Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34962 odpowiedzi na ten temat

#21901 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę

To co piszesz brzmi jak scenariusz romantycznego serialu.

Dokładnie - romantyk ;) a życie jest życiem.....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:47
  •  

#21902 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 20:58

Dziewczyna na gospodarkę

A jednak zawsze patrzyłam na to co, mężczyzna robi w życiu, jak sobie radzi..... jakie ma podejście do pracy, pieniędzy , rachunków....

No tak tu jest racja, bo wyjść za jakiegoś fajtłapę co tylko ślepych umie klepać to co to za życie od pierwszego do pierwszego . Maja kuzynka wyszła niedawno za takiego pracuje za listowego na pół etatu przychodzi do domu i idzie spać bo się narobił. Ale jak jakaś impreza to wychleje tyle co każdy albo i więcej.
Chyba w tym że ktoś pracuje uczciwie i ma kasę nie ma nic złego, a takiemu co lekko przyjdzie to i lekko pójdzie

Edytowany przez szaman1, 21 marzec 2014 - 20:58.

#21903 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 21 marzec 2014 - 22:24

Dziewczyna na gospodarkę Szaman i szymi i co zazdrość was bierze ze nie macie takiego podejścia do życia usposobienia romantyka. Inaczej, powiem szczerze że mam trudności znaleźć tą jedyna ale pomyśl jak bym ją znalazł, co nie obejdzie sie pewnie bez trudności to miałbym ją zaraz w jakiś głupi sposób zdradzić i stracić, bo mi się spodoba jakaś inna przez chwilę, moze i mam stare myślenie jak wy to mówicie dziwne ale jest ono moje i go zmieniać nie zamierzam na pewno. . Inaczej ciekawy jestem jakbyś się ty czuł zakochany a dziewczyna by ciebie zdradzała. Wiadomo każdy sobie inaczej radzi w życiu jeden ma lepiej bo jest bardziej zaradny, albo ma szczęście bo mu coś. wypali i ma pieniądze, a drugi nie, jeden ma talent do tego a drugi do tego.

#21904 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 22:35

Dziewczyna na gospodarkę Kiedys Wam pisalam ze w zwiazku jest podstawa zaufanie i szacunek i zdrowie reszta sie nieliczy

Ztego co przeczytalam noto ja wyszlam za maz chyba z milosci do pieniedzy :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21905 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 22:40

Dziewczyna na gospodarkę No widzisz każdego dnia sie dowiadujesz o sobie cos nowego :D

#21906 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 marzec 2014 - 06:17

Dziewczyna na gospodarkę Jedyne co wiem to na wszystko macie odpowiedz.

Nawet na to ze ciezko znalezc dziewczyne, wtedy odpowiedzia jest MAM GOSPODARKE

Zycze milego dnia i milej pracy

Edytowany przez banan575, 22 marzec 2014 - 06:28.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21907 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 22 marzec 2014 - 08:04

Dziewczyna na gospodarkę Widzisz @Zetorlublin bo ty żyjesz marzeniami - myślisz jakby to było pięknie i wspaniale i dobrze trzeba dążyć do tego bo inaczej byłbyś przegrany na starcie- ale uwierz mi życie pisze inne scenariusze i nie jest już tak kolorowo ; rozejrzyj się i zobacz jaki jest ten świat.

#21908 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 22 marzec 2014 - 08:44

Dziewczyna na gospodarkę Jak miłość jest prawdziwa, to przetrwa też kryzysowe chwile. Któych tak nie brakuje w życiu.
A jeśli nie jest szczera, opata na seksie czy kasie, to 'spierd*li" pod byle pretekstem.
Moim zdaniem warto czekać na prawdziwe uczucie.
Choć może to idealizm.

#21909 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 22 marzec 2014 - 13:56

Dziewczyna na gospodarkę No trudno jestem marzycielem, nie mówie ze nie, a co mi dzień przyniesie zawsze sie z tego cieszę, jezeli bym był pesymistycznie nastawiony do życia to by mi się nic nie chciało bo rano jak bym wstał to po co bo i tak nic z tego nie będzie, a tak przynajmniej jestem zawsze na tak, u mnie nie ma nie. Powiem że będę czekał na tą jedyną i wierzę że los postawi mi ja na mojej drodze a jeżeli nie to i tak się nie będę dołował bo po co, u mnie zawsze swieci słońce bo nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. A do pytania jaki jest świat. Świat jest normalny tylko ludzie są popierd.leni.

