Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#2141 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 październik 2011 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę

no @mat ja jestem cierpliwy, ale do czasu... ;) nie bede najeżdżał każdego kto bedzie rozmawiał z Martiną, bo przecież to jest forum ogólno dostępne, ale wiecie tak ze zdrowym rozsądkiem... ja cały czas trzymam rękę na pulsie ;)

Nie no o mnie możesz być spokojny. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:39
  •  

#2142 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 27 październik 2011 - 23:01

Dziewczyna na gospodarkę Ale się temat rozwija ;)
A może się tak wszyscy spotkamy ? :D
Każdy weźmie zaświadczenia z gminy, spis maszyn itp :P
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#2143 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 27 październik 2011 - 23:04

Dziewczyna na gospodarkę Jedynym miejscem, które może pomieścić wszystkich użytkowników blisko siebie jest chyba stadion :lol:

#2144 Share chomik111

chomik111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 28 październik 2011 - 01:26

Dziewczyna na gospodarkę wiecie co przestańcie pi.....rzyć głupoty i ciągle męczyć Finna i Martine i weźcie się za siebie zamiast siedzieć na forum.... nie każdemu trafi się okazją by spotkać tutaj tą jedyna/jedynego wybraną/wybranego trzeba czasami znaleźć czas i poświecić go znajomym czy znajomym znajomych a naprawdę wtedy dużo rzeczy można osiągnąć......

ludzie nie bójcie się zagadać do nieznajomej czy tak samo dziewczyny nie bójcie się zrobić pierwszego kroku do nieznajomego to nic nie kosztuje ani jednej ani drugiej strony a naprawdę czasami można wiele zyskać....... a bywają takie okazję że późnej żałuje się do końca życia.....

P.S "panowie tego kwiatu jest pół światu" jak mówi stare przysłowie,, a w dzisiejszych czasach ze statystyk nawet wynika ze kobiet jest więcej niż mężczyzn więc nie powinno być problemu ze znalezieniem drugiej połówki...

Powodzenia :)

#2145 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 październik 2011 - 11:29

Dziewczyna na gospodarkę

wiecie co przestańcie pi.....rzyć głupoty i ciągle męczyć Finna i Martine i weźcie się za siebie zamiast siedzieć na forum....

Forum jest po to ażeby porozmawiać ze sobą na różne tematy, tu nikt nikogo nie męczy, chce ktoś to piszę nie to nie, a Ty nas nie ucz co mamy robić. ;[

#2146 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 28 październik 2011 - 19:53

Dziewczyna na gospodarkę Nikt nikogo za język nie ciągnie i nie zmusza do pisania, ani do wypowiadania się. Każdy zarządza swoim czasem w zależności ile go ma. Jeśli więcej to spotkanie ze znajomymi, jakieś kino, impreza lub coś w tym stylu. Lecz jeśli mało mamy czasu to wieczór w domu przed tv, książką, komputerem czy też w inny sposób ;)

#2147 Share chomik111

chomik111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 30 październik 2011 - 18:42

Dziewczyna na gospodarkę ja nikogo nie pouczam co ma robić, nikomu nic nie każe tylko po prostu nie lubię tego polskiego narzekania, że się nie da, że nie ma czasu, że się nie opłaca i itp.....wszytko się da zrobić znaleźć i być szczęśliwym ale niestety od siedzenia i pisania i narzekania samo nie przyjdzie.....

#2148 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 30 październik 2011 - 19:07

Dziewczyna na gospodarkę Ja teraz mam taką przejeb... pracę, że oprócz weekendów to nie mam życia prywatnego, a na af siedzę jadąc w tramwaju do pracy (w tej chwili nawet jadę do pracy) więc nie ma czasu na spotkania itp. W weekendy nawet nie chce się z domu ruszyć bo po męczącym tygodniu myśli się tylko o odpoczynku. Panny też nie mam zamiaru tu szukać bo bez sensu wiązać się z kimś na pół roku, chyba że bez zebowiązań :)
Na wiosnę jak wrócę na stałe do siebie na wioche dopiero zacznę na poważnie myśleć o związku, a puki co pozostaje telefon i gg. Bycie samotnym bywa męczące i prędzej nie wytrzymam psychicznie niż fizycznie bo życie jak pustelnik jest przej... :(

Dziś przez cały dzień nikogo nie było ze znajomych na gg. Tylko siedziałem, męczyłem telefon i tankowałem małpki ehhh :(

Edytowany przez samczyk1991, 30 październik 2011 - 19:17.

Wieczny kawaler ;)

#2149 Share Madzia20

Madzia20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 30 październik 2011 - 19:25

Dziewczyna na gospodarkę Najważniejsze to być sobą :P :)
nie udawać nikogo, nie obiecywać złotych gór i może też z góry nie zakładać że dziewczyna, żona ma być tylko babą do roboty- bo z takim podejściem chyba żaden facet daleko tu nie zajdzie :)
Zawsze przecież żona może sobie pracować a w gospodarstwie facet niech robi :)
Choć to pewnie zależy kto jaką ma produkcję,i jaką ewentualnie kobieta miałaby pracę poza rolnictwem- bo czasem lepiej aby i kobieta robiła w domu niż gdzieś tam,..

Ale jak ktoś tu napisał, nie bać się zagadywać do dziewczyn :)
najwyżej powiedzą spadaj :P
ale któregoś dnia któras umówi się na kawę :)

#2150 Share slawny

slawny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 30 październik 2011 - 23:32

Dziewczyna na gospodarkę pani Magdaleno czytając Twoje posty ma się nieodpartą chęc zaprosic Panią na właśnie wspomnianą kawę;), pozdrawiam.

Edytowany przez slawny, 30 październik 2011 - 23:36.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2151 Share Madzia20

Madzia20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 31 październik 2011 - 14:08

Dziewczyna na gospodarkę Pewnie byłabym nawet bardzo chętna :)
Jestem prostą i fajną dziewczyną :P a do tego skromną :D
No i bardzo lubię gospodarkę ;) studiować studiuje ale gdyby tylko było by mi dane zastałabym na swoim ranczu :)
Albo chętnie znalazłbym mężczyznę gospodarką za plecami :)
Tylko cóż..jest pewien minus, moje serce już jest zawładnięte przez mężczyznę i to niestety w ogóle nie związanego z rolnictwem..

#2152 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 październik 2011 - 14:25

Dziewczyna na gospodarkę Magda jeśli twoim zamiłowaniem i pasją jest gospodarka to tak łatwo tego przyzwyczajenia ,czy powiem więcej ,zamiłowania nie zmienisz ,a chłopaka łatwiej zamienić na nowszy model ;) ,jak jesteś miła ,skromna itd,to masz same zalety i taką dziewczynę pozna chętnie każdy młody rolnik .Miałabyś podwójną korzyść,raz że mielibyście wspólną pasje i cel ,a dwa że jak poznasz rolnika który ogarnia wszystkie tematy związane z rolnictwem to tobie będzie łatwiej i wygodniej żyć :),a jak zostaniesz przy obecnym to nie masz co liczyć na jego pomoc na twojej nowoczesnej farmie -bo raz że się na tym nie zna ,a dwa że go to po prostu nie interesuje co ty robisz :(

#2153 Share Madzia20

Madzia20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 31 październik 2011 - 15:23

Dziewczyna na gospodarkę Niestety ta moja farma nie będzie nigdy w całości moją :)
Chyba że coś przypadkiem się wydarzy...
I tez nie jest tak że mojego mężczyznę nie interesuje to wcale..
Choć fakt faktem jest że kręcą mnie tacy fajni chłopacy z rolnictwa co to na wszytskim się znają i wszystko umieją załatwić.
A co do moich zalet- mam mnóstwo wad :D
poczynając od tego że nie kwapie się do gotowania (pewnie z wygody jak na razie), do tego że zawsze musi być po mojemu, jestem marudna, pedantyczna i duzo jeszcze by się znalazło :)

Ale wracając do meritum sprawy to faktycznie chyba trudno jest znaleźć taką porządną dziewczynę w szczególności jak nie jest się już w latach szkolnych, po dyskotekach często dziewczyny lekkich obyczajów (nie urażając nikogo), a jak się trafi fajna, normalna to pewnie zajeta.. bo raczej takie zwyczajne dziewczyny nie bywają w takich miejscach w szczególności samotnie.
W necie zawsze tez można kogos znaleźć, jak np.czytałam tutaj powyżej o parze która się tutaj znalazła, zresztą dawno temu ja swojego mężczyznę tez znalazłam w necie choc mieszka dość blisko mnie.
Ale jednak lepiej jest szukać w terenie :)

#2154 Share jacu

jacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 31 październik 2011 - 18:31

Dziewczyna na gospodarkę Naprawdę Madzia20 to bardzo miła dziewczyna, bardzo lubię z nią pisać, wiem że ma chłopaka ale popisać sobie zawsze można, to nikomu nie zaszkodzi, a Magda zna się na rolnictwie, teraz to takiej ze świeca trzeba szukać,w mojej okolicy to żadna dziewczyna nawet nie wejdzie do obory bo śmierdzi,moim zdaniem żadna praca nie hańbi,ale jak widzę laskę co ma metrowe paznokcie w różnych kolorach to taka na pewno nie będzie robiła na gosp.Lepiej już być kawalerem niż się męczyć z dziewczyną która nie lubi zapachu wsi.

#2155 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 31 październik 2011 - 19:15

Dziewczyna na gospodarkę moja żona jak ją "brałem" miała jedną zasadniczą wadę:piegi-wolę jak wada jest na wierzchu,niż by miała być ukryta :lol: z resztą ja lubię pieguski.

#2156 Share PRZEMOxD11

PRZEMOxD11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Zainteresowania:RÓŻNE

Napisany 31 październik 2011 - 19:15

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyna w naszych czasach na gospodarstwo to coś nierealnego ;D

#2157 Share Maniaa

Maniaa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 31 październik 2011 - 21:03

Dziewczyna na gospodarkę

Dziewczyna w naszych czasach na gospodarstwo to coś nierealnego ;D

Ojj wcale nie :D

#2158 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 31 październik 2011 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę ten kto taką znalazł to tak jakby podwoił majątek w jednej chwili.:)

#2159 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 31 październik 2011 - 21:32

Dziewczyna na gospodarkę Co do stereotypu o długich paznokciach to się nie zgodzę. Ja od gimnazjum bardzo dbałam o dłonie i udawało mi się zapuszczać niesamowite paznokcie. Pokazałabym wam zdjęcie ale możecie je źle zinterpretować.
Teraz jestem zmuszona mieć króciutkie pazurki ale to przez studia. Jak tylko mogę to staram się je zapuścić. Da się pracować z takimi "szponami".
Lubię dbać o wygląda, możecie zapytać FINNa, ale to tylko gdy wychodzę do ludzi, tak to śmigam w dresach i się nie wstydzę tego że czasem pachnę zwierzętami z obory. Ale biorę prysznic, zakładam sukienkę i już nie ta sama osoba. Na studiach nikt nie chciał mi uwierzyć że pracuje w gospodarstwie, bo na taka nie wyglądam w sumie to nie wiem co mieli na myśli.

A gotować bardzo lubię ale tylko gdy mam dla kogo i wiem że mu moje jedzenie smakuje :P może ktoś piszę się na schabowe??

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2160 Share Madzia20

Madzia20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 31 październik 2011 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę Ja z chęcią na schabowego bym wpadła, uwielbiam mięsko :D

Co do paznokci też się nie zgodzę, często mam długie choć nie tipsy, teraz też ale muszę skrócić bo przeszkadzają już w pracy.

Na co dzień tez latam w dresach, bluzach, byle jakie buty aby ciepłe i heja :D
Ale od święta potrafie się odpieprzyć :)
choć wolę styl sportowy