Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35509 odpowiedzi na ten temat

#17801 Share Ropsonok

Ropsonok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, diagnostyka, rolnictwo

Napisany 06 styczeń 2014 - 19:12

Dziewczyna na gospodarkę Po ciężkim dniu to się chce położć a nie latać nie wiadomo gdzie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 12:27
  •  

#17802 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 19:14

Dziewczyna na gospodarkę A moje zdanie jest takie ZE ZA MLODZIENCZYCH LAT TRACICIE CZAS NA BZDETY, NIKT WAS DO GOSPODARKI NIE PRZYWIAZAL i wtedy poznawac ludzi i kontakty sobie robic, one nigdy nie zanikna.

Co do izolacji od otoczenia to czlowiek sie izoluje jak sie ozeni albo ma dziecko. Wtedy trzeba pracowac zeby bylo co do gara wlozyc i dzieci wychowac.

Wtedy nie ma czasu na wypady po knajpach koleszkach czy kolezankach, wtedy jest to inne zycie tzw odizolowane

Ale jak ktos potrafi to wszystko ogarnac to i jeszcze czas znajdzie na cos romantycznego :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#17803 Share Ropsonok

Ropsonok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 19:14

Dziewczyna na gospodarkę Nie jest jak w mieście że odwalił 8 godzin i wolność, nie ma urlopów czy świąt

#17804 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 19:16

Dziewczyna na gospodarkę oj jak już tu kiedyś mówiłam jak się chce to można, a kolega widocznie nie chce

#17805 Share Ropsonok

Ropsonok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę ja osobiście mam żonę i dzieci, poprostu piszę jak jest. ożeniłem się jeszcze na studiach

#17806 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 19:28

Dziewczyna na gospodarkę

Nie jest jak w mieście że odwalił 8 godzin i wolność, nie ma urlopów czy świąt

Ale zadajcie sobie jedno proste pytanie.Czy ktos Was zmosil zostac na gospodarce

Kazdy sam sobie los pisze gdzie chce byc
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#17807 Share Ropsonok

Ropsonok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 19:48

Dziewczyna na gospodarkę I właśnie o to chodzi że sam

#17808 Share bartko944

bartko944

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 19:49

Dziewczyna na gospodarkę ludzie w jakich w czasach w żyjecie,myślicie ze na wsi to jeździ się taczka a w domu jest stary tv?!!! teraz w każdym domu jest net, na placu minimum 2 samochody i nie pieprz... ze nie ma kontaktu z ludźmi bo sie w mieście bywa w sumie codziennie, i na imprezach i najwiekszych miastach w wawie czy łodzi !!! a jak ktoś ma coś do rolnictwa to ciekawe co byscie żarli w tym mieście jak by nie było rolników !!!:P:P

#17809 Share Ropsonok

Ropsonok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 19:53

Dziewczyna na gospodarkę a potem się wymaga od dziewczyny żeby się dostosowała do ciebie

wstań o 4 podoj krowy, jedz do warszawy, o12 wróć obiad dać krowom, jedź do łodzi i wróć na 5 na dojenie. nie zapomnij w międzyczasie sprawdzić pare razy czy któraś się nie cieli, nakos trawy, zbeluj troche

#17810 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 19:59

Dziewczyna na gospodarkę

ludzie w jakich w czasach w żyjecie,myślicie ze na wsi to jeździ się taczka a w domu jest stary tv?!!! teraz w każdym domu jest net, na placu minimum 2 samochody i nie pieprz... ze nie ma kontaktu z ludźmi bo sie w mieście bywa w sumie codziennie, i na imprezach i najwiekszych miastach w wawie czy łodzi !!! a jak ktoś ma coś do rolnictwa to ciekawe co byscie żarli w tym mieście jak by nie było rolników !!! :P :P

wyobraź sobie że mieszkam na wsi i mam tv i nawet internet i też czasem bywam w miescie, jednak to nie to samo co w nim mieszkać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17811 Share gladziutki95

gladziutki95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę artur125 tzrmam sie i nie puszczam:) jesli bedzie chciała pracowac w miescie jakims to prosze bardzo sa samochody czemu nie:) a wiem ze mnie kocha i tez łatwo nie odpusci:)

#17812 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 356 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę panowie a ja myśle że brakuje wam pewnej odskoczni chodzicie do szkoły po szkole praca na roli kończycie szkołe cały wolny czas poświęcacie gospodarstwu kiedyś taką odskocznią było wojsko w wp było dużo czasu żeby się zastanowić nad wszystkim wyjść na impreze poznać kogoś poznać życie z innej perspektywy teraz młodzież bawi sie nieco innaczej moim zdaniem gorzej ale pewnie dużo osób sie ze mna nie zgodzi

#17813 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 20:36

Dziewczyna na gospodarkę to samo napisałam to sie zaraz odezwał jeden z drugim

#17814 Share rolnik115

rolnik115

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 20:47

Dziewczyna na gospodarkę Kiedyś jak mi tata opowiadał jak się bawili na zabawach:) ale teraz to nie jest to samo.

