Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#23341 Share tomaszek25

tomaszek25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 06 maj 2014 - 20:08

Dziewczyna na gospodarkę intercyza to takie zabezbieczenie zaufania. mimo wszystko nie podpisał bym zaufanie to zaufanie miłosc przeciez o to chodzi a ten dokument moze nawet doprowadzic do rozpadu małżeństwa bo zawsze bedzie pyt po co to podpisane czy ma jakies wontpliwosci co do uczuc i sie zabezpiecza dokumentem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:19
  •  

#23342 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 06 maj 2014 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę O właśnie zawsze będzie chodzić o to że druga osoba mi nie wierzy albo coś innego, przyszło to do nas z zachodu, bo tam ludzie zepsuci są już pieniadzmi a moralnosć mają głęboko w 4 literach. Jak chcesz sie żenić to wierzysz jak wierzysz i ufasz i wiesz że będzie dobrze to będzie. No chyba ze jedno sie maskuje i chce wyciągnąć inne korzysci ale takie cos widać

#23343 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 06 maj 2014 - 20:57

Dziewczyna na gospodarkę zgadza się przyszło z zachodu, ale zepsucie i brak moralności też przyszło jak byś nie zauważył :) to nie jest polska sprzed 20 lat, zobacz co się dzieje wokół i wtedy jak pprzeanalizujesz wszystko pomyśl jeszcze raz czy intercyza to taki zły pomysł, ja znam zbyt wiele przypadków "ciekawych" i może dlatego mam inne podejście ale mam ku temu podstawy

#23344 Share tomaszek25

tomaszek25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 06 maj 2014 - 21:09

Dziewczyna na gospodarkę popatrzcie nasi rodzice dziadkowie zadnych tam głupot nie podpisywali. zyli pracowali kochali sie przez długie długie lata az do smierci jak to sie przed ołtarzem przysiega

#23345 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 06 maj 2014 - 21:14

Dziewczyna na gospodarkę teraz są inne czasy.

#23346 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 06 maj 2014 - 21:15

Dziewczyna na gospodarkę no z tymi rodzicami to już nie przesadzaj :) sąsiad 80 lat ma i też już kilkadziesiąt lat z żoną nie żyje a jedynie z synem (około 50 lat)
moi rodzice też nie są razem od... 15 lat także nie szalej z tymi rodzicami :D

#23347 Share tomaszek25

tomaszek25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 06 maj 2014 - 21:18

Dziewczyna na gospodarkę no moze i przesadziłem ale intercyz nikt nie spisywał

#23348 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 06 maj 2014 - 21:18

Dziewczyna na gospodarkę co niektórzy nie widzieli jak prawdziwe życie wygląda i bujają w chmurach...

#23349 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 06 maj 2014 - 21:24

Dziewczyna na gospodarkę żebyście wiedzieli jakie by były u mnie cyrki żeby nie odrobina rozsądku, ale to nie jest temat na forum... nie spisywali intercyzy na wsi ale w miastach to już różnie bywało nawet kilkanaście lat temu, po prostu wiejska mentalność była inna, teraz się to trochę wyrównało, po okkolicy sporo zakochanych facetów straciło nawet po kilkaset tysięcy- ale miłość i zaufanie to piękna rzecz :D

#23350 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 06 maj 2014 - 21:33

Dziewczyna na gospodarkę Bo ten świat teraz coraz dziwniejszy się robi i ludzie coraz dziwniejsi. Niejeden by drugiego w szklance wody utopił. Tylko pogoń za kasą i naprawdę trzeba mieć szczęście żeby dobrze trafić na normalną dziewczynę albo normalnego chłopaka. I nie ma się co dziwić że ludzie intercyzy spisują jak można wszystko stracić od tak bo tej drugiej osobie się znudzi...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23351 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 06 maj 2014 - 21:33

Dziewczyna na gospodarkę u mnie też trafiają się tacy naiwniacy ale sami sobie winni...

#23352 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 06 maj 2014 - 21:36

Dziewczyna na gospodarkę Spytałam grzecznie sąsiada czemu tak mi po życie pojeżdził (nawracał na moim polu jak pryskał swoje) a to na zielonkę dla krów bylo i awantura na całego. Tak się obrazil że mi drogę kamieniami zatarasował.... I weż grzecznie komuś zwróć uwagę....

