Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34952 odpowiedzi na ten temat

#20421 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 13 luty 2014 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę Zetorku nie taki plan B mam, nie wybieram sie do zakonu bo nie czuje takiego powołania, wiem że jestem powołana do płodzenia dzieci.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:59
  •  

#20422 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 13 luty 2014 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę :rolleyes: nie ma jak brzytwa kupujesz raz i spokój na całe zycie trzeba być tylko ostrożnym bo można sobie przez nieuwage coś obciać. Izolda a ile bys chciała mieć bo ja minimum 4 a ze się człowiek starzeje to po żeniaczce jak takowa będzie trzeba szybko działać :D

Edytowany przez zetorlublin7341, 13 luty 2014 - 20:33.

#20423 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 13 luty 2014 - 20:34

Dziewczyna na gospodarkę ja minimum 3

#20424 Share kawakawa

kawakawa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 13 luty 2014 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę izolda...zarobisz się :D

#20425 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 13 luty 2014 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę kawa marze o tym, żeby się zarobić w ten sposób, nie marze o nowych butach o wakacjach tylko o załozeniu rodziny, ci co nie chca to maja ci co chca to nie maja, taki mamy klimat

#20426 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 13 luty 2014 - 20:45

Dziewczyna na gospodarkę Z czym by się miała zarobić przynajmniej w domu jest weselej jak jest taka mała gromadka miedzy 3 a 4 to juz różnicy nie ma a jak się wstrzeli 3 x bliźniaki to dopiero jest wyczyn. Zawsze to na starosć ma ci kto pomóc nie oleją cie jak 3 czy 4 top jakaś alternatywa jest ze ktoś się tobą zajmie. Majątek szlak trafi a rodzina zostaje. zawsze tak było jedni starają się lata i nic z tego a drudzy na zabawie na siedzeniu i łup od razu ciaża no jak to sie mówi sorry taki mamy klimat

Edytowany przez zetorlublin7341, 13 luty 2014 - 20:47.

#20427 Share kawakawa

kawakawa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 13 luty 2014 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę zetor.. nie robi się dzieci, żeby ktoś miał się tobą zająć na starość, bez przesady.

#20428 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 13 luty 2014 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę Teraz to sie robi 1 gora 2 dzieci. Takie warunki sa i nic na to nie poradzi.

Edytowany przez banan575, 13 luty 2014 - 20:51.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#20429 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 13 luty 2014 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę ja tam moge robić i 5 mamy państwo opiekuńcze bardzo, czym tu sie martwić ;) dzieci z wielodzietnych rodzin sa bardziej zaradne

#20430 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 13 luty 2014 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę Grunt to się o nie starać, a czy jedno, troje czy sześcioro to oby zdrowe. Takie moje zdanie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20431 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 13 luty 2014 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę Kawa kawa porównujesz dziecko do samochodu samochód mozesz sobie zrobić a nie dziecko. Dzieci powstają z miłości jednego do drugiego a nie tak ej kładz sie robimy dziecko. Nas w domu jest troje, niedaleko gość ma 5 a jeszcze inny 11 moze nie są niewiadomo jak zamozni ale jak się widzi jak przyjeżdżają do koscioła ten szacunek do rodziców i do siebie jeszcze nie widziałem aby się nie wiadomo jak żarli na zabawach starsze rodzeństwo chórem za sobą staje. Pracuja razem w polu pomagają nawzajem starsze młodszym widać ze są spełnioną rodziną poprostu się kochają. Najbardziej współczuję jedynakom oni niestety nigdy nie dowiedzą sie jak to jest.

#20432 Share kawakawa

kawakawa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 13 luty 2014 - 20:56

Dziewczyna na gospodarkę nie porównuję do samochodu! ale nie będę rodzić dzieci po to, by miał mnie kto pielęgnować na starość, masz złe żałożenie.

#20433 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 13 luty 2014 - 20:58

Dziewczyna na gospodarkę jedynaki mają przewalone, wiem co mówie, a co do miłości to rzadko sie zdarza że dziecko powstaje z miłosći to juz częściej miłosc sie pojawia jak juz jest dziecko

#20434 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 13 luty 2014 - 21:01

Dziewczyna na gospodarkę Izolda to to nie miłość

#20435 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 13 luty 2014 - 21:04

Dziewczyna na gospodarkę źle mnie zrozumiałaś nie chodzi mi o w sensie pielegnować ale pomóc zainteresować się. A nie wygonić na stare lata do domu starości bo mamusia już sama nie może koło siebie zrobić czy nie jest w stanie juz chodzić Miałem dziadka zmarł mi 15 listopada ubiegłego roku, miesiac przed śmiercią dostał wylewu tata z ciotką dzień wdzień po parę godzin w szpitalu siedzieli przy nim pomagali pielęgniarką nie dali go do hospicjum. Ile jest ze starszych ludzi dzieci wysyłają na świeta do szpitala żeby mieć spokój. Banan mylisz sie u nas w modzie jest spowrotem mieć po 3 4 dzieci, niby takie d*perele a część wyprawki zostaje ci wózka też nie musisz kupować nowego o ile pierwsze to nie wiesz jak się z nim obchodzić ja wziać na ręce aby krzywdy nie zrobić o tyle z następnymi pociechami jest łatwiej

#20436 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 13 luty 2014 - 21:08

Dziewczyna na gospodarkę A miłosc jest jak jest ślub z miłosci, a za kilka lat rozwód bo nie zgodnosc charakterów?

teraz domy spokojnej starości są b. modne na zachodzie i kwestią kilku lat jest wejscie tej mody do nas, tylko ja mam na myśli prywatne domy, gdzie mieszkańcom wypełnia się czas róznymi zajęciami, u nas jest jeszcze taki pogląd że oddanie kogoś do takiej placówki to wyraz braku miłosci i wdziecznosci a tam starsi wolą przebywac w takich placówkach niż w domu,

#20437 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 13 luty 2014 - 21:09

Dziewczyna na gospodarkę Ja podziwiam swoją babcię poznała dziadka jakby 24 grudnia oświadczył sie jej w sylwestra a 25 stycznia wzięli ślub. Babcia jak mówiła niczego nie była pewna, pokochała dziadka z czasem ale fakt faktem przeżyli razem 58 lat, wiadomo że były chwilę lepsze i gorsze ale dali radę a w tedy czasy były ciezsze niż obecnie

#20438 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 luty 2014 - 21:15

Dziewczyna na gospodarkę Moja babcia na trzeciej randce pojechała do księdza na zapowiedzi dawać.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#20439 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 13 luty 2014 - 21:15

Dziewczyna na gospodarkę no bo kiedyś tak było że ojciec wział syna za fraki poszli razem do rodziców panny i ustalili szczegóły a młodzi nie mieli nic do gadania ani wyboru, i rozwodów nie było, i jak sie pannie poszczesciło że dostała normalnego to miała dobrze, a jak sie trafił pijak i damski bokser to trzeba było cierpieć całe życie i rodzice już nie pomogli, moja babcia też z tego pokolenia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20440 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 13 luty 2014 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę

jedynaki mają przewalone, wiem co mówie, a co do miłości to rzadko sie zdarza że dziecko powstaje z miłosći to juz częściej miłosc sie pojawia jak juz jest dziecko

Jedynaki nie maja przewalone, oni nie wiedza jak to jest miec rodzestwo,bo gdy sa jedynakami to dla niego rodzice wszystko robia, bo ono jest oczkiem w glowie rodzicow.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze