Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34923 odpowiedzi na ten temat

#21541 Share mario16617

mario16617

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:sport, motoryzacja, muzyka, maszyny rolnicze i uprawa, przetwórstwo zbóż, kobiety

Napisany 04 marzec 2014 - 19:32

Dziewczyna na gospodarkę Tak patrząc na te niektóre wcześniejsze posty wymyśliłem brutalne powiedzenie. "póki w oborze są krówki nie znajdziesz drugiej połówki" sorki:-P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:20
  •  

#21542 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 04 marzec 2014 - 20:11

Dziewczyna na gospodarkę Lina która część mazowieckiego płn, płd, wsch, czy zach. E7 mam 280km jestem w warszawie, pisz jak co bardzo lubię jeździć c 330. Co ma krowa do połówki przesympatyczne zwierzę mimo ze nie mam dobrze wspominam, może kiedyś zahaczy się u dziewczyny co ma krówki, kto wie, kto wie, życie jest nie przewidywalne nie ludziska, grunt to się nie załamywać a umiem doić manualnie więc myślę że nie byłbym zielony w oborze :D

#21543 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 04 marzec 2014 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę mario zgadzam się

#21544 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 marzec 2014 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę @zetor znaczy się Ty chcesz przyjechać 280 km c330 ?? dobrze rozumiem?? :D

#21545 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 04 marzec 2014 - 20:45

Dziewczyna na gospodarkę To tylko dziesięć do dwunastu godzin jazdy. Warunki najbardziej sprzyjają takim przedsięwzięciom na przełomie kwietnia i maja. :)

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#21546 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3182 postów

Napisany 04 marzec 2014 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę Gatunek na pewno nie wymarły. Polecam każdemu nowe wydanie TopAgrar. Specjalnie w dużej mierze poświęcone kobietom na wsi. Sam jeszcze nie miałem czasu przeczytać, ale na pewno to zrobię.

#21547 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 04 marzec 2014 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę no jest sporo jest, imponuje mi ta 30 latka z miasta co nagle zapałała miłoscią do świń i ma tuczarnie na kilka tysięcy, zazdroszcze takim kobietom odwagi i przedsiebiorczosci, ale takim się już człowiek musi urodzić

#21548 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 04 marzec 2014 - 21:33

Dziewczyna na gospodarkę No kobieta to gatunek nie wymarły. A dziewica to możliwe. Ale nie ma co narzekać

Izolda nie mów że takim trzeba się urodzić. Mamy przykłady wyżej. Rodzą się tak a później przerabiają. Grunt to mieć zamiłowanie do tego co się robi i to robić.

#21549 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 04 marzec 2014 - 21:53

Dziewczyna na gospodarkę Tak też czytałem szczególnie spodobała mi się ta ostatnia pani po bodaj zootechnice, a i na początku piszą ze panie redaktor to ruszyły w całą polskę a one znalazły tylko w zachodniopomorskim i wielkopolskim a gdzie reszta kraju. Fajny ten artykuł o młodych paniach jedna ze orze i lemiesze wymienia, nast. że praca w nowym ciagniku jest przyjemna ale już nie napisali która by chciała starą trzydziestkę. Panie mają pasję widać że to lubią i żyją z tego, szkoda ze tak mało dziś jest dziewczyn które by miały to zamiłowanie

#21550 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 04 marzec 2014 - 22:01

Dziewczyna na gospodarkę Niestety na swoim podwórku to i mi się wszystko podoba :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21551 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 marzec 2014 - 22:19

Dziewczyna na gospodarkę Niech ktoś zeskanuje ten artykuł i tu wrzuci :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#21552 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 04 marzec 2014 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę Popieram - wrzućcie to. ;)

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#21553 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 04 marzec 2014 - 22:39

