Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35822 odpowiedzi na ten temat

#1741 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1943 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 21 sierpień 2011 - 22:13

Dziewczyna na gospodarkę i dla wielu osob latwiejsze jak na realu
p.s wszedlem na ta fotke i faktycznie fajne dziewczyny tam :D

Edytowany przez Uziu92, 21 sierpień 2011 - 22:19.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 07:58
  •  

#1742 Share Pomocnikombajnisty

Pomocnikombajnisty

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, informatyka w inżynierii rolniczej, mechatronika

Napisany 21 sierpień 2011 - 22:27

Dziewczyna na gospodarkę Nie straszne mi żadne PW :D

#1743 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 21 sierpień 2011 - 22:30

Dziewczyna na gospodarkę

Filipoo - hmm mam taką sugestię, ale raczej zły pomysł i pusty w sumie, jest portal fotka.pl tam są mlny dziewczyn z całej pl i nie tylko. Możesz tam znajdziesz jakąś fajną..? Ja miałem konto tam, 4 fotki wrzuciłem trochę PW dostałem, ale zawartość PW powiedzmy sponsoring wiek 25-28lat, a miałem 22 lata, a tak to w sumie puste były ty PW typu opis wyglądu i po nim chciała poznać, ale zawsze to coś może akurat poznasz jakąś z swojego woj, czy miasta, a poznanie się przez klawiature teraz podobno jest na czasie..

mam konto na fotce :) nic ciekawrego tam nie znalazłe ma ost czasy to laski tam ida coraz nizej mozen iewszystkie ale dobra połowa farmer 21 ja lubie starsze :)

Nie straszne mi żadne PW :D

faktycznie nie straszne :)

Edytowany przez Filipoo, 21 sierpień 2011 - 22:30.

#1744 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 758 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 21 sierpień 2011 - 22:31

Dziewczyna na gospodarkę Pomocnikombajnisty heh tak bym zaczarował, że nie wiedziała byś co odpisać :D

filipoo co ty piszesz ;) piekności tam są, porozmawiać spokojnie można, z nie jedną pisałem, a dziewczyna się śmiała, że ta z którą pisze po jeszcze kilku PW spyta czy nie miał bym ochoty się umówić i miała racje :D

#1745 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 22:35

Dziewczyna na gospodarkę moze z twoeje okolicy laski albo twojej czesci polski ale nie z mojej :) pieknosci to sa na zdjeciach ;)

#1746 Share Pomocnikombajnisty

Pomocnikombajnisty

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, informatyka w inżynierii rolniczej, mechatronika

Napisany 21 sierpień 2011 - 22:39

Dziewczyna na gospodarkę Rzeczywiście problem ze znalezieniem fajnej dziewczyny na wsi jest duży...
Perspektywy się zmieniają...

#1747 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 758 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 22:45

Dziewczyna na gospodarkę Pomocnikombajnisty, pokaż się chłopakom na forum to szybko znajdziesz chopa na gospodarstwo ;)

#1748 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1943 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 21 sierpień 2011 - 22:45

Dziewczyna na gospodarkę i d*pa w kwiaty :mellow: wiekszosc ma chlopakow :(

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#1749 Share Pomocnikombajnisty

Pomocnikombajnisty

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 23:00

Dziewczyna na gospodarkę Jakbym się pokazała, to nie dawaliby mi spokoju :D

#1750 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 758 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 23:01

Dziewczyna na gospodarkę

i d*pa w kwiaty :mellow: wiekszosc ma chlopakow :(

Kurde nie wiem jak to udowodnić bo musiał bym podać linki do znajomych z fotki, że są wolne, śliczne i szukają, ale 18-20 lat, nie wiem ile Wy tu macie ;) Mam 1 znajomą do teraz 18 lat wyglad na ok 20 buzia śliczna, ciało również piękne i nie ma chłopaka, a szuka tyle, że byle kim się nie zadowoli.. Tzn, nie kasiasty tylko żeby był zabawny, inteligenty i fajny. Już jej pisałem, że jakby był sam to bym się umówił, ale.. Jeśli ktoś z jest z śląskiego czy opolskiego to moge podać do niej kontakt miejscowość Racibórz :)

Pomocnikombajnisty heh lepiej posta skasuj :D bo zachęciłaś właśnie jeśli to prawda ;)

Edytowany przez Famer21, 21 sierpień 2011 - 23:02.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1751 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 23:01

Dziewczyna na gospodarkę ale co niektórym mogłabys sie pokazac ;)

#1752 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1943 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 23:06

Dziewczyna na gospodarkę Farmer ale te co sa wolne ladne i wogole fajne to szukaja niewiadomo kogo i na takiego prostego czowieka nawet nie spojrza :(

Edytowany przez Uziu92, 21 sierpień 2011 - 23:06.

