Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34854 odpowiedzi na ten temat

#20161 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 10 luty 2014 - 08:12

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie najgorzej jest z tą pewnością nigdy nie jest się na 100% pewnym niestety

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 22:56
  •  

#20162 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 10 luty 2014 - 08:37

Dziewczyna na gospodarkę

Jasne ja zgadzam się z Tobą/Wami tylko problem facetów polega na tym, że każdy szuka jak to mówi wygląd nie istotny i tu podam przykład z sytuacji na AF jakie doświadczam, że fajnie się gada ale jak nawet na priv nie ujawnię zdjęcia to pa pa. nom myślałam, że tylko kobiety przebierają a tu taka niespodzianka :D

a kto powiedział że wygląd jest nie istotny :D? musi być jakiś pociąg fizyczny, człowiek to istota która ocenia poprzez wygląd, tak samo mamy w sklepach jak jest ładne opadkowanie i znana marka to kupujemy, nie czytając z tyłu opakowania, chociaż nie świadomie ale niestety tak jest.

#20163 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 10 luty 2014 - 08:48

Dziewczyna na gospodarkę Produkt znana marka jest taki sam zawsze a kobieta każda jest inna niby podobny wygląd ale inny charakter .
Nie porównujcie kobiet do przedmiotów bo to przykre i niemiłe .
To samo dotyczy męszczyzn niby ma wygląd a jeszcze dziecko .

#20164 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1128 postów

Napisany 10 luty 2014 - 08:48

Dziewczyna na gospodarkę

Pedro już niech Ci młodzi do 18 + tak nie przeszkadzają na dyskotece ,ponieważ Ty sam jesteś nieco straszy . Niepierwszy raz się spotykam z czymś takim ,że młody człowiek (20-21 lat ) ,a rówieśnicy mu przeszkadzają ,ponieważ +/- 5 lat to są rówieśnicy dla Ciebie . ;)

Rówieśnicy powiadasz, 14 letnie d*podajki które idą tam w wiadomym celu nawalone na sali robią chlew... Sorry ale widać tam ludzi normalnych którzy idą się pobawić, spotkać ze znajomymi a dyskoteka jest naprawde super gdyby nie te dzieci, nie raz juz widziałem przy stoliku ohaftowana gówniarzeria, a bramkarze nie wyrzucą takiego bo się brzydzą...

Drugiego takiego miejsca do zabawy w okolicy ze świecą szukać, jak zrobiłem prawko to co tydzień jeździłem i zdarzały się pojedyncze przypadki, a teraz...... To by Ci nie przeszkadzało??
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#20165 Share piacio

piacio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 10 luty 2014 - 09:02

Dziewczyna na gospodarkę :)

#20166 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1128 postów

Napisany 10 luty 2014 - 10:04

Dziewczyna na gospodarkę Co do małżeństwa, u mnie w wiosce dziewczyna 25 lat wpadła, był ślub przeniosła się do męża do sąsiedniej wioski i po 3 mies w nocy uciekła z domu do rodziców, bo w 8 miesiącu ciąży nie chciała pracować teściowa ją cały czas mieszała z błotem, a mąż d*pa przytakiwał mamusi... Teraz toczy się sprawa rozwodowa, lepiej płacić alimenty niż wiązać się z kimś z przymusu a potem takie cyrki i życie zmarnowane...
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#20167 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2149 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 10 luty 2014 - 10:14

Dziewczyna na gospodarkę no z tymi rozwodami to czasem tak jest, sam się spotykałem z dziewczyna która sie rozwiadła z mezem po pół roku, co ciekawe orzenila sie z chłopakiem o tym samym nazwisku co ja,
niestety wyjechała za praca i siee skonczyło

#20168 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2014 - 10:34

Dziewczyna na gospodarkę czyli muszisz mieć bardzo pociągajace nazwisko ;)

#20169 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 10 luty 2014 - 11:08

Dziewczyna na gospodarkę Nie powiem, znaleźć tą jedyną i wiedzieć, że jest odpowiednia, że akceptuje Cie jakim jesteś, rodziny sie polubią...Nie lada wyzwanie..

#20170 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 10 luty 2014 - 11:26

Dziewczyna na gospodarkę

czyli muszisz mieć bardzo pociągajace nazwisko ;)

Ja mam smaczne nazwisko :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20171 Share maniusie23

maniusie23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 10 luty 2014 - 11:29

Dziewczyna na gospodarkę Im trudniej jest ją zdobyć tym większa satysfakcja jeśli się uda...