Dziewczyna na gospodarkę ja moze jutro bo dziś ide spać

#21554 Share marcin1832

marcin1832

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 04 marzec 2014 - 23:04

Dziewczyna na gospodarkę kupcie sobie top agrar,każdy znajdzie cos tam dla siebie do poczytania.My prenumerujemy ten miesięcznik od lat :rolleyes: własnie dziś listonosz przyniósł :)

#21555 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 marzec 2014 - 23:36

Dziewczyna na gospodarkę Dodany obrazek

#21556 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2149 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 05 marzec 2014 - 09:15

Dziewczyna na gospodarkę Kobiet z pasja nie brakuje, Na nowoczesnych zmechanizowanych gospodastwach to niezadkosc, głowny powód, mozna z tego godnie zyc,

a pamietacie taka forumowiczke jak Koniczynka ? kilka lat temu w tap był o niej artykuł,

#21557 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 05 marzec 2014 - 13:25

Dziewczyna na gospodarkę No właśnie nowoczesne zmechanizowane gospodarstwa tylko niestety nie każdy może się pochwalić traktorem za 200 tys zł a co z tymi którzy mają pasję a nie mają bądz się jeszcze nie dorobili takich majątków. Opisane zostały panie z niewiadomo jakimi gospodarstwami dlaczego nie opisali pań co mają kilka hektarów takie panie nie mają pasji do gospodarstwa Bananku opróżnij skrzynkę bo chcę się coś poradzić ciebie a nie mogę wysłac na priv

Edytowany przez zetorlublin7341, 05 marzec 2014 - 15:20.

#21558 Share CanadianFarmer

CanadianFarmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 marzec 2014 - 15:23

Dziewczyna na gospodarkę Ogólnie w tych gazetach irytujące jest trochę to, że mało jest o gospodarstwach po prostu małych. 20-50ha. Albo jeszcze mniejszych, przecież tych 5-15 ha jest najwięcej. Zamist tego pokazuje się gościa który ma ciągnij za milion i agregat uprawowo siewny do zboża za ponad milion ;]

Jeżeli masz nowoczesne maszyny, to znajdziesz dziewczyne bez problemu ;] Gorzej jak jeździsz starymi ursusami.

#21559 Share mario16617

mario16617

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:sport, motoryzacja, muzyka, maszyny rolnicze i uprawa, przetwórstwo zbóż, kobiety

Napisany 05 marzec 2014 - 17:25

Dziewczyna na gospodarkę

Jeżeli masz nowoczesne maszyny, to znajdziesz dziewczyne bez problemu ;] Gorzej jak jeździsz starymi ursusami.

Jakoś nie trafiają do mnie te argumenty. Przeciez nie jest ważne jaki masz ciągnik, samochód, areał itp. Liczy sie to jaki jestes i twoja postawa wobec życia. Jesli dziewczyna wybiera faceta przez pryzmat jego stanu posiadania (maszyn ziemi itd) to wiadomo po co go wybiera.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21560 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 05 marzec 2014 - 18:16

Dziewczyna na gospodarkę @ Canadian Farmer masz racje, polałbym tobie pełna czubata szklankę :D
baby stronią od gospodarki , przede wszystkim od biedy a jak na razie większość małych polskich gospodarstw to bieda jak h*j
jak już zostają na wsi to przy młodych większych obszarowo i bogatszych gospodarzach co maja to jakoś powiązane i rozwinięte tak że robota kobiety to całkiem wygodna i przyjemna fucha a ci co krowy jeszcze doją rękoma i harują wszystkimi siłami na kilku-kilkunastu ha niech zapomną że jakaś kobieta będzie chciała z nimi wspólnie iść przez życie kiedy w domu hula bieda, nie na wszystko starcza forsy oraz dom i obejście są w takim stanie że wstyd tak żyć
na dobicie serc posłuchajcie refrenu bo w realiach dzisiejszej biednej polskiej wsi jego spora część ma sens

Edytowany przez konteno, 05 marzec 2014 - 18:30.