Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34916 odpowiedzi na ten temat

#21561 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 marzec 2014 - 18:46

Dziewczyna na gospodarkę Moze i z czasem zrozumiecie panowie i panie ze w dzisiejszych czasach rzadzi kasa. Przykre ale prawdziwe.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:28
  •  

#21562 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 marzec 2014 - 18:56

Dziewczyna na gospodarkę Wiecie Panowie :) ale jak tak będziecie napadać na kobiety (jakie to materialistki) to nie dziwcie się potem, że od Was uciekamy :D Muszę się też zgodzić bo duzo racji macie ale....właśnie te ale... nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Podobno lecimy na ciągniki, maszyny itp więc postawcie się po naszej stronie, bo chyba każda zdrowa kobieta ma instynkt macierzyński, chce mieć dzieci i zeby im było jak najlepiej i nic nie brakowało więc szanse na byt ma zadbana gospodarka?? czy waląca sie obora z lichym sprzetem??. To od was Panowie zalezy jak gospodarzycie a zadbany Ursus niczym nie jest i nigdy nie będzie gorszy od jakiegoś JD czy NH. Dlatego jeżeli obora wasza jest schludna, ciągnik zadbany, wyremontowany, talerzówki mają całe talerze, brony wszystkie zęby, pole na czas zadbane i wszystko trzyma się jakoś bez oznak cofania się to znaczy, ze reprezentujecie sobą zaradność i pracowitośc i tego własnie my kobiety szukamy. Jeżeli posiadacie te cechy to nie wolno Wam myśleć, ze nie jesteście bogaci czy gorsi z jakiegokolwiek powodu bo tak nie jest. I co macie pretensje do siebie, że sami dorobiliście się Ursusa a nie że Unia dała lepszy sprzęt... no zastanówcie się :D I jako puentę na koniec powiem, że nie ma przystojniejszych mężczyzn niż Polscy Rolnicy i tego się będę trzymać :)

#21563 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 05 marzec 2014 - 19:04

Dziewczyna na gospodarkę Amen Lina i nie ma co lamentować panowie. Jak już któraś z pań wcześniej pisała każdy prędzej czy później znajdzie swoją "drugą połówkę". Ja dziewczyny nie mam i nie mam zamiaru płakać, czy wieszać się z tego powodu. Kiedyś tą jedyną znajdę i inni pewnie też. ;)

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#21564 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 05 marzec 2014 - 19:08

Dziewczyna na gospodarkę Znajdziesz \znajdą lub nie.... :unsure:

#21565 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 marzec 2014 - 19:10

Dziewczyna na gospodarkę

Moze i z czasem zrozumiecie panowie i panie ze w dzisiejszych czasach rzadzi kasa. Przykre ale prawdziwe.

Bzdura, otóż powiem Pani, że pieniążki można z łatwością zarobić, jak nie w jednej branży to w drugiej. Problem są "rzeczy" których nie można kupić za kasę. (szacunek, honor, zdrowie, zaufanie, miłość, stracony czas). Z biegiem czasu inteligentny człowiek zmienia podejście do życia, rzeczy materialne odchodzą na drugi plan. Podziwiam starszych ludzi za ich optymizm i chęci do życia pomimo pod*padającego zdrowia. Młodzi ludzie z kolei pędzą przez życie chwytając garściami wszystko co wpadnie im w ręce, nim się obejrzą zobaczą siwy włos na swojej skroni i dopiero zdadzą sobie sprawę, że spędzili połowę życia goniąc za czymś małowartościowym (mamoną).

#21566 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 marzec 2014 - 19:10

Dziewczyna na gospodarkę @Tworkowiak bo Ty młody pewnie jesteś ;) jak Cię złapie kryzys wieku średniego jak niektórych to innaczej zaczniesz pisać :D :D :D

#21567 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 05 marzec 2014 - 19:17

Dziewczyna na gospodarkę LInie zapewne chodzi o to, co jest podsumowane w powiedzeniu - "Jaki Pan, taki kram".
Panie zaś zawsze mogą powiedzieć niechcianemu zalotnikowi "Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby..." Można za krokodyla wstawić coś równie nieosiągalnego teraz, co w czasach Hrabiego Aleksandra Fredry. :)

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#21568 Share mario16617

mario16617

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:sport, motoryzacja, muzyka, maszyny rolnicze i uprawa, przetwórstwo zbóż, kobiety

Napisany 05 marzec 2014 - 19:17

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie tak jak mówisz tworkowiak. Prędzej czy pozniej znajdzie sie ta właściwa. ALE trzeba zacząć szukać. Jak to banan zawsze powtarza trzeba sie tylko ruszyć. Poszukac. Bo sama raczej nie przyjdzie. Kobieta to nie kometa że spadnie z nieba i odmieni losy "twojego" świata;-)

#21569 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 05 marzec 2014 - 19:25

Dziewczyna na gospodarkę

@Tworkowiak bo Ty młody pewnie jesteś ;) jak Cię złapie kryzys wieku średniego jak niektórych to innaczej zaczniesz pisać :D :D :D

