Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34881 odpowiedzi na ten temat

#21681 Share eradycator

eradycator

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 17:56

Dziewczyna na gospodarkę no właśnie ! ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:19
  •  

#21682 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 13 marzec 2014 - 18:33

Dziewczyna na gospodarkę

samczyk a wiesz czy wolna?? powiem ci że romantyczna komedia a potem spacer do pizzeri lub kawiarni czy restauracji i wieczór się zleci szybko :) A po filmie idzie zawsze wyczuć dużo zainteresowań kobiety ;)

Wiesz, trochę tak niewygodnie wyskoczyć z pytaniem: wolna jesteś ?
Ale wiem mam pewność, że nie ma ;)
Dziś niestety zbrakło czasu aby zawitać do niej, ale od poniedziałku urlop to będziemy działać ^^
Wieczny kawaler ;)

#21683 Share kafar191

kafar191

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 18:48

Dziewczyna na gospodarkę

Wiesz, trochę tak niewygodnie wyskoczyć z pytaniem: wolna jesteś ?
Ale wiem mam pewność, że nie ma ;)
Dziś niestety zbrakło czasu aby zawitać do niej, ale od poniedziałku urlop to będziemy działać ^^

Nie no nie bezpośrednio. Ale zawsze wiesz można zabajerować jakoś że sama powie.No albo na necie poszukać. Weekend tuż tuż to możesz spróbować

#21684 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 19:33

Dziewczyna na gospodarkę Jest bajerancki sposob zeby sie dowiedziec czy jest wolna czy zajeta :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21685 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 13 marzec 2014 - 19:52

Dziewczyna na gospodarkę Więc jaki to sposób?

#21686 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 13 marzec 2014 - 20:24

Dziewczyna na gospodarkę Twój chłopak to ma szczęście że trafiła mu się taka piękna dziewczyna. Samczyk nie zapisuj sie na kategorie tylko oblewaj egzaminy to znowu bedziesz siedział u niej pod okienkiem, a moze z czasem zacznie ci współczuć a ty w tedy czy się nie spotka z tobą. Moze taki dziwny pomysł ale może załapie.

#21687 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę zetorlublin7341
Liczyć na współczucie ? :wacko:
Bezsensowny pomysł, tym bardziej, że egzamin kosztuje 250zł i wolałbym ten pieniądz wydać na coś przyjemnego.
Najprostsze rozwiązania uważam za najlepsze i nie będę kombinował tylko pójdę i normalnie zagadam bez sztucznej bajery ;)
Wieczny kawaler ;)

#21688 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 20:33

Dziewczyna na gospodarkę Robiłem sobie jaja B). Spytaj sie czy po pracy nie umówi się z tobą na kawę i na ciacho, albo powiedz że słyszałeś że jest bardzo dobra z przepisów i czy by cię nie podszkoliła trochę

#21689 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 20:34

Dziewczyna na gospodarkę Wolałbym żeby z czego innego mnie podszkoliła :lol: B)
Wieczny kawaler ;)

#21690 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 20:41

Dziewczyna na gospodarkę Co prać, gotować nie umiesz a może koszuli nie umiesz wyprasować, żeby cie miała doszkalać :lol:. Ze względu na to że na forum jest duża liczba płci pięknej lepiej niech nie domyślają się o co ci chodzi bo może być piekło B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21691 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 20:45

Dziewczyna na gospodarkę Ty ale z tym gotowaniem to nie byłby głupi pomysł, bo gotować to nie bardzo umiem w sumie to nie umiem, a w tirze na butli będę musiał sobie jakoś radzić :unsure:
Wieczny kawaler ;)

#21692 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę Tylko nie mów żeby cie uczyła gotować bo to nie chwyci będzie cie uważać za sadomasochistyczne macho które twierdzi ze miejsce kobiety jest w kuchni i się obrazi na ciebie. Nie mów że jesteś noga jajecznicę chyba umiesz zrobić do tego nie trzeba być Gordonem ramseyem. Nieraz jak na giełdzie stoję z towarem to mam butlę i słoneczko do grzania to jakiś garnek,. warzywka są na miejscu, kawałeczek mięska i zupka jak marzenie, bo w barach tylko hot dogi, błeee żeby w tej parówce jeszcze mięso było

#21693 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę Nie no teraz to ja żartowałem :P
Wieczny kawaler ;)

#21694 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 marzec 2014 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę @samczyk poprostu nie kombiunuj bo przekombinujesz... jak czegoś nie umiesz to sie jej przyznaj, jak umiesz to się pochwal bo szydło z worka wyjdzie i będzie jeszcze zawiedziona a czasami fajnie się mile zaskoczyć :)

#21695 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 21:05

Dziewczyna na gospodarkę Słuchaj Liny dobrze mówi.

