Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34963 odpowiedzi na ten temat

#21701 Share Pablo44

Pablo44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Zainteresowania:To co związane z rolnictwem...

Napisany 13 marzec 2014 - 22:21

Dziewczyna na gospodarkę ale ten jeden to muszę na PW bo szkoda mi urazić kobiet. :P ale musze przyznać że nie wiem jak to się robi :D :lol: <_<

żeby wysłać...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 07:47
  •  

#21702 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 marzec 2014 - 22:30

Dziewczyna na gospodarkę Ach mężczyźni żebyście Wy tacy wygadani byli w realnej rozmowie ;) ehhh :D :D

#21703 Share Pablo44

Pablo44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 22:33

Dziewczyna na gospodarkę zapraszam, możemy to przetestować,ale ni na jakieś fb czy inne badziejstwo :huh: tylko real ;)

#21704 Share arturooo

arturooo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 22:33

Dziewczyna na gospodarkę Po piwku zawsze jesteśmy wygadani :) Pablo musisz chyba wejść w mój profil i wyślij wiadomość

#21705 Share Pablo44

Pablo44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 22:43

Dziewczyna na gospodarkę No nie wiem @atrurooo czy doszło bo wysłałem.... ;)

I dzieki za pomoc teraz będe wiedział. :rolleyes:

#21706 Share arturooo

arturooo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 22:46

Dziewczyna na gospodarkę doszło, doszło swoją droga ile ten temat ma już stron a jeszcze się chyba nie wyczerpie prędko :)

#21707 Share Pablo44

Pablo44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 22:48

Dziewczyna na gospodarkę NO napewno...

#21708 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 13 marzec 2014 - 22:57

Dziewczyna na gospodarkę Ej prześlij mi też jak byś mógł, miej litość dla człowieka :)

#21709 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 marzec 2014 - 23:16

Dziewczyna na gospodarkę @pablo nie ma problemu.... tylko żebyś się nie zabił własną bronią ;)

Rozbrajacie mnie tu teraz... naprawde sądzicie, że jest zloty środek na poderwanie dziewczyny? my kobiety to nie komputer że trzeba ułożyć formułę, program i opanujecie.... naszczęście jeszcze tak nie jest i nic się na to nie zanosi :D ja wam powiem najwazniejsze to naturalność, odwaga i szczerośc. No ale ok każdy sposób jest dobry a tonący brzytwy sie chwyta więc obyś @pablo dopomóg niektórym :D

#21710 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 14 marzec 2014 - 09:26

Dziewczyna na gospodarkę naturalność, odwaga i szczerość ????? i to są pewne priorytety?nie zawsze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21711 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 14 marzec 2014 - 09:33

Dziewczyna na gospodarkę Najpierw pisze, że kobiety to nie komputery dając do zrozumienia, że każda jest inna, a później pisze, że najważniejsza jest naturalność odwaga i szczerość tak jakby wszystkie kobiety obchodziło to samo. :huh:

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#21712 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 14 marzec 2014 - 11:00

Dziewczyna na gospodarkę podstawą, jest komunikatywność i zrozumienie drugiej osoby.......

#21713 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 marzec 2014 - 11:04

Dziewczyna na gospodarkę kazda kobieta jest inna bo ma inne zainteresowania, inne priorytety i oczekiwania ale bez wzgędu co nam się podoba a co nie to jak kazdy czlowiek dążymy do naturalności i szcerości i to tyczy się tak samo kobiet jak i mężczyzn.

#21714 Share lantierka

lantierka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 14 marzec 2014 - 19:08

Dziewczyna na gospodarkę Witam po raz pierwszy na forum:)
ja mimo wszystko myślę,że każda kobieta wie,z jakimi problemami w relacji kobieta-facet zmagacie się panowie, więc najlepszym rozwiązaniem zawsze jest być sobą:)

#21715 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 14 marzec 2014 - 19:14

Dziewczyna na gospodarkę A witamy -witamy koleżankę napisz -jako kobieta; jakie to problemy?

#21716 Share Pablo44

Pablo44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 14 marzec 2014 - 19:35

Dziewczyna na gospodarkę Pewno @Lina że każda jest inna i żadne jakieś tam otwieracze nic nie dają bo wieszcie mi panowie że to od razu kabieta wyczuje że coś kombinujesz i że tu podajesz fajny tekst a za chwile nie wiesz jak prowadzić dalej rozmowe ale mówie jak poznasz pare otwieraczy poznasz kilka dziewczyn i załapiesz jak rozmawiać z innymi,

Nie sztuka jest podrywać każdą, tylko utrzymać z nią rozmowę i zanleś wspólne tematy,

Bo to nie to że jak znasz kilka tekstów to wszystkie będą twoje bo to dziewczyny wybierają jak się nie spodobasz fizycznie w rozmowie wyjdzie twój charakter i jej nie będzie odpowiadał no nic nie poradzisz najfajniejszymi tekstami czy żartami.

Jak chcesz mieć fajną dziewczynę kobietę może później żone to poznawaj dużo dziewczyn to trafisz której w padniesz w oko, przecież jak wybierasz i podchodzisz do niej to ona najpierw podoba ci się fizycznie, to i ty musisz się jej spodobać, ale najpierw zadbaj o siebie skoro chcesz ładną dziewczynę chciał byś mieć dziewczynę która jest bardzo otyła ma przetłuszczone włosy nie obcięte paznokcie brudne szorstkie ręce, pogniecione ciuchy na sobie brudne nie zadbane buty.

Popatrz jak kobiety przed wyjściem się szykują, wszystko zadbane ładne czyste, nie mówię że masz być jakimś pedantem czy wyglądać jak edzio ale wyprasowana koszula czyste męskie buty(nie adidaski) kobiety maja opsesje na punkcie butów ty tego nie widzisz ale one spoglądają jak jesteś ubrany jakie masz buty dobrane do reszty stroju,
i juz nie dość że wyglądasz jak gość godny uwagi, to jeszcze czujesz się wsród tych dziewczyn jak męszczyzna a nie jak chłopaszek z gimnazjum

#21717 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 marzec 2014 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę @pablo Amen :)

#21718 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:matematyka ;)

Napisany 15 marzec 2014 - 07:43

Dziewczyna na gospodarkę Buty to pierwsza rzecz na jaką spoglądam, zanim spojrze na twarz. Wbrew pozorom dużo mówią o właścicielu. Nie ważne jaką buzię bedzie miał, jeśli depta w adidasach to na dzien dobry ma już trudniej :-)
Nie próbujcie teraz mi wmówić że nie wolicie, kiedy kobieta (dziewczyna) jest w butach na obcasie. Zresztą nawet w tańcu nóżka wtedy lepiej pracuje.

#21719 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 15 marzec 2014 - 08:52

Dziewczyna na gospodarkę Ja tam na buty nie zwracam uwagi.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21720 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 15 marzec 2014 - 09:04

Dziewczyna na gospodarkę dla mnie to nie ma znaczenia czy dziewczyna jest w butach na obcasie ważne jest żeby mi się spodobała bo jak nie wpadnie mi w oko to najlepsze buty jej nie pomogą....