Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#20581 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 15 luty 2014 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę Wszyscy w szoku 2 złota

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 08:41
  •  

#20582 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 15 luty 2014 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę

Ciekawe ile Ty masz???? Zabieraj @Line na koncert i na randke :D

Pewną co najmniej 2x tyle co Lina ;) ale ja nie lubię dyskotek.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#20583 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 luty 2014 - 21:20

Dziewczyna na gospodarkę A kto powiedzial ze dyskoteki nie lubisz??????

Spotkasz sie z @Lina w 4oczy, @Linke zaprosisz na koncert, @potem @Linka Ciebie na kawe, i potem @Linka wypali zebys nauczyl Jà tanczyc, Co wtedy zrobisz????

Wtedy powiesz ze nie zabardzo umiesz tanczyc w parze, :D i wtedy @Linka z grubej rury wypali ze Ona Ciebie nauczy. ;)

Wtedy potancowki polubisz. :D

Edytowany przez banan575, 15 luty 2014 - 21:21.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#20584 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 15 luty 2014 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę Banan Ty to masz wyobraźnię :P

#20585 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 luty 2014 - 21:42

Dziewczyna na gospodarkę @Klopocik ale jak nigdy tego nie sprobujesz to nigdy sie nie dowiesz jak to dziala i czy to wypali czy porazka bedzie
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#20586 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2148 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 15 luty 2014 - 21:49

Dziewczyna na gospodarkę nie trzeba się bać tylko się bawić

#20587 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 luty 2014 - 21:54

Dziewczyna na gospodarkę caly czas powtarzam podrywac bawic sie na imprezach poznawac nowych ludzi nowe znajomosci miec kontakty a to zaowocuje z czasem.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#20588 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 15 luty 2014 - 22:16

Dziewczyna na gospodarkę Ja i taniec to dwa przeciwieństwa :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#20589 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 15 luty 2014 - 22:17

Dziewczyna na gospodarkę Owszem zgadzam się. Ale przychodzi taki czas że nic się nie chce.

#20590 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 luty 2014 - 22:28

Dziewczyna na gospodarkę

Ja i taniec to dwa przeciwieństwa :D

Jedrus jak nie sprobujesz jak to jest tanczyc w parze to zawsze tak bedziesz mowil.

To ja Wam powiem. Mam te 28lat ale jak pojade na potancowke to nogi same rwia do tanca jak leca takie kawalki przez zespol grane

Jedrus posluchaj tej piosenki i jak uslyszysz slowa PLASTIKOWA BIEDRONKA i ten rytm muzyki to normalnie nogi same gonia na parkiet. Zapytaj @Linke jak to jest :D

Klopocik moj moz jest grubo po 30 i on jak jezdzi na potancowki to tylko po to zeby tanczyc bo pic nie pije ;)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20591 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 15 luty 2014 - 22:36

Dziewczyna na gospodarkę No mi jeszcze do tej 30 brakuje :D

#20592 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 luty 2014 - 22:45

Dziewczyna na gospodarkę No to Tobie do 30brakuje a juz twierdzisz ze czas przychodzi ze sie niechce???
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#20593 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 15 luty 2014 - 22:50

Dziewczyna na gospodarkę Każdy inaczej podchodzi do życia, ja prawdopodobnie źle ale cóż....

#20594 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 luty 2014 - 22:54

Dziewczyna na gospodarkę Tyle jest dziewczyn i chlopakow do wspolnego zycia zabawy itp a Wy jakos tak jestescie uparci ze ta osoba musi miec pasje i byc na gospodarke.

I tak to Wam to co najpiekniejsze w zyciu ucieka

Coś tu cicho dzisiaj, chyba wszyscy na imprezach

No romantyczne kolacje wyparowali
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#20595 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 15 luty 2014 - 23:00

Dziewczyna na gospodarkę Bo to jest w sumie specyficzna branża. Jedni szukają woła do roboty, inni wręcz przeciwnie, a ja tym wołem nie chciałem być.