#23353 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 maj 2014 - 21:59

Dziewczyna na gospodarkę A ja jestem za intercyzą. A dlaczego zakladacie że to dziewczyna przyjdzie z niczym obgołoci faceta i pójdzie? Mnie napewno gołej z domu nie wypuszczą i co mam wnieść coś do nowej gospodarki i potem zostawić bo wmówią że to już w niej było... a tak jak będzie wszystko ok to bedzie zwykły świstek a jak zaczną sie problemy to przynajmniej bedzie jasne. Ja bym tego nie porównywała co do braku zaufania co do partnera bo wystarczy ze mili tesciowie namieszają w związku i pozamiatane.

#23354 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 06 maj 2014 - 22:28

Dziewczyna na gospodarkę To że się podpisze intercyzę nie znaczy że nie ma się zaufania do drugiej osoby. To takie zabezpieczenie w razie czegoś. W dodatki dzięki temu można zarobić.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#23355 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 06 maj 2014 - 22:30

Dziewczyna na gospodarkę A co jeśli jedna osoba przyjdzie do drugiej, będą mieli intercyze i powiedzmy po 15 latach postanowią się rozejść to jedna osoba zostaje z niczym?? Jeśli się WSPÓLNIE dorobili to podzielić na pół i każde w swoją stronę a to co przed ślubem każde miało to zostaje każdego z małżonków

#23356 Share maniek183

maniek183

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 06 maj 2014 - 22:56

Dziewczyna na gospodarkę Intercyza nie jest czymś złym to dokument jakich wiele, a może "uprościć" późniejsze sprawy i wcale nie mam na myśli rozstania. Tak samo jak i to że po czasie można ją znieść to indywidualna sprawa oraz podejście każdej osoby. Dla dwojga kochających się ludzi to tylko kartka papieru, więc czemu nie? A twierdzenie że to brak zaufania jest kiepskim argumentem, jak nie ufasz nie wiąż się bo i 5 intercyz by tego nie zmieniło...

Edytowany przez maniek183, 06 maj 2014 - 22:57.

#23357 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 07 maj 2014 - 04:17

Dziewczyna na gospodarkę upraszczasz strasznie, bo nie zawsze jesteś w stanie przewidzieć intencje drugiej osoby, bo właśnie ta osoba sama nie wie co się w życiu przydarzy lub lepszym określeniem jest: co jej odbije, u mnie we wsi było takie małżeństwo (2 dzieci) co żyło bardzo zgodnie przez ponad 10 lat, kobieta w pewnej chwili zaczęła mieć "ambicje" zaczęła mówić że ona musi zacząć rządzić pieniędzmi bo on za słabo te gospodarstwo rozwija, w końcu wyszło na to że zostawiła go po roku, kupiła sobie mieszkanie, męża do sądu i wywalczyła spłatę 300 tys z 20 h gospodarstwa. doddam że w gospodarstwie nie pomagała całkowicie, a jej teściowa prawie ciągle siedziała w stanach (od roku już nie) i pieniądze przysyłała i kupywali za to maszyny, no i gdzie sprawiedliwość? oskubała go dwa razy a nakaz sądowy był że ma być to spłacone w ciągu 3 miesięcy. tylko ciekawe że nawet dzieci nie chciały z nią mieszkać tylko garnęły się do ojca i ostatecznie z ojcem zostały. ktośma jeszcze jakieś wątpliwości co do intercyzy.
dodam jeszcze że pracuje teraz ona na produkcji w mleczarni i bajki innym opowiada: o jak ja go kochałam... Pewnie, tak go kochała że aż oskubała

#23358 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 07 maj 2014 - 04:50

Dziewczyna na gospodarkę Intercyza może i jest dobra,ale i tak czego się dorobisz w czasie trwania małżeństwa to pójdzie do podziału

#23359 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 07 maj 2014 - 05:41

Dziewczyna na gospodarkę No właśnie nie do końca się z tym zgodzę.... po części owszem ale nie do końca

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23360 Share BIZULEK

BIZULEK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 07 maj 2014 - 05:43

Dziewczyna na gospodarkę Nie myślałem o temacie intercyzy ale był przypadek w okolicy faceta który po ślubie sprzedał pole , pieniądze wzięła małżonka i uciekła

Edytowany przez BIZULEK, 07 maj 2014 - 05:44.