Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#21881 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 20 marzec 2014 - 23:40

Dziewczyna na gospodarkę To powiem ci że mało jeszcze wżyciu widziałaś ^^ . Wiara w coś to podstawa. Powiem ci ze nie wymarł ma się już jako gatunek zagrożony ale jeszcze funkcjonuje są jeszcze faceci na tym świeci dla których słowo jest cenniejsze niż wszystko inne, i jak powiedzą tak to będzie tak a nie żadne nie B) .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:44
  •  

#21882 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 07:30

Dziewczyna na gospodarkę A ja wam powiem że co innego teoria a już zupełnie jnna sprawa praktyka... krew nie woda i okazja,chwila zapomienia, jakiś dołek psychiczny i mały skok w bok gotowy :o ale dotyczy to nie tylko związków na odległość. ;)

#21883 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 08:09

Dziewczyna na gospodarkę Oglądał ktoś wczorajszy odcinek sprawy dla reportera? Ja się popłakałam aż przy pierwszym reportażu.

#21884 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 11:06

Dziewczyna na gospodarkę chodziło mi o to że żona nie wspierała męża tylko to co rodzice jej powiedzieli to była rzecz święta nie liczyli się z jego zdaniem.on miał tylko pracować a nie myśleć.

#21885 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 13:07

Dziewczyna na gospodarkę Mówicie dołek psychiczny coś się nie uda to maja być powody do zdrady, od mam kiepski dzień to sobie zdradze dziewczynę dla polepszenia nastroju okazja chwila zapomnienia :blink: . I co to da dalsze oszukiwanie jej bo na pewno się nie przyzna :o . Wiem że sa tacy faceci co naobiecują i sie zdeklarją apóżniej słowa nie dotrzymają, nie dziwie się w tedy że kobieta zamyka się w sobie po czymś takim, ufała komuś a on postąpił jak cymbał :wacko: . Lecz nie wieżę w to że nie ma takich co naprawdę mogą kochać kogoś nawet na odległość cały czas być duchowo z ta osobą, wiem że takie związki są bardzo trudne, bo nie widzą sie na codzień i do takiego związku trzeba naprawdę dojrzałych ludzi o wielkim zaufaniu ;) .

#21886 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 21 marzec 2014 - 13:55

Dziewczyna na gospodarkę

W takich co by sie zdeklarowali nie wierzę ale, że nadzieja matką głupich nie pozostaje mi nic innego jak myśleć jeszcze, że taki gatunek nie wymarł. Najwazniejsze że wierzę sama w siebie i to mnie satysfakcjonuje. :D

Jak nie wierzysz w takich facetów to możesz mieć problem z wyjściem za mąż, bo nigdy nie będziesz pewna czy to jest dobra decyzja - wiązać się z tym konkretnym facetem i nigdy nie będziesz mu w 100% ufała. :P
Wierzysz sama w siebie- że będziesz wierna mężowi aż po grób? Nigdy nic nie wiadomo ;)

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#21887 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 18:13

Dziewczyna na gospodarkę

To powiem ci że mało jeszcze wżyciu widziałaś ^^ . Wiara w coś to podstawa. Powiem ci ze nie wymarł ma się już jako gatunek zagrożony ale jeszcze funkcjonuje są jeszcze faceci na tym świeci dla których słowo jest cenniejsze niż wszystko inne, i jak powiedzą tak to będzie tak a nie żadne nie B) .

Dla większości mężczyzn słowo nic nie znaczy.

#21888 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 18:29

Dziewczyna na gospodarkę ale nie dla wszystkich.

#21889 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 18:42

Dziewczyna na gospodarkę Większość to nie wszyscy, tak samo wszystkim kobietom zależy na pieniądzach, nie, także są tacy co im można jeszcze zaufać którzy nie rzucają słów na wiatr, którzy mówią kocham cie a zaraz idą do innej. Same pomyslcie jeżeli ktoś stara się o kobietę, wykłada jej swoje serce na talerzu, ufa jej bezgranicznie, życia bez niej sobie niewyobraża mógłby ją jakoś skrzywdzić bo nie sądzę krzywdząc ją sam siebie krzywdzi.

