Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#22341 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 07:53

Dziewczyna na gospodarkę Ja wczorajsze placki jeszcze piwkiem popiłam hehe ;) Jestem na bakier z dietką jak widać ;) Ale to że tylko po mięsie jest siła to ściema. Oglądałam program w którym testowano 3 diety : fast food, wegańską i taką normalną z duża ilością mięsa, najsłabiej w testach wysiłkowych wypadała dziewczyna na diecie fast food, a ta na wegańskiej nie była mniej wydolna fizycznie od tej co jadła mięso, a może nawet lepiej wypadła. ale ja z racji tego że jestem mięsożerna to sobie zawsze tak tłumacze ;) że pracuje fizycznie to muszę porządnie zjeść ;) Teraz tez jestem po solidnym śniadanku i idę zrywać parkiecik ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 16:00
  •  

#22342 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 05 kwiecień 2014 - 08:01

Dziewczyna na gospodarkę Tomek tak patrzę na godziny dodania przez Ciebie komentarzy i się zastanawiam czy Ty w ogóle spałeś?!? :blink:

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#22343 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 05 kwiecień 2014 - 09:02

Dziewczyna na gospodarkę No spałem 3 godziny w nocy, jeszcze byłem wczoraj na próbie orkiestry, teraz dopiero wróciłem z giełdy, a już mam naszykowane nawozy i w pole ziemniaki sadzić, musze sie odrobić do reszty w polu i juz będę tylko siedział w tunelach. Szymi nie naskoczyłem tylko denerwuje mnie takie podejście że mam lekką pracę a powiem ci ze taka lekka ona nie jest ale ja ją lubię, ten tryb pracy, te emocje, mnie to cieszy spanie po 5 godzin przycinanie komara na giełdzie to moje życie i nie chcę sie z nikim za mieniać. to ok, to tak jak dziewczyny które przychozą po kwiatki, i zaraz pytają sie ile mozna z tego wyciagnąć, w środę obieram sobie selery, przychodzi jedna i mówi ze chce bratki, poszedłem z nią jej wybrać wzieła skasowa łem pieniądze, a ona do mnie tak czy co robie w sobotę wieczór, na to ja ze nic i czy nie miałbym ochoty na kino no ja z miłą chęcią a ona juz nie wytrzymała i tak ze fajną mam pracę że chyba dużo grosza z tego jest, a ja wiesz co nie wiem bo pracuje na etacie a to jest biznes siostry i taty, a ja pracuje jeżdzę z tym i płacą mi 2tys ma miesiac, ona wielkie oczy zrobiła, a jeszcze się siostra napatoczyła i do mnie a ruszył byś sie do roboty wreszcie a nie byś romansował, no to ja odprowadziłem dziewczynę do auta, i pytam się o której w sobotę przyjechać po nią a ona tak że już jest zajęta i że zapomniałą że ma robotę. Pomyślałem trudno i zyje dalej. Ludzie czy jest gdzieś na swiecie jakaś kobieta co by popatrzyła na chłopaka a nie na kasę, oddałbym wszystkie pieniądze swiata jak bym taką znalazł. Pieniadze się łatwo liczy alw wkładu sie nie zauwarza a ten niestety nie jest mały. Izolda to co mały remoncik.

#22344 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2149 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 05 kwiecień 2014 - 09:31

Dziewczyna na gospodarkę Wiesz dziewczyna tez sobie szybko pomyślała ,, po co mi facet ktory charyje od switu do nocy i nic z tego praktycznie nie ma,, po czesci ja rozumiem.

#22345 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 09:46

Dziewczyna na gospodarkę ciekawe czy Ty chciałbyś się spotkać z dziewczyną która przed spotkaniem pyta się o stan Twojego konta i od niego uzależnia dalszą znajomość........

#22346 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2149 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 10:08

Dziewczyna na gospodarkę Moze nie koniecznie chce az tyle wiedzic.

Edytowany przez rolstudent, 05 kwiecień 2014 - 10:09.

