Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37682 odpowiedzi na ten temat

#16481 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 18:46

Dziewczyna na gospodarkę Banan to tak sam, bez Ciebie jest?? :huh:

A co do polowania czyli zdobywania jedzenia to w dzisiejszych czasach większość facetów uważa że albo jedzenie samo się pojawia w lodówce albo jak już pójdzie z kartką na zakupy do sklepu samoobsługowego to widzi się i słyszy ciekawe scenki np. jak cały regał duży i szeroki z mąką tortową a pan zdenerwowany stoi obok i do telefonu mówi że nie ma takiej mąki, on jej tyle szukał a jej ni ma :P albo dopytuje jaki ser,no bo ma na kartce ale tu tyle serów że on nie wie, aha ma pisać na nim "gouda" aha to jeszcze popatrzy :P a najpiękniejszy widok jest w alejce z artykułami dziecięcymi - 5 panów stoi, każdy z telefonem i się dopytują bo nie wiedzą jakie pieluchy, jaka kaszka, i dlaczego to takie drogie :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 05:29
  •  

#16482 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3063 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 18:54

Dziewczyna na gospodarkę To ja chyba w tej pianie a fotograf tylko mojego zlapal :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#16483 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2013 - 18:57

Dziewczyna na gospodarkę

a najpiękniejszy widok jest w alejce z artykułami dziecięcymi - 5 panów stoi, każdy z telefonem i się dopytują bo nie wiedzą jakie pieluchy, jaka kaszka, i dlaczego to takie drogie :P

Zapomniałaś jeszcze o kupnie podpasek, :P jak facet stoi i mówi zakłopotany, poproszę podpikole, bo mi się kurna herbata rozlała na stole. :lol:

#16484 Share scott11

scott11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 18:59

Dziewczyna na gospodarkę

Ja pierdziu, kolejny pan i władca myślący ze mieszkamy dalej w jaskiniach i popierdzielamy w skórach, super... nic się nie zmieniło do 21 wieku tylko nam się mózg zwiększył, wow :rolleyes: Płat czołowy to tylko chyba kobietom się zwiększył a facetom zmniejszył w takim razie bo dalej uważają że facet to je pan i władca i on to tylko polowanie i nic więcej :rolleyes: Ciekawie się robi :rolleyes:

A co tylko facet ma mieć niezależność i swój świat pewnie wg ciebie co? :rolleyes:

Dokładnie , obie płcie nie zmieniły się , zmieniło się tylko środowisko . To nasza kultura tzw. zachodnia próbuje zmieniać rzeczy których tak naprawdę zmieniać się nie da . Często próbujemy z naszej zachodniej perspektywy gorzej oceniać inne np. islam . Tak serio nie ma gorszych , są po prostu inne . Kobieta w islamie jak jest mądra to i mąż wiele jej nie zaszkodzi . Widzicie nie raz jak tamte panie często chodzą obwieszone złotymi łańcuszkami , etc. . I nie raz bywa tak , że mąż , choć wedle tamtej wiary ma prawo wyrzucić żonę za drzwi , nie zrobi tego . Bo właśnie ta żona jest wszystkim co posiada .
Nie przemawiają do mnie słowa typu: ma mieć , po prostu powiedz chce . Bo to tak brzmi jak ma jeść , pić albo spać . Nikt nikogo do niczego nie zmusi .
Chcemy aby dymek leciał z naszego domowego ogniska , czy szukamy nowych na ogół niepotrzebnych wrażeń ?

#16485 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:00

Dziewczyna na gospodarkę no bo kobiety sa do garow

#16486 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:01

Dziewczyna na gospodarkę @WodnyElf coś w tym jest ale Ja już swojego tak wyszkoliłam że nie ma z tym problemów, początkowo to nawet nie chciał chodzić na zakupy bo twierdził że jak coś kupi to i tak będzie żle, także szukaj takiego który nie jest obyty w tych sprawach taki najlepszy ,bez urazy do innych panów

#16487 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2013 - 19:02

Dziewczyna na gospodarkę Za to Cię @szmergiel chyba zlinczują. :P :lol:

#16488 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:05

Dziewczyna na gospodarkę

[/size]
Zapomniałaś jeszcze o kupnie podpasek, :P jak facet stoi i mówi zakłopotany, poproszę podpikole, bo mi się kurna herbata rozlała na stole. :lol:

O to jest też piekne - ten rumieniec, to zakłopotanie, ten problem jak ręką zabrać takie opakowanie :lol:

Często próbujemy z naszej zachodniej perspektywy gorzej oceniać inne np. islam . Tak serio nie ma gorszych , są po prostu inne . Kobieta w islamie jak jest mądra to i mąż wiele jej nie zaszkodzi .

