Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38015 odpowiedzi na ten temat

#19941 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:matematyka ;)

Napisany 09 luty 2014 - 09:43

Dziewczyna na gospodarkę Uniwersytet Śląski-tylko ta jedna Uczelnia otworzyła mi matmę :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:35
  •  

#19942 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2213 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 09 luty 2014 - 10:42

Dziewczyna na gospodarkę Ehh dziewczyny po części macie rację ale i rolstudent też ma rolnictwo to bardzo specyficzny zawód pamietam jakj chodziłem do technikum i ojciec złamał nogę sam musiałem wszystko pociągnąć obrządek pole i robotę w tunelach nie było łatwo nieraz i do 23 się pryskało nie rzadko i w soboty. Jak inni z klasy chodzili na imprezy cieżko było się wyrwać dziewczyny to się śmiały albo patrzyły z politowaniem na mnie ale co miałem zrobić położyc lagę na wszystko i jakoś tam będzie. Problem jest w tym ze wy dziewczyny się boicie nie wiem czego przecież nikt was do pracy na tej roli nie zmusza a prawda jest taka że jak poznasz dziewczynę a ona się pyta czym się zajmujesz to ile możesz kłamać ja od razu mówię że pracuję na gospodarstwie jestem z tego dumny ile nieraz widzę dziewczyn które patrzą na mnie z politowaniem, niektóre to myślą ze dzisiejszy rolnik jest zacofany że nie wie jak telewizor wygląda albo komputer, a często rolnik ma coraz bardziej nowoczesne miejsca pracy, taka jest prawda możecie się ze mną nie zgodzić ale tak jest. Nie miejcie do nas pretensji że nie zawsze gdzieś wychodzimy albo was nie zabieramy, etos pracy jest taki że nie ma sztywnych 8 godzin czy krowy, czy warzywnictwo czy co innego zawsze się znajdzie natłok przcy który musisz wykonać jeżeli tego nie zrobisz to wiecie co jest. Co do maszyn i ciagników nie dziwcie się faceci to wzrokowcy jak widzi cos dużego nowego lśniącego to się cieszy jak głupi do sera no przepraszam a dziewczyny to nie jak widzą ekstra szpilki albo kieckę to was też cieżko odciągnąć od witryny szyby. Albo na randce jak nawijacie a to o fryzurze o poaznokciach czy ubraniach, nie mówię że nie ładnie w tym wygladacie bo kobieta musi dbać o siebie ale nie wszystkich to interesuję tak jest i z facetami piłka nozna samochody i traktory czy maszyny każdy ma swojego konika. Trzeba wypracować kompromis. Nie besztajcie mnie za te słowa ale tak jest cieżka ale szczera prawda

#19943 Share kamilus1025

kamilus1025

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,rolnictwo

Napisany 09 luty 2014 - 10:52

Dziewczyna na gospodarkę zetor dobrze mówisz, Trzeba kompromisu. Może ktoś to słyszał ale morał z tego jest najważniejszy :)

#19944 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2318 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 09 luty 2014 - 11:08

Dziewczyna na gospodarkę

drogi Rolstudencie. Nie musisz nam-dziewczynom ze wsi tłumaczyć jaka jest specyfika tego miejsca. My naprawdę to rozumiemy. nie mówie tutaj o obciachu-bo to jest krzywdząca opinia.Oczywiście nie mamy prawa generalizować tutaj, nie o to chodzi. Kwestią jest stereotyp, który niestety dalej trwa i to nie tylko jako fama ale jako autentyk. Zmęczenie? owszem, ciężki kawałek chleba, jednak chyba nie wyzionie nikt ducha, jak powie mimo wszystko miłe słowo..mylę się? Co do wypowiedzi na różne tematy-niezmiernie się cieszę, jednak czemu ukrywacie to? Dlaczego czasem nie można porozmawiać o czymś innym, a nie tylko o polu oraz całej kompanii z nim związanej. Rozumienie drugiej osoby-masz rację, ale mam wrażenie, że pisałeś to jednostronnie, mianowicie my dziewczyny mamy zrozumieć Was, że jesteście zmęczeni itd. a co z nami? Czy Wy rozumiecie nas, nasze naprawdę niewielkie potrzeby? czy nie mamy prawa oczekiwać zrozumienia od Was jak Wy tego oczekujecie od nas???

zrozumienie musi byc obustronne, kazdy w tym co robi musi sie realizować, ja to akurat mam ciezki harakter, wiec ze mna ciezko wytrzymac,
ale rozmawiac mozemy o wszystkim, ja tam sie nie boje róznych tematów, i o oskarach mozemy pogadac i o trawniku przed domem, i tym co tam w usa słychac, albo w rpa, mam mózg i nie boje sie go uzywac

Edytowany przez rolstudent, 09 luty 2014 - 11:16.

#19945 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 371 postów

Napisany 09 luty 2014 - 11:22

Dziewczyna na gospodarkę Jest jedno powiedzenie które tyczy się do obojga płci ,
- Gdy znajdzie się tą drugą połowę i stwierdzi że z tą osobą mogę żyć to wcale nie znaczy że to jest właśnie ta jedyna
Gdy stwierdzi się że bez tej osoby nie mogę żyć , to będzie to ta jedyna :wub:

I wszystko się będzie układać :)

A bawic się to lubie przy takich klimatach

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha 

#19946 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9465 postów

Napisany 09 luty 2014 - 11:30

Dziewczyna na gospodarkę

jaro po to sie wydaje na makijarz na kosmetyczke zeby sie ukochanemu podobac.

Zeby on mogl raz na jakis czas dostrzec to co on ma a tego nie widzi

Najlepsze kosmetyki to dobre mydło i szampon do włosów. One pokazują prawdziwą urodę każdej dziewczyny.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#19947 Share mat22889

mat22889

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 09 luty 2014 - 11:48

Dziewczyna na gospodarkę czytałem troszkę co tam wczoraj pisaliście i ?????????
wow jaka kłótnia :D ale tutaj się tłok zrobił
i tam dziewczyny pytały jaki to problem znaleźć dziewczynę na gospodarkę. Pytają a same wiedzą coś w tym temacie inaczej nie zaglądały by tutaj :P

ale coś innego :D żeby się poznać może przejdziemy na czat na skype?? tam można też pisać ale i jak by ktoś chciał to i grupową konwersacje prowadzić :P
chyba pod koniec lutego są jakieś targi? w Łodzi?

#19948 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2318 postów

Napisany 09 luty 2014 - 11:53

Dziewczyna na gospodarkę są są, mnie tu Agnieszka namawia, ale jakos mie mam checi bo byłem kilka lat temu i była strszna lipa,

#19949 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 984 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 09 luty 2014 - 12:11

Dziewczyna na gospodarkę No kobity , ciśniecie po facetach jak tłuczkiem po kartoflach :P . Nie dziwię się że po wioskach tak dużo kawalerów w różnym wieku a kobiety ze wsi coraz częściej w mieście zasilają szeregi rozwódek i starych panien. Kolega z innej wioski chcąc zatrzymać dziewczyne przy sobie, "zbrzuchacił" ją ale nie wiem jaki jest sens zostawać młodym (ok 3 lata starsi ode mnie) na małej gospodarce , na pomoc z unii przy ich niewielkim areale nie ma co liczyć a z dochodami i przeżyciem to różnie bywa .Jedno z nich pewnie będzie pracować (choć jeszcze pewnie i rodzice pomogą) tylko problem które . Jeśli on będzie pracować to dziewczyna zostaje w domu i ma na głowię obejście (rośnie frustracja i zażenowanie sytuacja w której się znalazło po części z własnej winy ). a jak odwrotnie to pewnie kobieta będzie trochę z pogarda patrzeć na męża swego jakoby to była bardziej samodzielna i zaradna w życiu.
Pomimo że pieniądze szczęścia nie dają ale w cywilizowanym , rozwiniętym świecie z kapitalizmem zapewniają stabilizację. Niestety aby taką stabilizację na gospodarce mieć to niestety trzeba dobre trochę tej ziemi uprawiać aby mieć jakieś konkretniejsze i zadowalające dochody. Tak więc drogie dziewuszki postawcie się w miejscu mężczyzn i zobaczcie ile się tu trzeba natrudzić aby wilk był syty i owca cała.

#19950 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2318 postów

Napisany 09 luty 2014 - 12:22

Dziewczyna na gospodarkę no no dobra wypowiedz,, a tak nawiasem fajny ten zamek w Tykocinie, zwiedzałem ostatnio, ;-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19951 Share rafals2

rafals2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze :) Nowinki technologiczne i innowacyjne :)

Napisany 09 luty 2014 - 13:01

Dziewczyna na gospodarkę Dłuższy czas mnie tutaj nie było ale widzę tutaj nowych ludzi i nowe kłótnie :P

#19952 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 luty 2014 - 13:11

Dziewczyna na gospodarkę Nie chcę zmieniać wątku ale przypominam, ze osoba z pierwszym wpisem na 1000 stronie ma randkę ze mną więc strzeżcie się :D

#19953 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2213 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 09 luty 2014 - 13:17

Dziewczyna na gospodarkę no lina walka na całego

#19954 Share BIZULEK

BIZULEK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 09 luty 2014 - 13:21

Dziewczyna na gospodarkę Dalej to samo...

