Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#2041 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 23 październik 2011 - 14:40

Dziewczyna na gospodarkę Teraz kobieta się wypowie :)
Dla mnie homoseksualiści mogą sobie żyć spokojnie na tym świecie, byle się tym nie afiszowali i swoje sprawy załatwiali w zaciszu własnego domu :) Niech tylko nie robią krzywdy dzieciom tego bym nie umiała wybaczyć. Chciałabym żeby każde dziecko miało normalną rodzinę czyli kobieta i mężczyzna. Inne mieszanki nie wchodzą w grę!!!

A co do zapędów homoseksualnych u zwierząt dodaje filmik

W woli ścisłości są to 3 psy :)

Edytowany przez martina, 23 październik 2011 - 14:44.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 06:38
  •  

#2042 Share jack83

jack83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:agrochemia
    sport

Napisany 23 październik 2011 - 15:31

Dziewczyna na gospodarkę święte słowa.

#2043 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 23 październik 2011 - 15:36

Dziewczyna na gospodarkę tak jak indiana napisał "cierpliwe znoszenie drugiego człowieka"-tylko jak ten drugi zaczyna przeginać to co?pozwalać im na wszystko w imię tolerancji?

takie zboczenia-bo tak to trzeba nazwać-nie żadna choroba(no spróbujcie powiedzieć dziecku z rakiem że homo jest tak samo chory jak ono),popi......ło się w łbach-bo za dobrze mieli-historia tego dowodzi,i w tej starożytnej Grecji,Rzymie czy w barokowej Francji-kto tam był homo,prości ludzie,czy niby elita,szlachta?

@Mat912-lewatywa to za mało-mogli by to potraktować za przyjemność :lol:

skończmy już ze zwyrodnieniami.

#2044 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 23 październik 2011 - 16:14

Dziewczyna na gospodarkę niby nowoczesne społeczeństwo powinno tolerować homo ale nie w moim przypadku i tak już zostanie, a pedofilia to użynać jaja i tyle do powiedzenia, teraz też podobno modny jest ten no metroseksualizm wśród mężczyzn to już porażka całkowita, laserowe usuwanie włosów z klaty i pleców i inne duperele, ja pierd....

a co do pedofilii link niże, później tego pedofila powiesili jakby co ;)

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#2045 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 23 październik 2011 - 16:25

Dziewczyna na gospodarkę Tolerancja - oczywiście jestem za, ale wszystko ma swoje granice. Ja do homo nie mam nic, ale nie powinni się z tym obnosić. A o adopcji dzieci to już w ogóle nie powinno być mowy. W dzisiejszych czasach jest obsesja na punkcie mniejszości. Pracodawca musi zwolnić lepiej pracującego mężczyznę, który ma na utrzymaniu rodzinę, wychowuje dzieci, bo jak zwolni homoseksualistę to on go oskarży, że zwolnił go za to, że jest homoseksualistą - i to mnie najbardziej wkur...irytuje. Irytuj mnie to, ze za kilka lat to My, normalni hetero będziemy musieli organizować parady równości.
A co do pedofilów, to ja również jestem zwolennikiem drastycznych metod - kastracja. Tak samo jak dla par, które piją i rozmnażają się jak króliki. Bardzo szkoda tych dzieci, które późnej żyją w ubóstwie, często bite i bez dzieciństwa i jeszcze my ludzie musimy za to płacić...

A wracając do tematu: jak u Was na wioskach z dziewczynami na gospodarstwie? :D
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#2046 Share FlashForward

FlashForward

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 23 październik 2011 - 16:53

Dziewczyna na gospodarkę Nie schodźcie teraz z tematu osób homoseksualnych na pedofilie czy inne odłamy temu pokrewne, bo co to ma do rzeczy? Czy osoba homoseksualna to od razu pedofil? Nie! Zaskoczę Was, ale to osoby hetero mają więcej zboczeń, jak chociażby wspomniana pedofilia, na koncie. Jeśli tak patrzycie na całą sprawę to tym bardziej ciężko mi jest wyobrazić sobie jakim sposobem rozumowania się kierujecie.
Czy osoby homoseksualne w czymś Wam przeszkadzają? Bo mam wrażenie, że tylko w tym iż istnieją... - i to jest między innymi brak tolerancji i akceptacji innych ludzi.

mała być druga Japonia, Irlandia, i mam być Holandia??? człowieku ty chyba z rozumem się pomijałeś, albo stałeś w innej kolejce, tam gdzie było mniej ludzi.... nie dosc że nas zwykłych pracujących ludzi rąbią na każdym kroku, to jeszcze będa mogli nas legalnie "wy%$#%ać w d..." na kazdym rogu????? a norlamalność sexualna bedzie czymś nie dobrym?? ooo nie!!!

