Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34938 odpowiedzi na ten temat

#20601 Share qatro44

qatro44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:hodowla zwierząt,muzyka
    piłka nożna,psychologia

Napisany 16 luty 2014 - 10:37

Dziewczyna na gospodarkę Power,ja nie powiedziałem,że trzeba czekać,dla mnie tak wyszło...ale te sprawy to nie zakupy,nie ma że ja chcę TERAZ,to płace i biorę
chodziło o to,że czekanie nie może nikogo przygnębiać, -pewnych żeczy nie 'przeskoczysz;i co zrobisz jak,mimostarań tak się układa.
Obyś Ty tego nie doświadczył,staraj się bracie staraj.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:26
  •  

#20602 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:matematyka ;)

Napisany 16 luty 2014 - 11:34

Dziewczyna na gospodarkę Panowie, spokojnie :) Przecież nikt nie poddaje Was żadnej presjii. Nie możecie słuchać tego dokładnie, co każdy mówi, pisze. Jakby na to nie spojrzeć to jest Wasze życie a więc i Wasze decyzje. Musicie postępować ale w zgodzie z własnym sercem, a jestem pewna, że niejedna to doceni :) Czy zmusza ktoś kogoś do wskakiwania do przysłowiowej studni? otóż nie, a jeśli ktoś się już zdecyduje na ten skok to ma być decyzja prosto z serca. Uważam, że warto poczekać na kogoś wartościowegpo, nic na siłę, bo z czasem zaczniecie się męczyć, jeśli to będzie pod presją. Człowiek decydujący się na związek musi sam czuć, że po pierwsze jest na to gotowy oraz że to TA/TEN jedyna/y.
Pragnę jedynie zaznaczyć jeszcze, że nie można tylko siedzieć w domu i się "umartwiać", bo szczęście samo Was nie znajdzie, trzeba troszeczke mu pomóc :) Każdy wiek ma swoje prawa jak i obowiązki- trzymam kciuki oraz smacznego przy porze obiadowej (jeśli ktoś to będzie czytał) :D

#20603 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 16 luty 2014 - 11:37

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyna na gospodarkę to na obecne czasy towar deficytowy,teraz dziewczyny chcą żyć bez zmartwień,

#20604 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 16 luty 2014 - 11:41

Dziewczyna na gospodarkę Kiedys to samo @Wozak wspominalam

Apropos @Wozak widac juz????? :D

Tez zycze smacznego.

Edytowany przez banan575, 16 luty 2014 - 11:44.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#20605 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 16 luty 2014 - 12:06

Dziewczyna na gospodarkę

Dziewczyna na gospodarkę to na obecne czasy towar deficytowy,teraz dziewczyny chcą żyć bez zmartwień,

Czyli Twoim zdaniem życie na gospodarce to zmartwienia...... ciekawe stwierdzenie.

#20606 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 16 luty 2014 - 12:13

Dziewczyna na gospodarkę @Szymi zle @Wozakowa zrozumiales
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#20607 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 luty 2014 - 12:14

Dziewczyna na gospodarkę Oj dziewczyny mam sąsiada do wydania lat 40 bardzo majętny miedzy innymi na 50 krów,maszyny,ziemię,dom jest zapracowany na nic nie ma czasu jak jest jakaś chetna to chętnie wysfatam

#20608 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 16 luty 2014 - 12:17

Dziewczyna na gospodarkę antoni no majetny ale co mu brakuje ze nie znalazl swojej milosci?????
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#20609 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 16 luty 2014 - 12:27

Dziewczyna na gospodarkę Czasu...

#20610 Share miki20

miki20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna- Juventus!!
    Rolnictwo
    I wiele wiele innych....

Napisany 16 luty 2014 - 12:31

Dziewczyna na gospodarkę "Damom marzą się butiki, biały rycerz nie włóczykij,
ziomom damy i kurwiki, dom, interes i kluczyki.
One szukają sielanki, luksusów i elegancji, chcą fantazji i kolacji,
takich jak z muzycznych stacji. Z romantycznych restauracji do żon nowej generacji,"

O Tym niestety teraz marzy większość kobiet. poprostu chcą łatwego lekkiego życia, a tego raczej na wsi nie znają ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20611 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 luty 2014 - 12:31

