Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35277 odpowiedzi na ten temat

#1721 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 19:17

Dziewczyna na gospodarkę Ejjjj Finn a ja to co? 250km to może nie 600km ale jednak też dość daleko. Różnica tylko taka ze moja dziewczyna nie ma konta na af:P Ps myśleliście kiedyś z Martiną nad sensem związku na odległość? Tzn zanim siebie poznaliście co sądziliście o takim związku? Bo my szczerze powiem że nie wierzyliśmy w takie coś i hmm bez sensu nam sie to wydawało i nie realne a tu proszę:) A wy chłopy i kobitki jeśli boicie się o wierność swojego partnera z daleka to prawda jest taka że jeśli kocha to nie zdradzi. A druga prawda jest taka że równie dobrze można mieć partnera zaraz obok a zdradzić może. Taka prawda.
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 10:47
  •  

#1722 Share RolniczkazZawad

RolniczkazZawad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Zainteresowania:wszystko, co wiąże się z pracą w gospodarstwie, a w wolnej chwili muzyka i majsterkowanie

Napisany 21 sierpień 2011 - 20:09

Dziewczyna na gospodarkę

Zakochana dziewczyna pójdzie z chłopakiem na gospodarstwo bez żadnego problemu ;)
Co do facetów nierobów? Hmm tu bym polenizował, chłopaki w przedziale wiekowym 14-19 lat tacy są, nie robić szaleć pić, ale im starsi i ma już coś w głowie dla dziewczyny by się przeprowadził.. U mnie to było inaczej, bo rodzine mam na wsi, pola wujek ma od.. więc jak poznałem byłą i z nią byłem to dla mnie praca jej rodziny w polu (30ha mają) to była pestka, bo wiedziałem o tej pracy tyle co brat i ojciec i więcej, ale dla takiego z miasta co nie ma pojęcia tylko zwykła praca ma, a po pracy przed blokiem siedzi to całkiem nowy świat, ale chęci dla nie ma.

Widać do tej pory źle trafiałaś, a Ty, rodzinka pole macie? :)

Jakby mój dziadek to usłyszał co napisałaś to byś była ulubioną "dziołchą" jego wnuka.. Mi tylko zarzucał co chwile, że mają "pstro" w głowie xD
Co do branży przydała by mi się znajomość z dziewczyną, która zna się na opryskach, nawozach, cenie zbóż itp. :) W tym roku źle zainwestowałem w nawozy pod rzepak, 3 dni za szybko, potem cena była lepsza i miały więcej składników :/ Na temat rolnictwa mógłbym z Tobą rozmawiać całymi dniami hehe ;)

:D
poznałam i starszych, naprawdę beznadziejne przypadki... a w temacie, to pewnie większości z Was, mężczyźni, zależy na tym, aby kobieta potrafiła zrobić obiad, pranie, posprzątać i przypilnować dzieci... czyż nie tak? potrzebny jest Wam kompan do pracy, skoro większość z Was ma w pełni zmechanizowane gospodarstwa?
Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)

#1723 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1398 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 21 sierpień 2011 - 20:15

Dziewczyna na gospodarkę i tu masz racje ja bym byl szczesliwy zeby chociaz sie domem zajmowala

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#1724 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 753 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 21 sierpień 2011 - 20:15

Dziewczyna na gospodarkę JA do waszych odległości do kobiet nie mam szans ;) Nigdy nie miałem dalej niż 40 km.. Przeważnie wszystko na miejscu miałem, więc o odległości nie mam zdania za bardzo, ale widzenie się raz na 2-3 miesiące, a tak samo pisanie, telefon, skype - nie wiem no wielu dziewczynom by to bardzo przeszkadzało przynajmniej te z którymi byłem, ja nie miałem czasu przez tydzień to nie miała humoru już.. No chyba, że źle robiłem, że tak ją do siebie przyzwyczaiłem i jaki jest dla kobiet - bład :) ? chyba nie..

#1725 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 21 sierpień 2011 - 20:16

Dziewczyna na gospodarkę Klejnus powiem tobie tak... że my z Martiną po naszych pierwszych rozmowach to odonosiliśmy wrażenie, że znamy się od lat... i odległość, no wiadomo duża, ale ja nie bede na nią zwracał uwagi, bo się nie liczy jesli masz nawet na drugim koncu polski kogoś kto ciebie doskonale rozumie bez słów... no ale szczegułów nie bede podawał na forum...wybaczcie, zalezy mi na Martinie, więc nie bede się za duzo rozpowiadał jak to było na początku... ;)
powiem , że teraz jak jestem z Martina, to zadne dziewczyny mnie nie interesują... bo nawet jesl znalzałbym podobna do niej może i lepszą...ale nigdy nie znalazłbym takiej jak ONA, więc nawet inne mnie nie kręcą i nie obchodzą... tak samo jest w druga stronę....ufamy sobie, a zaufanie w związku to jest podstawa... nie wyobrażam sobie związku na odległość bez zaufania...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1726 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1398 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 21 sierpień 2011 - 20:20

Dziewczyna na gospodarkę Finn dobrze gada :) polac mu ! :D zgadzam sie z tym

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#1727 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 753 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 20:23

Dziewczyna na gospodarkę

:D
poznałam i starszych, naprawdę beznadziejne przypadki... a w temacie, to pewnie większości z Was, mężczyźni, zależy na tym, aby kobieta potrafiła zrobić obiad, pranie, posprzątać i przypilnować dzieci... czyż nie tak? potrzebny jest Wam kompan do pracy, skoro większość z Was ma w pełni zmechanizowane gospodarstwa?

Do pracy w polu? Nie rękoma fizycznie nic wszystko maszynami. Zresztą musiała byś się trochę nauczyć żeby umieć samym traktorem jechać jeśli pomoc byś chciała - przynajmniej u mnie, bo mamy traktor z automatyczną skrzynią niby proste tylko drążek w przód i jedzie, ale.. :)
No kobieta to żeby poprostu w ramach nie nudzenia się zrobiła ten obiad, posprząta, dzieci tak jak piszesz ;)
Hmm, wiesz ładniutka jesteś, nie powinnaś mieć trudności z znalezieniem chłopaka, jak możesz w nich przebierać ;) po za to można poznać po nim jaki jest czy jest tym odpowiednim - chyba nie :) ?

Eh no wiadome, bez zaufania nie ma związku.. Żadna nowość. Ja mojej pewny, że nie zdradzi, ona mnie też, bo bym tego nie zrobił napewno..

Edytowany przez Famer21, 21 sierpień 2011 - 20:25.

#1728 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 21 sierpień 2011 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę ale dzisiaj doła łapie coraz gorzej jest :(

#1729 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1398 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 20:45

Dziewczyna na gospodarkę heh ale zawsze moze byc gorzej a propo pisz do dziewczyn z af moze akurat ... :rolleyes:

#1730 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 21 sierpień 2011 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę Własnie Filipoo pisz do dziewczyn, przecież Ciebie nie pogryzą jak pogadasz, jak nie dopasujecie do siebie, to zawsze znajomośc zostanie... a kto wie, a może się uda..;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1731 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 753 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę No pisz pisze po avku widzę, że ładna dziewczyna ;) Wiek ok 18 lat hehe. Filipoo - musiał byś kiedyś jechać ze mną znajomymi na dysko pod krapkowicami, w pietni a4, uwierz mi po jednym wyjeździe poznał byś ;) Wystarczyło by zagadać i napewno rozmowa pójdzie, a jakby inni się do Twojej wybranki dowalali to ok tego mam kumpli mieśniaków co trzymamy się razem :D :D

#1732 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę heh pisać mozna do

RolniczkazZawad
piasałem tak tylko z powitaniem jak tyklko ja zauwazyłem na af nie odpisała.
ja jestem taki ze pisać moge ale dzien dwa jak z laska na zywo nie gadam to mi chęci odchodza jakoś wole na zywo gadać:unsure:
farmer21 gadac to ja umiem na zywo pierwszej lepszej nie biore a jak ktos przeszkadza to sprawe sam załatwiam jak co to do pomocy mi potrzeba :Dale by sie przydała jakąs nowa znajomosśc chociaz by z kims nowym pogadać i nic wiecej a wczoraj na zabawie nie byłem brak kierowcy i to tez moze nie tak uciszyło :(
no oszaleje dzisiaj pomiana zeby przez 2 godziny tak mój stan sie pogorszył:(

Edytowany przez Filipoo, 21 sierpień 2011 - 20:56.

