Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34938 odpowiedzi na ten temat

#22161 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 17:35

Dziewczyna na gospodarkę I jak to mówią co wieś to inna pieśń, Ja jak poszłam z domu to dostałam wyposażenie jak koleżanka wyżej napisała a oprócz tego krowa z cielęciem 40tyś i 15ha

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 03:25
  •  

#22162 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 29 marzec 2014 - 18:47

Dziewczyna na gospodarkę no nie zartuj wozak ze az tyle dostałas

#22163 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 18:57

Dziewczyna na gospodarkę nie wiadomo jakie rodzice mieli duże gospodarstwo....

#22164 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 19:05

Dziewczyna na gospodarkę To @Lina masz ,,przydatny'' posag - twoja mama to życiowa kobitka -myśli o wszystkim.... moja żona nie dostała nic > ,,teść '' ;[ zostawił rodzinkę parę lat temu a ,,teściowa'' zmarła 2 lata przed naszym poznaniem zostało 3 rodzeństwa najstarsza ,, moja'' najmłodszy ślubuje w czerwcu. średnia też już mężatka, -, ;)

#22165 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 19:08

Dziewczyna na gospodarkę Lina to że mieszkasz to na pewno bardzo duży puls no bo co ja miałbym zrobić z jabłkami jak na giełdę do Warszawy mam prawie dwieście km, ale elastycznym faktycznie trzeba być też mam większość ziemi 6 klasę i jakoś radzę
Czy dobrze zrozumiałem że macie 3,5 ha i tylko z tego się utrzymujecie ?

Szymi to witaj w klubie moja też nic nie dostała

Edytowany przez Marecki2922, 29 marzec 2014 - 19:11.

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha 

#22166 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 29 marzec 2014 - 19:30

Dziewczyna na gospodarkę E lina to super posag, przynajmniej mąż nie będzie głodny, ale ten wałek to do ciasta czy na meża :D . Nie rozumiem jednego dlaczego teściowa jest zawsze taka że nic dziewczyna nie wnosi i pretensje ma po latach, nie rozumie że obydwoje przecież pracują na życie i przez ile lat się chyba dorobią, a nie wieczne pretensje, to co ma ktos zrobić jak moze nie ma pieniedzy, przecież jakby nie ona to by synuś mógłby być sam :huh: . Dobrze ze moi są poukładani. Dziś mi ojciec powiedział żebym przyprowadzał jaką chcę i z kąd byle bym nie patrzył na pole i pieniądze bo te mogą mi bokiem wyjść No ja mam 3,5ha ale klasowo dobre, nie narzekam, jest dobrze, pieniędzy starzy i dla mnie i dla żony, sknerą nie jestem :lol: .

#22167 Share michalzetor93

michalzetor93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 19:38

Dziewczyna na gospodarkę Lina żyta się nie sadzi :D
Dzisiaj jeden stary kawaler, ma już ponad 50 lat, powiedział mi że jak mam się źle ożenić to lepiej wcale. :D

Edytowany przez michalzetor93, 29 marzec 2014 - 19:39.

#22168 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 marzec 2014 - 19:42

Dziewczyna na gospodarkę @Marecki tylko ziemia nas utrzymuje ... no wiesz z sadu raz jest raz nie a na naszej najlepszej ziemii można ratować sie warzywami. Tylko że kupcy mój towar głównie zabierają na pomorze i mazury więc też mozesz próbować ... tylko że to już detal musisz.

#22169 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 19:49

Dziewczyna na gospodarkę Lina jak masz już wałek to jestes uzbrojona prawie po uszy ;) zadbaj jeszcze o konkretną patelnię ;) jak chcesz iść na gotowe to może ja ci podeśle jakieś namiary na znajomych z gosp ;)

#22170 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 19:49

Dziewczyna na gospodarkę Michał w sumie moze to i być prawda, jak sie dobrze zastanowic. No jeżeli macie zbyt na warzywa a dadzą sie uprawiać to czemu nie. Sady też nie są złe region grójecki nowosądecki tyle lat się utrzymują z owoców, inwestują w nie no wiadomo co kto lubi. Teraz w modzie jest uprawa winorośli podobno zyskowne rośliny, a rosną na bardzo słabych glebach dobrze No lina patelnia mile widziana taka jeszcze żeby była dobra do smażenia jajecznicy na śniadanie. Izolda skąd wiesz może znajdzie i gospodarkę i miłość a nie samą tylko gospodarkę

Edytowany przez zetorlublin7341, 29 marzec 2014 - 19:52.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#22171 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 19:53

Dziewczyna na gospodarkę zetorlublin nie musisz kłamać aby poznać panienkę dam ci przykład
sytuacja w clubie podoba mi się dziewczyna która jest w gronie koleżanek na parkiecie wiadomo łatwiej z kolega podejść ja mam trzy podejścia
1. tańczę sobie swobodnie obok tej dziewczyny i uderzam swoim tyłkiem jej tyłek i jak się obejrzy rzucam tekst nie możesz tu tańczyć bo twój śliczny tyłek zajmuje miejsce dla mojej d*py wołowej później zazwyczaj jej rozmowa
2. podchodzę do grona dziewczyn na parkiecie i podbijam do tej średniej ( nie tej co mi się podoba ) pytam się o imię i trochę rozmawiam ta ładna myśli że jestem znajomym jej koleżanki ( łatwiej jest nawiązać kontakt w gronie znajomych) i rzucam do tej ładnej tekst Basia mówiła że świetnie tańczysz
3.wypatruje ładna dziewczynę i przechodzę na drugi koniec sali udając że jest ciasno i biorę ta dziewczynę za rękę i robie obrót z nią w tańcu niby że nie miałem innej opcji przejść i patrząc jej na twarz uśmiecham się następnie idę do kolegi się przywitać i koło niego decyduje czy podejsć jeszcze raz czy nie jeśli odwajeniła twój uśmiech warto podejść

#22172 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 19:58

Dziewczyna na gospodarkę Ee nie ogarniam tego. za cieki jestem na takie triki :D

#22173 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 20:05

Dziewczyna na gospodarkę tu nie ma nic trudnego

#22174 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę Tomku przeciez ja to w dobrej wierze napisałam że jej moge pomóc w szukaniu tej miłosci

#22175 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 marzec 2014 - 20:12

Dziewczyna na gospodarkę @cinek skąd ty czerpiesz takie pomysły??? doswiadczyłam takiej sytuacji z twojego opisu punkt 1 w Bajce w Płońsku czy to byłes ty??? bo jak tak to przeprosze cię publicznie za moja odpowiedź na ten tekst tamtego wieczora.

#22176 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 20:18

Dziewczyna na gospodarkę Cinek może dla ciebie nie, nie reprezentuje twojego poziomu :D . Może kiedyś dziewczyna tak na mnie wpadnie jak w pkt 1 :D . Izolda wiadomo trzeba pomóc, ale może lina już znalazła wiadomo :huh: . Powiedz raczej kiedy tobie pomagamy co. ;)

#22177 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę Lina w płońsku często bywam i Bajka nie jest mi obca ale niestety to nie byłem ja a szkoda
pomysły niektóre to podręcznikowe schematy ale staram się mieć własne pomysły aby nie popaść w monotonie
to tego musze dodac że jestem bardzo spostrzegawczy i szybko łaczę fakty co jest duzym ułatwieniem

#22178 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 20:36

Dziewczyna na gospodarkę Tomku jak sama sobie nie poradze to ogłoszę na forum że potrzebuje pomocy ;) ale ja jestem w odwrotnej sytuacji jak Lina

#22179 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę Izolda mozesz na mnie zawsze liczyć, mam paru kolegów kawalerów, przyzwoitych, myślę że zmiana zamieszkania by im dobrze zrobiła :D Cinek a próbowałeś kiedyś podejść do dziewczyny i poprosić ją o taniec, nie prościej tak a nie wymyślać nie wiadomo czego. B) IIzolda usuń na p-riv bo chcę sie coś zapytać

Edytowany przez zetorlublin7341, 29 marzec 2014 - 20:48.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#22180 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę próbowałem poprosić panienkę do tańca na początku raz się udało raz nie później zrozumiałem że ważny jest tez sposob podejścia nie możesz podchodzić do dziewczyny na wprost tylko lekko po łuku jak podchodzisz na wprost to panienka czuje może poczuć osaczona i jest większe prawdopodobieństwo że odmówi