Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#23321 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 04 maj 2014 - 22:15

Dziewczyna na gospodarkę Tematyka spraw rozwodowych jest poruszana na forach prawniczych. :)

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:04
  •  

#23322 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 04 maj 2014 - 22:34

Dziewczyna na gospodarkę Zainteresowanie raczej wynika z tego co dzieje się wokół oraz po "przykładzie" rodziców... i bądź co bądź jestem dość ciekawski :P

#23323 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 04 maj 2014 - 23:09

Dziewczyna na gospodarkę temat na czasie- w europie juz wiekszosc malzenstw sie rozpada , statystycznie to 7-13 lat malzenstwa jest punktem krytycznym, rekord jaki znam z sasiedniej wsi to 2[slownie dwa] dni sobota-niedziela i facet wieczorkiem w poprawiny pojechal do belgii po samochody i to bylo na tyle, w mojej to 10 dni, a chodzili ze soba 8 lat, panna mloda do slubu szla pijana i juz przed kosciolem bylo wesolo. dziewczyna wyksztalcona, doktor resocjalizacji i taki numer wykrecila-chyba presja rodziny bo wcale nie "musiala' wyjsc za maz.
izolda a moze jakis batiuszka by sie trafil- im wolno. mam znajomego "popa"[tak go nazywaja] ale malzenstwo[slub mu niedawno dawal kolega z seminarium] na dobre nie wyszlo.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#23324 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 05 maj 2014 - 14:24

Dziewczyna na gospodarkę Bo chodzić z dziewczyną tak długo to chyba jakieś wariactwo, znam przypadki ze po 5 latach nażeczeństwa palma odwalała i się rozchodzili. Dlatego ja jak będę wiedział ze to ona to padam na kolana najdłużej to pół roku góra 8 miesięcy, i niech się dziewczyna decyduje, albo wóz albo przewóz, ja żyć w niepewności tak długo nie dam rady. Dziadek się oswiadczył po miesiącu, byli małżeństwem przez 59 lat, a w tedy czasy były dużo bardziej cięższe niż teraz, byli na dobre i złe ^^ . A dzis z byle wariactwem do adwokata lecą. :(

#23325 Share Pablo44

Pablo44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Zainteresowania:To co związane z rolnictwem...

Napisany 05 maj 2014 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę Raczej normalnie mama choć nalezna do połowy gospodarstwa nie ruszyła teraz może jak sie załape na młodego bedzie zapisane taty i mamy połowy

Mam kolego co chodzili 8 lat :blink: a po 8 miesiącach małżeństwa sie rozwiedli :huh: (nie było dzieciaka jeszcze a czy współżyli nie pytałem.)

#23326 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 05 maj 2014 - 20:04

Dziewczyna na gospodarkę Tomek to ja jestem takim przypadkiem wariatki ;) nie polecam nikomu długoletniego związku

#23327 Share Pablo44

Pablo44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Zainteresowania:To co związane z rolnictwem...

Napisany 05 maj 2014 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę Najgorsze w rozwodach to to że cierpią dzieci jeśli są bo rodzice każdy w swoją stronę, Jak u mnie ja przyjdzie się żenić to co... przyjdą oba, w cale,a jak jeden to drugi nie?? Głupota -_-

#23328 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 05 maj 2014 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę Znajomy ksiądz( z powołania) zawsze mi powtarza "receptę" na wieloletnie małżeństwo;) Rok koleżeństwa+rok narzeczeństwa= wiele lat małżeństwa ;) Wiele małżeństw z tej rady skorzystało i chyba dobrze na tym wyszli ponieważ o żadnym rozwodzie tych małżeństw nie słyszałam ;)

#23329 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 05 maj 2014 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę widocznie rozwód był po cichu :D

#23330 Share BIZULEK

BIZULEK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 06 maj 2014 - 05:20

Dziewczyna na gospodarkę Długoletnie chodzenie ze sobą jest najgorsze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23331 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 06 maj 2014 - 05:30

