Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#181 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 27 październik 2010 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę @jaro - niesamowity przejaw skromności :D
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:03
  •  

#182 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 27 październik 2010 - 22:19

Dziewczyna na gospodarkę

Przyjacielu Binek ale mnie podbudowałeś!Jesteś Wielki!Aż wszedłem na strone www.Club Mirage Warszawa.Po wejściu na strone nuta uruchamia się sama i matka juz bezpieczniki wykręca,bo za głośno.W galeri klubu jest dział Are You Single i chyba tam pojade.

Mirage jest bardzo fajnym klubem. Elegancki lokal, kobiety ładne, muzyka bardzo dobra i na wejściu selekcja. Tylko ma wady. Jest to klub dla snoobów a ceny też dla nich( RedBull z wódką ok 30zł, piwo ok. 10 zł, cola podobnie). Polecam także w tym stylu klub Nine http://www.nineclub.eu/index.html.

360P Wyjątek potwierdza regułę. I się założę że przy takim gościu zaraz byś się nudziła. Kobiety zawsze były wyrachowane i zepsute. To nie jest domeną tylko tych czasów. Powiem ci że chciałbym taką wyrachowaną kobietę.

#183 Share Skrzypek

Skrzypek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 28 październik 2010 - 05:51

Dziewczyna na gospodarkę Stasiek S tylko nie mów,że byłeś w Mirage??Co to znaczy selekcja na wejściu?Nie mów,że krawaciarze na prawo,wieś na lewo.

#184 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 28 październik 2010 - 08:06

Dziewczyna na gospodarkę Byłem bo mój wydział robi tam imprezy. Klub fajny no ale ma te wady. Może trochę za bardzo przesadziłem z tymi snoobami ale sporo ich tam się kręci. A selekcja jest tak że jak nie ubierzesz się przyzwoicie (dresiarze, kaptury i czasami nawet białe buty nie są wpuszczani) to cię nie wpuszczą. Chociaż to zależy od bramkarza bo niektórzy przymykają oko. Jeśli jest także zbyt dużo osób to także nie wpuszczają.

#185 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 28 październik 2010 - 19:31

Dziewczyna na gospodarkę Ale Wam powiem ze miły klimat na takich imprezach jest, sam często bywam w klubie gdzie zwracają na to uwagę :D

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#186 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 28 październik 2010 - 19:45

Dziewczyna na gospodarkę @Stasiek S - znudziła bym się gdybym miała kompletnie odmienne zainteresowania. Choć różnie to bywa, czasem przychodzi 'wypalenie'.
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

#187 Share Skrzypek

Skrzypek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 28 październik 2010 - 20:19

Dziewczyna na gospodarkę Marcin 974 widze,że jesteś z okolic Włocławka.Moi rodzice z tamtych stron pochodzili,ale w latach 60-siątych zachciało im sie Warmi i Mazur.Gąbinek,Lubanie,Zbrachlin,Nieszawa-niedaleko Włocławka.Moze i dobrze,że tu mieszkam,bo słyszałem że swego czasu Gołota rozkręcał zadymy na włocławskich dyskotekach.Jeszcze może by mnie oklepał.360P-jesteś płci żeńskiej?Ze mną byś się nie wypaliła,bo wiem że dla kobiety facet nie może byc nudziarzem.Poza tym moje motto związane z rolnictwem brzmi-"Maszyna jak kobieta,musi czuć opór".

#188 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 28 październik 2010 - 20:23

Dziewczyna na gospodarkę Chyba coś kiedyś o owym oporze i kobiecie napisałem...

#189 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 28 październik 2010 - 21:03

Dziewczyna na gospodarkę 360P Znudziłabyś się bo ile można rozmawiać o tym samym? Jest jeszcze dużo innych czynników żeby związki były udane.
jaro możesz jeszcze raz napisać?

#190 Share Syty

Syty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 28 październik 2010 - 23:42

Dziewczyna na gospodarkę Ja miałem fart, żona i dziecko pojawili się zanim poważnie zacząłem myśleć o gospodarce (2rok studiów), tyle że moja żona z gospodarką będzie miała tyle wspólnego, że mi kanapki w pole zrobi :D .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 30 październik 2010 - 09:48

Dziewczyna na gospodarkę StaiekS - dlaczego z góry zakładać że ów mężczyzna będzie tak monotoniczny? Być może jest to Twoje subiektywne wyobrażenie, horyzonty nie muszą ograniczać jedynie do aspektów zawodowych.

