Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35833 odpowiedzi na ten temat

#19261 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 luty 2014 - 17:12

Dziewczyna na gospodarkę dobra było minęło, po targach już :D bo głupio mi jak tak o mnie piszecie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:11
  •  

#19262 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1355 postów

Napisany 02 luty 2014 - 17:15

Dziewczyna na gospodarkę

ehhh wodki nie przepijesz a baby nie prze..... gadasz i tak zawsze maja racje chociaz jej nie maja ;) a co do drugiej pary ciuszkow jak kaze wziasc to zaden strach przeciez, moze zechce ja zaprowadzic do obory :P . gorzej jak by miala brac jakies seksowne patalaszki lozkowe,ale jak samotna wyposzczona to tez nie stracila by na tym raczej.

Nic dodać nic ująć :D

#19263 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 luty 2014 - 17:15

Dziewczyna na gospodarkę Glupio to moze chlopom, bo to co mieli w zasiegu reki nie wykorzystali. :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#19264 Share Miodek_75

Miodek_75

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:uprawa borówki wysokiej, hodowla pszczół.

Napisany 02 luty 2014 - 17:32

Dziewczyna na gospodarkę Nie znam @Lina ale myślę, że jakby przyszło do konkretów to by z wyjazdu na targi zrezygnowała. Tak by nakazywał zdrowy rozsądek. Jechać taki szmat drogi z ludźmi których się nie zna :blink: . Mógłby wyjść z tego niezły hardcor i zamiast targów rolniczych w Poznaniu byłyby inne gdzieś w Berlinie. Internet stwarza wiele możliwości oszustwa, ostrożności nigdy za wiele ;)

#19265 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1625 postów

Napisany 02 luty 2014 - 17:34

Dziewczyna na gospodarkę A ja nie zgodzę się z koleżanką Banan ,ponieważ mimo wszystko dłuższy wypad z nowo poznaną osobą nie należy do rozsądnego postępowania . Nie chcę nikogo obrazić ,ani straszyć ale dziś są czasy ,że raczej nie powinno się ślepo ufać nowo poznanej osobie . Za dużo się słyszy o handlu ludźmi ,nawet handlu narządami ludzkimi itp.
Niech sobie kolega Fragles1 daruje, że wdowy czy mężatki marzą o wykorzystani,ponieważ niejednokrotnie chodzi o zdrowie ,a nawet życie ludzkie ,a wiec jest dużo do stracenia .
Ryzyko owszem ,ale nie w przypadku gdy chodzi o nasze bezpieczeństwo czy życie .
Edit ;
Kolega wyżej ''wyjął'' mi to z ust ... ;)

Edytowany przez Meg5, 02 luty 2014 - 17:47.

#19266 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 luty 2014 - 17:49

Dziewczyna na gospodarkę Kazdy postepuje tak jak mu rozsadek podpowiada.

@Lina napisala ze pojechala by na targi, ja napisalam jak ja bym to zrobila,, gdyby sie nie zgodzila to ani Ona by nie jechala ani Ja.

A co do handlu, to nawet cie moga sprzedac w lokalach co sa imprezy.

Jedziesz z kims do takiego lokalu na impreze i juz nigdy z niego do domu nie wracasz.

Kazdy niby ostrozny ale nikt nie wie w jakim towarzystwie ich dzieci sie obracaja.

Edytowany przez banan575, 02 luty 2014 - 17:50.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#19267 Share SOKAN

SOKAN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 597 postów

Napisany 02 luty 2014 - 17:59

Dziewczyna na gospodarkę Powiem tak, są tacy ludzie że jadą do okola świata na przysłowiowego stopa. I jeszcze żyją, mało tego dobrze się bawią, poznają ludzi którzy żyją i interesują się tym samym. Owszem istnieje jakieś ryzyko. Ale podobne ryzyko może czyhać na ww ,, imprezach" gdzie też się ludzi nie zna. Tak więc trochę więcej żywiołu, a mniej zastanawiania się.

#19268 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 02 luty 2014 - 18:01

Dziewczyna na gospodarkę lina zwiewaj bo banan ma na ciebie ochotę nie wiadomo co z tego wyjdzie porwie cie i będzie wykorzystywała, no właśnie internet piszesz do dziewczyny a po drugiej stronie siedzi jakis facet i robi sobie jaja

#19269 Share wysoki1122

wysoki1122

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,maszyny

Napisany 02 luty 2014 - 18:01

Dziewczyna na gospodarkę Przecież tu są sami normalni ludzie nikt nikogo by nie porywał a co imprez w lokalach to naprawdę trzeba uważać koleżance coś wsypali do szklanki i fikneła nic nie pamiętała gdyby była sama to jak by mogła skończyć

#19270 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2412 postów

Napisany 02 luty 2014 - 18:02

Dziewczyna na gospodarkę Banan najlepiej chyba odzwierciedla to co piszesz film 'Uprowadzona".

