Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34853 odpowiedzi na ten temat

#21841 Share qatro44

qatro44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:hodowla zwierząt,muzyka
    piłka nożna,psychologia

Napisany 18 marzec 2014 - 21:20

Dziewczyna na gospodarkę Ależ doceniamy...kilka lat temu w sąsiedniej miejscowości był przypadek,że rolnik przy karmieniu byków uwiązanych w oborze
został przez jednego zaatakowany...jedno uderzenie byczka[350kg] i już leżał-a byk się rozkręcał-zawołał o pomoc i kto go
uratował? żona,wpadła z widłami i ujarzmiła byka i uratowała męża...tak więc wiemy na co Was stać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 22:09
  •  

#21842 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 marzec 2014 - 21:20

Dziewczyna na gospodarkę no i będę miała na sumieniu zabiczowanego chłopa :D

#21843 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 21:38

Dziewczyna na gospodarkę I co na to Twoje sumienie? :)

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#21844 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 21:50

Dziewczyna na gospodarkę Ktoś pisał czy kobieta poradzi sobie z cieleniem, a ja się zapytam ilu z nas sobie samych poradzi. Chyba że z wycielaczem ale to i kobieta da radę . A z tymi starszymi budynkami prawie zawsze jest jakieś wyjście żeby sobie ułatwić robotę, tanim kosztem coś przerobić ale wiadomo samo się nie zrobi. Ale chyba lepiej z 3 mies pokombinować włożyć trochę pracy i kasy i mieć połowę roboty. Albo zwiększyć stado i tym samym zwiększyć zysk. Ale każdy robi jak uważa. Jeden w wiosce ma taką żonę co snopki w kostce na dłużyce daje on pojeżdża a jego 78 letnia matka układa snopki

#21845 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 18 marzec 2014 - 22:04

Dziewczyna na gospodarkę Nie wiem co tak się uczepili tego cielenia ale nie wszyscy siedzą w krowach, niektórzy mają też inny profil produkcji. Nie miałbym nic przeciwko aby dziewczyna umiała jeździć wózkiem widłowym, są takowe. ;)

#21846 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 marzec 2014 - 22:07

Dziewczyna na gospodarkę uwiez, ze są co umieją a jak nie umieją to się nauczą bez problemu.

#21847 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 18 marzec 2014 - 22:13

Dziewczyna na gospodarkę W stolicy sporo kobiet prowadzi tramwaje czy te największe przegubowe autobusy. Ja niedawno kończyłem prawko kat c+e. Na placyk przywieźli budę na sprzęt i koleżanka z naszego biura oklejała naklejkami firmowymi (reklamami) tą budę. Instruktor namówił ją, żeby przejechała się ciężarowym z przyczepą. Dziewczyna nigdy nie jeździła takim zestawem, a mimo tego łuk zrobiła z pomocą mojego instruktora poprawnie z jedną korektą za pierwszym podejściem.
Do końca kursu instruktor zbijał się ze mnie, że dziewczyna łuk zrobiła poprawnie za pierwszym podejściem, a mi to zajeło 2 godziny :D
Wieczny kawaler ;)

#21848 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 22:40

Dziewczyna na gospodarkę Tylko ze u nie stary poczciwy rak, ale ma wspomaganie. no prawo jazdy mile widziane aby traktorem pomykała w pole, od razu mówię że oddaje dużego do dyspozycji bo ciapka zostawiam sobie. :D

#21849 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1127 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 23:07

Dziewczyna na gospodarkę

A mnie to dziwi wasze zdziwienie panowie, bo co w tym dziwnego że kobieta prowadzi gospodarstwo, ja wam powiem że niekiedy takie gospodarstwa prowadzone przez kobiety są w lepszej kondycji finansowej niż prowadzone przez faceta i dlaczego uważacie że kobieta nie poradzi sobie z porodem u krowy czy ujarzmieniem byka chyba nie wiecie na co nas stać, albo nas nie doceniacie :(

Doceniamy, tylko boimy się o Was i to wszystko przez troskę ;) Czasami może wychodzi na wspak, tak jak mówisz że facet nie puści kobiety do zerwanego byka, to ona wtedy myśli że ma ją za jakąś niedorajdę...

Bystra to ja może jednak zawitam do Ciebie z tym pierścionkiem, bo portfel chudnie w zastraszającym tempie ostatnio :P Obiecuję że pozwolę Ci pilnować w nocy krów na wycieleniu i ujarzmiać "byka" :D :D ^^
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#21850 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 19 marzec 2014 - 07:36

Dziewczyna na gospodarkę @pedro2 nie napisałeś co z dojeniem " byka " , podzielił byś sie tą pracą czy zostawisz tą prace dla siebie :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21851 Share cebula440

cebula440

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 243 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 12:12

Dziewczyna na gospodarkę jeszcze byscie zdzilwili sie ile kobieta moze znieść a obornik wywoże taczkami (niekzystny układ szopy)
a krowy nie raz sama cieliłam i dałam rade
i pracuje bo chce lubie to i kocham

