Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#21101 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 23 luty 2014 - 15:11

Dziewczyna na gospodarkę to pochwal sie gdzie to bylas
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 03:30
  •  

#21102 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:matematyka ;)

Napisany 23 luty 2014 - 15:13

Dziewczyna na gospodarkę

Jest σ-ciało to można określić miarę.
.

haha jak miło przeczytać, że ktoś jest w temacie :) Po prostu padłam :D N aszczęście teorie miary mam już za sobą-nie przepadałam za nią, choć teraz analiza funkcjonalna..jeszcze większe zło :P

@Iza jak łądnie nazwane-podróżowałam :D

#21103 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 23 luty 2014 - 15:14

Dziewczyna na gospodarkę A co mi tam ;) w Częstochowie byłam :)

#21104 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 23 luty 2014 - 16:07

Dziewczyna na gospodarkę A w jakiej intencji tam bylas?????

W katedrze czy ogolnie w Czestochowie
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21105 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 luty 2014 - 16:08

Dziewczyna na gospodarkę A w jakiej intencji

#21106 Share Karol0

Karol0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, elektronika, motoryzacja

Napisany 23 luty 2014 - 16:22

Dziewczyna na gospodarkę nie widzę problemu we wczesnym wstawaniu, szczególnie jeśli jest taka potrzeba, ja po 2 godzinach snu mogę normalnie funkcjonować, na szczeście nie mam hodowli to przynajmniej zimą mogę sobie pospać :P też sobie dziś urządziłem przejażdzkę ale motorem, taka pogoda aż grzechem by było się nie przejechać

P.S. sezon motocyklowy 2014 uważam za otwarty B)

#21107 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 23 luty 2014 - 16:37

Dziewczyna na gospodarkę Na Jasnej Górze nie byłam, ale w kościele Św. Apostoła Piotra i Pawła na mszy prowadzonej przez Ks. Cyrana, polecam.
Widzę że mamy dawcę organów na forum ;)

#21108 Share rafals2

rafals2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze :) Nowinki technologiczne i innowacyjne :)

Napisany 23 luty 2014 - 16:43

Dziewczyna na gospodarkę Nie nazywaj motocyklistów dawcamj bo nimi nie jesteśmy to jest po prostu nasza pasja :)

#21109 Share Karol0

Karol0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, elektronika, motoryzacja

Napisany 23 luty 2014 - 16:50

Dziewczyna na gospodarkę trzeci post w tym temacie a już zdążyłem zostać dawcą organów :P niestety iza muszę cię rozczarować z moim motorem to nie tak szybko :D Na egzorcyzmach byłaś?

#21110 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 23 luty 2014 - 16:54

Dziewczyna na gospodarkę

Bo jest tak zwana rotacja stada a ona jest płynna dziś jest 100 a jutro będzie 10 a pojutrze 200

jestem z pogranicza Powiatu Żuromińskiego i Mławskiego i Ciechanowskiego Cukrownia Glinojeck odemnie jakieś 10km a ty z kąd jesteś ???? ......... wiesz w Oborze to sam nie wiem ile jest cieląt ile krów Mlecznych nie Pracuje w tym na co dzień aby Pola znam to najważniejsze sporo krów teraz do szło do kupiłem też całe stado 44 sztuki całe gospodarstwo z budynkami i Hektarami i inwentarz wiem że sporo krów ocielonych jest ale nie doje to nie wiem nawet Paszę też mało mieszam Paszowozem zazwyczaj jak Żona jest to sama tym zajmuje się wczoraj rozmawialiśmy bo Mechanikuje sobie to Przepisy zmieniają się a to szkoła służba i w Polu a to zabaluje się czasami aż za mocno zawyczaj latem %%% sam z tym wszystkiego nie ogarnoł bym to jest pewne mam Pracownika Żonę która podstwą jest i Rodzice i Teśćie też codziennie Pomagają a mnie to nigdy nie ma .... A propo żony to nie odejdzie heh a jak ktoś by kręcił się o bok żony to bym musiał interweniować i połamane kości i po co to wszystko jeden to aż w szpitalu wylądował każdy się mnie bo kto tknie żone Policjanta .... Pozdrawiam

