Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#21061 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 22 luty 2014 - 21:05

Dziewczyna na gospodarkę Są różne teorie na ten temat :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 22:50
  •  

#21062 Share miki20

miki20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna- Juventus!!
    Rolnictwo
    I wiele wiele innych....

Napisany 22 luty 2014 - 21:12

Dziewczyna na gospodarkę Ja tam osobiście wolę, jak dziewczyna nie wygląda na więcej niż ma ;)

#21063 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 22 luty 2014 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę

"Starość nie radość, młodość nie wieczność" według tego przysłowia lepiej wykorzystywać tą młodość po co niby dziewczyny mają się postarzeć ? :P

Ale jest i takie : Dziewczyny są jak wino im starsze tym lepszę

#21064 Share rafals2

rafals2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze :) Nowinki technologiczne i innowacyjne :)

Napisany 22 luty 2014 - 21:15

Dziewczyna na gospodarkę Ja raczej zostanę przy swoim przysłowiu wolę młodsze niż starsze :P

#21065 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 22 luty 2014 - 21:41

Dziewczyna na gospodarkę Kobieta młoda, mąż stary pewne w domu swary

#21066 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 luty 2014 - 23:04

Dziewczyna na gospodarkę

Skoro temat modowy to ja mam takie pytanie do dziewczyn , dlaczego większość kobiet mających włosy długie -pół długie na jakąś okazję włosy ma rozpuszczone a nie np. spięte w ładny kok co wg. mnie pozwala pokazać więcej kobiecości

Ale zamiast placic fryzjerce za takiego koka ponad 100zl to wole na kosmetyczke wydac. Kosmetyczka lepszy efekt wizualny zrobi.

A zamiast koka to prostownica wlosy wyprostuje i tez bedzie.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21067 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1143 postów

Napisany 22 luty 2014 - 23:33

Dziewczyna na gospodarkę

@pedro2 dziękuję za wyrozumiałość mój już jest na skraju a Ja mu zawsze powtarzam chciałeś przyjemność to teraz cierp ;) każdy kawaler przejdzie chrzest z kobietą swoją w stanie błogosławionym

Wiesz co jeszcze przez to nie przechodziłem, ale myślę że właśnie cały urok jest w tym ciągłym zaciskaniu zębów przy humorkach kobiety w ciąży, zachcianki, opieka ;) Potem jest co wspominać i opowiadać...

Zdrowia życzę i spokoju :)
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#21068 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 23 luty 2014 - 00:15

Dziewczyna na gospodarkę

masz na to wzór? ;)

Nie mam takiego wzoru, gdyż to tylko moje przypuszczenie.

Wiem wiem, no cóż jeśli chodzi o czas dostępu to....każdy mierzy swoją miarą-jeśłi wiecie co mam na myśli ;)

To w zasadzie jeden z żarcików wytworzony przez studentów informatyki i bez wiedzy o czasach dostępu w komputerze może nie być śmieszny.

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#21069 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 23 luty 2014 - 06:09

Dziewczyna na gospodarkę @pedro2 dziękuję Ja natomiast życzę Ci byś spotkał godną Ciebie kobietę,aby nie była za ładna bo z ładnej miski się nie najesz :)

#21070 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 luty 2014 - 08:31

Dziewczyna na gospodarkę a niby dlaczego ma być nie ładna

Edytowany przez Profil usunięty, 23 luty 2014 - 09:45.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21071 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 23 luty 2014 - 09:36

Dziewczyna na gospodarkę A ja Wam wszystkim zycze zebyscie ta swoja polowke znalezli, I pamietajcie jak znajdziecie to jà szanujcie za taka jaka jest. A zobaczycie ze zycie jest piekne.

@Pedro jak bedziesz jechal do @Bystrej na pierwsze spotkanie to nie zapomnij garnitura. Wiem co mowie.

No dzis niedziela to trzeba sie odwalic elegancko i gustownie jak dzaga :D i do kosciola

Edytowany przez banan575, 23 luty 2014 - 09:58.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#21072 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 23 luty 2014 - 10:52

Dziewczyna na gospodarkę Dopiero do kościoła? Ja już wróciłem:-)

#21073 Share mlodyhef

mlodyhef

rolnik postępowy ;)

• Members
  • PipPipPip
  • 801 postów

Napisany 23 luty 2014 - 11:05

Dziewczyna na gospodarkę Byłeś na imprezie i dałeś radę tak rano wstać? :ph34r:

#21074 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 23 luty 2014 - 11:09