#1733 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 sierpień 2011 - 21:04

Dziewczyna na gospodarkę @Filipoo głowa do góry jutro nowy dzień będzie :lol:

#1734 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 753 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 21:08

Dziewczyna na gospodarkę Tak umisz, ale czasem jest tak, że poznasz ładną taką serio piekną dziewczynę i rozmowa się kleji, a potem 2 innych z kolegami się dowali do niej, że by ją chcieli na szybki numerek lub odbić Tobie żeby poznać - wiesz dysko, muza + alkohol.. bramkarze są niby, ale nie upilnują wszystkich, a tym bardziej po za barem. Nie raz widziałem takie sceny.. A jak chłopak niski i wygląd no mało atrakcyjny, ale zabawny i mądry to się dowalą żeby oczernić.. Jak z moją jeździliśmy to na początku zawsze jak już zaczęła się zabawa i 1 -2 upatrzyło ją żeby pogadać tylko to jak nie chciało jej się już odmawiać podchodziła do mnie, zassała się w usta, siadła na kolanach przytuliła i pokazała, że jest już innego dziewczyną.. :) A jak w grupie to wcale, jak znajomi co pakują i jak miśki wyglądają to żaden problem. U mnie nie było tego problemu, bo laski nie są takie ja faceci, nie biją się i nie mają piany w ustach, a moja jak widziała, że z inną rozmawiam i się śmieje to miała 100% pewność, że na rozmowie się skończy nawet jak dziewczyna bardzo, bardzo ;)

Poczekaj, poczekaj odpisze Cie ;) Nowa jest kilka postów, pewnie nie jeden już pisał.. Musi dziewczyna ogrnąć hehe. Eh na blond każdy chłopak leci, więc teraz będzie mieć wielu adoratorów, wcale po tym swoim poście jak się pięknie opisała, dziewczyna skarb :)

Edytowany przez Famer21, 21 sierpień 2011 - 21:15.

#1735 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 21:21

Dziewczyna na gospodarkę jutro nowy dzien pracowity moze cos sie sprzeda bedziekasa dach sie zrobi. nie no czy tak czy tak to ja laske zagadem nawet o glupotach bede gadał ale bede gadał by tylko nie milczeć az wkoncu znajdzie sie temat. na dlond nie lece oj nie ja oczywista na brzydkie nie patrze ale zagadać zagadam do takiej co mi sie podoba

#1736 Share Pomocnikombajnisty

Pomocnikombajnisty

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, informatyka w inżynierii rolniczej, mechatronika

Napisany 21 sierpień 2011 - 21:53

Dziewczyna na gospodarkę Jestem dziewczyną z miasta i uwielbiam pracę przy maszynach!

#1737 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1398 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 21:58

Dziewczyna na gospodarkę oo a jednak sa jeszcze takie dziewczyny pewnie bedziesz miala ze 100 PW :)

#1738 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 753 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 21:59

Dziewczyna na gospodarkę

Jestem dziewczyną z miasta i uwielbiam pracę przy maszynach!

Heh to zabrzmiało jak reklama czy ogłoszenie ;) Nik masz.. ciekawy. To się nie bój chłopaki tu szukają takich zaradnych jak Ty ;)

#1739 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 22:04

Dziewczyna na gospodarkę nie straszcie jej bo zaraz bedzie jej ost wejscie na te forum ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1740 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 753 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 22:10

Dziewczyna na gospodarkę Filipoo - hmm mam taką sugestię, ale raczej zły pomysł i pusty w sumie, jest portal fotka.pl tam są mlny dziewczyn z całej pl i nie tylko. Możesz tam znajdziesz jakąś fajną..? Ja miałem konto tam, 4 fotki wrzuciłem trochę PW dostałem, ale zawartość PW powiedzmy sponsoring wiek 25-28lat, a miałem 22 lata, a tak to w sumie puste były ty PW typu opis wyglądu i po nim chciała poznać, ale zawsze to coś może akurat poznasz jakąś z swojego woj, czy miasta, a poznanie się przez klawiature teraz podobno jest na czasie..