Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#20661 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 17 luty 2014 - 11:42

Dziewczyna na gospodarkę To wtedy jestem przypudrowana ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 06:19
  •  

#20662 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 17 luty 2014 - 11:52

Dziewczyna na gospodarkę Stres i ryzyko , jest wszędzie. A na gospodarstwie, to na pewno nie brakuje jednego i drugiego. Ale pomyślcie jak nudne i monotonne byłoby życie , bez odrobiny adrenalinki -_-

#20663 Share Karol0

Karol0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, elektronika, motoryzacja

Napisany 17 luty 2014 - 13:48

Dziewczyna na gospodarkę

a propos dreszczyku emocjoi na wsi to co sprawia że go macie ? ja mam go wtedy jak sie wchodzi z kombajnem w ziemniaki i za chwilę ma się oakazać jest parch czy nie ma ;)

jest ryzyko jest zabawa, mnie najbardziej emocjonuje pierwsze odpalenie silnika po grubszym remoncie, ta niepewność czy jest wszystko ok czy na pewno wszystko dobrze poskręcane, albo gdy ładuje turem palety przygotowanego do sprzedania wysoko poukładanego towaru.

#20664 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 17 luty 2014 - 13:50

Dziewczyna na gospodarkę

ale jest i plus -dziewczyny odsłaniają coraz więcej...... :rolleyes:

I to jest najlepsze na wiosnę i lato :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#20665 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:matematyka ;)

Napisany 17 luty 2014 - 14:12

Dziewczyna na gospodarkę

Chłop potęgą jest i basta (taki napis ma wujaszek na kombajnie). Dla miastowych i tak cały czas jesteśmy tylko wieśniakami którzy biorą kase za nic i tylko siedzą i piwo piją. A czy jesteśmy najważniejszym ogniwem to w to zaczynam wątpić patrząc na świnki, mało kto ich chowa a w mieście mięsa nie brakuje. Wracając do tematu to ja szukając żony rozpoczełem rajd po córeczkach lepszych farmerów w okolicy, myślałem że jak ich rodzice dobrze gospodarzą to i córeczka będzie pracowita, a się okazało całkiem odwrotnie. I strasznie nie lubiłem porównywania mojego gospodarstwa do ich, bo jak mniej krów czy hektarów to nie dobrze bo biedniej, a jak więcej to też nie dobrze bo dużo pracy. To potem szukałem już gdzieś indziej, zwracając uwagę wiecie na co? Na ręce. Jak paznokcie centymetrowe a skóra delikatniutka to wcale nie warto się zaczynać. swoją obecną żone poznałem na dyskotece 10 lutego, ale wtedy byłem mocno wcienty bo z kolegami ze studjów żeśmy zabalowali, ale tak fajnie się złożyło że pierwszy raz ją odwiedziłem na stancji 14 lutego przynosząc jej bukiet róż i się zaczeło...

Drogi @Ropsonk-niestety nie mogę się z Tobą zgodzić w każdej kwestii. Nie odbierz tego nazbyt do siebie, po prostu chodzi mi o pewne kwestie. Po pierwsze wszyscy strasznie zaczynają tu generalizować i wrzucać do jednego wora jak leci. Twierdzisz, że pierwszym etapem "kwalifikowania" dziewczyny do potenchjalnej kandydatki są jej dłonie? Nie do końca chyba rozumie, czy kobieta jak jest na wsi to ma byc takim kocmołuchem? nie może dbać o siebie? Skóre można mieć delikatną pracując jednocześnie fizycznie-kwestia chęci i wzięcia odrobiny kremu codziennie (to nie jest jakiś koszt specjalny). Paznokcie-centymetrowe przeszkadzają masz racje, ale jak będzie gotować obiad czy coś w polu robić to pomalowane delikatnie (są subtelne odcienie) będą jej przeszkadzać albo obiad będzie gorszy w smaku z tego powodu?? Nie popadajmy w skrajności...uważam, że każdy (a zwłaszcza kobieta) powinien dbać o swój wygląd. Nie jest to jakieś absorbujące zajęcie ;) Panowie zastanówcie się-po kilku latach małżeństwa jeśli Wasza wybranka tak jak chcecie nie będzie zwracała uwage na to jak wygląda to uwierzcie mi, ze przyjdzie taki moment, kiedy sami sobie powiecie co ja w niej widziałem, co się z nią stało przez tych kilka lat a będą się po ulicy przechadzać właśnie zadbane kobiety...nie brońcie im tego, wręcza zachęcajcie a na pewno na tym nie stracicie :)

#20666 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 17 luty 2014 - 14:13

Dziewczyna na gospodarkę Pierwsze odpalenie silnika , czy precyzyjny załadunek ok zgoda są emocje, ale nie większe, niż spacer po wybiegu z 800 kg opasami .

