Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#22941 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę Ja z kolei mam znajomą która ma 3 dzieci każde z innym mężczyzną - a najlepsze że każde ma inne nazwisko.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 04:04
  •  

#22942 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę No dobra to już ustaliliśmy że są panny z dzieckiem. Pytanie było czy ktoś z was związał by się z taką osobą.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#22943 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 16 kwiecień 2014 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę Jeżeli bym wiedział że ja kocham a ona mnie to dlaczego nie, błędy młodości są i się na to nic nie poradzi. B)

#22944 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:matematyka ;)

Napisany 16 kwiecień 2014 - 19:55

Dziewczyna na gospodarkę

Smerfetka tu chyba gada sie o wszystkim. Wy dziewcxyny piszecie o ciastach jeszcze inni podaja numery kont. a my o swojej pracy. No wiem guwniana robota. Ale jak madrosc ludowa mowi ..jak srasz tak masz.. i trzeba śmigać z towarem jak jest

spodziewałam się krytyki...nie mniej jednak dalej podtrzymuje swoje racje. Mianowicie owszem gada się tutaj o wszystkim, jednak pogawędki między jedynie dwoma osobami można prowadzić na priv ;)
po drugie temat gnojowicy/gnoju (wszystkim naprawdę doskonale znany, bo jednak w tej subkulturze jest to nieuniknione :) ) nie należy do najciekawszych. Pomyslcie również o tym, że ludzie, którzy wieczorami tutaj zasiadają po całym dniu ciężkiej pracy chcą miło porozmawiać o czymś innym, oderwać się choć na chwilę od jednej tematyki.
Poza tym na pewno są osoby, które jedynie zaglądają tutaj a nie uczestniczą w rozmowie. Taki statystyczny Kowalski zagląda na jeden z ciekawszych wątków (dość kontrowersyjnych) na AF i co widzi? dwóch facetów rozmawiających o gnojowicy....Zdaje sobie sprawę, że to mało znaczący akt ale nie dziwmy się potem, że stereotypy niestety dalej mają prawo bytu....

#22945 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę

Ja z kolei mam znajomą która ma 3 dzieci każde z innym mężczyzną - a najlepsze że każde ma inne nazwisko.

Co w tym jest dziwnego ? Trzech tatusiów to i nazwiska trzy .Jakby tatusiowie tak samo nazywali się , tobym mogła uznać to za coś nadzwyczajnego . ;) :D

#22946 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 16 kwiecień 2014 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę

...dwóch facetów rozmawiających o gnojowicy...

to nawet nie była rozmowa tylko bardzo a to bardzo krótka wymiana doświadczeń, w dalsze szczegóły nikt się nie zagłębiał przecież
poza tym o czym tu rozmawiać na forum poświęconym rolnictwu zwłaszcza w sezonie na te prace :)

#22947 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę

No dobra to już ustaliliśmy że są panny z dzieckiem. Pytanie było czy ktoś z was związał by się z taką osobą.

znałem taką jedną co miała 21 lat i dziecko 4 lata dziewczyna z wyglądu cud malina i jako przyjaciółka bardzo sympatyczna można powiedzieć że ideał na żonę ale jednak nic między nami by nie wyszło wiadomo jak jest jak dziecko nie swoje

#22948 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę

spodziewałam się krytyki...nie mniej jednak dalej podtrzymuje swoje racje. Mianowicie owszem gada się tutaj o wszystkim, jednak pogawędki między jedynie dwoma osobami można prowadzić na priv ;)
po drugie temat gnojowicy/gnoju (wszystkim naprawdę doskonale znany, bo jednak w tej subkulturze jest to nieuniknione :) ) nie należy do najciekawszych. Pomyslcie również o tym, że ludzie, którzy wieczorami tutaj zasiadają po całym dniu ciężkiej pracy chcą miło porozmawiać o czymś innym, oderwać się choć na chwilę od jednej tematyki.
Poza tym na pewno są osoby, które jedynie zaglądają tutaj a nie uczestniczą w rozmowie. Taki statystyczny Kowalski zagląda na jeden z ciekawszych wątków (dość kontrowersyjnych) na AF i co widzi? dwóch facetów rozmawiających o gnojowicy....Zdaje sobie sprawę, że to mało znaczący akt ale nie dziwmy się potem, że stereotypy niestety dalej mają prawo bytu....

nie wiem czemu ale twoj tok rozumowania przypadl mi do gustu!

Ot tyle moge stwierdzc na chwile obecna.