#19955 Share kamilus1025

kamilus1025

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,rolnictwo

Napisany 09 luty 2014 - 13:22

Dziewczyna na gospodarkę i znów do 2000 postów bedzię ten sam problem :)

#19956 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 09 luty 2014 - 13:26

Dziewczyna na gospodarkę A jak będzie już 1000 strona to Lina powie że poczekamy następne 1000 stron :D
Kolego Kamilus problem się nie rozwiąże bo ile głów tyle rozumów

Edytowany przez mietek86, 09 luty 2014 - 13:29.

#19957 Share maniusie23

maniusie23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 09 luty 2014 - 13:32

Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj ksiądz na podsumowaniu kolędy mnie pocieszył że u nas w parafii zastępy anielskie kawalerów a o pannach nic nie wspomniał Naprawdę zacznę w to wierzyć chyba że że znalezienie dziewczyny na gospodarkę to jak trafienie 6 w totka

#19958 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 09 luty 2014 - 13:34

Dziewczyna na gospodarkę Z tym się zgodzę bo nie jest łatwo ale jak to mówią że śmierć mąż i zona to z góry przeznaczona. :)

#19959 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 09 luty 2014 - 13:35

Dziewczyna na gospodarkę Na ten problem nie ma żadnego przepisu. To nie zupa ,nie wystarczy najpierw posłodzić, popieprzyć, dosolić i gotowe ;) . Dla jasności kucharzem nie jestem :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19960 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:matematyka ;)

Napisany 09 luty 2014 - 13:36

Dziewczyna na gospodarkę

No kobity , ciśniecie po facetach jak tłuczkiem po kartoflach :P . Nie dziwię się że po wioskach tak dużo kawalerów w różnym wieku a kobiety ze wsi coraz częściej w mieście zasilają szeregi rozwódek i starych panien. Kolega z innej wioski chcąc zatrzymać dziewczyne przy sobie, "zbrzuchacił" ją ale nie wiem jaki jest sens zostawać młodym (ok 3 lata starsi ode mnie) na małej gospodarce , na pomoc z unii przy ich niewielkim areale nie ma co liczyć a z dochodami i przeżyciem to różnie bywa .Jedno z nich pewnie będzie pracować (choć jeszcze pewnie i rodzice pomogą) tylko problem które . Jeśli on będzie pracować to dziewczyna zostaje w domu i ma na głowię obejście (rośnie frustracja i zażenowanie sytuacja w której się znalazło po części z własnej winy ). a jak odwrotnie to pewnie kobieta będzie trochę z pogarda patrzeć na męża swego jakoby to była bardziej samodzielna i zaradna w życiu.
Pomimo że pieniądze szczęścia nie dają ale w cywilizowanym , rozwiniętym świecie z kapitalizmem zapewniają stabilizację. Niestety aby taką stabilizację na gospodarce mieć to niestety trzeba dobre trochę tej ziemi uprawiać aby mieć jakieś konkretniejsze i zadowalające dochody. Tak więc drogie dziewuszki postawcie się w miejscu mężczyzn i zobaczcie ile się tu trzeba natrudzić aby wilk był syty i owca cała.

a więc :) nie zgodzę się co do zasilania konta rozwódek i starych panien w mieście-na podstawie czego tak sądzisz? nie generalizuj, co tak samo się tyczy w stronę Was panów. Jeśli uważasz, że "cisnę" to wybacz, nie było to moim celem. Wyrażam jedynie swoją opinię a przy tym nie chciałam nikogo urazić. Co do frustracji...nigdy nie ma takiej sytuacji by ona nie powstała w jakimś stopniu, niestety nieuniknione, jednak sztuka jest, by ją od razu rozwiązywać a przede wszystkim mówić (jak o każdym problemie zresztą). Nie ma złotego środka i nie ma też sensu się dochodzić tutaj między sobą. Weźmy wszyscy sprawy w swoje ręce :)

@zetor-wiem co znaczy politowanie w oczach innych, sama tego doświadczyłam (w gimnazjum wstwawałm o 4 rano by przed szkołą porobić-mama miała wypadek, po szkole też praca i dopiero około 23 miałam czas by siąść do książek nad którymi zresztą zasypiałam często). Dziewczyny w szkole traktowały mnie jak osobę drugiej kategorii a i nauczyciele nie wszyscy potrafili zrozumieć sytuację. Weź pod uwagę, że dzięki tym doświadczeniom jesteśmy mocniejsi przede wszystkim psychicznie :) to taki spory plus w tej sytuacji oraz w pewnym sensie zaradność :)