Dziewczyna na gospodarkę ma swoje plusy, 5 lat chodziłem z dziewczyną (zaręczyliśmy się) ale na szczęście pokazała pazurki w porę :)

#23332 Share tomaszek25

tomaszek25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 06 maj 2014 - 12:12

Dziewczyna na gospodarkę ooo he moze i dobrze ze przed slubem pokazuje pazurki . bo jak inaczej to po slubie tylko nerwy i jak rozwód to dodatkowe nerwy i problemy lepiej przed niz po

#23333 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 06 maj 2014 - 17:18

Dziewczyna na gospodarkę No właśnie, chociaż nie zaprzeczę że sam jestem zwolennikiem dość szybkiej decyzji o ślubie :)

#23334 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 06 maj 2014 - 17:39

Dziewczyna na gospodarkę A Ja z moim chodziłam 8 miesięcy i nie żałuję ani jednej minuty spędzonej z nim,człowieka owszem poznaje się całe życie ,lecz wady zawsze wyjdą wcześniej czy póżniej po jakimś czasie i nie potrzeba chodzić Bóg wie ile by poznać

#23335 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 06 maj 2014 - 17:57

Dziewczyna na gospodarkę ja oświadczyłem się po roku i 9 miesiącach znajomości w Paryżu :D pewno gdyby nie wyjazd do Paryża pewno było by szybciej o jakieś 5 miesięcy ;) a co do ślubu plany sa w najbliższym 5-leciu ;) odnosnie rozwodów... najlepiej spisać intercyze i po sprawie... ale dla wielu osób te słowo jest czymś złym... a to nie prawda... bo zabezpiecza ciebie , małżonkę/a i dzieci przed ewentulanym rozwodem... chociaż po czesci. No odnosnie pazurków to już miałem zamiar oświadczać się porzedniej dziewczynie , ale dzięki Bogu pokazała co potrafi i dzięki temu mam znacznie lepsza dzieczynę już narzeczoną ;) więc mam nadzieję że żle nie będzie ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#23336 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 06 maj 2014 - 18:21

Dziewczyna na gospodarkę wiesz intercyza dobra sprawa tylko że wiele osób jej się boi lub po prostu ma inne plany na przyszłość niż druga połówka :) z jednej strony jak komuś zależy na drugiej osobie to podpisze choćby nie wiem co a z drugiej strony... a co nie wierzysz mi? :)

#23337 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 06 maj 2014 - 18:26

Dziewczyna na gospodarkę właśnie, ilu ludzi tyle interpretacji słowa "intercyza" ;) w moim przypadku bedziemy spisywać intercyzę ponieważ Ona nie ma obaw przed tym i ja też a z drugiej strony co to szkodzi spisac skoro mamy być i tak ze soba... bo tak tez można argumentowac ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#23338 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 06 maj 2014 - 18:31

Dziewczyna na gospodarkę to podstawowy argument właśnie i cóż, musiał bym na prawdę porządnie zaufać drugiej osobie żeby intercyzy nie spisywać, jeśli ktoś ma wielkie sprzeciwy to cóż,jeśli tłumaczeenia nie dają rady to pozostają tylko nieuczciwe intencje, a to już jest jednoznaczne

#23339 Share tomaszek25

tomaszek25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 06 maj 2014 - 20:02

Dziewczyna na gospodarkę intercyzy boja sie jak diabeł swieconej wody;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23340 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 06 maj 2014 - 20:05

Dziewczyna na gospodarkę A ja nie nie chciałbym spisywać intercyzy jeżeli wy nie ufacie drugiej swojej połówce to papierek wam pomoże ze się zabezpieczycie, zawsze bedziecie mieć jakieś podejrzenia co do waszej drugiej połówki, jeżeli decydujesz sie na ślub to przede wszystkim zaufanie. Może się nie znam bo mnie to nie dotyczy i pewnie długo jeszcze nie będzie a moze i w cale nie będzie ale ja czegoś takiego nie zrobił bym bliskiej osobie. :huh: