Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#21401 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 luty 2014 - 12:41

Dziewczyna na gospodarkę To zależy od chłopaka. Dla jednego będzie lepsza "napoczęta" a dla drugiego "nie napoczęta" a dla trzeciego będzie to bez znaczenia.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:36
  •  

#21402 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1628 postów

Napisany 27 luty 2014 - 13:11

Dziewczyna na gospodarkę

Marisz chcieliscie wybory misski.

To teraz Wam odpowiem Zglasz sie 10dziewczyn i Wy je oceniacie i 9 dziewczyn dostaje od 20 do 100 glosow ze sa ladne. A jedna ma 0glosow.

I Jak Ona ma sie czuc???? Wy panowie tego nie zrozumiecie nigdy, bo Wy nie jestescie dziewczyna.

Ja nic nie ukradlam Wy chcieliscie zrobic wybory MISS wiec prosze bardzo.

A Ja chce zrobic zabawe dla dziewczyn zeby zadania wykonaly a Wy bedziecie oceniac. To wybory miss a zadania dziewczyn to calkiem co innego.

Ponownie zapytam Jak ma wygrac w konkursie miss dziewczyna co ma 30lat z nastolatka??? Jak cala gimbaza bedzie glosowac na nastolatke.

@Mariusz jak twierdzisz ze ukradziony pomysl. To napisz tu publicznie na czym ta zabawa polega.

Nie przejmuj się wiecznymi krytykantami typu @mariusz93 co nie wiedzą o co chodzi ale na wszelki wypadek będą zniechęcać, tak na marginesie współczuje jego kobiecie (mieć w dom takiego zgreda). Ludzi jak Ty którzy chcą coś robić, działać ( choć może nie mają do końca sprecyzowanych planów) powinno się chwalić i dopingować i może coś podpowiedzieć a nie tylko krytykować, ale to taka polska specjalność ludzi ponad przeciętnych - zgnoić.

#21403 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 luty 2014 - 14:44

Dziewczyna na gospodarkę A nie jest to odbierane w ten sposób, że skoro kobieta chce się tym zająć to z góry ustawiacie że, musi być złe??? Pomysł super, wrescie dziewczyna może zostać oceniona pod kątem inteligencji, bystrości i wyobraźni a nie zewnętrznego wyglądu... więc ja trzymam kciuki za pomyslną realizację :) I jak tak co niektórych czytam to nie dziwię się, ze są problemy z dziewczyną na gospodarkę... poprostu nie zakładajcie z góry ze coś nie wyjdzie, że sie nie opłaci, we wszystkim trzeba czasami ryzykować bo los naprawde czasami płata figle :)

#21404 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 27 luty 2014 - 16:55

Dziewczyna na gospodarkę Smerfetko co to ten "rozpierdak" ? ;)
Dziewczęta jedzmy dzis pączki, podobno ile pączków dziś zje panna, tylu w tym roku adoratorów ;)

#21405 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 27 luty 2014 - 18:28

Dziewczyna na gospodarkę

Smerfetko co to ten "rozpierdak" ? ;)

Kochana to jest to co chlopcy widza co rzuca im sie w oczy, i wzbudza w nich wyobraznie

Sama kiedys pisalas ze wolisz miec rozpierdak z tylu. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21406 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 27 luty 2014 - 18:53

Dziewczyna na gospodarkę O ile rozporek pobudza wyobraźnie u facetów, o tyle ROZPIERDAK pobudza moją ;)

#21407 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 27 luty 2014 - 19:35

Dziewczyna na gospodarkę A jak facet niedoświadczony i dziewczyna niedoświadczona to się razem będą uczyć, a ile zabawy będą mieć. Popieram smerfetkę zmysłowość to cecha którą nabiera się z wiekiem. Młode panny ubierające się nie wiadomo jak wyzywająco myślą że są fajne. może są seksowne ale to nie to co np 30 letnia kobieta w sukience będzie bardziej ponętna. Delikatny dekolt z koronka jak to mówi smerfetka i miniówka i jak widzisz to wyobraźnia działa. A jak się widzi wszystko na wierzchu to może fajne ale przez chwilę

#21408 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 27 luty 2014 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę Oj koleżanka Smerfy to wie o co chodzi. Żadna frajda jak jest wszystko na wierzchu. Wszystkie kobiece kształty powinny być wyeksponowane ale delikatnie. A mądra dziewczyna wie jak to zrobić

#21409 Share rafals2

rafals2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze :) Nowinki technologiczne i innowacyjne :)

Napisany 27 luty 2014 - 19:44

Dziewczyna na gospodarkę Młode dziewczyny które się ubierają w sposób wyzywający po prostu lubią mieć wielu adoratorów i lubią być w centrum uwagi. Ja osobiście wolę te "normalne" dziewczyny bo te które w inny sposób się ubierają wyglądają czasami jak z ulicy :P :)

