Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34861 odpowiedzi na ten temat

#21601 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 marzec 2014 - 21:37

Dziewczyna na gospodarkę @banan Moja odpowiedź brzmi Nie. Jeżeli gospodarstwo jest zadbane, na czas obrobione to nie ma mozliwości żeby nie było dochodowe. Wiele razy było tak, że mróz przemroził u mnie truskawki i cały rok z nich zero dochodu, dlatego szybko ratowaliśmy się nasadzeniem warzyw więc takie zywiołowo-incydentalne przypadki są dopuszcalne ale jeżeli gospodarka przez cały czas od lat leci na minus to tylko świadczy o braku zaradności i pomysłu na nie gospodarza który najwidoczniej ma dwie lewe ręce... a w takim przypadku iść na wieś bo iść i klepać biedę??? sorry nie mój klimat ja moge pomagać,wspierać, podpowiadać ale nie robić za wszystkich.

@Szymi40 fale to Ty łap swojej ślubnej bo musiała byc wyjątkowa skoro ją wybrałeś a to że Ci dzieci jeszcze dała mam nadzieję, że na rękach za to nosisz :) Każdy ma jakiś los a ja nie dla Ciebie zostałam stworzona :D ;)

Edytowany przez Lina, 06 marzec 2014 - 21:40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:58
  •  

#21602 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 06 marzec 2014 - 21:39

Dziewczyna na gospodarkę Moja Babcia pracowała dotąd, aż przestała być mobilna. :)
Zgadzam się w pełni z LIną. Sam widziałem dobrze prosperującą gospodarkę, która teraz ledwo się trzyma i widać po niej smętne resztki dawnej świetności. Wystarczyło trochę czasu i tego, że zbrakło pańskiego oka. :(

Edytowany przez a1fe26c2, 06 marzec 2014 - 21:43.

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#21603 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 marzec 2014 - 22:05

Dziewczyna na gospodarkę

Tylko na palcach jednej ręki można policzyć te dziewczyny , które wypowiadają się w tematach typowo rolniczych :D

Oj tam zaraz nie wypowiadają się ;) Wazne jest, że są tu kobiety i już. A wogóle rolą kobiet jest Wam towarzyszyć, być Waszym ładnym dodatkiem i wogóle wiesz taka wisienka na torcie :D To że się nie wypowiadamy to nie znaczy, że nie mamy o czyms pojęcia, my poprostu szanujemy waszą wiedzę, doświadczenie i nauki wpojone przez rodziców i nie chcemy tego już dementowac :D

Edytowany przez Lina, 06 marzec 2014 - 22:15.

#21604 Share hania1993

hania1993

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 06 marzec 2014 - 22:26

Dziewczyna na gospodarkę .

Edytowany przez hania1993, 09 marzec 2014 - 20:52.

#21605 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:matematyka ;)

Napisany 07 marzec 2014 - 18:33

Dziewczyna na gospodarkę Hej wszystkim :-) jak tu tematy się zmieniają. Panowie czy jeśli nie powtarzacie w koło ile to jest 4*4 to nie znaczy wcale że nie znacie wyniku. Jeszcze byście się zdziwili ile wiemy :-D poza tym jest też fakt że podobno boicie się twardych, zaradnych i silnych kobiet o czym się sama przekonałam. Czujecie zagrożenie z naszej strony dla siebie lało faceta. A szkoda bo tylko możecie na tym zyskać.

#21606 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 marzec 2014 - 18:43

Dziewczyna na gospodarkę

podobno boicie się twardych, zaradnych i silnych kobiet

Podobno faceci boją się leniwych, bezradnych kobiet,(o urodzie nie wspomnę bo to rzecz gustu). zatem czego to dowodzi? Niczego!
Z prostej przyczyny, nie wiadomo co się kryje pod tą twardością i siłą kobiet, dla każdego to będzie coś innego, a i charakter każdy ma inny.

Edytowany przez KRISTOFORn, 07 marzec 2014 - 18:44.

#21607 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 19:06

Dziewczyna na gospodarkę Gdzie baba rządzi tam diabeł błądzi. :) Chyba prawda

#21608 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę Moze inaczej

gdzie diabel zaczyna bladzic tam babe posyla rzadzic :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21609 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 20:01

Dziewczyna na gospodarkę I rządzi.... ta ,,Baba'' bo jest głową lub szyją co tą głową kręci..... :P a jak coś chce to tak się zakręci - że i tak cię wykręci.... ;)

#21610 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 20:43

Dziewczyna na gospodarkę

Oj tam zaraz nie wypowiadają się ;) Wazne jest, że są tu kobiety i już. A wogóle rolą kobiet jest Wam towarzyszyć, być Waszym ładnym dodatkiem i wogóle wiesz taka wisienka na torcie :D To że się nie wypowiadamy to nie znaczy, że nie mamy o czyms pojęcia, my poprostu szanujemy waszą wiedzę, doświadczenie i nauki wpojone przez rodziców i nie chcemy tego już dementowac :D

Czyżby koleżanka chciała powiedzieć, rolą kobiety jest leżeć i pachnieć? :D

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21611 Share miki20

miki20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna- Juventus!!
    Rolnictwo
    I wiele wiele innych....