#1753 Share Pomocnikombajnisty

Pomocnikombajnisty

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 23:06

Dziewczyna na gospodarkę Dobra już się nie udzielam, zapisałam się na forum by o poważnych rzeczach pisać... Tak czy owak chłopaki powodzenia!

#1754 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 23:11

Dziewczyna na gospodarkę i coscie zrobili :)

#1755 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 758 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 23:12

Dziewczyna na gospodarkę

Farmer ale te co sa wolne ladne i wogole fajne to szukaja niewiadomo kogo i na takiego prostego czowieka nawet nie spojrza :(

Na mnie spojrzały, a żaden ze mnie casanova i wielce wygadny nie jestem ;) Zresztą nie wiem jak to wyglada, ale przecież aż tak źle być nie może ;p Wiadome chłopak chce mieć piekna dziewczyne, dziewczyna przystojnego chłopaka, ale..

#1756 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1943 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 23:44

Dziewczyna na gospodarkę ...ale trzeba probowac i sie nie zalamywac :) ale z tego co widze to wiekszosc szuka ksiecia na bialym koniu(czytaj w czarnej bmw albo mercu ) i najlepiej z pieknym grubym i pelnym portwelem <_<

#1757 Share Pomocnikombajnisty

Pomocnikombajnisty

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 08:46

Dziewczyna na gospodarkę Ja tam wole faceta w dużym kombajnie :D

#1758 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 09:45

Dziewczyna na gospodarkę

Ja tam wole faceta w dużym kombajnie :D

Może być Claas Compact? :D Nie grzeszy bajerami, zwykła prosta budowa :lol:

#1759 Share Maniaa

Maniaa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 10:19

Dziewczyna na gospodarkę

:D
poznałam i starszych, naprawdę beznadziejne przypadki... a w temacie, to pewnie większości z Was, mężczyźni, zależy na tym, aby kobieta potrafiła zrobić obiad, pranie, posprzątać i przypilnować dzieci... czyż nie tak? potrzebny jest Wam kompan do pracy, skoro większość z Was ma w pełni zmechanizowane gospodarstwa?

No właśnie. Tak to jest, że jak już się trafił jakiś to po prostu nie było to. I tyle. Nie ma co rozpamiętywać starych czasów. No a rola kobiet taka już jest :) Zrobić obiad żadna filozofia ;D

Do pracy w polu? Nie rękoma fizycznie nic wszystko maszynami. Zresztą musiała byś się trochę nauczyć żeby umieć samym traktorem jechać jeśli pomoc byś chciała - przynajmniej u mnie, bo mamy traktor z automatyczną skrzynią niby proste tylko drążek w przód i jedzie, ale.. :)
No kobieta to żeby poprostu w ramach nie nudzenia się zrobiła ten obiad, posprząta, dzieci tak jak piszesz ;)
Hmm, wiesz ładniutka jesteś, nie powinnaś mieć trudności z znalezieniem chłopaka, jak możesz w nich przebierać ;) po za to można poznać po nim jaki jest czy jest tym odpowiednim - chyba nie :) ?

Eh no wiadome, bez zaufania nie ma związku.. Żadna nowość. Ja mojej pewny, że nie zdradzi, ona mnie też, bo bym tego nie zrobił napewno..

Jakie tam ale :) Jeśli oczywiście by chciała któraś pani pojeździć to wcale to skomplikowane nie jest :D Na pewno by sobie poradziła.
A przy tym nawet nie wiecie ile frajdy miałam z tego, że mój tata dał mi zatalerzować 5 ha pola :D Może i ludzie się dziwnie na mnie gapili co ja tam robię, ale ważne, że mi się podobało ;D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1760 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 775 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 22 sierpień 2011 - 10:35

Dziewczyna na gospodarkę tak teraz się porobiło z tymi dziewczynami że trudną im zamieszkać na wsi na może macie jakieś namiary które mają chęć na gospodarce zamieszkać