@finn Nie zrozumiałeś aluzji to się nie wypowiadaj, nie chodziło mi o funkcjonowanie kraju na podstawie Holandii czy innych państw, ale o nastawieniu do innych ludzi, o sposobie myślenia, o wzajemny funkcjonowaniu społeczeństwa. Przykład Holandii jest tylko jednym z wielu które mógłbym wymienić.
Powiem Tobie jeszcze jedno, tak stałem w kolejce po rozum tam gdzie było mniej ludzi, ale wiesz co? Dobrze na tym wyszedłem, bo jestem pewien, że gdyby całe nasze społeczeństwo prezentowało taki sposób myślenia jak ja, to nasza rzeczywistość byłaby naprawdę dobra.
Swoją drogą to sprawiałeś wcześniej bardziej 'rozgarniętego' człowieka, jednak pozory często mylą.

@Czacha a co sobie myślisz przez pojęcie 'katolicki kraj'? Zanim odpowiesz to przestudiuj sobie całą historię kościoła chrześcijańskiego) i odłamu rzymskokatolickiego który dominuje w naszym kraju(bo nie wiem czy wiesz, ale są 4 odłamy chrześcijaństwa)
A wprowadzenie takich rzeczy jak chociażby legalizacja marihuany, byłoby utopią dla Polski. Wystarczy narzucić wysokie podatki i czerpać korzyści. A kto chce niech się truje, każdy powinien mieć całkowite prawo decydować o sobie w każdej dziedzinie życia.

@mat zauważyłem,że Twoje komentarze to tylko przytakiwanie paru osobom, nie cierpię ludzi bez własnego zdania.

Podsumowując, mógłbym pisać i pisać na ten temat odpowiadając na każde Wasze zdanie, ale niestety nie mam ochoty kłócić się z ludźmi którzy nie mają racji.
Kiedyś ktoś mi powiedział, nigdy nie dyskutuj z idiotom, bo pierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem(nie nazywam Was idiotami, wręcz przeciwnie, chodzi tutaj o pokazanie zależności w przypadku odmiennych kompletnie poglądów).
Ponadto homoseksualizm to nie choroba, nikt z ludzi o takich a nie innych upodobaniach nie wybrał tego aby być znienawidzonym przez rodzinę, znajomych, zmieszanym z błotem przez społeczeństwo.. To że tacy ludzie są inni od nas pod względem seksualności nie oznacza, iż są gorsi od osób (nazwijmy to) 'normalnych'.
Nadmienię również, iż macie święte prawo mieć własne zdanie, jednak opinie co niektórych tutaj osób to jest po prostu skrajność, skrajność taka jak chociażby nacjonalizm, rasizm, nienawiść itd., itp., a to jest bardzo zły sposób myślenia!

#2047 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 23 październik 2011 - 17:05

Dziewczyna na gospodarkę @Flash Foward co do prochów...utopia dla państwa? podatki? Po pierwsze, kwitłby handel prochami na czarno, i każdy miałby w głębokim poważaniu podatki. Po drugie- uzależnieni od prochów, i osoby które przedawkowały- to obciązenie budżetu. Po trzecie- legalizacja narkotyków bo kazdy ma prawo decydować o sobie? Najlepszymi klientami dilerów są nastolatki- podatne na wpływ otoczenia, z problemami którymi nie mogą sie uporać, łatwo im wcisną prochy, słabe na początek, potem awans- spróbuj czegoś lepszego. I dzieciak utopiony.

#2048 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 październik 2011 - 17:45

Dziewczyna na gospodarkę FlashForward nie studiowałem religioznawstwa i nie mam zamiaru zagłębiać się w szczegóły ile jest odłamów katolicyzmu i czym się który różni .
Napisałeś że każdy z nas ma prawo do własnego zdania ,to dlaczego tak cię boli że Finn i Mat mają inne zdanie od twojego (nie tylko oni)i atakujesz ich bez powodu ?
Twierdzisz że jest ogólne przyzwolenie społeczeństwa dla homoseksualistów i im podobnych i tylko na tym forum jest kilka osób którym przeszkadzają homosie " dlatego że istnieją " -zobacz w tym linku jak wielka jest tolerancja dla takich ..... http://redwatch.info...malopolskie.htm

Zmieńcie temat na właściwy "dziewczyna na gospodarkę ",a dywagacje na tematy męsko - męskie pozostawmy bez komentarza.

#2049 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 październik 2011 - 18:53

Dziewczyna na gospodarkę koledzy Forumowicze tak jak mówi kolega @czacha17 wróćmy do tematu właściwego, a użytkownik @damianzdr, oraz Ci którzy interesują się tego typu związku oraz są tak BARDZO tolerancyjni niech założą swój temat i tam wymieniają się poglądami, doświadczeniami oraz czym tam chcą. Ale my zdrowo interesujący sie kobietami, prosimy aby tego typu rozmowa miała swoje miejsce zdala z tego tematu. Dziękuje.

a do kolegów, jak to ujął pewien kolega, "normalnych" nie reagujmy na tego typu wypowiedzi, niech mądrzejszy ustąpi... zacznijmy tą "normalną" rozmowę, po której nie bedzie zbierało mnie i może innych kolegów na wymioty...

To co tam słychać w tworzeniu związków mężczyzna-kobieta??, ;) Jakieś postępy u kolegów?? :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#2050 Share Burn

Burn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 23 październik 2011 - 19:34

Dziewczyna na gospodarkę tak postępy sa :rolleyes:
za rok wesele!! :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2051 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 23 październik 2011 - 19:37

Dziewczyna na gospodarkę Gratulujemy!!

MichuFarmer

#2052 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 23 październik 2011 - 19:55

Dziewczyna na gospodarkę ooo kolego @Burn, no to za rok delegacja z AF pewno bedzie musiała przyjechać... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#2053 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 23 październik 2011 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę Dajcie znać jak skończycie gadać o tych bzdetach bo to staje sie irytujące. Wszystkie posty od tego co rozpoczął tą wojnę powinny być usunięte i tyle. A jak komuś to nie pasuje to jest hyde park i tam niech założy taki temat. To tyle. A widać moderatorzy albo śpią ale maja gdzieś to co sie tutaj dzieje.
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

#2054 Share Maniaa

Maniaa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 23 październik 2011 - 20:08

Dziewczyna na gospodarkę I ja się dołączam do gratulacji dla @Burn Dodany obrazek

Edytowany przez Maniaa, 12 listopad 2012 - 21:04.

#2055 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 23 październik 2011 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę @klejnus, uprzejmie informuję , że możesz już powrócić do naszej dyskusji. ;) bo już od dobrych paru postów rozmawiamy na poważny temat :) Więc zapraszamy :)

#2056 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 23 październik 2011 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę Zauważyłem :)Trochę trwało jak to pisałem bo miałem przerwy w tym a w tym czasie przybyło trochę postów:) I też dołączam sie do gratulacji :)
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

#2057 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 23 październik 2011 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę Jak się nie mylę to w tytule jest napisane dziewczyna a nie homoseksualiści więc wróćcie do tematu:)

Edytowany przez globus512, 23 październik 2011 - 20:35.

#2058 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 23 październik 2011 - 20:45

Dziewczyna na gospodarkę

Widzę nareszcie rozmowa chyba powraca do tematu,

Zgadza się, w końcu.
Ja opowiem przypadek znany mi osobiście z moich okolic. Mam taką znajomą, którą często widzę albo w Ursusie 1634 albo JD 7730 z pełnymi przyczepami zboża, rzepaku it. jak gna po drodze, a za chwilę elegancko ubrana na zakupy albo córki do szkoły wiezie. I na marginesie bardzo miła i sympatyczna kobitka :D

MichuFarmer

#2059 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 23 październik 2011 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę Przecież już wszystko wróciło do normy. Co do życzeń to nie wiem przecież chłop w "niewolę popada" :P :D . No a teraz na serio gratuluję @Burn.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2060 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 23 październik 2011 - 21:02

Dziewczyna na gospodarkę Zawód jak każdy. Każdy robi to co lubi lub z czego ma korzyści. Fajnie jak dziewczyna ma poukładane w głowie.