Zależy dla kogo młody. Jak dla Ciebie to jestem prawie rówieśnikiem. Dla rodziców to jeszcze kilka lat i będę starym kawalerem -_- Co do kryzysu wieku średniego to mam nadzieję, że mnie nigdy nie dopadnie. Tacie w zeszłym roku stuknęła 50-tka i jakoś u niego nie widzę objawów kryzysu, a podobno w tym wieku się zaczyna. :P

#21570 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 05 marzec 2014 - 19:26

Dziewczyna na gospodarkę A mówią ;;śmierć i żona jest od Boga przeznaczona'' :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21571 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 marzec 2014 - 19:47

Dziewczyna na gospodarkę

jakoś u niego nie widzę objawów kryzysu, a podobno w tym wieku się zaczyna. :P

Kryzys sie zaczyna jak panna ma juz swoje lata i nadal jest sama,
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21572 Share mario16617

mario16617

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:sport, motoryzacja, muzyka, maszyny rolnicze i uprawa, przetwórstwo zbóż, kobiety

Napisany 05 marzec 2014 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę Bananku opróżnij skrzynke bo nie można ci wiadomości wysłać :-P :-)

#21573 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 05 marzec 2014 - 20:02

Dziewczyna na gospodarkę Mi tam się po imprezach nie chce chodzić, wole sobie walnąć z 2 piwka i przy sprzęcie pogrzebać. A w warsztacie to chyba nie znajdę :D

#21574 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 05 marzec 2014 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę Otwórz warsztat usługowy, to może kiedyś zajrzy jakaś kobieta z zepsutym sprzętem. :P

#21575 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 05 marzec 2014 - 20:37

Dziewczyna na gospodarkę O tym nie pomyślałem :D

#21576 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 05 marzec 2014 - 20:58

Dziewczyna na gospodarkę Powiem wam tak pomimo ze nie mam wariackich ciągników mam dwa ciapka i 10 letniego zetora, przechowalnie postawione, sa tunele ogólnie na mój gust nie jest źle a razem z ojcem obrabiamy tylko 13ha z dzierżawami na pieniądze nie narzekam może nie stać mnie na mf za 300tyś ale na bieżące sprawy jest a i na wesele też już sporo odłożone, powiem wolę żeby mnie pokochała biednego gołod*pca żeby zobaczyła we mnie to coś tą iskrę a nie ze względu na pieniądze bo miłość za pieniądze to obłuda. Co do optymizmu mam potężny tak wielki ze aż mnie czasem zaskakuje lubię marzyć a uważam że jak się wierzy w to coś mocno to to się spełni. Tata ma 54lata i nie widzę u niego żadnego kryzysu wieku średniego zawsze pogodny i zadowolony z życia. Jeszcze jak dziadek żył powtarzał mi wnuku ciesz się z tego co masz a nie smuć się na widok tego czego nie masz. Mali gospodarze łączcie się nie dajmy się. W końcu małe jest piękne nie panie

#21577 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 05 marzec 2014 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę Kryzys wieku średniego pojawia się koło czterdziestki. Panie mają wtedy wiele tematów do rozmów. :)

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#21578 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 05 marzec 2014 - 21:17

Dziewczyna na gospodarkę

Powiem wam tak pomimo ze nie mam wariackich ciągników mam dwa ciapka i 10 letniego zetora, przechowalnie postawione, sa tunele ogólnie na mój gust nie jest źle a razem z ojcem obrabiamy tylko 13ha z dzierżawami na pieniądze nie narzekam może nie stać mnie na mf za 300tyś ale na bieżące sprawy jest a i na wesele też już sporo odłożone, powiem wolę żeby mnie pokochała biednego gołod*pca żeby zobaczyła we mnie to coś tą iskrę a nie ze względu na pieniądze bo miłość za pieniądze to obłuda. Co do optymizmu mam potężny tak wielki ze aż mnie czasem zaskakuje lubię marzyć a uważam że jak się wierzy w to coś mocno to to się spełni. Tata ma 54lata i nie widzę u niego żadnego kryzysu wieku średniego zawsze pogodny i zadowolony z życia. Jeszcze jak dziadek żył powtarzał mi wnuku ciesz się z tego co masz a nie smuć się na widok tego czego nie masz. Mali gospodarze łączcie się nie dajmy się. W końcu małe jest piękne nie panie

To jeszcze masz ojca młodego. U mnie wszystko po 60 tce i kulaj z takimi baloty. Muszę zacząć robić mniejsze kulki bo taką namokniętą 160 to można flaki wypluć

#21579 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 05 marzec 2014 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę Tura w ciagniku nie masz że ojca wykorzystujesz mój to by miał w tam gdzie słońce nie dochodzi jakby miał pchac balota, nawet 30 woreczków cebuli musze widłakiem wrzucić na auto bo nie będzie się męczył wiesz robotę trzeba szanować

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21580 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 05 marzec 2014 - 23:01