Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#23121 Share maniek183

maniek183

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 23 kwiecień 2014 - 21:41

Dziewczyna na gospodarkę Jak nie filmy wojenne i podobne to strzelanie do niemców... drogie panie no jak to tak :P nie było wymagań a prawie każda gra to godziny dobrej zabawy ;) teraz dzieciaki już tego nie doświadczą

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:43
  •  

#23122 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 kwiecień 2014 - 21:52

Dziewczyna na gospodarkę Teraz to współczuć młodym że od urodzenia siedzą w kompie i dziczeją... my teraz też dziczejemy ale przynajmniej dzieciństwo było bez techniki i normalniejsze.

#23123 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 23 kwiecień 2014 - 22:08

Dziewczyna na gospodarkę Za dzieciaka to grało się nałogowo na pegasusie contra i mario, po za tym gała, siatka, bieganie, klasy i inne, nie było podziału grało wszystko dziewczyny i chłopaki wystarczyła piłka i w zbijaka tukło się do wieczora. Czy teraz my dziczejemy, nie wiem ja się ciesze z dobrodziejstw techniki, stworzyliśmy wielką rodzinę nawet w tym temacie gdzie ja bym was ludziska spotkał, Bananka, Izoldę, Linkę, Białą, Tworkowiaka, Rolstudenta, Szymiego, i innych których tutaj nie wymieniłem, nie czujcie się urażeni. Nieraz lepiej z wami pogadać, pośmiać się niż iść nawet do jakiegoś klubu, nie powiem tam ciekawie ale tutaj zawsze coś się kurczę dzieje, jest wesoło :D

#23124 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 23 kwiecień 2014 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę Oj stare dobre czasy, matka mnie nie mogła zwołać do domu na ciemną noc a wyxhodziło się powiedzmy około południa, zero komputera, telewizja tak nie ciągnęła. Ostatnie takie pokolenie które wszystkiego doświadczyło mieliśmy ciekawe dzieciństwo a nie jesteśmy zacofani jeśli chodzi o technikę. Niestety ostatnie :/

#23125 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 23 kwiecień 2014 - 22:43

Dziewczyna na gospodarkę Jest mi niezmiernie miło, że zostałam wymieniona przez Zetorka:). Również wolę spędzić miło czas z Wami na AF :)

Edytowany przez biala513, 23 kwiecień 2014 - 22:55.

#23126 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 24 kwiecień 2014 - 10:10

Dziewczyna na gospodarkę Ai mi sie cieplutko na serduszku zrobiło Tomeczku ;) nie ukrywam że podzielam Twoje odczucia, ja pamiętam czasy telewizora bez pilota ;)

#23127 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 24 kwiecień 2014 - 10:40

Dziewczyna na gospodarkę Izka telewizor bez pilota - hm a w nim dwa programy póżniej polsat i tvn ale jakiś taki zimowy [ tak śnieżył że osób nie było widać ] a komputer był ale w gminie.... :)

#23128 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 24 kwiecień 2014 - 13:49

Dziewczyna na gospodarkę A ja miałem pilota do unitra diora, kij na patyku z otworkiem, przeżucało się nim i pogłaśniało jak sie nie chciało dojść. Inny rubin, skubaniec tak grzał ze centralne nie musiało chodzić, ech stare dobre czasy. Dzieki za dobre słowo, miło mi że tez to podzielacie, a wiecie jak się kiedyś wnerwimy, każdy powie z którego rejonu jest i robimy w połowie drogi zjazd z tego tematu, zabawa na całego będzie, dziewczyny robia ciasta ja się zaopiekuję warzywami i jakimiś kiełbaskami, kto co przyniesie to będzie, co wy na to ludziska. :D

#23129 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 kwiecień 2014 - 14:03

Dziewczyna na gospodarkę W cuda wierzysz? Zawsze komuś bedzie za daleko bądź robota nie pozwoli :D pozostaje nam chyba iść na pielgrzymke do częstochowy i tam się wszyscy spotkają na miejscu ;)

#23130 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 24 kwiecień 2014 - 15:01

Dziewczyna na gospodarkę

Izka telewizor bez pilota - hm a w nim dwa programy póżniej polsat i tvn ale jakiś taki zimowy [ tak śnieżył że osób nie było widać ] a komputer był ale w gminie.... :)

U mnie też był zimowy polsat, śnieżył zawsze ale tylko zimą był he he

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23131 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 24 kwiecień 2014 - 16:19

Dziewczyna na gospodarkę Ja jutro wyjeżdzam sie kanonizować ;) kto się przyłącza?

