Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#22801 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 14 kwiecień 2014 - 19:09

Dziewczyna na gospodarkę bananku podaj nr konta to dorzucę mój staropanieńaki grosz ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 02:46
  •  

#22802 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 14 kwiecień 2014 - 19:16

Dziewczyna na gospodarkę http://mistrzowie.or...mplikowac-zycie

http://mistrzowie.or...mplikowac-zycie

#22803 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 14 kwiecień 2014 - 19:29

Dziewczyna na gospodarkę nie jestem w stanie tego ogarnąc, może jak się prześpię mi sie uda ;)

#22804 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 14 kwiecień 2014 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę żeby to ogarnąć trzeba chyba na miesiąc zasnąć :blink:

#22805 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 14 kwiecień 2014 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę Nie zasnąć, a rozpracować butelkę ;)

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#22806 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 14 kwiecień 2014 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę ostatnio nie mam chęci na butelkę więc ja tego nie rozszyfruje

#22807 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 14 kwiecień 2014 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę A może powstanie film coś a'la Złote Łany :)

Edytowany przez mietek86, 14 kwiecień 2014 - 20:44.

#22808 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 14 kwiecień 2014 - 22:52

Dziewczyna na gospodarkę Żeby to zrozumieć to butelka nie pomoże na pewno ........

#22809 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 14 kwiecień 2014 - 23:42

Dziewczyna na gospodarkę butelka to za mało , da rade to ogarnąć ale najpierw trzeba stanąć jedną nogą na tamtym świecie i spojrzeć na to z lepszej perspektywy

#22810 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 15 kwiecień 2014 - 00:54

Dziewczyna na gospodarkę Tu nie ma nic do ogarnywania tu trzeba wziąć d*pę w troki i zająć się czymś a nie wiecznie narzekać. Nie rozumiem was czy naprwadę aby założyć rodzinę i mieć dzieci trzeba być bogaty to znaczy jak nie masz pieniędzy to jesteś na straconej pozycji cały czas. Bananku daj nr konta to się dorzucę na tę rapę do niego. To ja zbieram na kostkę, nie chcę dużych sum od każdego na jedną mnie urządza. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#22811 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 15 kwiecień 2014 - 04:40

Dziewczyna na gospodarkę nie trzeba być bogatym ale jakąś przyszłość trzeba rodzinie zapewnić, to nie są czasy dla romantyków (czyli jakoś to będzie), jak miałbym załżyć rodzinęi wiedzieć że nie zapewnię im chociażby podstaw to wolał bym jej nie zakładać. tylko szczegół taki że ci którzy mają możliwości nie zakładają rodzin większych a ci bez perspektyw zakładają zbyt duże :)

#22812 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 15 kwiecień 2014 - 06:41

Dziewczyna na gospodarkę A pożniej placz i zgrzytanie zębów i oglądanie się na innych żeby pomogli bo oni mają. Tylko ciekawe skąd mają? Ze swojej ciężkiej pracy.

Mam taka w rodzinie, znalazła sobie męża w wieku rodziców i ciągle się trzęsie że on taki schorowany, kasę od rodziców ciągnie i nie patrzy że oni tez schorowani (a już na emeryturze). Do roboty nie bo kręgoslup boli, dziecko male (do szkoly już dziecko chodzi). U siebie na gospodarce też nic nie robi to skąd ma mieć na cokolwiek. A jak przyjedzie to patrzy, że ten ma, tamten ma a ona taka biedna. A jak tak płakala i zapytalam czy nie chce dorobić bo mam akurat trochę pracy i mogłabym ją wziaśc zamiast kogoś obcego to jeszcze ochrzan dostalam. I bądz tu człowieku mądry :)

#22813 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 15 kwiecień 2014 - 08:54

Dziewczyna na gospodarkę Ludzie jesteście dorośli nieraz po ślubie młode pary są gołe i wesołe bo trzeba było wesele zrobić, młodzi biorą kredyty na mieszkania i jakoś żyją, a zwłaszcza na gosp, jak macie jedzenie swoje często dom moze byc byle jaki ale jest, a tu narzekanie bo rodziny nie utrzymam to się nie będę żenił, albo dzieci nie miał, co ma romantyczność do utrzymania rodziny, że będę bujał w obłokach to nic nie będę miał, jak wy tak podchodzicie do sprawy to nie wróżę nic dobrego, trzeba się wziać za bary i walczyc najwiecej mają ci do powiedzenia co nic nie robią a stawiają wielkie wymagania od życia, albo po co robić skoro nic zx tego nie będzie. To ja dzisiaj przywiozłem nasion za ponad 2tyś zł, które może będę z tego coś miał za rok nie w tym, i co mam nie śiać. Nie wolno się poddawać tylko robić swoje, najprosciej do kogoś łapę wyciagnać po kasę i spokój. Wiadomo jak w rolnictwie raz pieniadze są a raz nie, dlatego na starcie trzeba wytłumaczyć partnerowi że w tej branży nie jest kolorowo. :D