#20667 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 17 luty 2014 - 14:37

Dziewczyna na gospodarkę mojemu kuzynowi też chyba pezszkadzały pomalowane paznokcie, jest sam w wielu 40 lat

#20668 Share Ropsonok

Ropsonok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, diagnostyka, rolnictwo

Napisany 17 luty 2014 - 15:26

Dziewczyna na gospodarkę To nie chodzi o nie dbanie się dziewczyny o siebie, chodzi o to że jak ktoś całe życie nic nie robił to i robić nie będzie, a to widać po rękach. Spróbujcie dziewczyny z paznokciami krowę podoić, to dopiero mogą być emocje :D

Edytowany przez Ropsonok, 17 luty 2014 - 15:27.

#20669 Share Robercik1

Robercik1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 17 luty 2014 - 16:34

Dziewczyna na gospodarkę

mojemu kuzynowi też chyba pezszkadzały pomalowane paznokcie, jest sam w wielu 40 lat

mógł sobie nie malować ^^

#20670 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:matematyka ;)

Napisany 17 luty 2014 - 16:44

Dziewczyna na gospodarkę

To nie chodzi o nie dbanie się dziewczyny o siebie, chodzi o to że jak ktoś całe życie nic nie robił to i robić nie będzie, a to widać po rękach. Spróbujcie dziewczyny z paznokciami krowę podoić, to dopiero mogą być emocje :D

to przed dojeniem sobie wyrywasz paznokcie skoro twierdzisz, że z nimi są emocje? :P a tak na poważnie to długie się wbijają w dłoń-jest dyskomfort ale normalnej długości pomalowane to mleko zafarbują czy jak? :D
Guzik prawda, że widac po rękach. Można to łatwo zakamuflować, tylko trzeba chcieć. Po moich dłoniach nie widać pracy fizycznej a zdziwiłbyś się co nimi robie-nawet jak na kobietę ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20671 Share DAMIANT25

DAMIANT25

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 17 luty 2014 - 17:26

Dziewczyna na gospodarkę Raz się da zakamuflować a nieraz nie da bo dłonie są mocno zniszczone sam wiem po sobie bo nie lubię robić w rękawicach.

#20672 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 17 luty 2014 - 18:00

Dziewczyna na gospodarkę Ja też nie lubię rękawic a dłonie mam zadbane - kuzyn nawet stwierdził że dbam o nie jak kobieta. :) A wystarczy dokładne -czeste mycie i odrobina kremu. :)

#20673 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 17 luty 2014 - 18:05

Dziewczyna na gospodarkę

Pierwsze odpalenie silnika , czy precyzyjny załadunek ok zgoda są emocje, ale nie większe, niż spacer po wybiegu z 800 kg opasami .A moim zdaniem niema większych emocji niż pierwsza randka z kimś o kim marzyło się x lat . POZDRAWIAM

#20674 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 17 luty 2014 - 18:10

Dziewczyna na gospodarkę wymiana poglądów na temat higieny osobistej...dłoni...ot temat w schładzalniku mamy schemat mycia dłoni ot czysta komedia,a co do kamuflażu dłoni jeśli ktoś pracuje fizycznie to ma takie extra odciski że ho ho a dojenie krów z długimi paznokciami odpada bo każdy wie iż przed udojem masaż wymienia ,,, :P ;)

#20675 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 17 luty 2014 - 18:24

Dziewczyna na gospodarkę mnie to zawsze śmieszy jak faceci się wyrażają źle o kobietach które lubią poprawiać i eksponować urodę, a jak już ich kobieta sie dostosuje do ich zaleceń to zaraz sie oglądaja za taką odpicowaną, tu by się chciało rybki a tu kusi akwarium

#20676 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 luty 2014 - 18:27

Dziewczyna na gospodarkę moim zdaniem każda z Nas chce czuć się piękna:)
a jeżeli chłopak się ogląda za inną to trzeba go pożegnać:P

#20677 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 17 luty 2014 - 18:34

Dziewczyna na gospodarkę

...a jeżeli chłopak się ogląda za inną to trzeba go pożegnać :P

albo bardziej się starać
Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

#20678 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 17 luty 2014 - 18:38

Dziewczyna na gospodarkę wymienić na lepszy model :)

#20679 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 luty 2014 - 18:39

Dziewczyna na gospodarkę ja uważam, że nie...
era zaniedbanych dziewczyn chyba już odeszła. Moi rodzice, jak i rodzice wielu moich koleżanek mają gospodarstwa, a mimo to każda z nas stara się wyglądać ładnie.
A jeżeli chłopak nie dostrzega tego i mimo wszystko, rozgląda się za innymi to chyba nie jest w porządku?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20680 Share ekaska

ekaska

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 17 luty 2014 - 18:40

Dziewczyna na gospodarkę a pewnie że są dziewczyny na gospodarkę ale wiadomo, że chcą wiązać się z człowiekiem a nie gospodarką :) pozdr. jedna z nich ;)

Edytowany przez ekaska, 17 luty 2014 - 18:48.