Edytowany przez jacek456788, 23 luty 2014 - 16:55.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21111 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 23 luty 2014 - 16:55

Dziewczyna na gospodarkę a jak ktos quadem szaleje po polach to tez dawca???? :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21112 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 23 luty 2014 - 16:59

Dziewczyna na gospodarkę jak bym zobaczył jak ktoś szaleje Quadem po Polu to bym go osobiście ukarał taki człowiek nie wobraża sobie ile nie bezpieczeństwa stwarza sobie a później szpital ..... teraz to sąsiedzi nasyłają Policje zazwyczaj także już uniknąć można wielu wypadkom .....

#21113 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 23 luty 2014 - 17:15

Dziewczyna na gospodarkę

ee tam afrodyzjak.... przez żołądek do serca, jak dobrze ugotowane to i zwykła pomidorowa bedzie afrodyzjakiem :D

Po co jechać objazdem, kiedy można na skróty? Do serca najbliżej jest przez klatkę piersiową. :)

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#21114 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 23 luty 2014 - 17:34

Dziewczyna na gospodarkę

analfabeci ?? człowieku wiesz mi mam na pewno wyższe wykształcenie skończył Technikum Rolnicze i się chwali heh teraz kwalifikacje i stopień i grupę podwyższam także CIEMNIAKIEM nie jestem i dzieckiem tez nie jestem i już mam Żonę jak nie jedni na tym Forum to są starsi ode mnie i na pewno jeszcze długo nie znajdą drugiej Połówki .......... moja Żona przed słubem zadeklarowała żeby do Policji załapać się to trzeba mięć i wykształcenie wiadomo jak ktoś ma średnie to z braku laku przyjmą na Końcu i wykształcenie w tym zawodzie lub mięc orientacje Mechaniczną ii jak ktoś ma kat C+E też ma łatwiejsze szanse jak w moim przypadku mam uprawnienia na samochody ciężarowe także trzeba być sprawnym fizyczni też i mieć pozwolenie na Broń to nie każdy może zdobyć i mieć psychikę i umieć dochować tajemicy służbowej nawet nic żona nie może wiedzieć ....nie dawno z Rodziny mojej dostał się do Policji Kuzyn......... 30.06.2012 był nasz śłub moja Żona przed ślubem zadeklarowała że będzie tylko pracować zawodowo a w Rolnictwie nie będzie więc miałem tylko Pracować zawodowo i w Polu Pracować i usługi świadczyć a chodowli mieli Rodzice ale Żona po ślubie zadeklarowała że będziemy w dwoje wspólnie Pracować i razem Dorobimy się i już jest Ha za mało chcę powiekszyć o co najmiej drugie tyle i ciągnik około 400 km zakupić i Obrę Budować Hodowlę zwiększyć a jest chyba z 200 sztuk i na Dzieci nie mamy czasu widzimy się tyliko wieczorami i to jeszcze jak służby nie mam a czasami to tylko przez telefon rozmawiamy bo inaczej byśmy nie mieli kontaktu z Sobą .......powiem szczerze że teraz to w Zimę to kilka razy biliśmy po tańczyć nawet w Dwoje na Dykotekach,znam w Okolicy kliku zapalonych Rolników i co z tego Kawalerzy zamiast znaleźć żóne tylko trzeba się umieć zachować i po rozmawiać nie tylko o krowach w moim przypadku byliśmy razem 3 lata byliśmy parą i to nie prawda że ładne dziewczyny do miasta wyjerzdzają mnie się trafiła Blondynka i Pani nauczyciel krowy doi i zdąża jechać do Pracy w Domu ogranie w Podwórku i w Polu pomaga to jest żona .????maże o dziecku ale czasu Brak dla kogos trzeba tyrać.... .kiedy w Pole ruszacie ?? Planowałem w tym tygodniu z nawozami ale zastanawiam się na Ozimę po siać i Obornik na Początku Marca wozić i Orać i siew zbóż na Połowie zastanawiam się czy zimy nie będzie ? Pozdrawiam

