Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34962 odpowiedzi na ten temat

#23161 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 kwiecień 2014 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę I pomyśleć, że ja w podstawówce oglądałam czerodziejkę z księzyca :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 22:17
  •  

#23162 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 25 kwiecień 2014 - 21:21

Dziewczyna na gospodarkę Lina ja oglądałam Czarodziejki;D

#23163 Share maniek183

maniek183

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 25 kwiecień 2014 - 21:50

Dziewczyna na gospodarkę I ja :lol: ale jak w domu trzy siostry to nawet nie było innego wyjścia :ph34r: A tak co do bajek też macie wrażenie, że to co dzieciaki oglądają teraz to jakieś nieporozumienie? Gdzie są prawdziwe bajki takie jak kiedyś?

#23164 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 25 kwiecień 2014 - 21:54

Dziewczyna na gospodarkę Oj od czasu do czasu tobi my pamowie jestesmy prawdziwymi magikami. Czarujemy tak ze az niewiasty się rumienią :-D

#23165 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 25 kwiecień 2014 - 23:13

Dziewczyna na gospodarkę Ja też oglądałem czarodziejkę z księżyca w sumie temat zawsze na czasie wieczna miłość. Szkoda że nie leci całe 5 serii. Bajki były inne kiedyś bo i inne były czasy, kto oglądał z was he mena, dragon bala, zwariowane melodie, chociaż teraz też są spoko bajki nie które, no pingwiny czy te smoki, można popatrzeć. Wiecie w Harrym Potterze dziewczyny mialy po 11 lat a były czarownicami więc nie wiem czy to kwestia aż 50 lat różnicy. :lol:

#23166 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 26 kwiecień 2014 - 07:09

Dziewczyna na gospodarkę

Tak chciałbym aby wiedziała o mnie co ja gdzie z kim kiedy bo bym wiedział jeszcze że jej na mnie zależy i nie stałem się dla niej obojętny,także żadnych tajemnic bo po co. Może jestem dla was dziwny ale wiecie co mało mnie to obchodzi mam swoje myślenie i się tego trzymam rękami i nogami na całego. Zresztą dziewczyna czy zona jak by sie tak wypytywała to stwierdziłbym że mnie dalej kocha, i jest zazdrosna o mnie bo nie chce sie dzielić z nikim mną. :D

A nie pomyślałeś o tym że chciała-by wiedzieć gdzie Ty z kim itd. żeby w tym czasie robić coś o czym lepiej żebyś nie wiedział.... ;[ :P

#23167 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 26 kwiecień 2014 - 08:09

Dziewczyna na gospodarkę Bajki były normalniejsze - cenzura miała też swoje lepsze strony, byle czego nie puszczano w TV. A dzisiaj - np cóż, " jaki kraj, tacy terroryści". Jeśli nie ma konkretnego planu edukacji dzieci i młodzieży, to w TV leci, co tańsze i głupsze, aby zapełnić czas.
Moje bajki to Bolek i Lolek, Reksio, Pomysłowy Dobromir, Pszczółka Maja, Miś Uszatek, Biały delfin Um - kto to jeszcze pamięta. A lecą cały czas - w krajach arabskich (na satce widuję) - bo tam się dzieci nie szprycuje byle czym, bo "czym skorupka za młodu ..."

#23168 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 26 kwiecień 2014 - 08:17

Dziewczyna na gospodarkę sluchaj jak jej przysięgne wiernosc do konca to dlaczego ona ma mi jej nie dochowąc poza tym bede staral sie tak robic aby nie myslala aby cos kombinowac lub aby juz sily w ogole nie miala.

#23169 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 26 kwiecień 2014 - 08:32

Dziewczyna na gospodarkę Jaka jest pozycja na czarodzieja?
Czaruje całą noc a rano znika. :D

Tomek dobrze mówisz, jestem tego samego zdania ale w życiu bywa różnie.

