Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34852 odpowiedzi na ten temat

#21921 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 22 marzec 2014 - 21:52

Dziewczyna na gospodarkę pic2ek ma dużo racji. Szkoda czasu na przesiadywanie przed komputerem. Ja przesiadywałem cały dzień w ciągniku. :D
Ciągnik był łączony z maszynami i jeździł po polu, żeby nie było, że siedziałem sobie cały dzień i gapiłem się w siną dal.

Edytowany przez a1fe26c2, 22 marzec 2014 - 21:54.

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:40
  •  

#21922 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 marzec 2014 - 22:26

Dziewczyna na gospodarkę Spokojnie... bo to zima była i wszyscy się muszą wybudzić :D A na wiosnę wszystko rozkwita :D

#21923 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 08:38

Dziewczyna na gospodarkę

Spokojnie... bo to zima była i wszyscy się muszą wybudzić :D A na wiosnę wszystko rozkwita :D

To w mojej okolicy zima chyba cały rok trwa :D , ponieważ mieć pod nosem dziewczynę, która chciałaby męża rolnika i z tego nie skorzystać to skandal :wacko: . A później narzekają co niektórzy, że nie ma chętnej na żonę rolnika ;)

#21924 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 23 marzec 2014 - 08:41

Dziewczyna na gospodarkę Szaman jeżeli nie pasuje ci mój styl życia to nic ci na to nie poradzę ja tylko piszę co mi na sercu leży a jeżeli uważasz że jestem dziwakiem i powaloną osobą , to sobie uważaj powiem ze mało to mnie obchodzi a papierosów nigdy nie paliłem ;[ . Banan nie chcę cie urazić i uważam za mądrą osobę ale ty jesteś doświadczona ty masz związek, co mogę na to zrobić że nie znalazłem odpowiedniej osoby nie chodzi mi ze mam jakieś nie wiadomo jakieś wymagania nie trafiłem na tą jedyną, no wiecie o co mi chodzi, nie boję sie sparzyć tyle razy mnie życie kopnęło w d*pę że już sie przyzwyczaiłem i nie zrażam się. :P Picek ,,d*pę'' cały czas ruszamy z domu wszędzie gdzie się da, nawet nie masz pojęcia gdzie i jak daleko. ;) A i wiesz nie życze ci aby twoi synowie byli tymi mamełami bo jak będą to nogi sobie połamiesz a mało zdziałąsz :D . , Mimo ze ma 26 lat juz prawie na karku to nie uważam aby moje najlepsze lata gdzieś uciekły i wiem że są jeszcze przede mną cały czas. . Tak Lina idzie wiosna, budzimy sie cały czas mylę że z dobrym skutkiem i za nie długo jezeli ta pewna osoba zechce moze coś się ruszy w temacie jak to ty mówisz rozkwitnie B) . Białą a zawężysz obszar zamieszkania. Może oni nie szukają kobiety ale parobka z hektarami co by mozna gosp zwiększyc. :D

Edytowany przez zetorlublin7341, 23 marzec 2014 - 08:44.

#21925 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 08:50

Dziewczyna na gospodarkę

Białą a zawężysz obszar zamieszkania. Może oni nie szukają kobiety ale parobka z hektarami co by mozna gosp zwiększyc. :D

Wielkopolska, powiat rawicki :)
A co do moich hektarów to ich nie mam bo gospodarstwo przejmie mój młodszy brat :D

#21926 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 09:07

Dziewczyna na gospodarkę

A i wiesz nie życze ci aby twoi synowie byli tymi mamełami bo jak będą to nogi sobie połamiesz a mało zdziałąsz :D

hahahaha to fakt.

#21927 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 09:15

Dziewczyna na gospodarkę Biała powiem ze i lepiej tak to by mógł się znaleźć jakiś amator dopłat, a tak to może będzie jakiś amator dziewczyny a nie pola. Wczoraj byłem w kinie i spotkałem dawno nie widzianą koleżankę z mojego roku, od słowa do słowa spytała mnie jak sprawy sercowe, no ja że wiesz dalej cały czas szukamy, ona to jeszcze nic nie masz na oku, no ja mówie że może i mam ale to nigdy nic nie wiadomo, ona do mnie że powinienem iść do lekarza bo ze mna jest cos chyba nie tak, na to ja że jutro niedziela i że idę do księdza egzorcysty może on odpędzi zły urok. A tak naprawdę to czy w tym kraju jest tak ze wszyscy do 25 lat muszą się ożenić mieć już dziecko, że w gimnazjum powinno się robić nie powiem jakie już rzeczy. Jak byłem na zachodzie na praktykach powiem ze takich stereotypów nie było, że jak już sam to łajza totalna, tam nikogo nie obchodziło kto z kim, kiedy i ile. picek nie mówię ze tak ci napisałem z złości, u nas jest facet ma 2 synów jeden 35 lat drugi 34 lata, on zawsze sie przechwalał ile to panien zaliczył co on to nie wyprawiał, a teraz co do czego nic nie moze zdziałać, nie wiem moze to klątwa, tych porzuconych dziewczyn B)

Edytowany przez zetorlublin7341, 23 marzec 2014 - 09:18.