Napisany 07 marzec 2014 - 21:21

Dziewczyna na gospodarkę

Hej wszystkim :-) jak tu tematy się zmieniają. Panowie czy jeśli nie powtarzacie w koło ile to jest 4*4 to nie znaczy wcale że nie znacie wyniku. Jeszcze byście się zdziwili ile wiemy :-D poza tym jest też fakt że podobno boicie się twardych, zaradnych i silnych kobiet o czym się sama przekonałam. Czujecie zagrożenie z naszej strony dla siebie lało faceta. A szkoda bo tylko możecie na tym zyskać.

Mnie tam pozatytwnie tutaj zaskakują dziewczyny swoją wiedzą, jak i umiejętnościami :) Ja tam osobiście nie boje się takich dziewczyn, może dlatego, że u mnie w domu trochę bardziej rządziła mama jak tata. Tata zajmował się robotą, natomiast kasą zajmowała się mama( pewnie dlatego, że pracowała w banku), choć nie powiedziałbym, że u mnie w domu była totalna dominacja mamy ;) Moja siostra też nie należy do osób w stylu "gdzie żeś mnie panie Boże postawił, tam stoję", więc moge się zgodzić, że życie z takimi kobietami ma sporo zalet. Fakt dla ludzi którzy myśla tradycyjne, że chłop ma rządzić a baba słuchać słuchac i nic się nie odzywać. Pozatym, przynajmniej moim zdaniem, zawsze to dla faceta, swiadomość posiadania takiej kobiety, daje pewien komfort psychiczny, że w razie gdyby sobie z czymś nie radził, to ma obok siebie kogoś kto mu pomoże i wesprze w tych chwilach ;)

#21612 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 07 marzec 2014 - 21:37

Dziewczyna na gospodarkę Racja. Kobieta co nie da sobie w kasze dmuchać zawsze wszystko do ładu doprowadzi, chłopa też jak będzie trzeba. :)
... Ja uchodzę za spokojnego to mi by wcale nie przeszkadzała taka dziewczyna "do tańca i do różańca". :P

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#21613 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 21:56

Dziewczyna na gospodarkę Tworrkowiak uważaj bo u mnie w okolicy przez takie twarde kobietki 2 gospodarki poszły pod młotek.

#21614 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 07 marzec 2014 - 22:00

Dziewczyna na gospodarkę Aż taki spokojny to nie jestem, żeby dać się owinąć wokół palca. ;)

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#21615 Share hania1993

hania1993

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 23:29

Dziewczyna na gospodarkę

Tworrkowiak uważaj bo u mnie w okolicy przez takie twarde kobietki 2 gospodarki poszły pod młotek.

oj tam chyba wiedzialy z kim sie wiaza :P

Edytowany przez hania1993, 09 marzec 2014 - 20:50.

#21616 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 08 marzec 2014 - 06:45

Dziewczyna na gospodarkę Kochani wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21617 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 08 marzec 2014 - 08:02

Dziewczyna na gospodarkę Z okazji DNIA KOBIET dla wszystkich pań na forum - szczęścia, zdrówka i słodyczy @szymi życzy. ;)

#21618 Share miki20

miki20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna- Juventus!!
    Rolnictwo
    I wiele wiele innych....

Napisany 08 marzec 2014 - 09:04

Dziewczyna na gospodarkę To i ja sie dolacze :) Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet, duzo szczescia, zdrowia, pomyslnosci i milosci wszystkim Aagrofotowiczkom zycze :)

Edytowany przez miki20, 08 marzec 2014 - 09:05.

#21619 Share qatro44

qatro44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:hodowla zwierząt,muzyka
    piłka nożna,psychologia

Napisany 08 marzec 2014 - 09:38

Dziewczyna na gospodarkę Drogie Panie i Dziewczęta,w Waszym dniu życzę-niech spełniają się Wam wasze marzenia,a faceci niech będą mili i usłużni nie tylko dziś ale zawsze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21620 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 08 marzec 2014 - 09:45

Dziewczyna na gospodarkę Także dołączę się do życzeń dla naszych drogich pań które się udzielają na AF i nietylko wszystkiego naj naj :) :D

Edytowany przez Arturo, 08 marzec 2014 - 13:09.

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych