Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

35831 odpowiedzi na ten temat

#16041 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 16 listopad 2013 - 23:37

Dziewczyna na gospodarkę Oliwka 3latka taki maly szkrabek

Edytowany przez banan575, 16 listopad 2013 - 23:41.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 13:13
  •  

#16042 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 16 listopad 2013 - 23:41

Dziewczyna na gospodarkę pięknie i jak wyjątkowo :wub:

#16043 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 16 listopad 2013 - 23:44

Dziewczyna na gospodarkę Moj takie imie wybral, I widzicie mamy, prace dziecko ale zawsze znajdziemy czas na wypad na impreze zeby potanczyc.

Nie tylko praca. Trzeba troszke uzyc w tym zyciu co nie co. :rolleyes:

Edytowany przez banan575, 16 listopad 2013 - 23:45.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#16044 Share pedro2

pedro2

Kupię zgrabiarkę 1 karuzelową krone pottinger vicon claas kuhn

• Members
  • PipPipPip
  • 1716 postów

Napisany 17 listopad 2013 - 00:29

Dziewczyna na gospodarkę

ja tam wierzę w przeznaczenie niestety nie mam na tyle cierpliwości żeby czekać aż mój los się sam odmieni i trochę mu pomagam ^^

Dzisiaj miałem okazję się przekonać co do tego przeznaczenia jak z nim jest... :P
Byłem na stacji benzynowej zatankowałem i widzę że za mną podjechała naprawdę fajna kobitka :D więc myślę odjadę po co ma czekać odjechałem widziałem że nie mogła poradzić sobie z korkiem od wlewu podszedłem odkręciłem (gadka szmatka, uśmieszek :D) zatankowałem jej, ona również postanowiła odjechać bo z tyłu kolejka się ustawiła (długo zeszło zanim zalałem za 100 zł nie mogłem się napatrzeć :P) nie mogłem przepuścić okazji pomyślałem poczekam zagadam może chociaż numer zdobędę chciała przejechać dalej między moim samochodem a słupem dobrze jej to szło do momentu aż zahaczyła swoim lusterkiem moje które wypadło z zatrzasku i pękł plastik odjechała podbiegła zaczęła przepraszać chciała zapłacić od razu ale poszliśmy zapłacić za paliwo po wyjściu wsiedliśmy do mojego samochodu gadaliśmy chyba z 20 min o wszystkim powiedziała że wiąże swoją przyszłość z gospodarką że szuka cielaków do odchowania a ja chcę sprzedać więc się dogadywaliśmy w końcu spytała "To ile za te lusterko?" ja na to że wystarczy że się umówimy na dziś wieczór albo nr telefonu :D ona tylko się uśmiechnęła i pokazała mi obrączkę na palcu :ph34r: zaślepiony jej urokiem wcześniej nie zauważyłem, normalnie poczułem jakby życie ze mnie uciekło jakbym dostał w twarz od Khalidow'a :P
I od dzisiaj nie wierzę w żadne przeznaczenie są tylko przypadki :P

#16045 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. samochody, pszczelarstwo- trochę hobby trochę zawód

Napisany 17 listopad 2013 - 00:44

Dziewczyna na gospodarkę

Chyba Tobie żona piwo przynosi ? ;) Ja ,aż taka wspaniała nie jestem . ^^
A mecz ...Co tu oglądać ,jak z góry zna się wynik ...Dajcie spokój ... :ph34r:
Edit:
PS: Jak jeszcze nie masz żony ,to całkowicie masz złe wyobrażenie jak to jest z tym przynoszeniem piwa. :D

@meg5 Czułem że zareagujesz na mój post. Chyba masz mnie za jakiegoś cieniasa, co tylko siedzi i woła na swoją kobiete by latała koło mnie :) Napisalem w formie zartu z tym piwkiem. No nie mam zony, a nawet gdybym miał to potrafie koło siebie ogarnąc i nie potrzebuje by mi usługiwała.

Edytowany przez twix123, 17 listopad 2013 - 00:46.

#16046 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1625 postów

Napisany 17 listopad 2013 - 07:52

Dziewczyna na gospodarkę Twix123 ,miałeś przeczucie ,że zareaguje na Twój post ? :rolleyes:
Ja też, to żartobliwie napisałam i nie mam Cię za cieniasa ,bo Cię nawet nie znam ,a co dopiero taką niepochlebną ocenę Ci wystawić . -_-
Chciałam pożartować co żona winna robić ,tylko tyle ... ;) Może bym się poprawiła trochę ... :rolleyes:
Miłej niedzieli i bez takich brzydkich myśli ;) :P

#16047 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 17 listopad 2013 - 11:22

Dziewczyna na gospodarkę a jaka powinna być kobieta żeby tak zauroczyć??

#16048 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 17 listopad 2013 - 12:15

Dziewczyna na gospodarkę Jak dobra kawa gorąca ,mocna i słodka :D

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha 

#16049 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 17 listopad 2013 - 12:43

Dziewczyna na gospodarkę mocna żeby ciężary podnosiła ? :)

#16050 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 17 listopad 2013 - 12:52

Dziewczyna na gospodarkę Nie zaszkodzi, :D ale to raczej chodzi o siłę charakteru

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16051 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 17 listopad 2013 - 12:58

Dziewczyna na gospodarkę właśnie też zastanawiam się nad tym słowem mocna o co chodzi :huh:

No nic kochani wczoraj zaliczyłam największą wtopę jaką można sobie wyobrazić w rozmowie o pracę. Jak wiecie staram się o robotę przy bydle no i wczoraj miałam rozmowę w sprawie pracy i pytam Gospodarza czy krowy są na łańcuchach i on że w tej chwili tak, nie ma innej możliwości... i ja się tak stresowałam i tak mi zależało dobrze wypaść i chciałam powiedzieć coś mądrego że niby jestem obeznana w temacie palnęłam że mogłabym przydać się mu w rozmasowywaniu zdrętwiałych karków. :wacko: Nie wiem dlaczego to powiedziałam gościu aż zaniemówił z mojej głupoty :unsure: a później zapytał jak z dojeniem a ja że yyy eee "że mam pewien problem bo nim założę "tą taką rurkę" na strzyka to za dużo powietrza mi wsyśnie i odpada" masakra jakaś - zamiast w temacie dziewczyna na gosp powinnam się doszkolić w innych tematach eh, w ogóle tak nakłamałam co to ja nie potrafię robić traktorem, turami, i jaka jestem silna że mogę bele przenosić że normalnie padnę jak odezwie się dzisiaj. Ja pierdziele człowiek zawsze zrobi z siebie kretyna w takich sytuacjach stresowych -_-

Edytowany przez Heidi88, 17 listopad 2013 - 13:05.

#16052 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2013 - 13:12

Dziewczyna na gospodarkę Najbardziej ta rurka mnie rozbawiła, mi nie zasysa powietrza :lol: a tak poważnie wystarczy zagiąć mocno wężyk doprowadzający do kubka udojowego i nie wciągnie powietrza, ajajajajaj nie ładnie tak kłamać, bo to i tak wyjdzie. Trzeba było się najpierw nas zapytać. :P

#16053 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 17 listopad 2013 - 13:20

Dziewczyna na gospodarkę no tak ale jak jedna ręką trzymam za pulsator 2 za ... kubek i tak zginam później prostuję brakuje mi jeszcze 2 rąk :( umiem jeździć traktorem tylko trzeba mi go odpalić wcisnąć sprzęgło i wrzucić jedynkę przynajmniej w tym co ja jeździłam wszystko tak ciężko chodziło o boże jak mnie nie przyjmie to się zapłaczę a jak mnie weźmie i zobaczy moje umiejętności to on chyba zacznie nade mną płakać :unsure:

#16054 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2013 - 13:24

Dziewczyna na gospodarkę Jedną ręką trzymasz za kolektor, a drugą za kubek. Kubek podniesiony w górę zaginasz , a pozostałe wiszą do dołu i jak dosuniesz do strzyku to lekko rozprostowujesz i wciągnie samo, i tak kolejno pozostałe, najlepiej zaczynać podłączać strzyki te po przeciwnej stronie, potem te bliższe, rozumiem że kierownicą umiesz kręcić? :P

#16055 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 17 listopad 2013 - 13:53

Dziewczyna na gospodarkę Mat. Pulsator jest przy konwi, a to jest kolektor http://www.sklep-gre...4_1357563135026 ;)
Zakładanie to prosta czynność o ile krowa ma wysokie zawieszenie i nie ciąga wymiona po posadzce. Mama ma dwie niskie krowy i zakładanie aparatu sprawia mi u nich problemy.

Edytowany przez samczyk1991, 17 listopad 2013 - 13:56.

Wieczny kawaler ;)

#16056 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2013 - 14:14

Dziewczyna na gospodarkę Fakt przejęzyczyłem się, ale myślałem o kolektorze, już kupę lat nie mam krów.

#16057 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 17 listopad 2013 - 14:18

Dziewczyna na gospodarkę kolektor, konwia, pulsator, doprowadzający kubek udojowy mówicie tak do mnie jeszcze a wyjdę na ludzi :D

#16058 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 17 listopad 2013 - 14:20

Dziewczyna na gospodarkę Zapraszam na wspólny udój :P
Wszystko pokarzę, wyjaśnię, a i kolację przygotuje ;)

Edytowany przez samczyk1991, 17 listopad 2013 - 14:21.

Wieczny kawaler ;)

#16059 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2013 - 14:24

Dziewczyna na gospodarkę Heidi jak najbardziej może skorzystać z zaproszenia, mam nadzieję że mi nie robisz takich propozycji. :P :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16060 Share pedro2

pedro2

• Members
  • PipPipPip
  • 1716 postów

Napisany 17 listopad 2013 - 16:50

Dziewczyna na gospodarkę Heidi musisz się podszkolić :P tutaj mam jakiś filmik :D