#23132 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 24 kwiecień 2014 - 18:19

Dziewczyna na gospodarkę Tak wierzę w cuda, ale z częstochową jest bardzo dobry pomysł, to co na pielgrzymkę czy na dożynkach rolniczych na jasnej górze. :D

#23133 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 24 kwiecień 2014 - 18:19

Dziewczyna na gospodarkę Tak wierzę w cuda, ale z częstochową jest bardzo dobry pomysł, to co na pielgrzymkę czy na dożynkach rolniczych na jasnej górze. :D

#23134 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 24 kwiecień 2014 - 19:05

Dziewczyna na gospodarkę Ja wolę telewizory z pilotami, bo jak były w domu bez pilota to mnie ciągle wysyłali, żebym przełączył. Mały byłem, kilka lat miałem to się nie buntowałem, a reszta miała wygodę. :P
Co do spotkania - mam nadzieję, że kiedyś powstanie jakiś ogólnopolski zlot użytkowników AF gdzieś w centrum Polski. Taki kilkudniowy, żeby każdy mógł choć na 2 godziny przyjechać któregoś dnia. ^^

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#23135 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 24 kwiecień 2014 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę 2 godziny to pewnie by było trochę za mało, bo zanim by się znalazło ludzi to już trzeba by było wracać :) weekend by może od biedy wystarczył. A odnośnie pilotów to może i wygoda ale wspomnień ci nie zastąpi. My możemy zrobić podlaski zlot :) do siebie mamy bardzo blisko a jeszcze parę (nie dosłownie) osób jest z okolicy na forum

#23136 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 24 kwiecień 2014 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę

Ai mi sie cieplutko na serduszku zrobiło Tomeczku ;) nie ukrywam że podzielam Twoje odczucia, ja pamiętam czasy telewizora bez pilota ;)

To ja pamietam czasy tv czarno-bialego jakiej firmy niewiem , potem kolorowego ruskiego firmy ELEKTRON z 6kanalami, a potem hit telewizor firmy SUPRA z telegazeta z pilotem, kalkulatorem, notesem i 4 grami w telewizorze . Wszystko z pilota sie obslugiwalo.

Do tego 2anteny do kanalu pierwszego i kanalu drugiego. Porem nowosc antena siatkowa. A na niej kilka kanalow. JEDYNKA DWOJKA POLSAT, RTL, TNTz filmami starymi , CARTON-NETWORK z bajkami, i TV regionalna RZESZOW albo LUBLIN zalezy kto jak sobie antene ustawil.

Edytowany przez banan575, 24 kwiecień 2014 - 19:24.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#23137 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 24 kwiecień 2014 - 19:34

Dziewczyna na gospodarkę Ale się wszystkim na wspomnienia wzięł jakby już chociaż 60 lat wszyscy mieli ;) ja mam jeszcze sprawne radio ktore ma już ze 35 lat i jeszcze codziennie używane. Chyba jedyny kanał polski to program pierwszy, ech pamiętam jeszcze że jako dziecko siadałem wieczorem i była audycja: radio dzieciom, w której czytano bajki, ależ to było wtedy wciągające.
Ja chce cofnąć się ponad 20 lat wstecz :)

#23138 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 24 kwiecień 2014 - 19:35

Dziewczyna na gospodarkę ja też się wychowywałam na czarnobiałym radzieckiej produkcji tv ;) potem był elemis juz kolorowy i z pilotem ;) a potem weszła cyfryzacja ;)

#23139 Share mardok15

mardok15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:Motocykle, Rolnictwo

Napisany 24 kwiecień 2014 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę Witajcie mam teraz pytanie aby nakierować troszke wszystko na właściwy tor ten temat to szukam dziewczyny z gospodarką z woj.Lubelskiego, i jak jakaś sie namyśli to PW bo rzadko jestem na forum nie mam troche czasu.:), Teraz zamiana chłop chce na gospodarke:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23140 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 24 kwiecień 2014 - 20:09

Dziewczyna na gospodarkę Ja od urodzenia oglądałam elemisa kolorowego i uczyłam się obsługi pilota :D