#21910 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 22 marzec 2014 - 14:29

Dziewczyna na gospodarkę Niedawno przeczytałam, co prawda na demotywatorach ;), że szczęśliwe małżeństwo to nie kwestia spotkania odpowiedniej osoby, a kwestia odpowiedniej postawy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21911 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 marzec 2014 - 14:45

Dziewczyna na gospodarkę @iza Całkowicie się pod tym podpisuję. Kazdy ma wady i zalety i najwazniejsze to umiec iść na kompromis i szanowac poglądy drugiej strony. I w pewnym sensie trochę dobrze, ze macie trudności ze znalezieniem dziewczyny bo jak ją już znajdziecie to napewno lepiej docenicie. ;)

#21912 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 22 marzec 2014 - 15:43

Dziewczyna na gospodarkę tAk, coś na zasadzie nuki instrukcji obsługi daanej osoby.

#21913 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 22 marzec 2014 - 17:43

Dziewczyna na gospodarkę @Zetor dokładnie tak z małym wyjątkiem < świat to ludzie > ludzie go budują....

#21914 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 marzec 2014 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę

Wiesz bananku na szczęści moje nie wszystkie kobiety myślą tak jak ty. Teraz nie wiem czy ty jesteś tą seksowną kobietą czy masz kasiastego męża. Pochwal się interesowała cie tylko kasa.

No jak mojego pierwszy raz ujrzalam jak przyjechal do mnie wypasiona bryka to wiedzialam ze jest kasiasty.

Zajechal biala limuzyna, szyby przyciemnione i patrze wychodzi kawaler w garniturze z fiata 126p :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21915 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 22 marzec 2014 - 19:58

Dziewczyna na gospodarkę

Szaman i szymi i co zazdrość was bierze ze nie macie takiego podejścia do życia usposobienia romantyka. Inaczej, powiem szczerze że mam trudności znaleźć tą jedyna ale pomyśl jak bym ją znalazł, co nie obejdzie sie pewnie bez trudności to miałbym ją zaraz w jakiś głupi sposób zdradzić i stracić, bo mi się spodoba jakaś inna przez chwilę, moze i mam stare myślenie jak wy to mówicie dziwne ale jest ono moje i go zmieniać nie zamierzam na pewno. . Inaczej ciekawy jestem jakbyś się ty czuł zakochany a dziewczyna by ciebie zdradzała. Wiadomo każdy sobie inaczej radzi w życiu jeden ma lepiej bo jest bardziej zaradny, albo ma szczęście bo mu coś. wypali i ma pieniądze, a drugi nie, jeden ma talent do tego a drugi do tego.

Zejdź na ziemie chłopie, najpierw musimy sobie znaleźć kogoś a później będziesz się martwił żeby jej nie zdradzić. Bo takie pisanie to jak dzieci w podstawówce nigdy nie będę palił fajek, a przychodzi gimnazjum i 50% popala

#21916 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 22 marzec 2014 - 21:19

Dziewczyna na gospodarkę jak moi synowie będą takimi mamełami (sic!) jak niektórzy z was, czytając posty tutaj mniemam tak, to jak zasadze kopa i jednemu i drugiemu to aż nie usiądą na d*pie przez tydzień!! mlodzieży najlepsze lata wam uciekają przez palce i zamiast z niego korzystać to wy siedzicie przez kompem. Wątek jest wałkowany od dawna i non stop to samo. A może zamiast siedziec przed kompem trzeba ruszyc d*pę z domu! czy młodzieży to już nie stać dziś na odrobinę szaleństwa i spontaniczności?

no tu to aż nogi same chodzą, człowiek by wyskoczył na wichurę :D

#21917 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 marzec 2014 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę

mlodzieży najlepsze lata wam uciekają przez palce i zamiast z niego korzystać to wy siedzicie przez kompem.

A może zamiast siedziec przed kompem trzeba ruszyc d*pę z domu! czy młodzieży to już nie stać dziś na odrobinę szaleństwa i spontaniczności?

No widocznie nie. Lepej chuchac dmuchac zanim sie cos rozpali :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21918 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 22 marzec 2014 - 21:31

Dziewczyna na gospodarkę hahahahaha, faktycznie, lepiej zostać zdziadziałym kawalerem B) a fajne dziewczyny zostawić innym do poderwania :D

Edytowany przez pic2ek, 22 marzec 2014 - 21:32.

#21919 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 marzec 2014 - 21:34

Dziewczyna na gospodarkę albo stara panna :unsure: no bo dziwochy naczytaja sie jedna od drugiej zeby uwazala itp bo to rozni sa ludzie i tak dziwochy sie boja kogokolwiek poznac.

Ktora odwazna otwarta kawalera znajduje ;)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21920 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip