Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34899 odpowiedzi na ten temat

#21961 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 18:39

Dziewczyna na gospodarkę w Twoim przypadku łatwo poszło,ale na tym forum jest kilka dziewczyn co musza pozostac na gospodarce i nie beda zmieniac miejsca zamieszkania.Wiec temat dalej nie bedzie miał końca

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 00:12
  •  

#21962 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 18:40

Dziewczyna na gospodarkę Jakby nie bylo 80% dziewczyn ze wsi pochodzi z gospodarki. Ale gospodarka z gospodarka nie rowna sie.

Bo moze byc gospodarka co ma 5ha ziemi klasy pierwszej (co na takiej ziemi wszystko sie zrobi) , i moze byc gospodarka 5ha ziemi klasy 6 (co na takiej ziemi tylko ugory mozna prowadzic)

Ale tego sie nie widzi lepiej powiedziec ze gospodarz do kitu co gospodarki nie umie prowadzic

Edytowany przez banan575, 23 marzec 2014 - 18:41.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21963 Share olimbh@wp.pl

olimbh@wp.pl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 18:47

Dziewczyna na gospodarkę hehe dobre:)

#21964 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 18:47

Dziewczyna na gospodarkę Zastanawiam sie czy ten temat musi miec priorytet dziewczyny na gospodarke?Nie lepiej aby panie zajmowały sie praca we własnym zawodzie i były dodatkiem dla meza gospodarza?

#21965 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 18:51

Dziewczyna na gospodarkę I tu @ Bananku wyjątek - mam 6 ha klasa 5-6 i jakoś głodny spać nie chodzę...

#21966 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 18:53

Dziewczyna na gospodarkę jak oboje mają gospodarstwa i dzieli ich odległość to nie wiem czy będzie tak łatwo jednej stronie zostawić wszystko i iść do drugiej osoby...u mnie jest we wsi chłopak co poznał dziewczynę co prowadziła samotnie gospodarstwo i jak przyszło do ślubu to sie rozstali bo jedno z nich musiało by sprzedać swoje gospodarstwo.

#21967 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 18:58

Dziewczyna na gospodarkę jedyne wyjście nie szukac dziewczyny z gospodarką tylko na gospodarkę

#21968 Share Multi-test Multi-test

Multi-test
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 marzec 2014 - 19:01

Dziewczyna na gospodarkę Sorry, źle przeczytałem i edytowałem posta, ale i tak nie ma co określać słowem "jedynie" ponieważ są jeszcze inne wyjścia, zawsze były.

Edytowany przez Multi-test, 23 marzec 2014 - 19:03.

#21969 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 19:06

Dziewczyna na gospodarkę

I tu @ Bananku wyjątek - mam 6 ha klasa 5-6 i jakoś głodny spać nie chodzę...

No glodna ja tez spac nie chodze i tez mam 6klase , ale to co uchowam mam tylko dla siebie, bo zeby z tego miec zysk to jednak nie bedzie.

Ale podam przyklad posadzilam 2sadzarki ziemniakow dla siebie do jedzenia, a ukopalam metr ziemniakow.

Nie liczac sadzenia, pielegnacji, opryskow, wykopek, paliwa to wykopanie 100kg ziemniaka to byla jedna wielka wtopa.

Darmowa polroczna praca zeby miec ziemniaki, taniej bylo by kupic. Tylko zeby kupic to tez trzeba i w innej pracy pracowac zeby te pieniadze byly na zakup byle czego

jedyne wyjście nie szukac dziewczyny z gospodarką tylko na gospodarkę

A jak ktos szuka dziewczyny tylko po to zeby miec wiecej tych ha to co wtedy.????? Bo tak tez bywa

Edytowany przez banan575, 23 marzec 2014 - 19:08.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21970 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 19:09

Dziewczyna na gospodarkę to nie jest wart tej dziewczyny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21971 Share Pawik_PL

Pawik_PL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę Jedyne wyjście to posprzedawajcie te gospodarki w cholere i znajdźcie normalną pracę ;) Chyba , że wolicie paprać się w krowich odchodach do usranej śmierci ;)

#21972 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 19:57

Dziewczyna na gospodarkę Aha czyli praca rolnika jest nienormalna ? Dla ludzi nienormalnych ? :o Pierwszy post kolegi Pawik_PL i się dowiedziałam ,że mam nienormalną pracę . :wacko:

Edytowany przez Meg5, 23 marzec 2014 - 19:58.