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19271 Share fragles1

fragles1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:Cięcie, gięcie i spawanie
    u Drimelka jest najtaniej

Napisany 02 luty 2014 - 18:04

Dziewczyna na gospodarkę

A ja nie zgodzę się z koleżanką Banan ,ponieważ mimo wszystko dłuższy wypad z nowo poznaną osobą nie należy do rozsądnego postępowania . Nie chcę nikogo obrazić ,ani straszyć ale dziś są czasy ,że raczej nie powinno się ślepo ufać nowo poznanej osobie . Za dużo się słyszy o handlu ludźmi ,nawet handlu narządami ludzkimi itp.
Niech sobie kolega Fragles1 daruje, że wdowy czy mężatki marzą o wykorzystani,ponieważ niejednokrotnie chodzi o zdrowie ,a nawet życie ludzkie ,a wiec jest dużo do stracenia .
Ryzyko owszem ,ale nie w przypadku gdy chodzi o nasze bezpieczeństwo czy życie .
Edit ;
Kolega wyżej ''wyjął'' mi to z ust ... ;)

Z tym wykorzystaniem to miało zabrzmieć jako żart, ale widzę że połowa to jacyś sztywniacy :blink: i trzeba ważyć słowa :ph34r:

#19272 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 luty 2014 - 18:13

Dziewczyna na gospodarkę No co za chlopy. Bylo minelo targi sie skonczyly a wyjazdu nie bylo.

Ja wam napisalam jakbym ja to zrobila, tylko jakby mi sie udalo tak to zrobic i bym napisala jak poznalismy sie, to pisaliscieby ze @Lina szalona.

Niebezpieczenstwo jest wszedzie i nikt nie wie na kogo czyha.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#19273 Share pedro2

pedro2

Kupię zgrabiarkę 1 karuzelową krone pottinger vicon claas kuhn

• Members
  • PipPipPip
  • 1719 postów

Napisany 02 luty 2014 - 18:20

Dziewczyna na gospodarkę Nie ma o czym gadać, już po targach chłopy dali ciała bo pewnie bardziej bali się spotkania niż @Lina :lol:

Ja spotkałem się z koleżanką z Af wcześniej nie widzieliśmy się, dzieli nas 120 km, po 2 miesiącach korespondowania chyba w piątek napisała że jest impreza, a w sobote już się spotkaliśmy ;) nie było czasu na kombinowanie, najlepszy jest pełen spontan :D I też zdziwiłem się że nie bała się spotkać i jeździć po nocy z nieznajomym typem, ale do odważnych świat należy ;)

#19274 Share Miodek_75

Miodek_75

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:uprawa borówki wysokiej, hodowla pszczół.

Napisany 02 luty 2014 - 18:29

Dziewczyna na gospodarkę

... Bylo minelo targi sie skonczyly ...

Jedne się skończyły ale niedługo będą drugie. W Kielcach :)

#19275 Share trus22

trus22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:WSZYSTKO CO ZWIĄZANE Z ROLNICTWEM

Napisany 02 luty 2014 - 18:32

Dziewczyna na gospodarkę Banan , ty się normalnie tutaj marnujesz , według mnie powinnaś studiować psychologie :)

#19276 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 luty 2014 - 18:34

Dziewczyna na gospodarkę

Nie ma o czym gadać, już po targach chłopy dali ciała bo pewnie bardziej bali się spotkania niż @Lina :lol:

Tak, i zawsze chlop mialby ta przewage nad @Lina. Tylko chlop pewnie nie wie jaka.

To Wam powiem. Jezeli @Lina Wam by sie nie podobala, to jest wytlumaczenie ze to byl tylko wypad na targi, wziolem Cie bo samemu byloby nudno jechac a sama chcialas.

Chlopy to Wy macie tym wszystkim sterowac.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#19277 Share pedro2

pedro2

• Members
  • PipPipPip
  • 1719 postów

Napisany 02 luty 2014 - 18:40

Dziewczyna na gospodarkę Czasami są duuuże opory w tym sterowaniu...

#19278 Share fragles1

fragles1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:Cięcie, gięcie i spawanie
    u Drimelka jest najtaniej

Napisany 02 luty 2014 - 18:40

Dziewczyna na gospodarkę Parzcież to @Lina miała kierować, a który chłop odda kluczyki do swego nowego lamborghini? :P

#19279 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 luty 2014 - 18:47

Dziewczyna na gospodarkę No przewaznie chlop nie da kluczykow, bo on nie ma pewnosci jak ta druga osoba kieruje.

Ja spotkałem się z koleżanką z Af wcześniej nie widzieliśmy się, dzieli nas 120 km, po 2 miesiącach korespondowania chyba w piątek napisała że jest impreza, a w sobote już się spotkaliśmy ;) nie było czasu na kombinowanie, najlepszy jest pełen spontan :D I też zdziwiłem się że nie bała się spotkać i jeździć po nocy z nieznajomym typem, ale do odważnych świat należy ;)

No widzisz niby pisaliscie ze soba, le nikt nie wie z kim sie pisze jak sie nie spotka w realu. A bisac mozna roznosci.

A to co Ja pisalam to napisalam Wam jakbym to Ja zrobila, ale nikt z Was takiego czegos nie zrobi.

A juz pisac nie bede co bym zrobila zeby @Lina mi zaufala przed wyjazdem.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19280 Share jarooo3013

jarooo3013

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 02 luty 2014 - 19:14

Dziewczyna na gospodarkę Na innych portalach to moze i mozna by sie nadziac na jakiegos zboka,zboczke,albo chandlarzy nerami,ale tu na AF to na 85% sa normalne ludziska. Ps. sprzedam watrobe-uzywana dosc mocno i drugi wlasciciel ;)