9

#21852 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 12:49

Dziewczyna na gospodarkę dlaczego w mojej okolicy nie ma takich dziewczyn

#21853 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 13:30

Dziewczyna na gospodarkę Kolego a dlaczego masz szukać w swojej okolicy, ja też tak myślałem, że jak nie znajdę kogoś w swojej okolicy to będzie lipa :( . Ale stwierdziłem ze trzeba poszerzyć horyzonty, nawet jak trzeba będzie jechać 500km to się pojedzie :huh: . Jak trzeba będzie rzucić wszystko, trudno żuci się i pójdzie się za nią, bo jak mam żałować czegoś do końca życia i zostawić miłość życia tylko dlatego że jest ileś dziesiąt czy set km ode mnie i być sam to tak nie chce ^^ . Sąsiadka jest starsza ode mnie o 4 lata też nie mogła znaleźć sobie nikogo aż pojechała na praktykę do austrii na krowy, poznała tam chłopaka, zakochali się w sobie w lipcu będzie ślub. Najlepsze w tym to jest że on mieszka i zyje w Australii 12km od Sydney, tez ma krowy ile nie wiem, ale wiem że w sierpniu się przeprowadza do niego. Widać po niej że jest szczęśliwa, a miała też w domu zostać, takie to zycie jest dziwne i niespodziewane. :P Także kolego wyżej, krowa jest mobilna, za łańcuch ją i wio do dziewczyny, spytaj wcześniej czy znajdzie sie miejsce na nią w oborze. B)

#21854 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 19 marzec 2014 - 13:58

Dziewczyna na gospodarkę @ cebula440 podziwiam cie że chcesz tak ciężko pracować i współczuje ci bo taczkować obornik nie jest lekko .
Musisz przebudować ,dostosować budynki ,inaczej wykończysz sie szybko , szkoda zdrowia i życze ci abyś kogoś znalazła aby ci pomagał w gospodarzeniu .

#21855 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 18:56

Dziewczyna na gospodarkę

Doceniamy, tylko boimy się o Was i to wszystko przez troskę ;) Czasami może wychodzi na wspak, tak jak mówisz że facet nie puści kobiety do zerwanego byka, to ona wtedy myśli że ma ją za jakąś niedorajdę...

Bystra to ja może jednak zawitam do Ciebie z tym pierścionkiem, bo portfel chudnie w zastraszającym tempie ostatnio :P Obiecuję że pozwolę Ci pilnować w nocy krów na wycieleniu i ujarzmiać "byka" :D :D ^^

Źle mnie zrozumieliście ja nie marzę żeby mój facet leżał na kanapie i gapił się w telewizor a ja mam za***rdalać przy gnoju, chodziło mi o to że większość z was myśli że kobieta która sama została na gospodarstwie to już nie poradzi sobie bo przecież co ona wie i co ona umie
Pedro Ty to jedziesz i dojechać nie możesz jak w takim tempie będziesz jechał to ja się starości doczekam a nie Ciebie :P A pierścionek to mam nadzieję że od jubilera a nie ze straganu :lol: po krótkim namyśle zgadzam się ale pod jednym warunkiem Ty gotujesz i sprzątasz a ja mogę ujarzmiać byki i krowy wycielać no i oczywiście rób miejsce w oborze dla moich ogonów :P
Koleżance @cebuli440 życzę wszystkiego najlepszego i powodzenia w dalszej pracy na gospodarstwie, wiem jak to jest i wiem też że jak coś się uda to jest duża satysfakcja że coś osiągnęłyśmy.

#21856 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 19:06

Dziewczyna na gospodarkę

Kolego a dlaczego masz szukać w swojej okolicy, ja też tak myślałem, że jak nie znajdę kogoś w swojej okolicy to będzie lipa :( . Ale stwierdziłem ze trzeba poszerzyć horyzonty, nawet jak trzeba będzie jechać 500km to się pojedzie :huh: . Jak trzeba będzie rzucić wszystko, trudno żuci się i pójdzie się za nią, bo jak mam żałować czegoś do końca życia i zostawić miłość życia tylko dlatego że jest ileś dziesiąt czy set km ode mnie i być sam to tak nie chce ^^ . Sąsiadka jest starsza ode mnie o 4 lata też nie mogła znaleźć sobie nikogo aż pojechała na praktykę do austrii na krowy, poznała tam chłopaka, zakochali się w sobie w lipcu będzie ślub. Najlepsze w tym to jest że on mieszka i zyje w Australii 12km od Sydney, tez ma krowy ile nie wiem, ale wiem że w sierpniu się przeprowadza do niego. Widać po niej że jest szczęśliwa, a miała też w domu zostać, takie to zycie jest dziwne i niespodziewane. :P Także kolego wyżej, krowa jest mobilna, za łańcuch ją i wio do dziewczyny, spytaj wcześniej czy znajdzie sie miejsce na nią w oborze. B)

Może i źle powiem, ale ja bym nie zostawił swojego gospodarstwa, za dużo serca w to wkładam żeby to wszystko j...nąć i wyjechać.

#21857 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 19 marzec 2014 - 19:09

Dziewczyna na gospodarkę Zawsze można kobietę sprowadzić do siebie ;)
Wieczny kawaler ;)

#21858 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 19:13

Dziewczyna na gospodarkę ale problemy macie ze znalezieniem . tylko o jednym najwazniejszym nie wspominacie czy to chlopak czy dziewczyna.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21859 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 19:32

Dziewczyna na gospodarkę Żeby życie miało smaczek raz dziewczyna raz chłopaczek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21860 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 19 marzec 2014 - 19:34

Dziewczyna na gospodarkę Masz na myśli miłość? ;)

...McCORMICK... and ...URSUS... B)