#23170 Share kombajnjohndeere

kombajnjohndeere

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanizacja, majsterkowanie

Napisany 26 kwiecień 2014 - 09:51

Dziewczyna na gospodarkę a ja jak byłem mały to oglądałem Dragon Ball ale to jest anima :D
Niestety już teraz nie puszczają tego w tv ;/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23171 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 26 kwiecień 2014 - 10:56

Dziewczyna na gospodarkę Intuicja to tylko taki pic, w zasadzie to bardziej kojarzenie faktów i wyciąganie wniosków

#23172 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 26 kwiecień 2014 - 12:41

Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj też potrafią robić dobre bajki ale szkoda że jest ich mało

Edytowany przez Arturo, 26 kwiecień 2014 - 12:43.

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#23173 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 26 kwiecień 2014 - 13:17

Dziewczyna na gospodarkę lol widze że tu wielka zmiana codziennie, gasparrdo kukurydze sieję ale dziś pada deszcz to nie da rady . widze że te same osoby szukających wrażenień wirtalnych heh ....... dziś sobota Balety są ruszać .. Sam z Żoną dziś jadę po tańczyć sobie dawno nie byliśmy będą %%%%%%%%%%%5..............

#23174 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 26 kwiecień 2014 - 13:41

Dziewczyna na gospodarkę Wow Jacek gdzieś Ty był, jak Cię nie było ? :P

gasparrdo kukurydze sieję ale dziś pada deszcz to nie da rady

Ale jak widać propagandę dajesz radę siać przy każdej aurze ? :D

widze że te same osoby szukających wrażenień wirtalnych heh .......

A Ty po co tu zaglądasz ,jak nie szukasz wrażeń wirtualnych ? W sumie nie odpowiadaj ,bo idzie wyczytać z Twoich postów po co ? :lol:

Sam z Żoną dziś jadę po tańczyć sobie dawno nie byliśmy będą %%%%%%%%%%%5..............

Będzie ,będzie zabawa ,będzie się działo ... tylko by po % samochodem Ci się jechać nie zachciało :lol: Zapewne znasz statystyki, jak mało kto ? B)

#23175 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 26 kwiecień 2014 - 13:50

Dziewczyna na gospodarkę ja dziś najlepszego kumpla zgarniam i też na balety, no chyba że przed jeszcze na jakąś kawkę się załapiemy :) może też jakiś procencik jak się kierowca znajdzie, kukurydza posiana (przed samym deszczem) także można sobie trochę popuścić wodze fantazji he he

#23176 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 26 kwiecień 2014 - 14:09

Dziewczyna na gospodarkę u siebie to w wielkim tygodniu siałem kukurydze New Holandem ......... ale teraz to na usługach już 3 tydzień sieje już 250 ha obsiałem szacuje ze po nad 500 ha obsieje bo zamówień to mam do 15 maja codziennie ......... Żoną jadę po tańczyć taki we dwoje wypad heh żona uparła się ze mało czasu spędzamy razem :)

Wow Jacek gdzieś Ty był, jak Cię nie było ? :P

Ale jak widać propagandę dajesz radę siać przy każdej aurze ? :D

A Ty po co tu zaglądasz ,jak nie szukasz wrażeń wirtualnych ? W sumie nie odpowiadaj ,bo idzie wyczytać z Twoich postów po co ? :lol:

Będzie ,będzie zabawa ,będzie się działo ... tylko by po % samochodem Ci się jechać nie zachciało :lol: Zapewne znasz statystyki, jak mało kto ? B)