#17815 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2158 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:24

Dziewczyna na gospodarkę Nie wiem uczepiliście się tych krów jak by tylko to wszyscy robili i nic po za tym. Wróciłem teraz z Krakowa z lodowiska i powiem ze ludzi do zajeb.nia bardzo dużo ładnych dziewczyn jedna jak mnie podcięła to gwiazdy zobaczyłam a jak przepraszała szkoda ze była z facetem jak by była sama to może by się dała na kawę i pizze namówić. Apel z mojej strony do dziewczyn, jeżeli jesteście singielkami a chodzicie na lód to miejcie jakiś znak szczególny bo łatwiej będzie na was lub w was trafić. :D Także wolnego czasu jest teraz mnóstwo bo zima trzeba tylko go jakoś zagospodarować, nie koniecznie kluby czy disco i tylko łubu dubu.

#17816 Share Lesssiu007

Lesssiu007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:24

Dziewczyna na gospodarkę ja miałem kilka dziewczyn ale 3 z nich to mi otwarcie powiedziały że nie chcą być z rolnikiem (dwie pochodziły z gospodarek a 3 na początku mówiła że to nie problem ale po jakimś czasie też powiedziała że nie chce ) Wszystkie były by ze mną jak bym zostawił gospodarstwo i poszedł do pracy. :( :( :( tak odstrasza gospodarstwo choć wiele razy powtarzałem że dziś nie trzeba aż tak cieżko pracować jak dawniej to bywało. choć uwiązanie pozostało jak coś sie hoduje. nie można zostawić i pojechać na tydzień gdzieś. Rolnikiem to trzeba sie urodzić nie wiem czy jest inny zawód który by wymagał wiekszego poświecenia. Lekarz czy kolejarz też pracuje w święta ale w tym roku robi a za rok może mieć wolne nie jest tak że zawsze w święta bedzie musiał robić. a my rolnicy będziemy musieli.

#17817 Share rolnik115

rolnik115

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:37

Dziewczyna na gospodarkę Jak ktoś kogoś będzie kocha, to nawet w ogień za nim pójdzie:)

Edytowany przez rolnik115, 06 styczeń 2014 - 21:42.

#17818 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:41

Dziewczyna na gospodarkę

ja miałem kilka dziewczyn ale 3 z nich to mi otwarcie powiedziały że nie chcą być z rolnikiem (dwie pochodziły z gospodarek a 3 na początku mówiła że to nie problem ale po jakimś czasie też powiedziała że nie chce ) Wszystkie były by ze mną jak bym zostawił gospodarstwo i poszedł do pracy. :( :( :( tak odstrasza gospodarstwo choć wiele razy powtarzałem że dziś nie trzeba aż tak cieżko pracować jak dawniej to bywało. choć uwiązanie pozostało jak coś sie hoduje. nie można zostawić i pojechać na tydzień gdzieś. Rolnikiem to trzeba sie urodzić nie wiem czy jest inny zawód który by wymagał wiekszego poświecenia. Lekarz czy kolejarz też pracuje w święta ale w tym roku robi a za rok może mieć wolne nie jest tak że zawsze w święta bedzie musiał robić. a my rolnicy będziemy musieli.

Wstyd się aż przyznać ale ja nawet w święta nie potrafię usiedzieć w domu muszę coś robić :)

#17819 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:41

Dziewczyna na gospodarkę

Nie wiem uczepiliście się tych krów jak by tylko to wszyscy robili i nic po za tym. Wróciłem teraz z Krakowa z lodowiska i powiem ze ludzi do zajeb.nia bardzo dużo ładnych dziewczyn jedna jak mnie podcięła to gwiazdy zobaczyłam a jak przepraszała szkoda ze była z facetem jak by była sama to może by się dała na kawę i pizze namówić. Apel z mojej strony do dziewczyn, jeżeli jesteście singielkami a chodzicie na lód to miejcie jakiś znak szczególny bo łatwiej będzie na was lub w was trafić. :D Także wolnego czasu jest teraz mnóstwo bo zima trzeba tylko go jakoś zagospodarować, nie koniecznie kluby czy disco i tylko łubu dubu.

Plakietkę mają nosić :P " Jestem singielką "

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17820 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2741 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:44

Dziewczyna na gospodarkę ciekawe czy na portalach randkowych jest ogłoszenie szukam męża o zawodzie rolnik
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!