Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35276 odpowiedzi na ten temat

#19241 Share Xawier

Xawier

https://www.facebook.com/Ranczo-Muuu-1377603668939741

• Members
  • PipPipPip
  • 655 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:02

Dziewczyna na gospodarkę Banan nie rozumiesz mnie czy nie chcesz mnie zrozumieć...??? Pisałem, że jeśli wcześniej by do Ciebie tyle nie wydzwaniał to czy też byś z nim pojechała? Uwierz mi ja nie mam problemu ze spróbowaniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 12:46
  •  

#19242 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:10

Dziewczyna na gospodarkę Ale Wy sie mnie nie pytajcie co bym ja zrobila, zapytajcie sie @Liny czy by Ona pojechala.

Ja Wam tylko napisalam jak Ja bym to zrobila.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#19243 Share fragles1

fragles1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:Cięcie, gięcie i spawanie
    u Drimelka jest najtaniej

Napisany 02 luty 2014 - 16:11

Dziewczyna na gospodarkę @banan i @xawier nie kłóćcie się, oboje macie rację. Panna, kawaler będą szukać potencjalnych problemów, a czy to mnie podrwią i wykorzystają czy może nie? :unsure: A mężatki, wdowy czy rozwiedzeni, a to może mnie porwą i wykorzystają :P

#19244 Share Xawier

Xawier

• Members
  • PipPipPip
  • 655 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:17

Dziewczyna na gospodarkę

Ale Wy sie mnie nie pytajcie co bym ja zrobila, zapytajcie sie @Liny czy by Ona pojechala.

Ja Wam tylko napisalam jak Ja bym to zrobila.

A mnie ciekawi Twoja odpowiedz. Sama mi zadałaś pytanie i na nie odpowiedziałem. Teraz Ty możesz zrobić to samo.

Koleżanka Lina też mogłaby odpowiedzieć jakby się zachowała w danej sytuacji

Edytowany przez Xawier, 02 luty 2014 - 16:18.

#19245 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 luty 2014 - 16:24

Dziewczyna na gospodarkę Wszyscy macie rację :) A ja też zgodze się z @banan. Jak ktoś by mi napisał weź koronkową bieliznę to tak wystraszyłabym się i dołączyła taką osobę do czarnej listy ale skoro deklarowałby się ze sam weźmie garnitur i krawat... no no poważnie brzmi... a moze się oświadczy ;) (Zartuję trochę) kobiety chcą być kochane za charakter i osobe a nie za wygląd a wnioskuję, że jak chłopcy nie widzą dziewczyny to z góry zakładają ze nie warta zachodu....

Ps: sorry za przewrazliwienie ale jestem świeżo po rozstaniu i będę łapać za słówka wszystkich :P

#19246 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:24

Dziewczyna na gospodarkę Wiec odpowiem, siedzialam na czateri i jakis zboczeniec :D nic mnie nie pytal tylko chcial moj nr tel. Ja mu nr dalam.

Po czasie 3miechach ktos dzwonil nie wiedzialam kto i skad ma moj nr i prosil mnie na wesele.

Znow ta sama osoba chciala zebym zrobila dla niego przesylke, (tak jakby sam nie mogl sobie jej zrobic) i zrobilam .

Po czasie on chcial odebrac ta przesylke osobiscie, Ja chcialam poczta przeslac a on ze osobiscie odbierze.

Poprostu trzeba czasem zaryzykowac. :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#19247 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:32

Dziewczyna na gospodarkę Banan drugiej takiej odważnej ze świecą szukać.
Lina pisze że jest świeżo po rozstananiu, mnie ten sam powód to przywiódł... widzę że to forum to taki azyl dla zranionych :) mam nadzieje że wszyscy jakoś znajdziemy to nasze szczęście

#19248 Share Xawier

Xawier

• Members
  • PipPipPip
  • 655 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:35

Dziewczyna na gospodarkę Banan sama widzisz że chciałaś wysłać pocztą a nie spotkać się z nim ale on się uparł. I nie, nie czepiam się. Zgadzam się z wami obiema- czasami warto zaryzykować. Wszystko zależałoby od użytych słów w zaproszeniu do @Liny. Banan z jakiego woj jesteś?

#19249 Share jarooo3013

jarooo3013

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:40

Dziewczyna na gospodarkę ehhh wodki nie przepijesz a baby nie prze..... gadasz i tak zawsze maja racje chociaz jej nie maja ;) a co do drugiej pary ciuszkow jak kaze wziasc to zaden strach przeciez, moze zechce ja zaprowadzic do obory :P . gorzej jak by miala brac jakies seksowne patalaszki lozkowe,ale jak samotna wyposzczona to tez nie stracila by na tym raczej.