#21973 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 23 marzec 2014 - 19:59

Dziewczyna na gospodarkę Te pawik wiesz gdzie się puknij, z takimi radami to sobie możesz wsadzić. Bananku a kto powiedział że na 6 klasie nie można pieniędzy zrobić, czy zaraz musi to być uprawa polowa. Jest tyle możliwości, zioła, kwiaty, tunele, trzeba tylko mieć smykałkę i do przodu nigdy do tyłu.

#21974 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 23 marzec 2014 - 20:05

Dziewczyna na gospodarkę @Pawik PL dobry pomysł podsuwasz sprzedać ha i znaleść dobrą prace za 1200zł miesięcznie super pomysł <_<

#21975 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę Tu się zgodzę zetor znam ludzi co mają 50 ha piachów i jakby nie dopłata to nie mieli by co do gara włożyć. Ale i są tacy co na 6 umieją godnie wyżyć wiadomo że nie siejąc zborze. Jest nawet takie powiedzenie Masz łeb i ch...j to kombinuj
Banan z tymi sadzeniem kilku rządków czasem tak jest że co wsadzisz to zbierzesz

#21976 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 23 marzec 2014 - 20:21

Dziewczyna na gospodarkę Jeżeli będziecie kiedyś w okolicach Krakowa polecam przejedźcie się przez zagłębie kalafiorowe trasa Sandomierz- Kraków, miejscowości Igołomia, Pobiednik, Tropiszów, Czernichów są i inne ale zmierzam do końca tam mają nie więcej niż po 6ha a jak sa co mają 15 to bambry diabelne, klasa ziemi od 1 do 4, no pojęcie mają ludzie do biznesu, naprawdę, niby nie dużo obszaru a uprawiane są po 3 razy w roku. Mnie np korci truskawka ale u mnie nie chce rosnąć, więc spróbuję pod tunelem albo na słomie albo w rynnach. O właśnie ma ktoś jakąś dobrą odmianę do takiej uprawy. Za radę będę zobowiązany.

#21977 Share sulos

sulos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,mechanika,majsterkowanie ,muzyka, dziewczyny;)
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100007267219336

Napisany 23 marzec 2014 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę Kolego PawikPL fajnie że masz nas za nienormalnych <_< żeby nie wieś to byś chyba tynk ze ścian gryzł :D

#21978 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 23 marzec 2014 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę

Jedyne wyjście to posprzedawajcie te gospodarki w cholere i znajdźcie normalną pracę ;) Chyba , że wolicie paprać się w krowich odchodach do usranej śmierci ;)

Jak ty masz takie podejście do sprawy to takie rady zachowaj dla siebie tu trzeba ludzi z pasją a nia takich co na wszystko mają wyj...e od takich rad to ty nie będziesz miał co do gara włożyć.

#21979 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę

Jedyne wyjście to posprzedawajcie te gospodarki w cholere i znajdźcie normalną pracę ;) Chyba , że wolicie paprać się w krowich odchodach do usranej śmierci ;)

chyba sprzedałeś niedawno i poczułeś się bogaty chwilowym zastrzykiem gotówki. Powiem Tobie tak u nas też tacy cwaniacy byli mówili ja nie będę hodował bo się nie opłaca, w polu też się nie chciało robić , w końcu sprzedali a dzisiaj je...ią za parobków przy bydle tym co sprzedali. Nie chcieli robić przy swoim gównie to robią przy obcym

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21980 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 23 marzec 2014 - 20:57

Dziewczyna na gospodarkę @zetorlublin7341 pare lat temu przejeżdżałem przez to zagłębie warzywne wczesną wiosną i było mnóstwo ziemniaka pod osłonami . Kraków blisko i jest gdzie
sprzedać warzywka , nie wszędzie można warzywka produkować bo nie ma rynku zbytu tak chłonnego . Most na Wiśle w Nowym Brzesku dosyć nietypowy .