#21410 Share kawakawa

kawakawa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 27 luty 2014 - 19:57

Dziewczyna na gospodarkę

Smerfetko co to ten "rozpierdak" ? ;)
Dziewczęta jedzmy dzis pączki, podobno ile pączków dziś zje panna, tylu w tym roku adoratorów ;)

no to kilku adoratorów mogę się spodziewać...:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21411 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 27 luty 2014 - 19:57

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyna/Kobieta nie musi mieć nic odsłonięte. Wystarczy, że ładnie się uśmiechnie i intrygująco spojrzy i już może zawrócić w głowie. A jak się zobaczy ten błysk w jej oku, "to coś" czego każdy szuka w drugiej osobie, co powoduje, że serce zabije mocniej i czego nie da się określić w prosty sposób to nawet nie zwraca się uwagi na to czy ma fajny "rozpierdak" czy niema. :P

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#21412 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 27 luty 2014 - 20:21

Dziewczyna na gospodarkę No zostawcie te pączki. Piszcie coś

#21413 Share rafals2

rafals2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze :) Nowinki technologiczne i innowacyjne :)

Napisany 27 luty 2014 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyny jedzą pączki i modlą się się żeby poszło w cycki a nie w d*pę :P

#21414 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3443 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 27 luty 2014 - 20:36

Dziewczyna na gospodarkę

Nie przejmuj się wiecznymi krytykantami typu @mariusz93 co nie wiedzą o co chodzi ale na wszelki wypadek będą zniechęcać, tak na marginesie współczuje jego kobiecie (mieć w dom takiego zgreda). Ludzi jak Ty którzy chcą coś robić, działać ( choć może nie mają do końca sprecyzowanych planów) powinno się chwalić i dopingować i może coś podpowiedzieć a nie tylko krytykować, ale to taka polska specjalność ludzi ponad przeciętnych - zgnoić.

Kolega się mści za to http://www.agrofoto....60#entry1303007

i za to http://www.agrofoto....40#entry1313206

sam nie wie o co chodzi ale że jest takim jak sam to określił "zgredem " to lubi się przyczepić , a że kobiety pewnie nie ma to na mnie trafiło :P , jestem zajęty :D
Twoja opinia jest dla mnie tak ważna jak to ile śniegu napadało 42 lata temu w Afryce :P

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#21415 Share kawakawa

kawakawa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 27 luty 2014 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę pamiętacie wierszyk? po co swary, po co kłotnie, wszak i tak skończymy w d.. zupie :D

#21416 Share mat22889

mat22889

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 27 luty 2014 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę dawno mnie tu nie było i nie czytałem wszystkiego. Wybraliście już dziewczynę dla mnie?? :P byle by był odpowiedni rocznik i bez szpachli :D

#21417 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1628 postów

Napisany 27 luty 2014 - 21:04

Dziewczyna na gospodarkę

Kolega się mści za to http://www.agrofoto....60#entry1303007

i za to http://www.agrofoto....40#entry1313206

sam nie wie o co chodzi ale że jest takim jak sam to określił "zgredem " to lubi się przyczepić , a że kobiety pewnie nie ma to na mnie trafiło :P , jestem zajęty :D
Twoja opinia jest dla mnie tak ważna jak to ile śniegu napadało 42 lata temu w Afryce :P

Oj bidulku nie masz już nic więcej na swoja obronę tylko odgrzewasz stare kotlety w nieskończoność, wymyśl coś nowego bo tak tylko potwierdzasz opinię "zgreda".
Dla twojej informacji to jestem szczęśliwym mężem od 17 lat i ojcem od 16. A co to miało znaczyć że "jesteś zajęty" :blink:
Z tym śniegiem to papugujesz lepszych od Ciebie (podesłać Ci linka?), naprawdę wymyśl coś sam, to nie boli.

#21418 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 27 luty 2014 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę Idźcie się kłócić gdzie indziej ;) ...A dziewczyny wcięło...

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#21419 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 27 luty 2014 - 21:09

Dziewczyna na gospodarkę Mat a jak lakieru grubo to przejdzie? :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21420 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3443 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 27 luty 2014 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę @ptaszyna

Miało znaczyć że od 14 lat jestem żonaty a od 13 dzieciaty , nie widzę powodu ci się tłumaczyć .zresztą .
Jak zwykle pozujesz na intelektualistę :D ale kiepsko idzie ..... przyzwyczaj się .
Idź zgrywać cwaniaka gdzie indziej , nie chce mi się z tobą gadać

Edytowany przez mariuszd93, 27 luty 2014 - 21:11.

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P