masz racje statystki sa ale od czasu do czasu muszę wypić %% a z skąd wiesz może kierocę będę miał lub TAXI lub żona kierowcą będzie poradzę sobie nie będę ciebie się pytał o rade ..... a nie raz i codziennie się zdaża do dobrze że żona jest to zajmie się wszystkim mnie to od rana nie ma do Póznych godzin nocnych i kochanke się odwiedzi heh . od ślubu już mi się znudziła radze co nie którym kochanki po szukać bardzo dobra alternatywa wiem cos na ten temat .......... wiesz znam statytki i wiesz co kolego " MEG5 " nie interesuj sie mną bo zapewne nie dorównasz mi Pracuje zawodowo i prawie wszystkie Kobiety za mną ogodają heh niestety taki świat jedni nie ma Kobiety woogole innia maja w nadzmiarze ..... dużo %%%% wypiłem w Życiu ale chciałbym to Zmienić ale nie stety nie mogę uzależnienie ... Prosty przepis przystojny zawsze Eleganckim zadbany trzeba być samochód nalepeij sportowy lub SUV jak w moich przypadku i przedewszystkim Pieniądz się liczy wiadomo pijesz najtańszą wodkę to nic nie złowisz najlepiej najdroższe Driinki ,wczoraj wracałem od siewu kukurydzy i skręciłem na pewną Impreze New Holandem z Gaspardo nawet fanie było ale kac morderca i żona martwiąca się ................Pozdrawiam

Edytowany przez jacek456788, 26 kwiecień 2014 - 14:20.

#23177 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 26 kwiecień 2014 - 14:41

Dziewczyna na gospodarkę Jacek skończyły sie egzaminy gimnazjalne nie bo widzę że do komputera się dobrałeś pewnie mamusia ci oddała ale nie ciesz sie długo bo jak będziesz mieć mało punktów to ci zamknie znowu, także ciesz sie nim póki masz. A jeżeli piszesz tak naprawdę to widzę ze jesteś pierdo.niety na maksa, nie wiem co bierzesz ale wiesz bierz mniej bo ci z mózgu cgyba już gombkę zrobiło i straciłeś możliwość myślenia trzeźwego, B) Zresztą jak bym miał robić żonie takie rzeczy jak ty to w ogóle wolał bym się nie wiązać

Edytowany przez zetorlublin7341, 26 kwiecień 2014 - 14:43.

#23178 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 26 kwiecień 2014 - 15:13

Dziewczyna na gospodarkę

wiesz znam statytki i wiesz co kolego " MEG5 " nie interesuj sie mną bo zapewne nie dorównasz mi Pracuje zawodowo i prawie wszystkie Kobiety za mną ogodają heh

Masz rację ,że wszystkie kobiety się za Tobą oglądają . ;) Powiem więcej ,ja też jestem kobietą :rolleyes: :P Tylko jest małe ''ale '' ...Ty się zastanów po co niektóre kobiety się za Tobą oglądają ? :lol:
Ps :Jesteś boski ...wymiatasz tu na forum :rolleyes: :lol:

#23179 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 26 kwiecień 2014 - 16:33

Dziewczyna na gospodarkę tylko jest jedno ale moja żona jest Blondynką jest że tak powiem piękna każdy mi jej zazdrości jednak jest Nauczycielką pracuje zawodowo i doi krowy w Pou zemną Pracuje takie ma życie heh ...
Ps : mam kochanke a kto mi zabroni i kochanka wie że mam żone i że jestem Rolnikiem i Pracuje zawodowo :) z Rolnictwa tak bym nie wyżył jak w dwoje Pracujemy zawodowo i Rolnictwo dodatkowo to mam Pięniądz zresztą nie jestem zadrosny o żonę bo kto poderwie żone funkcjonariusza nawet jak na imprezie jesteśmy to każdy wie że nie wolno czy innych imprezach ... Pozdrawiam

Edytowany przez jacek456788, 26 kwiecień 2014 - 16:35.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23180 Share donweter1989

donweter1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, wędkarstwo

Napisany 26 kwiecień 2014 - 16:43

Dziewczyna na gospodarkę Uderz w stół i nożyce się odezwą. Poruszyliście temat bajek no i macie Jacka i jego historie. Tak czytam i czytam tego naszego wieszcza:-S i dochodzę do wniosku, że jednak wolę bajki z mojego dzieciństwa:-D