#21696 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę Nie nie, nie mam zamiaru nic kombinować. Żadnych sztucznych sytuacji i bajery ;)
Tak poprostu dziś mi humor dopisuje i na żarty się zebrało ;)
Wieczny kawaler ;)

#21697 Share Pablo44

Pablo44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Zainteresowania:To co związane z rolnictwem...

Napisany 13 marzec 2014 - 22:02

Dziewczyna na gospodarkę Stary i zagadaj, rozśmiesz jak sie będzie śmiała i jak tylko cię dotknie czy pacnie to znaczy że się jej podobasz potem jak nie masz nr tel to wyciągnij na koniec spotkania tel ii skieruj ekranem w jej stronę i powiedz "wpisz mi tu swój nr telefonu" i zamilcz nic nie mów jak ci wpisze bez wachania to kolejna oznaka że się jej podobasz, a jak powie cokolwiek że po co ci jej nr i tak dalej, to d*pa nie ma co sobie zawracać kobietą głowy, mówię serio działa na 1000%. ;)

jak dasz jej dużo śmiechu podroczysz się z nią, to następne spotkanie gwarantowane, tak samo przez tel jak umawiasz spotkanie o dzwonisz gadka szmatka trochę i mówisz "spotkajmy się np; pod kawiarnią, w środę o godzinie 18." i też cisza i czekasz co powie jak się zgodzi lub powie i poda inny termin, to kolejna oznaka że jest tobą zainteresowana i działasz dalej. jak zacznie kręcić że musi się uczyć i iść do chorej babci, no to zadzwoń za jakiś czas i spróbuj ponownie jak jeszcze raz domówi i nie poda innego terminu,to znowu d*pa nie ma co sobie zawracać gitary nią, bo przecież jak by ona do ciebie zadzwoniła to byś się zawsze zgodził lub powiedział byś że nie dasz rady i podał inny termin, seri dział jak nic zawsze tak sprawdzam i wychodzi wszystko poco sobie robić złudzenia jak to mówią tego kwiatu pół światu, choćbyś żył nie wiem ile to nie poznasz wszystkich dziewczyn w okręgu 25km :wacko: :D Powodzenia ;)

A co do miejsc na pierwsze spotkanie to według mnie to jakas herbaciarnia właśnie parka zresztą miejsce mało ważne masz sprawić żeby się przy tobie dobrze bawiła i czuła a reszta otoczenia to będzie nic fakt że lepiej żeby wybierać takie miejsce gdzie jak ci braknie tematu do rozmowy to możesz skomentować otoczenie potem się odnieś i zapytać, np chodzicie po parku i patrzysz wiewór zasuwa to tam mówisz patrz jaka ładna wiewióra i pytasz ją potem jakie ma zwierzęta czy lubi, jakie chiała zawsze mieć. potem opowiadasz jakąś fajną chistorię jaką przezyłeś ze poszedłeś na spacer z psem i zobaczył kota i cie przeciągną po ziemi z 10m i ona się śmieje i dalej, kórcze masz jej dać dużo zabawy śmiechu rozśmiesz kobiete ale niw przez jakieś błaznowanie tylko przez śmieszne historie właśnie i będzie luz... kurcze to tak działa że mała bania :lol: ;)

#21698 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 22:05

Dziewczyna na gospodarkę Patrzcie jaki cwaniak widzieliscie go jakie ma pomysły, jak cie nie pacnie to nic z tego tak wywnioskowałem. Ech za słaby jestem na takie zagrania. Ja nie mogę jednej zapoznać w promieniu paru metrów a kolega wszystkie w okręgu 25km, no powiem że niezły z ciebie podrywacz. Powinieneś świadczyć usługi w nauce moze by się człowiek czegoś nauczył. Zebym miał tak z 5% twoich umiejętności to może by było mi łatwiej, nie chciałbyś się podzielić, nie bądź żyła B)

Edytowany przez zetorlublin7341, 13 marzec 2014 - 22:09.

#21699 Share Pablo44

Pablo44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Zainteresowania:To co związane z rolnictwem...

Napisany 13 marzec 2014 - 22:12

Dziewczyna na gospodarkę nono... spoko, ale ja na spokojnie i bardziej właśnie jak rozmawiam z dziewczynami i takie tam, to idzie złapać dużo doświadczenia i wniosków jak i co najczęściej pomaga, jak by ktoś chciał za***isty tekst który w zyciu słyszałem żeby jak się zobaczy przepiękną kobietę i boisz się zagadać to od razu jak go sobie powiesz go w myślach to pomaga i rozładuje spięcie przed podejściem i zagadaniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21700 Share arturooo

arturooo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 22:16

Dziewczyna na gospodarkę Siema. No to Pablo zapodaj teksta :)