#22347 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 12:22

Dziewczyna na gospodarkę tylko że ja jej powiedziałem że jestem na etacie a że mnie nie wyczuła ze nagiołem prawdę no to jej sprawa. Co jej na to poradzę. A czy robie od świtu do nocy, powiem ze nie bo mam czas na wszystko na wyjście czy do kina czy gdzie indziej oczywiście jak mi się sezon zaczyna to trochę mniej ale nie przesadzam aż zanadto. Mnie sie tylko rozchodzi o to że dzis mogę mieć pieniądze, ale w zyciu bywa różnie a jak za 10 lat będę miał 0 to co ona spakuje walizki i sobie pójdzie bo ja jej naobiecywałem że zawsze będzie dobrze, jeżeli miałbym trafić na taką to wole ciągnąć ten wózek sam do końca swojego żywota. A wracając ja jej nie mówiłem ze pracuje długo to nie wiem skąd to wywnioskowałeś. ja jej tylko trochę pogmatwałem prawdę i tyle. :D

#22348 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2149 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 12:42

Dziewczyna na gospodarkę Widocznie cię zle zrozumialem. Czytam szybko bo mam tylko chwilę az mi sie beczka napompuje i znow na pole. Chyba mam mniej czasu jak ty. Przy krowsch sezon przez 365 dni w roku.
Z z ta kasa to juz tak jest ze rolnicy sa majetni a nie bogaci. Bogaci to tylko w prace którą się chętnie podzielą

Edytowany przez rolstudent, 05 kwiecień 2014 - 12:44.

#22349 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 kwiecień 2014 - 13:18

Dziewczyna na gospodarkę A kto na wsi ma lekką pracę, bądź wcale pracy nie ma? kto chce robić to znajdzie sobie zajęcie a kto nie to powie że nie ma pracy...

#22350 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 14:47

Dziewczyna na gospodarkę

No spałem 3 godziny w nocy, jeszcze byłem wczoraj na próbie orkiestry, teraz dopiero wróciłem z giełdy, a już mam naszykowane nawozy i w pole ziemniaki sadzić, musze sie odrobić do reszty w polu i juz będę tylko siedział w tunelach. Szymi nie naskoczyłem tylko denerwuje mnie takie podejście że mam lekką pracę a powiem ci ze taka lekka ona nie jest ale ja ją lubię, ten tryb pracy, te emocje, mnie to cieszy spanie po 5 godzin przycinanie komara na giełdzie to moje życie i nie chcę sie z nikim za mieniać. to ok, to tak jak dziewczyny które przychozą po kwiatki, i zaraz pytają sie ile mozna z tego wyciagnąć, w środę obieram sobie selery, przychodzi jedna i mówi ze chce bratki, poszedłem z nią jej wybrać wzieła skasowa łem pieniądze, a ona do mnie tak czy co robie w sobotę wieczór, na to ja ze nic i czy nie miałbym ochoty na kino no ja z miłą chęcią a ona juz nie wytrzymała i tak ze fajną mam pracę że chyba dużo grosza z tego jest, a ja wiesz co nie wiem bo pracuje na etacie a to jest biznes siostry i taty, a ja pracuje jeżdzę z tym i płacą mi 2tys ma miesiac, ona wielkie oczy zrobiła, a jeszcze się siostra napatoczyła i do mnie a ruszył byś sie do roboty wreszcie a nie byś romansował, no to ja odprowadziłem dziewczynę do auta, i pytam się o której w sobotę przyjechać po nią a ona tak że już jest zajęta i że zapomniałą że ma robotę. Pomyślałem trudno i zyje dalej. Ludzie czy jest gdzieś na swiecie jakaś kobieta co by popatrzyła na chłopaka a nie na kasę, oddałbym wszystkie pieniądze swiata jak bym taką znalazł. Pieniadze się łatwo liczy alw wkładu sie nie zauwarza a ten niestety nie jest mały. Izolda to co mały remoncik.