#21890 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 18:55

Dziewczyna na gospodarkę

Dla większości mężczyzn słowo nic nie znaczy.

Jak ja lubię takie teksty... :D
Widzę że koleżanka jest b. doświadczona i poznała już większość mężczyzn na tym świecie :)
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21891 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 18:57

Dziewczyna na gospodarkę Jak ja lubię gdy ktoś myśli że jest cwany......
Chcesz to połapiemy się za słówka......

#21892 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 19:00

Dziewczyna na gospodarkę Bo teraz jest tak

Facet chce miec seksowna kobiete a kobieta kasiastego faceta :D

I tak trzeba szukac.

Majac 22lat szukac faceta kolo 30stki I taki facet ma piekna mloda malzonke, a malzonka normalnego myslacego o zyciu faceta. :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21893 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 19:03

Dziewczyna na gospodarkę Że mężczyzna ma 30 lat to jeszcze nie oznacza, że ma poukłądane w głowie. Oj nie.... Dojrzałość, odpowiedialność są w głowie a nie w dowodzie osobistym z datą urodzenia. Czasem tak można się zawieść że hoh

Edytowany przez baziula, 21 marzec 2014 - 19:06.

#21894 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 19:05

Dziewczyna na gospodarkę Wiesz bananku na szczęści moje nie wszystkie kobiety myślą tak jak ty. Teraz nie wiem czy ty jesteś tą seksowną kobietą czy masz kasiastego męża. Pochwal się interesowała cie tylko kasa. Ci co mają po 25 lat też normalnie potrafią myśleć o zyciu

#21895 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 19:20

Dziewczyna na gospodarkę Ja nigdy na zasobność portfela nie patryłam...... a skoda. Może dobrebym na tym wyszła....

#21896 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 19:24

Dziewczyna na gospodarkę Baziula z kasą jest tak dziś jest a jutro moze nie być. Wole aby mnie pokochała gołod*pca, niż za to ze mam pieniądze, bo jak bym kiedyś nie miał to by mogła powiedzieć dowidzenia.

#21897 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 19:36

Dziewczyna na gospodarkę Tak, być za kimś w tych złych i dobrych chwilach. To podstawa.

#21898 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 19:38

Dziewczyna na gospodarkę

Większość to nie wszyscy, tak samo wszystkim kobietom zależy na pieniądzach, nie, także są tacy co im można jeszcze zaufać którzy nie rzucają słów na wiatr, którzy mówią kocham cie a zaraz idą do innej. Same pomyslcie jeżeli ktoś stara się o kobietę, wykłada jej swoje serce na talerzu, ufa jej bezgranicznie, życia bez niej sobie niewyobraża mógłby ją jakoś skrzywdzić bo nie sądzę krzywdząc ją sam siebie krzywdzi.

To co piszesz brzmi jak scenariusz romantycznego serialu.

#21899 Share RolniczkazZawad

RolniczkazZawad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Zainteresowania:wszystko, co wiąże się z pracą w gospodarstwie, a w wolnej chwili muzyka i majsterkowanie

Napisany 21 marzec 2014 - 19:40

Dziewczyna na gospodarkę to kiepski pomysł wychodzić za mąż dla kasy. życie potrafi płatac figle i kasa raz jest raz nie ma, a nawet gdyby była to myśle, że nie byłabym szczęśliwa i na pewno tego człowieka też bym unieszczęśliwiła. z reszta wychodząć za naprawde kasiastego gościa chyba czułabym się gorsza i obawiałabym się tego, że wczesaniej czy później wymówi mi to, ze bez niego jestem nikim
Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21900 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 21 marzec 2014 - 19:46

Dziewczyna na gospodarkę A jednak zawsze patrzyłam na to co, mężczyzna robi w życiu, jak sobie radzi..... jakie ma podejście do pracy, pieniędzy , rachunków....