Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34943 odpowiedzi na ten temat

#21381 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 luty 2014 - 21:19

Dziewczyna na gospodarkę kobiety mają takie same podejście :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:15
  •  

#21382 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 26 luty 2014 - 21:19

Dziewczyna na gospodarkę

Realizm .
Na początek trzeba było się dogadać z Administracją , a dopiero rozdawać karty

Na poczatek to trzeba znalezc dziewczyny do zabawy a potem caly projekt zabawy przedstawic administracji.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21383 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3460 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 26 luty 2014 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę Żadna rozsądna dziewczyna się nie zapisze na coś, co jest na wodzie pisane .
Zaczynasz od d.... strony Bananku , też zdarza się że tak zaczynam , ale zupełnie inne manewry :D

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#21384 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 26 luty 2014 - 21:32

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyna ktora sie zglosi do zabawy to na PW dostanie rozpiske i zasady tej zabawy, i to tylko dziewczyny biorace udzial w zabawie beda wiedziec i administracja.

Reszta niebedzie wiedziec o co chodzi, reszta bedzie miala tylko oceniac zadania wykonane przez dziewczyny.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21385 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 26 luty 2014 - 21:37

Dziewczyna na gospodarkę A masz tu 10 chętnych dziewczyn??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#21386 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3460 postów

Napisany 26 luty 2014 - 21:38

Dziewczyna na gospodarkę Cóż ......więc powodzenia , jakby co to powiem- a nie mówiłem :P

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#21387 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2189 postów

Napisany 26 luty 2014 - 21:42

Dziewczyna na gospodarkę Mariusz odpuść sobie ,a może się uda .

#21388 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3460 postów

Napisany 26 luty 2014 - 21:46

Dziewczyna na gospodarkę Nikomu nie zabraniam przecież organizacji ,na początku tylko zauważyłem że to ukradziony pomysł.
Ja tam wolę być przyjemnie zaskoczony jeśli się uda , niż napalić się jak niektórzy i dowiedzieć się że nic nie będzie z tego

#21389 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 26 luty 2014 - 21:55

Dziewczyna na gospodarkę Marisz chcieliscie wybory misski.

To teraz Wam odpowiem Zglasz sie 10dziewczyn i Wy je oceniacie i 9 dziewczyn dostaje od 20 do 100 glosow ze sa ladne. A jedna ma 0glosow.

I Jak Ona ma sie czuc???? Wy panowie tego nie zrozumiecie nigdy, bo Wy nie jestescie dziewczyna.

Ja nic nie ukradlam Wy chcieliscie zrobic wybory MISS wiec prosze bardzo.

A Ja chce zrobic zabawe dla dziewczyn zeby zadania wykonaly a Wy bedziecie oceniac. To wybory miss a zadania dziewczyn to calkiem co innego.

Ponownie zapytam Jak ma wygrac w konkursie miss dziewczyna co ma 30lat z nastolatka??? Jak cala gimbaza bedzie glosowac na nastolatke.

@Mariusz jak twierdzisz ze ukradziony pomysl. To napisz tu publicznie na czym ta zabawa polega.

Edytowany przez banan575, 26 luty 2014 - 22:01.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21390 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 26 luty 2014 - 22:00

Dziewczyna na gospodarkę Jest takie może nie ładne powiedzenie więc proszę się nie obrażać, Lepsza starsza wypoczęta niż młoda nie zaczęta.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21391 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 26 luty 2014 - 22:18

Dziewczyna na gospodarkę Ja znam lepsze ale nie powiem bo się wstydzę :D

#21392 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 26 luty 2014 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę A co Ty Szaman do zerówki chodzisz

#21393 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 26 luty 2014 - 22:40

Dziewczyna na gospodarkę co nie których to aby ogolić i do przedszkola

#21394 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:matematyka ;)

Napisany 26 luty 2014 - 23:08

Dziewczyna na gospodarkę

Jest takie może nie ładne powiedzenie więc proszę się nie obrażać, Lepsza starsza wypoczęta niż młoda nie zaczęta.

ha haha mineło 5 minut jak przeczytałam to-efekt? nadal się śmieje :D haha

#21395 Share sumer

sumer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów
  • Zainteresowania:nowe technologie w rolnictwie, matematyka ;)

Napisany 26 luty 2014 - 23:13

Dziewczyna na gospodarkę odnośnie konkursu coś administracja czyta ten temat
www.facebook.com/AgroFoto/photos/a.10150365839733531.345593.232644013530/10151955966283531/?type=1&relevant_count=1

#21396 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3460 postów

Napisany 27 luty 2014 - 07:41

Dziewczyna na gospodarkę

Marisz chcieliscie wybory misski.

To teraz Wam odpowiem Zglasz sie 10dziewczyn i Wy je oceniacie i 9 dziewczyn dostaje od 20 do 100 glosow ze sa ladne. A jedna ma 0glosow.

I Jak Ona ma sie czuc???? Wy panowie tego nie zrozumiecie nigdy, bo Wy nie jestescie dziewczyna.

Ja nic nie ukradlam Wy chcieliscie zrobic wybory MISS wiec prosze bardzo.

A Ja chce zrobic zabawe dla dziewczyn zeby zadania wykonaly a Wy bedziecie oceniac. To wybory miss a zadania dziewczyn to calkiem co innego.

Ponownie zapytam Jak ma wygrac w konkursie miss dziewczyna co ma 30lat z nastolatka??? Jak cala gimbaza bedzie glosowac na nastolatke.

@Mariusz jak twierdzisz ze ukradziony pomysl. To napisz tu publicznie na czym ta zabawa polega.

Nie wiem na czym polega , chodzi mi o samą ideę konkursu dla dziewczyn , dziwnym trafem Twój pomysł zbiegł się w czasie z innym , bardzo podobnym , który to właśnie Ty uznałaś za kiepski ogólnie mówiąc .
Mniejsza o to , jestem za konkursem , przynajmniej coś by się działo .
Uważam jednak że jak już pisałem, bierzesz sie za to od niewłaściwej strony , i wątpię żeby coś z tego wyszło.

Co do konfrontacji 18 a 30 lat , to nic nie jest przesądzone , znam dziewczyny 40 letnie, którym wyglądu i figury zazdroszczą nastolatki

#21397 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 luty 2014 - 09:55

Dziewczyna na gospodarkę

Jest takie może nie ładne powiedzenie więc proszę się nie obrażać, Lepsza starsza wypoczęta niż młoda nie zaczęta.

Ja za rozumowaniem chlopaków to nie nadążam :D Czasami dziewczyny są atakowane jak to się źle prowadzą, że nie czekają na tego jedynego... a teraz wnioskuję tym przytoczonym powiedzeniem, ze "młoda nie zaczęta" według co niektórych nie jest wartościowa bo doświadczenia nie ma?? ;)

#21398 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:matematyka ;)

Napisany 27 luty 2014 - 09:59

Dziewczyna na gospodarkę 40 letnie dziewczyny? chyba kobiety ;) nie umniejszaj im zmysłowości, jakiej nastolatki nie posiadają. Nastolatka może być zgrabna, ładna itp ale nigdy zmysowa-to przychodzi z wiekiem (powiedzenie z winem). A wszelkie starania nastoletnich "siks" (wybaczcie to określenie) do bycia kobiecą i zmysłową kończą się zazwyczaj tym, że ubierają się i zachowują wulgarnie. Panowie, co pobudza bardziej Waszą wyobraźnię? Miniówka nie zasłaniająca nawet bielizny czy subtelny rozpierdak, który nie odkrywa do końca ale też nei zasłania całkiem, dekolt po pępek czy bluzka z małytm dekoltem ale za to z koronkową wstawką, gdzie ta koronka nie zakrywa całkiem ale tez nie odsłania piersi? Pozdrawiam :)

#21399 Share askakonik

askakonik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 27 luty 2014 - 10:52

Dziewczyna na gospodarkę Powiem wprost i brzydko - najładniejsza, najbardziej "cycata", a leniwa panna na gospodarkę się nie nadaje:P, ładną buzią i dwoma lewymi rękami w polu się nie robi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21400 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 27 luty 2014 - 11:37

Dziewczyna na gospodarkę

Ja za rozumowaniem chlopaków to nie nadążam :D Czasami dziewczyny są atakowane jak to się źle prowadzą, że nie czekają na tego jedynego... a teraz wnioskuję tym przytoczonym powiedzeniem, ze "młoda nie zaczęta" według co niektórych nie jest wartościowa bo doświadczenia nie ma?? ;)

Widzisz @LINA bo może niektórzy chłopcy jak panienka [niezaczęta] niewiedzą co i jak :) a jak już ,,doświadczona'' to sama ich poprowadzi.... :rolleyes: ;)