Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34941 odpowiedzi na ten temat

#2001 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2856 postów

Napisany 21 październik 2011 - 20:09

Dziewczyna na gospodarkę Nie chciałem zakładać nowego tematu więc piszę tu, co myślicie o chłopaku na gospodarkę. Oczywiście dla chłopaka. Czy jednak waszym zdaniem powinno się gospodarzyć w modelu mężczyzna + kobieta? Czy facet + facet było by nie do przyjęcia? Jeśli tak to z jakich powodów? Pewnie wiele z was zada sobie pytanie ,,ale o co mu chodzi?'', albo ,,czy on sobie czasem nie drwi?" lub inne mniej cenzuralne. Ale tak nie jest, przeczytałem parę stron i nawet już nie piszecie na temat dziewczyn na gospodarkę. Być może temat się wyczerpał. Ale zawszę można zmienić niektóre zagadnienia tematu, nawet jeśli będą to priorytetowe zagadnienia. Co wy na to?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 12:49
  •  

#2002 Share Dziedzio92

Dziedzio92

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 279 postów

Napisany 21 październik 2011 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę dlaczego teraz sa modne takie zwiazki facet + facet ?? .... Bo wiaza koniec z koncem :lol:
Dodany obrazek

#2003 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 21 październik 2011 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę mnie tam dwóch facetów prowadzacych gospodarstwo rolne nie przeszkadza - pod warunkiem że śpią osobno i każdy ze swoją kobietą :)
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#2004 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2856 postów

Napisany 21 październik 2011 - 20:26

Dziewczyna na gospodarkę wszystkie inne za i przeciw nie są mało ważne. Chodzi tylko i wyłącznie facet + facet na gospodarkę. Czy taki zawiązek nie był by bardziej korzystny dla gospodarstwa? Chodzi o czas i możliwość wykonywania prac przez tych oto domowników. Ze strony ekonomicznej czy można by się spodziewać zmniejszeniem kosztów prowadzenia gospodarstwa po przez skrócenie czasu wykonywania prac. Może lepsza organizacja tych prac.

EDIT: no tak to na pewno nikomu nie przeszkadza że każdy osobno i z własną kobietą, ale czy możliwości finansowe jednego gospodarstwa to udźwigną?

Edytowany przez damianzbr, 21 październik 2011 - 20:28.

#2005 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 21 październik 2011 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę Znam osobiście dwóch braci, którzy gospodarują razem i bardzo dobrze im to wychodzi. Pracując razem potrzebny jest im jeden kombajn, a tak musieliby mieć dwa i tak w sumie z każda maszyną. A no i śpią osobno - każdy ze swoją żoną hehe ;)
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#2006 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 21 październik 2011 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę A kto by później odziedziczył te gospodarstwo ;D ?

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#2007 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2856 postów

Napisany 21 październik 2011 - 20:35

Dziewczyna na gospodarkę Dwóch braci i jeden kombajn, brzmi bardzo przekonująco. Wraz nie o to chodzi. Facet który wejdzie dra drugiego faceta nawet w ogień, taki oddany był, ale czy miało by to sens gdyby spojrzeć na to tylko i wyłącznie z pt. ekonomicznego? Czy dużo mogli by ugrać gdyby nie musieli wydawać pieniędzy na swoje rodziny bo sami by byli rodziną i zaspakajali swoje potrzeby wzajemnie. Potrzeby ekonomiczne ma się rozumieć.

EDIT. Własnie kto by odziedziczył gospodarstwo. I tu może pojawić się wiela za i przeciw. Bo z jednej str gdyby na koniec żywotu sprzedali dorobek to niby był by + ekonomiczny. Ale z drugiej str gdyby ktoś je odziedziczył mógł by dorobek np. potroić, wtedy jeszcze większy plus.

Edytowany przez damianzbr, 21 październik 2011 - 20:40.

#2008 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 21 październik 2011 - 20:37

Dziewczyna na gospodarkę wiesz damian zamiaste tej "najczarniejszej dziury" mogłeś urzyć w tym kontekście bardziej neutralnego "dla którego pójdzie w ogień" ale jak se chcesz
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#2009 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2856 postów

Napisany 21 październik 2011 - 20:39

Dziewczyna na gospodarkę kolego masz rację. Tak napisałem bo ja bardziej boję się ciemności niż ognia. Ale już z mieniam. Dzięki ;)

#2010 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 21 październik 2011 - 20:48

Dziewczyna na gospodarkę co do gospodarzenia we dwóch może to być dobre rozwiązanie, ale.... jak to zaznaczył kolega @razor275, kto bedzie dziedziczył tą gospodarkę, jeśli to będą bracia, to może być problem, ale jesli to dwóch znajomych, czytaj nie rodzina i będą mieli jeden chłopaka a drugi dziewczynę , to może być mniejszy problem... ;) no ale nie zawsze może sie układac tak jak by chcieli właściciele...
a co do takiego prowadzenia gospodarstwa to w mojej okolicy są młodzi gospodarze którym rodzice kupili ziemie ładny kawałem po PGR, oni tam sie wybudowali no i ładnie gospodarują....

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2011 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 21 październik 2011 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę Dla sprostowania, każdy ma swoją ziemię, tylko razem uprawiają wszystko ;)
A to jak będą dzielić majątek między swoimi dziećmi to ich sprawa ;p

MichuFarmer

#2012 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 październik 2011 - 21:09

Dziewczyna na gospodarkę A kto za nich będzie jeździł ciągnikiem? no ich tyłki mogą tego nie wytrzymać. :lol: mam na myśli związki facet+facet ;[

Edytowany przez MAT912, 21 październik 2011 - 21:11.