Dziewczyna na gospodarkę Wróciłem o 3. Wstalem o 7 wymieszalem paszę dla krówek trochę jeszcze po ogarnialem i na 9 do kościoła się wyrobiłem. Ale teraz idę spać dobranoc :-)

#21075 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 23 luty 2014 - 11:22

Dziewczyna na gospodarkę Ehhh to młody wiek daje ci powera. :D

#21076 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 23 luty 2014 - 11:36

Dziewczyna na gospodarkę

Ale czasy w policji chyba analfabeci
takiego mataczenia już dawno nie czytałem o co w tym wypracowaniu chodzi .To poziom I ewentualne II klasy szkoły podstawowej i fantazje dziecka

analfabeci ?? człowieku wiesz mi mam na pewno wyższe wykształcenie skończył Technikum Rolnicze i się chwali heh teraz kwalifikacje i stopień i grupę podwyższam także CIEMNIAKIEM nie jestem i dzieckiem tez nie jestem i już mam Żonę jak nie jedni na tym Forum to są starsi ode mnie i na pewno jeszcze długo nie znajdą drugiej Połówki .......... moja Żona przed słubem zadeklarowała żeby do Policji załapać się to trzeba mięć i wykształcenie wiadomo jak ktoś ma średnie to z braku laku przyjmą na Końcu i wykształcenie w tym zawodzie lub mięc orientacje Mechaniczną ii jak ktoś ma kat C+E też ma łatwiejsze szanse jak w moim przypadku mam uprawnienia na samochody ciężarowe także trzeba być sprawnym fizyczni też i mieć pozwolenie na Broń to nie każdy może zdobyć i mieć psychikę i umieć dochować tajemicy służbowej nawet nic żona nie może wiedzieć ....nie dawno z Rodziny mojej dostał się do Policji Kuzyn......... 30.06.2012 był nasz śłub moja Żona przed ślubem zadeklarowała że będzie tylko pracować zawodowo a w Rolnictwie nie będzie więc miałem tylko Pracować zawodowo i w Polu Pracować i usługi świadczyć a chodowli mieli Rodzice ale Żona po ślubie zadeklarowała że będziemy w dwoje wspólnie Pracować i razem Dorobimy się i już jest Ha za mało chcę powiekszyć o co najmiej drugie tyle i ciągnik około 400 km zakupić i Obrę Budować Hodowlę zwiększyć a jest chyba z 200 sztuk i na Dzieci nie mamy czasu widzimy się tyliko wieczorami i to jeszcze jak służby nie mam a czasami to tylko przez telefon rozmawiamy bo inaczej byśmy nie mieli kontaktu z Sobą .......powiem szczerze że teraz to w Zimę to kilka razy biliśmy po tańczyć nawet w Dwoje na Dykotekach,znam w Okolicy kliku zapalonych Rolników i co z tego Kawalerzy zamiast znaleźć żóne tylko trzeba się umieć zachować i po rozmawiać nie tylko o krowach w moim przypadku byliśmy razem 3 lata byliśmy parą i to nie prawda że ładne dziewczyny do miasta wyjerzdzają mnie się trafiła Blondynka i Pani nauczyciel krowy doi i zdąża jechać do Pracy w Domu ogranie w Podwórku i w Polu pomaga to jest żona .????maże o dziecku ale czasu Brak dla kogos trzeba tyrać.... .kiedy w Pole ruszacie ?? Planowałem w tym tygodniu z nawozami ale zastanawiam się na Ozimę po siać i Obornik na Początku Marca wozić i Orać i siew zbóż na Połowie zastanawiam się czy zimy nie będzie ? Pozdrawiam

Edytowany przez jacek456788, 23 luty 2014 - 11:42.

#21077 Share manie24

manie24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 23 luty 2014 - 11:46

Dziewczyna na gospodarkę Jacek skad jestes dokladnie bo ja jestem z okolic raciaza

#21078 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 luty 2014 - 11:47

Dziewczyna na gospodarkę Przez tą pracę to zona ci ucieknie ,odpuśc z ta ciągła pracą .Tak pracowitych ludzi to ja jeszcze nie spotkałem ,czy to ma sęs

#21079 Share manie24

manie24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 23 luty 2014 - 11:51

Dziewczyna na gospodarkę jacek wczesniej pisal co innego i teraz tez pisze co innego sam nie wie ile ma sztuk w oborze hehe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21080 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 luty 2014 - 11:58

Dziewczyna na gospodarkę Bo jest tak zwana rotacja stada a ona jest płynna dziś jest 100 a jutro będzie 10 a pojutrze 200