Ja Cię proszę ,naprawdę Cię proszę ,pisz po Polsku i nie wyrabiaj takiej opinii Policji i w ogóle ... :unsure: Ja nie jestem polonistką ,też mi się zdarzy błąd ,ale jak Ty piszesz ''wiesz mi '' ,a nie wierz mi '' to już na samym początku zaprzeczasz ,że w Policji jednak analfabetów nie ma . :wacko: Nie piszę tego złośliwie ,tylko po prostu po raz drugi nie da się czytać Twojego postu i już nie będę się czepiać błędów ,co samej estetyki pisania .
Nie doczytałam Twojego postu do końca ,bo mam problem . :( Jakbyś mnie ukarał mandatem tak wypisanym, to i tak by to był najśmieszniejszy dzień w moim życiu ,ponieważ śmiałabym się do łez z treści :lol:
Przepraszam ,ale nie mogę się powstrzymać ... :D Przypomniał mi się stary kawał jeszcze o Milicjantach .
Milicjant zauważył ,że z wielką uwagą przygląda mu się mały chłopczyk . Dumny z faktu bycia Milicjantem ,pyta chłopca .
Chłopczyku co mi się tak przyglądasz ,pewnie podoba ci się moja czapka ?
Na to chłopczyk odpowiada .
Nie proszę pana .
A to pewnie chciałbyś taką pałkę mieć ?
Nie ,nie chciałbym proszę pana .
Milicjant nieusatysfakcjonowany odpowiedzią chłopca ,myśli ,myśli i...
Wiem ,ty chciałbyś kiedyś zostać Milicjantem ?
Nie proszę pana ,ja się dobrze uczę :D
PS: Kolego czasem do Sierpca jeżdżę i zdarza mi się przekroczyć prędkość . :ph34r: Czatuj na mnie ,jak w Sierpcu też bywasz . :D
Pozdrawiam ...
Edit:

jak bym zobaczył jak ktoś szaleje Quadem po Polu to bym go osobiście ukarał taki człowiek nie wobraża sobie ile nie bezpieczeństwa stwarza sobie a później szpital .

Musze się do czegoś przyznać . Dziś szalałam na polu quadem ... -_- :lol:

Edytowany przez Meg5, 23 luty 2014 - 17:38.

#21115 Share BIZULEK

BIZULEK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 23 luty 2014 - 17:48

Dziewczyna na gospodarkę Meg to też dawca :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

#21116 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 23 luty 2014 - 17:50

Dziewczyna na gospodarkę

jak bym zobaczył jak ktoś szaleje Quadem po Polu to bym go osobiście ukarał taki człowiek nie wobraża sobie ile nie bezpieczeństwa stwarza sobie a później szpital ..... teraz to sąsiedzi nasyłają Policje zazwyczaj także już uniknąć można wielu wypadkom .....

Na moim polu to policjant może mnie co najwyżej w d...e pocałować.

Edytowany przez szaman1, 23 luty 2014 - 17:50.

#21117 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 23 luty 2014 - 18:08

Dziewczyna na gospodarkę Byłam, na szczęście nic we mnie nie siedziało ;) ale mam ochote jeszcze pojechać :) a dziś to już chyba ogłaszam upadłość, oczy jak pół grosza....

#21118 Share dawidki16

dawidki16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka, rolnictwo i wiele innych

Napisany 23 luty 2014 - 18:10

Dziewczyna na gospodarkę @Meg5 to dla ciebie skoro lubisz szaleć quadem :D http://atvpolska.pl/...p?f=244&t=60935

#21119 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 23 luty 2014 - 18:18

Dziewczyna na gospodarkę @szaman uwazaj bo rozne bambusy po tym swiecie chodza.

U nas byl glosny przypadek jak syn policjant ukaral wlasnego ojca mandatem bo ojciec jechal ciagnikiem bez wlaczonych swiatel.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21120 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2148 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 23 luty 2014 - 18:38

Dziewczyna na gospodarkę Takich cyrków jest coraz więcej. Tu niedaleko mnie. Ojciec dla syna prawko zabrał bo ten po pijaku jeździł. .