#2013 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 21 październik 2011 - 21:55

Dziewczyna na gospodarkę @MAT912-"ale to było dobre","dawaj malina" :lol: .

w takim związku facet+facet(fuj-dla mnie),jeden robi za babę-i tu się nasuwa określenie "facetka".

elektorat Palikota czy cóś :lol:

#2014 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 22 październik 2011 - 08:42

Dziewczyna na gospodarkę

]w takim związku facet+facet(fuj-dla mnie),jeden robi za babę-i tu się nasuwa określenie "facetka".

Albo się zamieniają. Ale Koledzy zeszliśmy z tematu, wróćmy do naszych rozważań na temat dziewczyn w gospodarstwie ;)

MichuFarmer

#2015 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 22 październik 2011 - 17:29

Dziewczyna na gospodarkę @michufarmer, ma racje zejdzmy z tego tematu, bo jak sobie o tym pomyśle to mi się nie dobrze robi, ze tyle jest pięknych kobiet w PL a taki jeden z drugim sie zejdą i zamieniają rolami co jakiś, czas....bleeee :huh: jeśli mamy do czynienia z układem wspólnik-wspólnik, to możemy rozmawiać, ale facet-facet, to lepiej nie, nie siejmy zgorszenia, niech będzie tak jak stworzył Bóg, po to stworzył kobietę i mężczyznę , a by to oni razem tworzyli związki i się rozmnażali. A nie tworzyć jakieś chore związki, co jak co ale pod tym względem to jestem staroświecki i nie idę z teraz obowiązującą modą... Jednak o wiele lepiej jest być mężczyzna dla kobiety, jak dla mnie to jest o wiele bardziej przyjemniejsze..:)

EDIT: ortografia.

Edytowany przez FINN, 23 październik 2011 - 14:03.

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#2016 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 22 październik 2011 - 18:47

Dziewczyna na gospodarkę

Nie chciałem zakładać nowego tematu więc piszę tu, co myślicie o chłopaku na gospodarkę. Oczywiście dla chłopaka. Czy jednak waszym zdaniem powinno się gospodarzyć w modelu mężczyzna + kobieta? Czy facet + facet było by nie do przyjęcia? Jeśli tak to z jakich powodów? Pewnie wiele z was zada sobie pytanie ,,ale o co mu chodzi?'', albo ,,czy on sobie czasem nie drwi?" lub inne mniej cenzuralne. Ale tak nie jest, przeczytałem parę stron i nawet już nie piszecie na temat dziewczyn na gospodarkę. Być może temat się wyczerpał. Ale zawszę można zmienić niektóre zagadnienia tematu, nawet jeśli będą to priorytetowe zagadnienia. Co wy na to?

facet+facet?? masz z tym problemy??? wiesz takie cos to jeb*ne gejostwo, nawet nie chce w to wierzyć podzielam zdanie Radka, chyba że osobno ja pier**le już ten kraj schodzi na psy, damian szukaj baby jakiejś robotnej a nie za chłopami sie oglądasz, bo mam takie wrażenie po twojej wypowiedzi, aha możesz do holandii jechać tam rolnictwo dobrze rozwinięte no i kolege do tańca, różańca i roboty w polu może znajdziesz ;) dobrze że mało osób to chyba przeczytało a zresztą dam chłopakom na czacie niech sobie poczytają chociaż jaja będą ;)

P.S jest piosenka dobra do tego tematu

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#2017 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 22 październik 2011 - 19:11

Dziewczyna na gospodarkę @gregorius, dobrze to opisałeś, no może tylko trochę za ostro, ale czasami aby wyrazić to co się myśli to trzeba użyć odpowiednich słów... ;) ale co jak co, pewne patologie trzeba tępić i to w zarodku...a jeśli mówimy o związkach homoseksualnych to jestem jak najbardziej za... i to bez względu na rodzaj użytych środków, nawet jeśli to miał by to by być wywóz na Syberię.. ;)
a co do piosenki kazika to zawsze jego piosenki wiernie oddawały Polską rzeczywistość.. ;) i nawet lubię jego piosenki..
ale jeśli piosenki w temacie, to ja jak najbardziej jestem za takim podejściem do naszych pięknych Pań :)

#2018 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 22 październik 2011 - 19:26

Dziewczyna na gospodarkę no bo to jest cholernie chore facet+facet, a jak dzieci nie wspomnę już o sąsiadach, bo oni nie są tacy jak w mieście bardziej na pewno konserwatywni, na pewno na wsi by życia nie miał, ja mam takie odczucie to już wolał bym byc słomianym wdowcem niż w takim że tak napisze "związku", mam nadzieje że nie dojdzie do legalizacji homosiów bo to już kaplica, i tyle w temacie taże damian źle zrobiłeś że zapoczątkowałeś taki temat, dobrze Ci a forum nie wróże, choćbyś się bardzo mocno tłumaczył ;)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#2019 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2856 postów

Napisany 22 październik 2011 - 20:26

Dziewczyna na gospodarkę gregorius, aleś ty bezpośredni. Uważaj abyś nie wpadł w sidła jakiego.

Edytowany przez damianzbr, 22 październik 2011 - 20:31.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2020 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 październik 2011 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę Widzieliście ażeby u zwierząt czy ptaków osobnicy tej samej płci tworzyli ze sobą parę ? chyba nie, a człowiek ma rozum a TAKI GŁUPI. ;[

SZKODA ZAŚMIECAĆ TEGO TEMATU :(