#192 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 30 październik 2010 - 17:36

Dziewczyna na gospodarkę Hmm-"monotoniczny" :P-ciekawe,ciekawe-gdybyś tak jeszcze młodsza była... :blink: (żart oczywiście)
@StasiekS-chciałbym-ale znaleźć nie mogę w postach-było to skierowane do kol.Skrzypka-ale jakiś czas temu...

#193 Share Skrzypek

Skrzypek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 30 październik 2010 - 20:37

Dziewczyna na gospodarkę Kolego Jaro też mi coś świta,że tak było.To był mój tekst,a tak szczerze to też go usłyszałem.Jak konczyłem chałupe,przyszedł do mnie hydraulik.Ósma rano,a on już miał promile we krwi.Trzeba było wiercić otwór w ścianie ,no i zaczął wiercić.Mowie Andrzej,zaraz tą wiertarke spalisz.On na mnie spojrzał i mówi;Ku...a Janek,maszyna jak kobieta -musi czuć opór.

#194 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 listopad 2010 - 01:28

Dziewczyna na gospodarkę 360P Ale ja właśnie zakładam że nie chciałabyś faceta który jest monotoniczny. Znam kilku takich z którymi długo byś nie wytrzymała właśnie z powodu takiej monotoniczności.

#195 Share slawny

slawny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 07 listopad 2010 - 00:16

Dziewczyna na gospodarkę jak dla mnie Mirage to jeden z nagorszych klubow w wawie bylem 2 razy i nigdy wiecej tam nie pojde, selekcja to poprostu jakis zart, czeste rozruby, muzyka pozostawia wiele do zyczenia, a do tego drogo, ogolnie nie polecam;/

#196 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 listopad 2010 - 00:40

Dziewczyna na gospodarkę Ja nie byłem, ale może się przejdę. Dodany obrazek W zeszłym semestrze była impreza pod tytułem "Kicz Party", jako gwiazda wieczoru wystąpił nieśmiertelny Zenek Martyniuk. Dodany obrazek

#197 Share zeberka363

zeberka363

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 07 listopad 2010 - 00:49

Dziewczyna na gospodarkę motorniczy?brrrrrrrrrrrrrrrrrrr... gospodarz pełną gębą kici kici miał:--))))

#198 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 07 listopad 2010 - 21:47

Dziewczyna na gospodarkę

jak dla mnie Mirage to jeden z nagorszych klubow w wawie bylem 2 razy i nigdy wiecej tam nie pojde, selekcja to poprostu jakis zart, czeste rozruby, muzyka pozostawia wiele do zyczenia, a do tego drogo, ogolnie nie polecam;/

Że najgorszy klub? To ty tam chyba byłeś jak może go sprzątali. Zawsze jak byłem to kultura i spokój. Muzyka może nie zawsze była dobra ale co kto lubi. A selekcja jest normalna. Nigdy nie wpuścili dresa lub kogoś kto się chwiał na nogach. Moi znajomi także potwierdzają moją opinię. A co do cen. Wszystko co dobre kosztuje. Jak to jest dla ciebie najgorszy klub to przejdź się do Remontu, Medyka lub coś tego pokroju.

#199 Share rafco1991

rafco1991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 09 listopad 2010 - 23:09

Dziewczyna na gospodarkę Witam nigdy nie opisywałem swoich przeżyć z dziewczynami na forum ale to zasługuje myślę na opowiedzenie a mianowicie chodziłem z laska prawie dwa lata i od jakiegoś czasu zaczynałem uświadamiać jej ze chce zostać na gospodarce wcześniej nie myślałem o tym tak poważnie więc wszystko było dobrze między nami. Ale zacząłem więcej robić w gospodarstwie i dla niej za mało czasu poświęcałem i się zaczęły coraz częstsze kłótnie itd w końcu zapytałem dlaczego ją tak to boli ze chce pracować prowadzić gospodarstwo ona mi na to ze się przemęczam za dużo pracuje nie mam czasu na przyjemności i co mnie najbardziej zabolało to to ze powiedziała ze zmarnuje sobie życie i przy okazji jej... i odpuściłem sobie w końcu rzuciłem ją
Sprzedam Orkan 2 w db stanie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 listopad 2010 - 23:55

Dziewczyna na gospodarkę Jak więcej czasu poświęcałeś pracy niż jej i żyłeś tylko tym to się nie dziw że dziewczyna zrezygnowała. Jak chciała może gdzieś Cię wyciągnąć a ty nie chciałeś bo już jej wyliczyłeś co masz następnego dnia zrobić i musisz iść wcześniej spać to się dziwisz? Wcześniej ona miała ciebie a ty tylko ją. Teraz musiała się podzielić tobą z twoją "pracą". A kobiety nie lubią się dzielić czymś co mają.