Hahahaha w zyciu nie słyszałam większych głupot :lol: Odkąd kobieta ma jakiekolwiek prawa w rzeczywistości w islamie?! :rolleyes: hahahaha dooooobre ^^

#16489 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3063 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:05

Dziewczyna na gospodarkę

no bo kobiety sa do garow

Chyba czlowieku zyjesz w XIXwieku
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#16490 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:07

Dziewczyna na gospodarkę @MAT912 kolega@szmergiel przesadził, to niby kobiety w jego oczach to pospolite kury domowe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16491 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2013 - 19:07

Dziewczyna na gospodarkę Po co pisze takie rzeczy.
Z takim podejściem do życia i płci pięknej to zostanie sam na stare lata :P

#16492 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:11

Dziewczyna na gospodarkę tak jak pisalem wczesniej do garow i ewentualnie do miotly ,bron boze do odkurzacza ,tyle tam kabli i jeszcze warczy przerazliwie

#16493 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:11

Dziewczyna na gospodarkę

no bo kobiety sa do garow

Bo co? umrzesz jak sam sobie jedzenie przygotujesz?

@WodnyElf coś w tym jest ale Ja już swojego tak wyszkoliłam że nie ma z tym problemów, początkowo to nawet nie chciał chodzić na zakupy bo twierdził że jak coś kupi to i tak będzie żle, także szukaj takiego który nie jest obyty w tych sprawach taki najlepszy ,bez urazy do innych panów

Ja szukam takiego który się na tym zna jak mój tata ;)

#16494 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:13

Dziewczyna na gospodarkę Co do tych garków ostatnio byłam na takim pokazie i tam były przepiękne za ponad 9 tys och przy takich gotowanie to sama przyjemność ;D Ustawiało się z nich takie wieże i wszystko to zdrowe gotowanie na parze ! :)

Edytowany przez Heidi88, 29 listopad 2013 - 19:15.

#16495 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2013 - 19:15

Dziewczyna na gospodarkę Elf, a chciała byś takiego męża, który by Cię chciał upodobnić na siłę jak jego mama? dopiero nie dawno o takich pisałem komuś. Jeżeli tak będziesz stawiać sprawę i zawsze porównywać jak by to tata zrobił, to nie utrzymasz faceta przy sobie, to samo jak facet tylko w mamusię wierzy, to jest gehenna dla tej drugiej osoby.

#16496 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2013 - 19:17

Dziewczyna na gospodarkę Heidi, zaraz Cię tu zjedzą inne Panie. Dla wielu z nich gotowanie nawet w tak wymyślnych i cennych naczyniach jest jak życie ze złotym łańcuchem u szyi :P

#16497 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:17

Dziewczyna na gospodarkę Mat nie ze mną takie numery -_- już dwóch nawet próbowało ale wodniaki zbyt cenią wolność i swobodę by to mogło się udać :lol:

#16498 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2013 - 19:22

Dziewczyna na gospodarkę No właśnie Elfunia, zmień podejście, każdy człowiek jest inny, a inny to nie znaczy zaraz że gorszy. Wolność wolnością, tylko jeżeli ta wolność Ci się już znudzi, to możesz coś przespać.

#16499 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:24

Dziewczyna na gospodarkę Cóż ja tam czuję się spełniona w roli pani domu, na pewno dużo bardziej niż jak musiałam jako pracownik biurowy robić kawę szefowi i jego gościom do tego promiennie się uśmiechając na siłę że jaka to dla mnie przyjemność. Nie wiem czy elfie chodziło Ci o wodniki ale to mój znak zodiaku :P

Edytowany przez Heidi88, 29 listopad 2013 - 19:26.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16500 Share scott11

scott11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:26

Dziewczyna na gospodarkę

Banan to tak sam, bez Ciebie jest?? :huh:

A co do polowania czyli zdobywania jedzenia to w dzisiejszych czasach większość facetów uważa że albo jedzenie samo się pojawia w lodówce albo jak już pójdzie z kartką na zakupy do sklepu samoobsługowego to widzi się i słyszy ciekawe scenki np. jak cały regał duży i szeroki z mąką tortową a pan zdenerwowany stoi obok i do telefonu mówi że nie ma takiej mąki, on jej tyle szukał a jej ni ma :P albo dopytuje jaki ser,no bo ma na kartce ale tu tyle serów że on nie wie, aha ma pisać na nim "gouda" aha to jeszcze popatrzy :P a najpiękniejszy widok jest w alejce z artykułami dziecięcymi - 5 panów stoi, każdy z telefonem i się dopytują bo nie wiedzą jakie pieluchy, jaka kaszka, i dlaczego to takie drogie :P

No tak jak sądziłem nic się te kobiety nie zmieniły .
Tak będzie funkcjonował mężczyzna wychowywany przez samą mamusię , ciotunię i do tego jeszcze może być babcia . Pójdzie do szkoły i kogo tam spotka - Panią nauczycielkę . Dopiero w gimnazjum jak dobrze trafi to w końcu pierwszy meżczyzna - Pan wuefista . Ten też nie zawsze jest dobrym wzorcem męskości . ;)