#22814 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 15 kwiecień 2014 - 09:04

Dziewczyna na gospodarkę otóż to płacz i zgrzytanie...
sam też mam po okolicy parę rodzin dość ciekawych... co jakiś czas się ktoś zjawi i prosi i człowiek na odczepnego ze względu na sąsiedztwo zlituje się, oczywiście obiecują że jak będzie u mnie potrzebna pomoc to przyjdą i tak na niektórych czekam już kilka lat ;) a ja przecież nikomu karkołomnych zadań nie dawał bym, pomóc zebrać ziemniaki lub opleć warzywo. u nas akurat najgorsze są kobiety w takich sytuacjach bo żadna do tej pory nie pała chęcią pomocy, z facetami (już po 50-tce) to trochę inaczej, idę mówię i nie ma problemu, żaden nie odmówi chyba że już ma na prawdę dobry powód, ale z odmową kategoryczną nigdy się nie spotkałem. zazwyczaj 5 minut i są pod domem i pytają co trzeba. mówię że trzeba na cały dzień jechać gdzieś na pole dalsze, to nawet do domu nie idą i nie powiadamiają tylko od razu w ciągnik i jazda. czasami też z dalszych miejscowości chodzą ludzie i szukają zajęcia, kobiety to zazwyczaj po prostu na gotowe czyli daj, faceci chodzą i mówią że chcą trochę zarobić i takim z reguły nie odmawiam, zawsze jest jakieś drewno do rąbania :) a ja nie zawsze mam czas. zjedzą, zarobią i jeszcze na drogę coś dostaną i zadowoleni- jak są chęci to prawie zawsze są możliwości

oj zetorlublin7341 ty to jesteś pełen młodzieńczych ideałów :)
odnośnie romantyczności to mi nie chodzi o zachowanie się partnerów wobec siebie tylko, zbytnie kierowanie się sercem a rozumu zero, to da się trochę zrównoważyć i czasami trochę przyfolgować, jak kocha to ślub jeszcze poczeka, na dziecko też jeszcze pora może być.
ja nie stawiam wielkich wymagań od życia, po prostu sobie uczciwie pracuję, przyszłość mam zapwnioną to i można zacząć na poważnie myśleć o rodzinie, wiem przynajmniej że mojej ewentualnej żonie (jak sie weźmie za robotę) :lol: i dziecku nie będzie brakowało

Edytowany przez daremw, 15 kwiecień 2014 - 09:21.

#22815 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 15 kwiecień 2014 - 09:17

Dziewczyna na gospodarkę Bo kto chce to pracyje:-D a kto ma 2 lewe rece to choć by go batem ganiac to robic nie bedzie. Pada deszcz ja dzis odpoczywam

#22816 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 15 kwiecień 2014 - 09:27

Dziewczyna na gospodarkę wczoraj też u ciebie padało :) a podlasie niby niedaleko a tu słońca sporo nawet dziś

#22817 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 15 kwiecień 2014 - 09:33

Dziewczyna na gospodarkę Wczoraj to tak mrzylo. Ale dzis to chapa na calego. Chwile odpoczne i moze siewnik wyciagne do kuku. I troche spawania mam. Jest co robić:-D

#22818 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 15 kwiecień 2014 - 10:08

Dziewczyna na gospodarkę Oj jest, u mnie w najlepsze gnojowica na kukurydze

#22819 Share tomaszek25

tomaszek25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 15 kwiecień 2014 - 11:51

Dziewczyna na gospodarkę zawsze na poczatku to ładnie wyglada ona pomaga a potem juz to zle to przeszkadza to nie tak i wszystko zle... nie wiem jakbys sie starał to i tak wszystkich w domu nie zadowolisz... dziwny ten mój post ale musze sie tu rozkrecic troche ale ciezko jest mi sie skupic bo za duzo na głowie za duzo problemów... i praca w polu ale pada i jest chwila oddechu...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#22820 Share czesci12

czesci12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:pogadac

Napisany 15 kwiecień 2014 - 12:21

Dziewczyna na gospodarkę

Bo kto chce to pracyje:-D a kto ma 2 lewe rece to choć by go batem ganiac to robic nie bedzie. Pada deszcz ja dzis odpoczywam

Swieta prawda. ale sa tez ludzie ktozy urodzili sie goli i goli pozostali.z roznych przyczyn zyciowych