Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#21861 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 19 marzec 2014 - 21:03

Dziewczyna na gospodarkę Szaman1 to ja wolę życie bez smaku :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:55
  •  

#21862 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 19 marzec 2014 - 21:32

Dziewczyna na gospodarkę To ja też bez smaku, z facetem błee. Samczyk a jak ona nie będzie chciała za chiny ludowe opuścić swojego gosp. ja wiem ze szkoda by było zostawić to wszystko, ale człowiek dla drugiej osoby jest w stanie chyba wszystko poświęćić.

#21863 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 19 marzec 2014 - 21:37

Dziewczyna na gospodarkę Dlaczego wy zawsze dopatrujecie się we wszystkim problemów i odrazu nastawiacie się na najgorsze ?
Wieczny kawaler ;)

#21864 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 21:47

Dziewczyna na gospodarkę Tu nikt się nie dopatruje żadnych problemów, nikt się nie nastawia na najgorsze, w życiu trzeba przeanalizować wszystkie opcje. Jest powiedzenie nie chciała góra do Machometa musiał Machomet do góry ;) . Lepiej mów jak z prawo jazdy zdałeś juz kiedy opijamy B)

#21865 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 21:51

Dziewczyna na gospodarkę W piątek 28 mam egzamin C+E, a dziś zapisałem się na kwalifikację wstępną (dawny przewóz rzeczy).
Wieczny kawaler ;)

#21866 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 19 marzec 2014 - 21:52

Dziewczyna na gospodarkę Na pewno chodzi Ci o prawo jazdy? A może o tą Panią, o której była mowa? :P

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#21867 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 23:32

Dziewczyna na gospodarkę

Pedro Ty to jedziesz i dojechać nie możesz jak w takim tempie będziesz jechał to ja się starości doczekam a nie Ciebie :P A pierścionek to mam nadzieję że od jubilera a nie ze straganu :lol: po krótkim namyśle zgadzam się ale pod jednym warunkiem Ty gotujesz i sprzątasz a ja mogę ujarzmiać byki i krowy wycielać no i oczywiście rób miejsce w oborze dla moich ogonów :P

No widzisz taki zarobiony jestem że nie wyrabiam, a gdzie jeszcze czas na kobiety :ph34r: :P Może Ty przyjedź, będzie szybciej :D
Z tym gotowaniem to jeszcze się zastanowimy, to żona ma być w domu, pachnieć, malować paznokcie i ładnie wyglądać żeby mąż spieszył się z robotą do swojej piękności i po jednym spojrzeniu całe zmęczenie przejdzie :rolleyes: :D Ogony najważniejsze :P miejsca w oborze nie ma nawet na myszy, dopiero na jesieni jak nowa będzie stała także w dzień ogarniasz u siebie, a na noc do mnieee B)
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#21868 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 20 marzec 2014 - 16:50

Dziewczyna na gospodarkę u mnie w okolicy było kilku takich co poszli do dziewczyny to dobrze na tym nie wyszli byli parobkami, obora i nic do gadania.szybko wrócił im zdrowy rozsądek i u siebie pracują a żona została z tatusiem i mamusią....

#21869 Share RolniczkazZawad

RolniczkazZawad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Zainteresowania:wszystko, co wiąże się z pracą w gospodarstwie, a w wolnej chwili muzyka i majsterkowanie

Napisany 20 marzec 2014 - 18:23

Dziewczyna na gospodarkę odbieracie resztki nadziei. to jak ja nie mam tatusia, to w ogóle nie mam co liczyć na to, że ktokolwiek kto się ze mną ożeni będzie chciał pracować w moim gospodarstwie, bo wszystko musiałby wziąć na swoje barki?
Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)

#21870 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 20 marzec 2014 - 18:37

Dziewczyna na gospodarkę robo pewnie chodzi o to, że teściowie, lub żony tych ludzi nie pozwalali im na jakąkolwiek swobodę działania w gospodarstwie. Jeżeli teściom i żonie zależy wyłącznie na tym, żeby zięć/mąż tylko wykonywał ich polecenia to takie małżeństwo i życie z nimi na ich gospodarstwie jest bez sensu.
Jeżeli Ty pozwolisz swojemu mężowi na to by razem z Tobą podejmował decyzje dotyczące waszego życia i gospodarstwa to będzie ok z Twojej strony i on nigdy nie poczuje się Tylko pracownikiem.

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21871 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 marzec 2014 - 18:59

Dziewczyna na gospodarkę Jak bedziecie szukac milosci na gospodarke to milosc i znajdziecie, ale jak bedziecie szukac kogos kto bedzie zapierdzielal to takiego nie znajdziecie, to juz lepiej poszukac zwyklego pracownika, moze potem milosc zakwitnie
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21872 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 20 marzec 2014 - 18:59

Dziewczyna na gospodarkę

odbieracie resztki nadziei. to jak ja nie mam tatusia, to w ogóle nie mam co liczyć na to, że ktokolwiek kto się ze mną ożeni będzie chciał pracować w moim gospodarstwie, bo wszystko musiałby wziąć na swoje barki?

Och nic podobnego , w takiej sytuacji będzie się czuł najważniejszy i będzie chodził po podwórku jak kogut w stadzie kokoszek :D

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha 

#21873 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 20 marzec 2014 - 19:59

Dziewczyna na gospodarkę

Na pewno chodzi Ci o prawo jazdy? A może o tą Panią, o której była mowa? :P

Jeszcze nie byłem u tej Pani, ale dopiero po niedzieli się przejdę bo jutro wyjazd na urlop na moją ukochaną Warmię :wub:
Dziś w autobusie był dobry motyw. Jadę sobie autobusem i wsiada piękna wysoka brunetka 22-25 lat i tak zerka w moim kierunku co chwila. Ja zauważając, że coś się dzieje ładnie się do niej uśmiechnąłem, a ona też się ładnie uśmiecha i mi oczko puszcza, ale zj***łem akcję bo śpieszyło mi się na bardzo bardzo ważne spotkanie. Dopiero później tak sobie pomyślałem, że trzeba było się numerami wymienić i później oddzwonić :unsure:
Wieczny kawaler ;)

#21874 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 marzec 2014 - 20:18

Dziewczyna na gospodarkę No tos @samczyk zawalil sprawe w 100%

Ale tak zawsze bywa ze w danej chwili czegos brakuje, a po czasie sie mysli alem zawalil sprawe :rolleyes:

Edytowany przez banan575, 20 marzec 2014 - 20:19.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21875 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 20 marzec 2014 - 20:41

Dziewczyna na gospodarkę Samczyk jedź jeszcze raz a moze znowu wsiądzie do tego autobusu :P . Kochani ni kłóćcie się miejmy nadzieję że nie będzie tak źle i kazdy znajdzie tą dziewczynę czy chłopaka na tą gospodarkę :rolleyes: . Jak chłopak i dziewczyna będą za sobą a rodziców będą na dystans trzymać od siebie tzn aby oni nie decydowali o ich losie i o ich pomysłach na życie to będzie dobrze bo musi być, grunt to dobre nastawienie B)

#21876 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 20 marzec 2014 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę A tam, trudno się mówi. Nie ma co sobie robić nadziei, bo i tak żadna kobieta nie wytrzyma w związku gdzie ukochany przebywa 3 tygodnie poza domem w miesiącu ;)
Wieczny kawaler ;)

#21877 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 20 marzec 2014 - 21:45

Dziewczyna na gospodarkę Samczyk czemu jak tylko cie pokocha i będzie jaj na tobie zależeć to czemu miałaby nie czekać. U nas jest sporo małzeństw gdzie panowie na tirach jadą na 2 tyg a żony albo pracują albo są z dziećmi w domu, obydwoje czekają na siebie nie widzę aby było im źle wiadomo że czasy są ciężkie i robotę trzeba szanować.

#21878 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 marzec 2014 - 22:14

Dziewczyna na gospodarkę ogólnie ludzkość jest rozpuszczona, rozwalona i nie wiadomo co by chcieli... media waszystkimi sterują i tyle... każdy obiecuje czekać a jak przyjdzie co do czego to szuka drugiego frontu. I to się tyczy bez względu na płeć.

#21879 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 20 marzec 2014 - 22:59

Dziewczyna na gospodarkę Lina czyli nie wierzysz w takich co jak by sie zadeklarował to nie będzie wierny i nie bedzie szukał tego drugiego frontu, że mimo odległości np Anglia Polska to zaraz muszą latac nie wiadomo gdzie :blink: . Jak się kochają to i odległość dadzą radę przetrzymać to tylko zmocni ich związek, taka tęsknota za bliską osobą. ^^ Dziś są telefony, skype, maile, można porozmawiać zobaczyć się :P a kiedyś te 50 lat temu nic nie było tylko listy, ile się musieli na tego listonosza wyczekać :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21880 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 marzec 2014 - 23:06

Dziewczyna na gospodarkę W takich co by sie zdeklarowali nie wierzę ale, że nadzieja matką głupich nie pozostaje mi nic innego jak myśleć jeszcze, że taki gatunek nie wymarł. Najwazniejsze że wierzę sama w siebie i to mnie satysfakcjonuje. :D