Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34962 odpowiedzi na ten temat

#2121 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 27 październik 2011 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę Nie ważne co i jak byle być szczęśliwym, mieć zdrowie, kogoś bliskiego u boku i robić to co się kocha i sukces murowany, lecz to nie takie proste :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:47
  •  

#2122 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 październik 2011 - 19:56

Dziewczyna na gospodarkę

Tylko watpie aby jakaś mądra wierzyła że nic nie będzie robiła :D

Właśnie, ja zawsze powtarzam - nie obiecujcie czegoś, czego później i tak nie dotrzymacie. :lol:

#2123 Share jacu

jacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 27 październik 2011 - 20:04

Dziewczyna na gospodarkę no Martina muszę cię przeprosić fakt naskoczyłem trochę na Ciebie, ale nie będę wypisywał mojego aeralu jak, któraś napisze to się dowie, i tak to ogłoszenie jest bardziej dla śmiechu niż żebym kogoś poznał, bo czy znajdzie się odważna.Szczerze ja w to wątpię.

#2124 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 27 październik 2011 - 20:13

Dziewczyna na gospodarkę Jakbym była wolna to z samej ciekawości bym napisała :)Co sobie żałować :P

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#2125 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 27 październik 2011 - 20:18

Dziewczyna na gospodarkę no kolego @andrzej2110, to wiesz ja mam do Martiny 600km i to mi nie przeszkadza i nie bedzie przeszkadzało, no chyba że moim 4 literom po 8 godzinach jazdy samochodem, no ale to szczegół z resztą mało istotny, bo dla takiej Kobiety jak ona to warto pokonać każdą odległość... ;)

aaaa ogłoszenie dla wszystkich forumowiczów... Tak Matrina jest zajęta i sądzę, że nie będzie już wolna, aby można było ją podrywac, więc wiecie chłopaki, nie jestem zazdrosny, ale żeby nie było, że nie mówiłem ;) , "o pogodzie" możecie porozmawiać ;)

ale się udały nasze odpowiedzi jedna pod drugą:D

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#2126 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 październik 2011 - 20:20

Dziewczyna na gospodarkę pracować trzeba wszędzie ,czy to w rolnictwie czy w innym zawodzie ,nikt poważny nie mówi że "chłopa śpi ,a jemu rośnie" no chyba że w innym znaczeniu jak rolnictwo ;)
niektórzy tu się śmieją że gospodarka ,hektary ,ciężka robota na wsi ...Rolnik przynajmniej ma stałe źródło dochodu i ma za co utrzymać siebie i rodzinę .Ciężarem dla Państwa są tacy co mówią że gospodarka się nie opłaci ,z tego nie ma zysku ,zwiążą się ze sobą dwa dziady z takim tokiem myślenia ,zrobią trzeciego ,czwartego ,piątego ...dziada,i pyta w banku co miesiąc "rodzinne jest ?" ;[ ,a swoje pole odda drugiemu,bo sie nie opłaci .

chłopaki trzeba być sobą i nie udawać kogoś lepszego ,nie wstydźcie sie tego że jesteście ze wsi jak rozmawiacie w realu z dziewczyną ,jak dla takiej blond lalki jesteście mało atrakcyjni to od razu mówcie "baj ,baj torbo ;[

#2127 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 październik 2011 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę

aaaa ogłoszenie dla wszystkich forumowiczów... Tak Matrina jest zajęta i sądzę, że nie będzie już wolna, aby można było ją podrywac, więc wiecie chłopaki, nie jestem zazdrosny, ale żeby nie było, że nie mówiłem ;) , "o pogodzie" możecie porozmawiać ;)

No na reszcie FINN bo "myszy zaczęły już harcować" :P

#2128 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 październik 2011 - 20:26

