gospodarkę @Finn zawsze twierdziłem i twierdził będę że jesteś bystrym chłopakiem ,wiesz doskonale kogo miałem na myśli i do czego "piję ",kto na tym forum potrafi każdy watek sprowadzić do "ja" ,"my",u nas "?

Mnie to nie przeszkadza że ktoś dzieli się na forum swoim szczęściem i chce wszystkim wykrzyczeć "jestem szczęśliwa !!!",ale postaw się na moim miejscu i wyobraź sobie co czułem gdy ktoś pisze że "nie mam smaku i należę do niższego poziomu myślącego tylko żołądkiem i ...." ,dlatego że opowiedziałem marny kawał związany z sexsem .

To jak to jest że ktoś w tym temacie może pisać o studiach ,ciągnikach ,prawach jazdy ,wakacjach ,dawać linki do filmików na których psy się posuwają i wiele innych ,a mnie atakować bo raz wyskoczyłem z czymś głupim ?.

Zrobiłem źle ,za co wszystkich zgorszonych ,czy z zniesmaczonych przepraszam ,ale czy można kogoś mieszać z błotem że raz wyskoczył z czymś nie stosownym ?.Ja jak kogoś ocieniam na AF to w szerszej perspektywie ,a nie tylko po tym co napisał w jednym temacie ,a tu była szybka "diagnoza "-napisał głupio to "zabić dziada ".

@Finn jeśli ciebie uraziłem tym co teraz napisałem to szczerze cię przepraszam ,wiem że jesteś kumaty i przynajmniej po części się ze mną zgodzisz ,a to że jesteś po stronie swojej ukochanej jest normalne i wiem że nie możesz przyznać mi racji .

#2332 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 06 listopad 2011 - 19:25

Dziewczyna na gospodarkę a o co się rozchodzi-bo nie kumaty jestem :lol:
o takie pierdoły się szarpiecie-dajcie spokój :(

#2333 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 06 listopad 2011 - 19:45

Dziewczyna na gospodarkę

no wiesz mi nikt w 4 literach nie poprzewracał.. tylko zawrócił w głowie :)a to różnica...

Rozumiem że ciągnik zawrócił ci w głowie i nie oprzesz się go zabrać do ślubu, (nie martw się, wiem że tak nie jest ale niestety to są twoje argumenty) owszem masz prawo jechać ciągnikiem, tak samo jak ja mam prawo powiedzieć co myślę o jeżdżeniu ciągnikiem do ślubu.

@damianzbr,a coś ty taki przyzwoity ; nie wiem ty możesz sobie i jechać na rowerze, bo mnie to wisi i powiewa, ale na pewno nie będę tobie z tego powodu docinał.

To jest moje zdanie, a nie przyzwoitość. Komentując je, uświadamiasz mi jak wiele prawdy jest w poście kolegi z nickiem czacha17. A tak na marginesie, nikomu nie docinam, to zdanie nie było skierowane bezpośrednio do ciebie, w końcu więcej osób wyraziło swoje odczucia. Więc czemu ja nie mógł bym zadać kilku retorycznych pytań, które sugerowały by moje poglądy na ten temat? Powiem tak, nie było tematu. Pzdr.

EDIT: ......kolegi z nickiem czacha17 w poście 2328. Co do tego postu on świetnie obrazuje zachowanie co niektórych osób z forum i mi wcale nie chodzi o wasze ,,ja,, ,,my,, ,,u nas,, Akurat miałem na myśli kogoś innego a ty poprzednim postem przypominałeś mi tę osobę. Ponieważ naskoczyłeś na moje zdanie tylko z powodu że twój prywatny przykład jest inny niż moje poglądy. I tu dostrzegłem sprowadzanie wszystkiego do poziomu własnego folwarku. A i też pomyślałem że napaść na mnie to dobry sposób na kreowanie swojego nicku. Pomyślałem o tobie w ten sposób (pomyślałem przez chwilę, a nie myślę) i mam nadzieję że nigdy nie będziesz pasował do opisu z postu kolegi czacha17. Od razu napisałem to wszystko, aby później nie było że zadaje ciosy poniżej pasa bo mam jakiś problem z waszym ,,ja,, ,,my,, ,,u nas,,. Nie nie mam.Chodziło tylko o atak mojego zdania.

Edytowany przez damianzbr, 06 listopad 2011 - 20:10.

#2334 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2011 - 19:48

Dziewczyna na gospodarkę

a o co się rozchodzi-bo nie kumaty jestem :lol:

Ja nicccccc nie wiem. :P

#2335 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 06 listopad 2011 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę Czacha17 masz "bardzo duże" wymagania co do kobiet. Nie wiem po co tu wogóle piszesz. Temat jest dla bardziej ambitach i poważnie myślących o drugiej polówce.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#2336 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 06 listopad 2011 - 21:51

Dziewczyna na gospodarkę @czacha17 pisze w tym temacie pewnie dlatego że ma do tego prawo tak jak i inni użytkownicy AF. Jedziecie po nim za jeden post. Poczytajcie inne posty również w innych tematach w jaki sposób On się wyraża i jak pisze.
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#2337 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 06 listopad 2011 - 22:06

Dziewczyna na gospodarkę @Karolcia-pyszczku ty mój.
przepraszam,ale twój awatar mnie rozwala-siedzę pod biurkiem i się jeszcze trzęsę(ze śmiechu)-masz fantazję kobieto :D

#2338 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2011 - 22:09

Dziewczyna na gospodarkę Zgadza się, każdy ma jakieś swoje zdanie i kolega czacha też może mieć, można się z nim zgadzać lub nie a pisać nikt nie ma prawa Mu zabraniać.

#2339 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 08 listopad 2011 - 18:59

Dziewczyna na gospodarkę ciszaaa :)halo budzić sie :Dco z kobietami znalazł moze jakiś facet jakąś na gosp?? a raczej na farme :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2340 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 19:02