Nie taki parkiet miałam na myśli :) Bardzo dużo jest kobiet, które patrzą na człwieka a nie na konto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#22351 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 05 kwiecień 2014 - 15:11

Dziewczyna na gospodarkę

Nie taki parkiet miałam na myśli :) Bardzo dużo jest kobiet, które patrzą na człwieka a nie na konto

izka tylko gdzie one są bo w moich okolicach to tylko na kasę patrzą a same nic nie mają poza wiatrem w głowie, żebyś bliżej mieszkała.... :)

Edytowany przez mietek86, 05 kwiecień 2014 - 15:12.

#22352 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 05 kwiecień 2014 - 15:39

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyny patrzą na kase ,majątek ,bo chcą mieć lżej w życiu . Ktoś kto ma kase oznacza że jest pracowitszy , bardziej zaradny ,może lepiej kradnie i nie daje sie złapać :D
Niektórzy mają kase po rodzicach i ptrafią to pomnożyć a inni mówią lekko przyszło łatwo poszło , też dobry sposób na życie .
Podziwiam ludzi którym udało sie dorobić ale im tego nie zazdroszcze bo to jest kosztem ciężkiej pracy .
A jak moje ktoś liczy to pytam dlaczego on nie ma ja mu nie zabrałem ;[

#22353 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 17:57

Dziewczyna na gospodarkę

izka tylko gdzie one są bo w moich okolicach to tylko na kasę patrzą a same nic nie mają poza wiatrem w głowie, żebyś bliżej mieszkała.... :)

Oj Miecio -Miecio to nie te czasy że żenili się w jednej parafii [poznawali się w kościele lub na targu] teraz pakujesz d*p..o w auto i w 4 godziny jesteś w drugim końcu Polski ;) sam mam żonę z miejscowości oddalonej ode mnie o ponad 200 km. :) duże plusy teściowa daleko :D

#22354 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 kwiecień 2014 - 17:59

Dziewczyna na gospodarkę tylko kasa, kasa i kasa.... jakby innych tematów nie było.

#22355 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 18:15

Dziewczyna na gospodarkę @Lina widuję Cię na F1 czyżbyś śmigała jak Kubica :P

#22356 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 18:52

Dziewczyna na gospodarkę Jakby śmigała jak kubica to by za daleko nie pojeździła no chyba ze jak Rosberg a to już co innego. A tam teraz trzeba obrać inną metodę jak sie będzie pytać o pieniadze to trzeba jej się zapytać a ile ona posiada. ciekawe co by powiedziała. Szymi jak myslisz na takiej pogodzie pstrąg pójdzie bo zamierzam się przysadzić jutro na niego. Ciepło, krzesełko, gazetka, wedka zimne piwo, świety spokój i czegosz więcej potrzeba nie.

Edytowany przez zetorlublin7341, 05 kwiecień 2014 - 19:03.

#22357 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 19:04

Dziewczyna na gospodarkę Widzisz Tomek pstrąga to ja w sklepie widziałem - zanim do mnie wisła dopłynie to i te do góry brzuchem pływające ptaki pozbierają :o ja to szczupaczki z wody wyciągam :ph34r: :P

#22358 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 19:14

Dziewczyna na gospodarkę Co ty człowieku ja mam rzekę 300m za domem, Szreniawa i u mnie jest odcinek górski ile tego tam jest, no wiadomo wodno prawni na żywca nie pozwalają a na wabia pstrąga jest cieżko, ale ja mam dwie wędki jedna na legalu a drugą nie wiec sie kombinuje jak da, najlepiej ma wydra jej to wolno wpałaszować na żywca jej problemów nie robią. Na szczupaka się nie zasadzałem ale słyszałem że bydle niezłe do złowienia silne.

#22359 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 19:26

Dziewczyna na gospodarkę A ja do Wisły 2 km. i teraz zazdroszczę ci czystej wody bo ta Wisła jak minie Warszawę i inne miasta zanim zawita w moje strony to ryby same się proszą aby je z tej wody wyciągnąć.... ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#22360 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 19:32

Dziewczyna na gospodarkę Szymi na tamie we Włocławku woda nie jest taka zła . Czasem lubię się tam zatrzymać i popatrzeć na wodę ;)