Dziewczyna na gospodarkę Te niektóre rady Wasze :D
- a dlaczego mowicie że nie wolno z dziewczyną rozmawiać o polu, ziemii, samochodach? ja chcętnie na takie tematy porozmawiam i nawet gdy to jest randka, w końcu chyba o to chodzi,żeby mieć własne zainteresowania :) Kazdy jest inny i o tym pamietajcie
- jak już ktos bliżej 30-stki to już na siłe niech idzie na dyskotekę bo już kryzys wieku średniego czy co?? Jedni potrzebują dłuższej wolności drudzy nie.... ja sama szybciej wezmę się za kawalera 37 niż rozwodnika 26. wiec pośpiech nie zawsze jest wskazany.
- i nie uwazam ze musowo trzeba chodzic na dyskoteki, bo to nie tamte imprezy o których opowiadali rodzice.... organizatorzy chcą zarobić i akcje typu czym krótsza mini lub wyższe szpile wchodzą darmo to mało mnie cieszy. Rozbierac to ja sie mogę przyszłemu męzowi ale nie lansować na okolicy. Dlatego w pełni rozumiem domatorów, bo jak sama sie napatrzyłam na niektóre dyskoteki to wolę siedziec w domu.
- a że sama jestem ze wsi to wiem ze nie zawsze da sie oddzielić pracę od życia. Jest możliwe i oddzielam jak się da bo innaczej bym zdziczała ale lepiej to tez swiadczy o pracowitości bo po co mi chłopak co objezdza wszystkie imprezy jak gospodarka ledwo mu przędzie bo nie dopilnuje. To moja opinia więc sorry taki mamy klimat :D

#20612 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 luty 2014 - 12:32

Dziewczyna na gospodarkę też mam takiego kuzyna, wprawdzie nie ma krów ;) ale spokojny i bez nałogów

#20613 Share miki20

miki20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna- Juventus!!
    Rolnictwo
    I wiele wiele innych....

Napisany 16 luty 2014 - 12:47

Dziewczyna na gospodarkę

Te niektóre rady Wasze :D
- a dlaczego mowicie że nie wolno z dziewczyną rozmawiać o polu, ziemii, samochodach? ja chcętnie na takie tematy porozmawiam i nawet gdy to jest randka, w końcu chyba o to chodzi,żeby mieć własne zainteresowania :) Kazdy jest inny i o tym pamietajcie
- jak już ktos bliżej 30-stki to już na siłe niech idzie na dyskotekę bo już kryzys wieku średniego czy co?? Jedni potrzebują dłuższej wolności drudzy nie.... ja sama szybciej wezmę się za kawalera 37 niż rozwodnika 26. wiec pośpiech nie zawsze jest wskazany.
- i nie uwazam ze musowo trzeba chodzic na dyskoteki, bo to nie tamte imprezy o których opowiadali rodzice.... organizatorzy chcą zarobić i akcje typu czym krótsza mini lub wyższe szpile wchodzą darmo to mało mnie cieszy. Rozbierac to ja sie mogę przyszłemu męzowi ale nie lansować na okolicy. Dlatego w pełni rozumiem domatorów, bo jak sama sie napatrzyłam na niektóre dyskoteki to wolę siedziec w domu.
- a że sama jestem ze wsi to wiem ze nie zawsze da sie oddzielić pracę od życia. Jest możliwe i oddzielam jak się da bo innaczej bym zdziczała ale lepiej to tez swiadczy o pracowitości bo po co mi chłopak co objezdza wszystkie imprezy jak gospodarka ledwo mu przędzie bo nie dopilnuje. To moja opinia więc sorry taki mamy klimat :D

- Moim zdaniem nie chodzi o to, żeby nie rozmawiać w ogóle o gosp, ale żeby nie rozmawiać TYLKo o polu, krowach świniach itp :)
- Co to wieku, to się z Tobą zgodze, sam nie mam 18 lat, ale jakoś nei panikuje z faktu iż nie posiadam drugiej połówki, choć coraz częściej ludzie dogadują, że już czas, ale ja niemam zamiaru z tego powodu panikoować, nie spac po nocach i wiecznie się tym zamartwiać, zakładając moją rodzinną tradycje powinienem się ożenić w wieku 33 więc czasu a czasu ;)
- Ja tam nie uważam, że trzeba chodzić na dyskoteki, tam z resztą ciężko poznać kogo tak na poważnie, ale gdziekolwiek trzeba od czasu do czasu wyjść, a ja mam wrażenie, że dla niektórych, to właśnie disco jest jedyną znaną formą rozrywki, ale siędząc tylko w domu to jednak ciężko kogoś poznać.
- Tutaj się zgodzę, wpierw obowiązki później przyjemności, jakąś hierarchię tego wszystkiego trzeba mieć ;)

#20614 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 16 luty 2014 - 12:57

Dziewczyna na gospodarkę Witaj koleżanko @banan575 widać i czuć czasami zastanawiam się czy do drużyny piłkarskiej będzie stratować ,a pojutrze jadę po krowę aż pod lubelskie,

#20615 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 16 luty 2014 - 13:07

Dziewczyna na gospodarkę Kasai ma 42 lata powiedział ze będzie do tąd skakał aż nie zdobędzie medalu na olimpiadzie Jego motto brzmi: "Nigdy się nie poddawaj, a marzenia się spełnią", śmiali się z niego że dziadek a on jakby skoczył pól metra dalej to by było złoto nigdy nie należy się poddawać i odpuszczać ja chcę taką dziewczynę która mnie pokocha takim jakim jestem nie zamierzam jej składać pustych obietnic `bo po ślubie tylko pretensje a to ze mi złote góry obiecywałeś jak cię pokocha biednego to będzie z tobą całe życie, a mnie umowy krótkoterminowe nie interesują w cale. Smerfy jak tam po dysko wybawiłaś się jeżeli tak to fajnie (nawiasem mówiąc szałowe zdjęcie wiesz nie mówię że nie ale w blond ci do twarzy B) ), mnie po wczorajszym wszystko boli trzeba się rozruszać, idę kolarkę odpalić i wio na miechowskie góry tak myślę ze z 50km to mi dobrze zrobi. Trzymcie się ludzi i na razie i jak kasai nie poddawać się
Trzemu macie takie parcie na szkło na te dyskoteki, a nie ma gdzie indziej iść, na lodowisko, są kręgielnie, kino do jakiegoś dobrego pubu, ja lubię bardzo kino nie ma jak rozsiaść się w fotelu i pooglądać popcorn zjeść pół filmu jesz a pół dłubiesz w zębach

Edytowany przez zetorlublin7341, 16 luty 2014 - 13:17.

#20616 Share qatro44

qatro44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:hodowla zwierząt,muzyka
    piłka nożna,psychologia

Napisany 16 luty 2014 - 13:41

Dziewczyna na gospodarkę Smerfy dobrze mówisz,no może oprócz tej presji...a o co chodzi-a no niestety,kawalerowie rolnicy takiej presji dość często są poddawani,
a zwłaszcza tacy lat 30 i więcej...zacytuję tu kawałek piosenki,tekst prawie kabaretowy,ale prawdziwy i to jak...
'mama i tato mówią mi
synu masz lat 53
njwyższy czas byś skończył szkołę
inaczej będziesz starym matołem...
mama i tato są zmartwieni
że syn się jeszcze nie ożenił
że nie ma domu i samochodu
że się marnuje chłopak ZA MŁODU '

Mocne,śmieszne...i tragiczne.

...a tak w ogóle to czytamy,czytamy-choć nie zawsze na bieżąco...wiadomo-obowiązki różniaste.

#20617 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 luty 2014 - 13:43

Dziewczyna na gospodarkę wozak zapraszam na kawe

#20618 Share malorolny121

malorolny121

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 480 postów

Napisany 16 luty 2014 - 14:30

Dziewczyna na gospodarkę I KASAI dalej sie nie podaje . nie zamierza jeszcze kończyć kariery bo liczy na następnej olimpiadzie na złoto. To nazywa się POZYTYWNE MYŚLENIE. oby każdy z was miał takie nastawienie do życia.

#20619 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 16 luty 2014 - 16:57

Dziewczyna na gospodarkę @izolda a gdzie mieszkasz napisz mi prywatnie jeśli będzie blisko to skorzystamy,zaznaczam sama nie jadę :P :P :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20620 Share RolniczkazZawad

RolniczkazZawad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Zainteresowania:wszystko, co wiąże się z pracą w gospodarstwie, a w wolnej chwili muzyka i majsterkowanie

Napisany 16 luty 2014 - 18:27

Dziewczyna na gospodarkę

Czyli Twoim zdaniem życie na gospodarce to zmartwienia...... ciekawe stwierdzenie.

ciekawe i prawdziwe. wszystko musisz wziąć na swoją głowę, i robotę, i dom, i sprawy urzędowe. "życie na gospodarce" nie równa się "życiu na gospodarce", bo i gospodarki sa różne. jak masz na kogo zwalić trochę roboty i "pomyślunku", to jesteś kozak. a jak nie masz, to ciężko jest to wszystko ogarnąć. to nie jest etat 8 godzin i resztę leżakujemy. tu jesteś i szefem i robolem, musisz być wszechobecny i wszechstronnie zaangażowany. nie tylko kobiety się boją takiego życia.
Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)