#21928 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 09:36

Dziewczyna na gospodarkę

Biała powiem ze i lepiej tak to by mógł się znaleźć jakiś amator dopłat, a tak to może będzie jakiś amator dziewczyny a nie pola. B)

Chyba łatwiej by mi było kogoś znaleźć gdybym w posagu dostała hektary;)

#21929 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 09:40

Dziewczyna na gospodarkę no ale chyba rodzice Ci odpiszą część hektarów a nie wszystko jednej osobie

#21930 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 09:45

Dziewczyna na gospodarkę

no ale chyba rodzice Ci odpiszą część hektarów a nie wszystko jednej osobie

hektarów nie dostanę ale też z domu nie wyjdę z niczym;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21931 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 23 marzec 2014 - 09:59

Dziewczyna na gospodarkę Biała nie chodzi o to co kto ma tylko co sobą reprezentuje to co ma w środku i jakim jest człowiekiem jak ludzie sobie pasują to i z pustymi rękami mogą zaczynać życie, i na pewno czegoś w życiu się dorobią.

Edytowany przez mietek86, 23 marzec 2014 - 10:01.

#21932 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 10:26

Dziewczyna na gospodarkę O i to jest podejście do życia mietek, mam tak samo co mi po hekterach jej jak nie będzie się można porozumieć. Jak mają pasję i pomyślunek to i z niczego coś zrobią, trzeba mieć tylko samozaparcie i talent, tak jak ktoś ma gospodarke co funkcjonuje super to nast. pokolenie moze ją zdewastować, tak jak i ktoś co nic nie ma to potrafi coś z niczego zrobić. Ja mam śmieszne 3,2ha i kombinuję jak się da aby cos z tego było. Białą przynajmniej będziesz wiedzieć że kocha ciebie a nie pole. A jak byś wyszła za maż za górala i się przeniosła w inny zakątek Polski to pola nie weźmiesz a tak masz kłopot z głowy, a z drugiej strony twój brat bedzie mieć większe szanse na jakieś pomoce z unii jak będzie mieć wiecej pola. Wiem co pisze bo sam muszę kombinować jak sie tylko da. Także nie załamujcie się grunt to pozytywne myslenie jak chcecie mogę wam przesłać go trochę przez neta bo ostatnio to mam go w nadmiarze. Inne pytanie czy wierzycie w przeznaczenie, nie wiem że ktoś wam jest pisany, czy idziecie na zywioł i jesteście pewni że to ta jedyna, jedyny :o

#21933 Share DAMIANT25

DAMIANT25

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 10:35

Dziewczyna na gospodarkę Powiem tak nie ma przeznaczenia sam wiem po sobie. Jak pokierujesz swoim losem taki on będzie.

#21934 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 11:10

Dziewczyna na gospodarkę Koleżanka Biała513 ma ochotę przenieść się w drugi koniec Polski? :)

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#21935 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 marzec 2014 - 11:27

Dziewczyna na gospodarkę

To w mojej okolicy zima chyba cały rok trwa :D , ponieważ mieć pod nosem dziewczynę, która chciałaby męża rolnika i z tego nie skorzystać to skandal :wacko: . A później narzekają co niektórzy, że nie ma chętnej na żonę rolnika ;)

Wyczuwa tu troche pretensję do okolicznych chłopaków, że mają Cię pod nosem a się nie starają. No niestety to już plaga całego naszego kraju ;) Ale wiem po sobie, ze to też trochę wina nas dziewczyn.... No wiadomo niech chłopak sie stara bo to ich rola ale my też musimy dać im jakiś sygnał, ze dana osoba nas interesuje. Nie uciekać na drugą stronę drogi, nie uciekać wzrokiem, dać się poznać, nie dawać się zawstydzić bo wstyd to tylko kraść :)

#21936 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 11:29

Dziewczyna na gospodarkę

Koleżanka Biała513 ma ochotę przenieść się w drugi koniec Polski? :)

Dlaczego nie;) ale może tak dokładniej gdzie ten drugi koniec Polski jest?

#21937 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 11:36

Dziewczyna na gospodarkę A mi się wydaje że @Biała ma chętkę na jakiegoś sąsiada..... a on nic :( @ Lina wstyd kraść ? ,,pierwszy milion trzeba'' ;)

#21938 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 11:47

Dziewczyna na gospodarkę Według mapy, drugi koniec Polski będzie gdzieś przy wschodniej granicy. Od Północy do Południa. :)

#21939 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 11:54

Dziewczyna na gospodarkę

Wyczuwa tu troche pretensję do okolicznych chłopaków, że mają Cię pod nosem a się nie starają. No niestety to już plaga całego naszego kraju ;) Ale wiem po sobie, ze to też trochę wina nas dziewczyn.... No wiadomo niech chłopak sie stara bo to ich rola ale my też musimy dać im jakiś sygnał, ze dana osoba nas interesuje. Nie uciekać na drugą stronę drogi, nie uciekać wzrokiem, dać się poznać, nie dawać się zawstydzić bo wstyd to tylko kraść :)

Ja z pewnością nie uciekam na drugą stronę ulicy ba nawet czasami zachodzę/zajeżdżam drogę tylko właśnie oni zawstydzeni szybko zwiewają

A mi się wydaje że @Biała ma chętkę na jakiegoś sąsiada..... a on nic :( @ Lina wstyd kraść ? ,,pierwszy milion trzeba'' ;)

Na sąsiada nie;D

Według mapy, drugi koniec Polski będzie gdzieś przy wschodniej granicy. Od Północy do Południa. :)

Dziękuję, że mi to napisałeś bo chyba bym na to nie wpadła;DD Chodziło mi o podanie jakiegoś miasta w Twojej okolicy;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21940 Share Radek_1995

Radek_1995

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 23 marzec 2014 - 11:59

Dziewczyna na gospodarkę Szkoda tylko że takich kobiet jak Ty to jest tak mało :) ale lepszy rydz niż nic :)