#22949 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę Cinek a czemu założyłeś że nic by z tego nie wyszło nie wiem dziecko cie odstraszało, ale to twoja wola, wiadomo każdy jest inny, ale sam powiedziałeś że idealna dziewczyna na zonę. B)

#22950 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2148 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 16 kwiecień 2014 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę No wiedzialem ze to takie reakcje wywola i staralem sie na poczatku powiedziec delikatnie. Niestety nie moge podzielic sie z wami tym ze pieklem ciasta czy sprzatalem dom. A swoja droga kurde nigdy nie pieklem ciasta. Ale gotuje dość sporo. Ostatnio odkryłem ze szczypta cynamonu zmienia do niepoznania smak szpinaku :-D lubie gotować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#22951 Share BIZULEK

BIZULEK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę Z jednym dzieckiem dziewczyna może być , ale z więcej to nieee

#22952 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę

Co w tym jest dziwnego ? Trzech tatusiów to i nazwiska trzy .Jakby tatusiowie tak samo nazywali się , tobym mogła uznać to za coś nadzwyczajnego . ;) :D

Nic w tym nadzwyczajnego. Ojcem jednego z wymienionych dzieci jest pewien kawaler o miejscowym pseudonimie ''Chuck Norris'' który to z kolei ma 5-tkę dzieci i każde z inną kobietą (w tym jedno z inwalidką na wózku) i nic w tym nadzwyczajnego. Rzadko ostatnio kolesia widać, większość przesiaduje za alimenty i też w tym nic nadzwyczajnego ot taka sobie zwyczajna sytuacja jakich wiele ;) :D

#22953 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:matematyka ;)

Napisany 16 kwiecień 2014 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę Nie chodzi o to by na siłę uczestniczyć pomimo braku jakiegokolwiek zainteresowania w rozmowie. Doskonale zdaje sobie sprawe, że temat ciast nie leży w Twych najmocniejszych co jest naturalnie zrozumiałe. Czy nie można jednak porozmawiać o czymś miłym? wątek "singli" z dzieckiem jest ciekawy-życiowy bardzo, więc i każdy może swobodnie się wypowiedzieć.
Można przecież coś podrzucić, pozorną bzdure jak film, książke, ciekawostka z świata nauki-jest tyle możliwości :) wystarczy odrobina chęci. Zdaję sobie sprawę, że tą wypowiedzią podburze większość uczestników tego forum, jednak to tylko moja sugestia.
Sama nie bywałam ostatnio na AF dość często a jak zajrzałam na ten temat i zobaczyłam ową rozmowę to dosłownie ręce mi opadły :P Nie dziwcie się nam, tą odrobinę wolnej chwili wieczorem chcemy też czasem się "odmóżdżyć". Pozdrawiam :)

#22954 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 kwiecień 2014 - 20:57

Dziewczyna na gospodarkę a ja jestem panną z kotem :P i pytanie kto zaakceptuje mojego zwierza kto mu da nazwisko :D

Edytowany przez Lina, 16 kwiecień 2014 - 20:58.

#22955 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę

Nic w tym nadzwyczajnego. Ojcem jednego z wymienionych dzieci jest pewien kawaler o miejscowym pseudonimie ''Chuck Norris'' który to z kolei ma 5-tkę dzieci i każde z inną kobietą (w tym jedno z inwalidką na wózku) i nic w tym nadzwyczajnego. Rzadko ostatnio kolesia widać, większość przesiaduje za alimenty i też w tym nic nadzwyczajnego ot taka sobie zwyczajna sytuacja jakich wiele ;) :D

Dlatego potrzebne nazwisko by alimenty były ,nawet jak się ewidentnie ''tatuś '' uchyla . A facet faktycznie rozgarnięty . :unsure: Dobrze że jest fundusz alimentacyjny ,bo tak to dzieci by głodne chodziły . Tym paniom też rozsądku nie można pozazdrościć . :unsure: Takie życie ...

#22956 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę Smerfetka to po co ciągniesz dalej ten wątek???

Jestem ciekaw twojej opinii na zaproponowany temat.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#22957 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę Rolstudent, a kto ci broni bierzesz składniki i wio do pracy. Dzisiaj facet musi umieć wszystko, od rozebrania silnika do nie wiem gotowania, skoro pichcisz, zamknij sie w kuchni powieś na klamce kartkę uwaga teren działań wojennych pod żadnym pozorem nie otwierać i eksperymentuj na żywego. A cynamon jest świetny na serce. Ja jem z płatkami juz którąś torebkę w tym roku :D Lina jak to kotka to mój kocór ją przygarnie z chęcią pod swoje skrzydła ;)

Edytowany przez zetorlublin7341, 16 kwiecień 2014 - 21:08.

#22958 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę Z moich doświadczeń widzę, że łatwiej znaleźć miłość pannie z dzieckiem niż pannie z gospodarką, tak tak wiem powtarzam się...

#22959 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:08

Dziewczyna na gospodarkę

a ja jestem panną z kotem :P i pytanie kto zaakceptuje mojego zwierza kto mu da nazwisko :D

Ja mogę spróbować. Pytanie tylko czy mój kot zaakceptuje Ciebie i Twojego kota :P

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#22960 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę Izolda nie załamuj sie pomyśl ze gdzieś jest ten co czeka na ciebie i mówi to samo. Pamiętaj ze zycie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz co ci sie trafi :D