#20172 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 10 luty 2014 - 11:34

Dziewczyna na gospodarkę farmer to co piszesz to utopia, chyba tylko nie licznym sie udaje, ale raczej jest tak że zawsze jest jakaś rysa na szkle i żeby było dobrze trzeba na coś przymknąc oko

#20173 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 10 luty 2014 - 12:57

Dziewczyna na gospodarkę Pasować muszą sobie młodzi i to jest podstawa młodzi żyją ze sobą a rodziny nie muszą sobie zaraz wpadać w ramiona

#20174 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 10 luty 2014 - 13:24

Dziewczyna na gospodarkę ale miło jest jak są poprawne relacje między nimi, bo jak się dzieci napatrzą jak rodzina walczy między sobą to powielają to w dorosłym wieku

#20175 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 10 luty 2014 - 14:11

Dziewczyna na gospodarkę Facet powinien być całym sercem za dziewczyna bo ona jest jego a on jest jej a mamusie to trzeba ustawić przed ślubem facet musi w końcu przeciąć tą pępowine bo nic z tego nie będzie rodzą się z takich sytuacji nieprzyjemne rzeczy trzeba poprostu dorosnąć i jasno się określić

#20176 Share kamilo24

kamilo24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Zainteresowania:budownictwo
    ładowarki

Napisany 10 luty 2014 - 14:21

Dziewczyna na gospodarkę Czesc jestem tu pierwszy raz naprawde szerokie tematy poruszacie :)
ale spoko dyskusie

#20177 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2014 - 14:32

Dziewczyna na gospodarkę a wy tak na poważnie to jako darmowa siła robocza czy jako

#20178 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 10 luty 2014 - 14:49

Dziewczyna na gospodarkę Czasem nie tak łatwo odciąć pempowinę jeśli rodzice na starość pod*padają na zdrowiu a chcąc nie chcąc trzeba się nimi zaopiekować na starość oraz mieszkać razem z nimi Kłótnie nieuniknione i głupio tak zostawić ich samych sobie tym bardziej za to co im zawdzięczaliśmy przez całe życie. Takim sposobem to niestety zostało w moich okolicach na wiosce sporo starych kawalerów tylko dla tego że ich rodzice są "długowieczni" a w nie najlepszej kondycji fizycznej.

#20179 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 10 luty 2014 - 15:29

Dziewczyna na gospodarkę

ale miło jest jak są poprawne relacje między nimi, bo jak się dzieci napatrzą jak rodzina walczy między sobą to powielają to w dorosłym wieku

Nie mówię tutaj o walce jesli za sobą nie przepadają to niech ograniczą kontakty do minimum niech to zrobią dla dzieci i wnuków

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20180 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 10 luty 2014 - 16:33

Dziewczyna na gospodarkę

Rówieśnicy powiadasz, 14 letnie d*podajki które idą tam w wiadomym celu nawalone na sali robią chlew... Sorry ale widać tam ludzi normalnych którzy idą się pobawić, spotkać ze znajomymi a dyskoteka jest naprawde super gdyby nie te dzieci, nie raz juz widziałem przy stoliku ohaftowana gówniarzeria, a bramkarze nie wyrzucą takiego bo się brzydzą...

Drugiego takiego miejsca do zabawy w okolicy ze świecą szukać, jak zrobiłem prawko to co tydzień jeździłem i zdarzały się pojedyncze przypadki, a teraz...... To by Ci nie przeszkadzało??

Po pierwsze ,to wina organizatora dyskoteki ,że jak ktoś zachowuję się nieodpowiednio pozwala mu przebywać w lokalu . Po drugie ,nic nie wspomniałeś o pijanych do 18 lat ,ponieważ to faktycznie zmienia postać rzeczy . Jednak w mojej ocenie osoby ,które zachowuje się tak jak to opisałeś wyżej w każdym wieku budzą odrazę ,nie tylko małolaty .
W szanującej się dyskotece czy innym lokalu ,ochrona nie wpuszcza pijanych ,źle zachowujących się ludzi do środka . To że będąc w tej dyskotece ,jesteś zmuszony oglądać odrażające widoki ,świadczy o mimo wszystko niskim poziomie tego lokalu . Właściciel po prostu nie dba o jakość tylko idzie na ilość , a to nie wróży długiego ''grania ''.
Przypomniała mi się otworzoną parę lat temu w mojej okolicy dyskoteka o jakże trafnej nazwie ''Piekiełko ''. ;) Nie wiem czy rok się utrzymała . Raz tylko tam byłam i to faktycznie było piekło na ziemi . :ph34r:
Edit:

Czasem nie tak łatwo odciąć pempowinę jeśli rodzice na starość pod*padają na zdrowiu a chcąc nie chcąc trzeba się nimi zaopiekować na starość oraz mieszkać razem z nimi Kłótnie nieuniknione i głupio tak zostawić ich samych sobie tym bardziej za to co im zawdzięczaliśmy przez całe życie. Takim sposobem to niestety zostało w moich okolicach na wiosce sporo starych kawalerów tylko dla tego że ich rodzice są "długowieczni" a w nie najlepszej kondycji fizycznej.

A ile jest takich przypadków ,gdzie ci starzy kawalerowie zostają przy rodzicach ,żerując niejednokrotnie na ich emeryturach ,ponieważ od zawsze ambicje owych starych kawalerów zaczynały się i kończyły na butelce taniego wina czy innego specyfiku ?
Już aby nie pisze ,że aż tak się poświęcili dla tych rodziców ,bo to co ja niejednokrotnie widzę w koło siebie nijak się ma do tego co wyżej napisałeś .

Edytowany przez Meg5, 10 luty 2014 - 16:45.