#20596 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 16 luty 2014 - 01:46

Dziewczyna na gospodarkę Każdy żyje inaczej ja na przykład rozdzielam pracę między życie prywatne i jest idealnie korzystam ile mogę imprezy kolacje spacery czego chcieć więcej tylko trzeba chcieć rozdzielić gospodarkę a swoje życie a najlepiej jak to mówią nie przynosić pracy do domu ;) Np moim koleżankom znajomym nie przeszkadza fakt iż robię w polu nawet czasem i są ciekawe panie jak to wygląda tylko trzeba też podchodzić z humorem i na luzie do sprawy ^^ Tak więc jak to mówią dla chcącego nic trudnego B) I dobra rada nie nawijać tylko o polu przy kobietach bo jednak to nie te czasy to odstrasza po prostu znaleźć fajny temat i go rozwijać a wgl to za każdym razem inny temat dziewczyny to lubią i widzą że człowiek nie na jednym tylko się zna i nie jednym się interesuje ^^ Tak że do wszystkiego trzeba mięci dystans i wszystko będzie dobrze :)

#20597 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 16 luty 2014 - 02:37

Dziewczyna na gospodarkę Tylko mówicie na luzie bawić się być szcęśliwym tylko każdy jest inny każdy ma inny charakter inne podejście do życia jednemu jedno przychodzi łatwiej drugiemu nie jeden ma szczęście drugi wręcz nie i nie mówcie mi ze tak nie jest bo jest, nie każdy lubi ten rozrywkowy tryb zycia nie każdy lubi tą zabawę nie każdy lubi się wyszaleć nie każcie wrzucać wszystkich do jednego worka bo jeden jest odważny drugi nie mówicie sprubój mówicie nie bój się ale ja powiem że się boję i ciężko to mi zmienić tak mnie stworzono taki mam charakter i trzymam się rękami i nogami tego, a wy ciagle tego woła i woła że się szuka i nie znajduje jak macie pisać takie głodne kawałki to sobie oszczędzcie bo szkoda miejsca na serweże. Kolega wyrzej umiesz rozdzielić pracę od rozrywki to się ciesz ja tak nie potrafię. Banan tylko zycie to nie zabawa nie daje ci codziennie cukierka ze nie musisz się trudzić pocić, zycie codzienni kopie cie po d*pie nie oszczędza cię, mówisz nie szukać ludzi z pasja. żeby lubili co się robi, wiesz ja lubię moją pracę lubię ją wykonywać cieszy mnie jak mi coś wypali jak nie to też bo człowiek uczy się na błędach, inaczej nie wyobrażam sobie pracować w firmie na krześle przez 8 godzin bo bym tego nie wytrzymał wykończył bym się

#20598 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 16 luty 2014 - 06:14

Dziewczyna na gospodarkę widać jesteś kolego szczery w tym co piszesz,i nie zmieniaj się bo każdy człowiek jest inny jeden jest domatorem a inny lubi hulaszcze życie,,,

#20599 Share qatro44

qatro44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:hodowla zwierząt,muzyka
    piłka nożna,psychologia

Napisany 16 luty 2014 - 08:00

Dziewczyna na gospodarkę Zetor,jestem od Ciebie sporo starszy,ale też miałem podobne problemy,'bajerować' nie umiałem,tańczyć-słabiutko,a nieśmiały
byłem jak mało kto.Na zabawy jeździć nie było z kim i nie bardzo było czym-kompletny marazm.A na nerwy ta sytuacja działała mi strasznie. I co można zrobić...
dla mnie ratunkiem było 'robić swoje' ale też nie przynaglać samego siebie,zawsze mieć 'oczy otwarte' i mieć gdzieś gdy niedoszła teściowa mówi szyderczo
prosto w oczy,że powinienem mieć dziewczynę odpowiednią do swoich możliwości :o...ja swoją żonę poznałem gdy miałem 35l. -więc masz trochę czasu,ale niech
Cię to nie uśpi...powodzenia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20600 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 16 luty 2014 - 10:04

Dziewczyna na gospodarkę

Zetor,jestem od Ciebie sporo starszy,ale też miałem podobne problemy,'bajerować' nie umiałem,tańczyć-słabiutko,a nieśmiały
byłem jak mało kto.Na zabawy jeździć nie było z kim i nie bardzo było czym-kompletny marazm.A na nerwy ta sytuacja działała mi strasznie. I co można zrobić...
dla mnie ratunkiem było 'robić swoje' ale też nie przynaglać samego siebie,zawsze mieć 'oczy otwarte' i mieć gdzieś gdy niedoszła teściowa mówi szyderczo
prosto w oczy,że powinienem mieć dziewczynę odpowiednią do swoich możliwości :o...ja swoją żonę poznałem gdy miałem 35l. -więc masz trochę czasu,ale niech
Cię to nie uśpi...powodzenia

ale go pocieszyłeś :o normalnie aż ja też się załamałem jeszcze niecałe 10 lat musze czekac :/ hehe a potem na stare lata, d*pa szaleje a głowa siwieje :)