#19250 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 luty 2014 - 16:41

Dziewczyna na gospodarkę o a z @izoldą założę funclub bo na jednym wózku jedziemy :)

Edytowany przez Lina, 02 luty 2014 - 16:43.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19251 Share AdamUrsusGKS

AdamUrsusGKS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:Górnictwo ,Rolnictwo , Motoryzacja , Sport , Kobiety :D

Napisany 02 luty 2014 - 16:42

Dziewczyna na gospodarkę banan troszke już przesadzasz :)

#19252 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:45

Dziewczyna na gospodarkę

ehhh wodki nie przepijesz a baby nie prze..... gadasz i tak zawsze maja racje chociaz jej nie maja ;) a co do drugiej pary ciuszkow jak kaze wziasc to zaden strach przeciez, moze zechce ja zaprowadzic do obory :P . gorzej jak by miala brac jakies seksowne patalaszki lozkowe,ale jak samotna wyposzczona to tez nie stracila by na tym raczej.

odnoszę wrażenie że wyposzczony to chyba Ty jesteś :D

Lina na ten wózek to chyba tu więcej chętnych będzie

#19253 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:46

Dziewczyna na gospodarkę

Wszyscy macie rację :) A ja też zgodze się z @banan. Jak ktoś by mi napisał weź koronkową bieliznę to tak wystraszyłabym się i dołączyła taką osobę do czarnej listy ale skoro deklarowałby się ze sam weźmie garnitur i krawat... no no poważnie brzmi... a moze się oświadczy ;) (Zartuję trochę) kobiety chcą być kochane za charakter i osobe a nie za wygląd a wnioskuję, że jak chłopcy nie widzą dziewczyny to z góry zakładają ze nie warta zachodu....

Ps: sorry za przewrazliwienie ale jestem świeżo po rozstaniu i będę łapać za słówka wszystkich :P

Tak @Lina jak ktos nie widzi jak druga osoba wyglada to nie za bardzo sie interesuje.

No i jakbysmy z @Lina pojechali no to wiadomo tam by sie pozwiedzalo itp itd, no i przyszedl by czas na powrot.

No i tu potrzebny komplet ciuchow ( nie konieczny z koronka) Wracamy zajezdzasz do restauracji i walisz prosto z mostu ze ZAPRASZASZ JA NA KOLACJE.

W samochodzie mowisz ze sa troche ekstremalne warunki, ale ze ide sie przebrac w toalecie zeby w restauracji nie widzieli ze jakas wies przyjechala.

Mowisz @Linie ze po to wzioles garnitur. Co by Lina zrobila tego sie nie dowiecie :D

Potem przy kolacji rozmawiasz i opowiadacie co Was zaciekawilo i rozbawilo na targach.

Po kolacji jedziecie w Wasze regiony, i pytasz czy zgodzila by sie pojsc na zabawe taneczna. Jak sie juz dzis bawic to na calego.

Po zabawie odwozisz i dizekujesz za mily spedzony dzien i wieczor i dziekujesz za wszystko.

A MOZLIWE ZE PO TYGODNIU JESTES JUZ U @LINY NA KAWIE; A wszystko zaczelo sie tylko od zwyklej wystawy a zakonczylo sie niezwykla zabawa :D

Do odwaznych swiat nalezy

@Xawier jestem z tego samego woj co Twoja wybranka

Edytowany przez banan575, 02 luty 2014 - 16:58.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#19254 Share jarooo3013

jarooo3013

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:48

Dziewczyna na gospodarkę solidarnosc jajnikow jest byla i bedzie :rolleyes: :rolleyes: :P

#19255 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:49

Dziewczyna na gospodarkę Lina Ty i tak masz lepiej, mnie Bananek chciał sprzedać razem z workiem kartofli :D

o solidarnosci plemników też słyszałam

#19256 Share jarooo3013

jarooo3013

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:56

Dziewczyna na gospodarkę bo solidarnosc plemnikow to potega i przyszlosc :D co nie panowie

#19257 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2274 postów

Napisany 02 luty 2014 - 17:03

Dziewczyna na gospodarkę Solidarność a jakże by inaczej :)

#19258 Share fragles1

fragles1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:Cięcie, gięcie i spawanie
    u Drimelka jest najtaniej

Napisany 02 luty 2014 - 17:06

Dziewczyna na gospodarkę Chłop potęgą jest i basta :D

#19259 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 luty 2014 - 17:06

Dziewczyna na gospodarkę co według was znaczy męska solidarność?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19260 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 luty 2014 - 17:07

Dziewczyna na gospodarkę Tak panowie mieliscie @Line podana na tacy (bo sama sie deklarowala ze pojechalaby i nawet jako kierowca mogla by robic) tylko ze nikt nie potrafil tego zaczac i wykonczyc.

Biorac @Line to tylko Ty bys wiedzial co planujesz, @Lina by sie po czasie domyslila :D A wspolny wypad na targi to po to zeby poznac zobaczyc i porozmawiac, A jadac 500km to jest troche czasu zeby rozmawiac.

W restauracji??? Gdybys ubral garnitur a ona sukienke czy wysciowy komplet, to wiedzialbys ze to pod Ciebie sie ubrala zebys sie nie wstydzil.

Gdyby sie zgodzila na zabawe taneczna to juz bys wiedzial ze ona milo spedza z Toba czas. I chce jak najdluzej sie bawic sie w Twojej obecnosci

I tak jak pisalam na koniec odwozisz do domu, dziekujesz za wspolny mile spedzony czas

Na tym chlopie nigdy bys nic nie stracil. ;)

@Lina mam nadzieje ze nie jestes zla na to co napisalam. Ale ja tak bym Cie poderwala.

I gwarantuje ze jakbys robila tak jak napisalam to po tygodniu KAWE BYM PILA U CIEBIE

Edytowany przez banan575, 02 luty 2014 - 17:11.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze