Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#22681 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 00:20

Dziewczyna na gospodarkę Shaun masz rację każda kobieta lubi dostawać kwiaty :) Chociaż mój nauczyciel od biologi zawsze nam powtarzał, że w dostawaniu trupka nie widzi nic przyjemnego i dlatego swojej żonie nigdy kwiatka nie dał chyba, że w doniczce :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:11
  •  

#22682 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 13 kwiecień 2014 - 01:20

Dziewczyna na gospodarkę To że dziewczyny lubia kwiaty i je dostawć to wiem bo jak dziewczyny przychodzą po kwiatki to dostają małpiego rozumu na widok jak to wszystko kwitnie i w tedy ty pytasz co chce a ona ze teraz to już sama nie wie i musi się zastanowić chwilę, dlatego też służę zawsze radą. No najgorzej to odczytać ten sygnał czy jej sie podobasz czy się po prostu z ciebie śmieje a jedno z drugim jest bardzo blisko :D

#22683 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 01:47

Dziewczyna na gospodarkę Lina a planujesz nastepne spotkania przy kawie z tym tajemniczym panem?

#22684 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 13 kwiecień 2014 - 04:47

Dziewczyna na gospodarkę

To jak tak się nas boicie to zapewne grozi Wam starokawalerstwo ;)

OKEY dlaczego czepiasz się posłanki Grodzkiej? Przecież to fajna "babka" i w sam raz pasuje do Palikota :D :D :D

wtedy trudno się mówi, we wsi u mnie jest paru kawalerów starych (40-55 lat) i jakoś sobie w życiu radzą i o dziwo nie narzekają :o ja staarokawalerstwa się nie boję tylko nie chcę źeby moje gospodarstwo padło ofiarą kłótni w rodzinie po mojej śmierci, jakieś dziecko by nie zaszkodziło, głupio tak żeby się takie gospodarstwo zmarnowało i nikt (uprawniony) nie skorzystał z niego, jak zostanę starym kawalerem to w sumie i tak testament na organizacje charykatywne, bo część najbliższej rodziny strasznie pazerna więc tym bardziej nie pozwolił bym żeby to przjęli :D

#22685 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 13 kwiecień 2014 - 06:58

Dziewczyna na gospodarkę To kolego jak będziesz miec ileś lat już a poczujesz że już nie dajesz rady to trzeba sprzedawać po koleji ziemie i do śmierci żyć pomału sobie z tego. Opcja charytatywna też dobra przynajmniej rodzinka się nie będzie żreć. B)

#22686 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 08:47

Dziewczyna na gospodarkę To musiałaby być na prawdę sprawdzona fundacja czy dom dziecka. Myślicie, że cały dochód z fundacji zebrany przykładowo z 1% podatku trafia dla potrzebującej osoby? Odpala się takiemu dziecku czy innej potrzebnej sprawie ze 2 % a reszta idzie na utrzymanie całego kierownictwa. Nigdzie nie ma zapisu, że całość ma trafić na ten właśnie cel. Dzisiaj pomyślałem podobnie, co zrobiłbym na starość, gdy zostałbym kawalerem. Przyszedł mi do głowy testament sporządzony w taki sposób, aby gospodarstwo nie mogło zostać rozsprzedane tylko przekazywane w darowiźnie kolejnym następcom. ;)

#22687 Share marek0432

marek0432

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 08:55

Dziewczyna na gospodarkę

Też kawy nie pije i nie pale.

Kawy nie palisz?? :blink: :D

#22688 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 09:32

Dziewczyna na gospodarkę Thomas to ci dałem do myślenia he he a swoją drogą to spokojnie by można było już nie pracować, wziąć dopłaty, dzierżawę (800 zł/ha), wyprzedać sprzęt i do końca życia można bez zmartwień żyć, dodatkowo jak by jakimś cudem przybrakowało, to u nas ziemia droga nawet 80 tys, budynki też da się wynająć za parę złotych, ale głupiemu człowiekowi chce się pracować ;) dodatkowo mam parę ha lasu więc na opał też właściwie można nie wydawać i powiedzcie czemu człowiek jeszcze pracuje xD

#22689 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 13 kwiecień 2014 - 09:33

Dziewczyna na gospodarkę Koledzy dziś tak fajnie piszecie że jak by wam sie nie udało i zostaniecie starymi kawalerami (osobiście życze aby udało wam sie kogoś znaleść )
to na starość majątek sprzedacie i przekarzecie na organizacje charytatywne , fajne bajki a rzeczywistość jest inna :D
Jak dożyjecie starości w samotności będziecie powoli wyprzedawać wszystko i będziecie inwestować w %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

#22690 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 10:03

Dziewczyna na gospodarkę wtedy trzeba będzie zainwestować w młodą pielęgniarkę :D a nie w %%%%%%%%

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#22691 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 10:11

Dziewczyna na gospodarkę Mironeks pisz za siebie,lub nie oceniaj innych przez swój pryzmat. Alkoholu nie lubię i nie piję prawie w ogóle. Alkoholikiem nie jestem i nigdy nie będę tak samo jak nigdy nie będę nałogowym palaczem. Takie mam postanowienie i antywzór do nienaśladowania w domu.

#22692 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 13 kwiecień 2014 - 10:28

Dziewczyna na gospodarkę Co do nieśmiałości facetów - równouprawnienie jest i kobieta ma takie samo prawo/obowiązek podrywać faceta jak facet kobietę. Chciałyście równouprawnienia kobiety to macie i nie gadajcie, że facet nie śmiały tylko same coś zróbcie jeśli "wpadł w oko".

Co do dźwigania worków - u mnie wrzucamy z tatem worki z nawozami do szufli, podjeżdżamy do przyczepy i je ściągamy. Po co sobie roboty dodawać i z ziemi na przyczepę wrzucać rękami.
Worki nieraz przyjeżdżają ułożone na palecie - można zrobić jakiś paleciak do ładowacza i całą paletę od razu na przyczepę postawić. Jeśli worki są luzem można skołować/zrobić palety, układać na palety nawozy i ładować ciągnikiem na przyczepę. ;) Szukać rozwiązania każdej sytuacji które wyklucza pracę ręczną, bo kręgosłupy do emerytury nie wytrzymają!

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#22693 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 10:48

Dziewczyna na gospodarkę mi przywożą na paletach zafoliowanych i albo zestawiają hds albo turem bo blisko to ciągnikiem przywożą i przerzucają mi na przyczepę część, kolego Tworkowiak pewnie miałeś styczność z rolpol szepietowo.
ja się w paleciak jeszcze nie zaopatrzyłem ale szkoda zdrowia faktycznie, są lepsze sposoby na jego zniszczenie :D

#22694 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 13 kwiecień 2014 - 10:51

Dziewczyna na gospodarkę Alkocholu nie lubicie i nie pijecie ogólnie , kupionego za własne pieniądze taki nie smakuje dobrze :wacko:
Ale jak ktoś stawia to wszystko piecie wszystko i w każdej ilości z obawy aby nie zwietrzał :D :D :D

#22695 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 kwiecień 2014 - 10:51

Dziewczyna na gospodarkę

Lina a planujesz nastepne spotkania przy kawie z tym tajemniczym panem?

Raczej nie.... przynajmniej napewno nie w kierunku czegoś poważnego.

#22696 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 11:03

Dziewczyna na gospodarkę

Alkocholu nie lubicie i nie pijecie ogólnie , kupionego za własne pieniądze taki nie smakuje dobrze :wacko:
Ale jak ktoś stawia to wszystko piecie wszystko i w każdej ilości z obawy aby nie zwietrzał :D :D :D

ni wiem jaki masz problem z alkoholem że tak starasz się dociąć tym którzy nie piją, nie wiem też w jakim towarzystwie się obracasz ale jak masz takie doświadczenia to zmiana otoczenia ("kolegów") by ci nie zaszkodziła.
nie mówię jako niepijący tylko nie rozumiem tych wywodów i tego jaki jest ich cel :blink:

#22697 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 11:04

Dziewczyna na gospodarkę daremw - kojarzę tą firmę, ale w nawozy zaopatrujemy się w Ciechanowcu na ul. Uszyńskiej ;)

#22698 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 11:13

Dziewczyna na gospodarkę a oni nie zaopatrują się w szepietowie? :)

#22699 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 11:21

Dziewczyna na gospodarkę Nie mam pojęcia skąd ten Kazik nawozy bierze. :P W tym roku jak przywieźli na podwórko to były zafoliowane na paletach, z Grupy Azoty.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#22700 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 11:41

Dziewczyna na gospodarkę

ni wiem jaki masz problem z alkoholem że tak starasz się dociąć tym którzy nie piją, nie wiem też w jakim towarzystwie się obracasz ale jak masz takie doświadczenia to zmiana otoczenia ("kolegów") by ci nie zaszkodziła.
nie mówię jako niepijący tylko nie rozumiem tych wywodów i tego jaki jest ich cel :blink:

Kolega Mironeks nie ma problemu z alkoholem ,tylko z pieniędzmi na alkohol :D
A tak poważnie w naszym chorym społeczeństwie jest tak ,że ten co nie piję lub pije z umiarem jest potępiany przez tych ,co umiaru nie mają . -_-

Edytowany przez Meg5, 13 kwiecień 2014 - 11:44.