Dziewczyna na gospodarkę

no kolego @andrzej2110, to wiesz ja mam do Martiny 600km i to mi nie przeszkadza i nie bedzie przeszkadzało, no chyba że moim 4 literom po 8 godzinach jazdy samochodem, no ale to szczegół z resztą mało istotny, bo dla takiej Kobiety jak ona to warto pokonać każdą odległość... Dodany obrazek

aaaa ogłoszenie: http://uslugi.nie-spamuj.eu dla wszystkich forumowiczów... Tak Matrina jest zajęta i sądzę, że nie będzie już wolna, aby można było ją podrywac, więc wiecie chłopaki, nie jestem zazdrosny, ale żeby nie było, że nie mówiłem Dodany obrazek , "o pogodzie" możecie porozmawiać Dodany obrazek

ale się udały nasze odpowiedzi jedna pod drugąDodany obrazek

To tym bardziej gratuluję.Dodany obrazek Nie pamiętam ile jest odemnie ale mniejsza z tym.

Edytowany przez andrzej2110, 18 kwiecień 2014 - 15:12.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#2129 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 27 październik 2011 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę Jestem pełen podziwu dla was, że tak duża odległość nie stanowi dla was problemu. :rolleyes: Z takich ludzi trzeba brać przykład :P

#2130 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 27 październik 2011 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę no @mat ja jestem cierpliwy, ale do czasu... ;) nie bede najeżdżał każdego kto bedzie rozmawiał z Martiną, bo przecież to jest forum ogólno dostępne, ale wiecie tak ze zdrowym rozsądkiem... ja cały czas trzymam rękę na pulsie ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2131 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 27 październik 2011 - 20:33

Dziewczyna na gospodarkę Ale w tym przypadku jedynym pulsem na którym rękę biedziesz miał okazje położyć jest puls MARTINY :lol:

#2132 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 27 październik 2011 - 20:37

Dziewczyna na gospodarkę tak @janusz20, i to już nie długo , będę miał ku temu okazję... :D

#2133 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 27 październik 2011 - 20:39

Dziewczyna na gospodarkę Co do pulsu to ja go mogę mierzyć :) To należy do moich kompetencji :P

#2134 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 październik 2011 - 20:47

Dziewczyna na gospodarkę Aż sprawdzianem i według zumi mam do Marty 412km co zajmuje 103 godziny i 8 min idąc piechotą :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#2135 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 27 październik 2011 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę a ciekawe czy uwzględniło czekanie na przejście po pasach,stojąc na czerwonym... ;) ja według zumi mam 510km, ale praktycznie wyszło 600...

#2136 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 27 październik 2011 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę Zastanawiam się, dlaczego tylko Martina reprezentuje zasłużenie płeć piękną. Ponieważ mało jest dziewczyn udzielających się na forum, przynajmniej tak mi się wydaje.

#2137 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 27 październik 2011 - 20:57

Dziewczyna na gospodarkę @andrzejk2110 Ale se rypłes podpisa "wieczny kawaler....były moderator". Co straciłeś nadzieję??

Edytowany przez martina, 27 październik 2011 - 20:58.

#2138 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 27 październik 2011 - 21:02

Dziewczyna na gospodarkę Kolega ma chyba gorszy dzień. Głowa do G.Ó.R.Y! B)

#2139 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 27 październik 2011 - 21:02

Dziewczyna na gospodarkę słuszna uwaga @globus512, ja poznałem Martinę dzięki temu ,że wypowiadała się w temacie, i jak czytałem jej posty to odważyłem się napisac na gg jak widziałem , że była dostępna. Więc dziewczyny wypowiadajcie się jak najwięcej, a to wam lepiej pomoże jak dawać ogłoszenia:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2140 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 październik 2011 - 21:09

Dziewczyna na gospodarkę

@andrzejk2110 Ale se rypłes podpisa "wieczny kawaler....były moderator". Co straciłeś nadzieję??

Ten podpis jest od hmmm co najmniej wiosny. Co do nadziej to napisze Ci na gg. Publicznie nie będę wszystkiego pisać.

bullet_black.png