Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

38120 odpowiedzi na ten temat

#15841 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4098 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 13:07

Dziewczyna na gospodarkę Widocznie mało jeździsz, albo twoje miasto jest malutkie. U mnie np na głównej ulicy w Szczytnie jest zakaz ruchu ciągników, pojazdów zaprzęgowych i czegoś tam jeszcze, także zakazy istnieją. Co do żartu to znam się na żartach i lubię sobie żartować, ale poziom merytoryczny ostatnich stron był zbliżony do rozmowy gimnazjalistów czy meneli spod sklepu i daleko było im do żartów. Niektóre teksty jak "...pokaż nam swój ogródek..." były niesmaczne i ni bronic się, że każdy chciał zobaczyć kwiatki i warzywa, bo wasze skojarzenia były jednoznaczne.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 05:01
  •  

#15842 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 13 listopad 2013 - 13:44

Dziewczyna na gospodarkę W Opolu zakazów nie ma. W promieniu do 100km. jedyny zakaz poruszania się pojazdów wolnobieżnych jest na autostradzie...
EDIT:
Co do żartów - ja tego ogródka jak i pługów za żart też nie uznaję, podobnie jak żarty i kawały o Hitlerze i Żydach, gdyż te z kolei nie tyle, co są niesmaczne, to jeszcze naśmiewają się z ludzkiego cierpienia i śmierci człowieka. Ja zawsze mówię: "Chcesz się śmiać z czyjegoś nieszczęścia - pośmiej się z samego siebie" - można doszukiwać się w tym cytacie wieloznaczności, a nawet jest to co dla niektórych wskazane, a w szczególności dla tych, dla których pojęcie "godność człowieka", "godność kobiety", "poszanowanie dla własnego ciała" - jest też zabawne, albo obce. Przepraszam za mocne słowa, ale może do kogoś one dotrą...

Edytowany przez wdaniel, 13 listopad 2013 - 13:52.

#15843 Share pedro2

pedro2

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka.

• Members
  • PipPipPip
  • 2248 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 16:21

Dziewczyna na gospodarkę wdaniel wiem dobrze że te słowa :

Przepraszam za mocne słowa, ale może do kogoś one dotrą...

były skierowane do mnie chcesz się odegrać ale mnie to nie rusza bardziej bawi :P Możesz nie uznawać tego za żart a ja uznaję i już uszanuj to tak samo jak ja szanuje Twoje zdanie... taj jak napisałeś jednego coś bawi drugiego irytuje i jest ok @Bystra ze mnie zażartowała i się nie obraziłem a czy Ciebie koleżanko @Bystra uraziły moje żarty??

''a nawet jest to co dla niektórych wskazane, a w szczególności dla tych, dla których pojęcie "godność człowieka", "godność kobiety", "poszanowanie dla własnego ciała" - jest też zabawne, albo obce.''

Pytanie do pań @banan, @bystra, @baziula czy poczułyście się urażone bądź jakoś dotknięte moimi wypowiedziami?? (wyjaśnimy sprawę) bo jak widać kolega wdaniel poczuł się zgorszony i urażony a więc PRZEPRASZAM kolegę ;) piszę to tylko i wyłącznie żeby wyjaśnić sprawę nie prowokuje do kłótni nie mam na to ochoty ;)
Thomas 2135 Niech się panie wypowiedzą czy poczuły się urażone bo to co Ci się wydaje "menele spod sklepu itp" tymi słowami obrażasz userów którzy uczestniczyli w tej dyskusji... Pozdrawiam

Edytowany przez pedro2, 13 listopad 2013 - 18:56.

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

#15844 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 16:41

Dziewczyna na gospodarkę Thomas2135 Twój post przywraca we mnie wiarę w mężczyzn. :)

Don Pedro czemu mnie wykluczyłeś z dyskusji może ja się poczułam urażona Twoimi wypowiedziami? :P

Edytowany przez Heidi88, 13 listopad 2013 - 16:46.

#15845 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 18:36

Dziewczyna na gospodarkę @pedro2 nie uraziły mnie twoje żarty nawet przeciwnie rozbawiły a jeśli kolegów @wdaniel i @Thomas2135 i innch uczestników tego forum uraziły nasze wypowiedzi to przepraszam chociaż nie wiem za co i nie wydaje mi się że coś złego w tym było i jeżeli @wdaniel uważa że nasze żarty godzą w godność człowieka i brak poszanowania dla własnego ciała to mocne słowa wypowiada i chyba ich do końca nie przemyślał bo ta wypowiedz mnie obraża bo ja nikogo nie obrażam i nie latam z gołą d*pą po AF ani nigdzie indziej
A po za tym temat ogórków i ogródków dawno się skończył to po co do tego było wracać, ale koledzy są tacy skrupulatni że wszystkie posty uważnie czytają i muszą skomentować a wydawało mi się że mamy wolność słowa

#15846 Share pedro2

pedro2

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka.

• Members
  • PipPipPip
  • 2248 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 19:11

Dziewczyna na gospodarkę Heidi rozmawialiśmy o tym na gg ;)
Dokładnie @Bystra dyskusja dawno skończona ale @wdaniel nie przepuści żadnej okazji żeby mi dokopać po ostatniej sprzeczce chociaż nie pisze bezpośrednie do mnie to wiem że o mnie chodzi... Kolego przenieśmy się może na priv, tak jak zrobiła @Heidi jak masz coś do mnie nie musimy prać brudów tutaj na forum...
A poza tym nikt mi nie zabroni pisać tutaj i wszystko było w temacie DZIEWCZYNA (o kobietach była dyskusja) NA GOSPODARKĘ (oranie, koszenie, siew pielęgnacja ogródków) :P Ja traktuje to z dystansem na luzie w realu nigdy bym się nie odważył tak rozmawiać z kobietą ale to jest forum kategoria HydePark więc ''luźne gadki'' Kończę temat @wdaniel jeśli masz mi coś do powiedzenia pisz na priv...

Edytowany przez pedro2, 13 listopad 2013 - 23:37.

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

#15847 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 19:16

Dziewczyna na gospodarkę Tak czy inaczej żaden inny wątek jak o tych Waszych ogrodach w tak szybkim czasie nie rozkręcił tematu ja ten a i ilu użytkowników się zaczęło udzielać :)

#15848 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3066 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 19:31

Dziewczyna na gospodarkę

Pytanie do pań @banan, @bystra, @baziula czy poczułyście się urażone bądź jakoś dotknięte moimi wypowiedziami??

Ja np na nikogo sie NIE obrazam, Mamy tu forum kazdy jest z innej czesci polski, kazdy ma inne poglady, kazdy jest inaczej wychowany, a tu na forum mozna posiedziec wieczorem porozmawiac wyrazic swoje spostrzezenia posmiac, albo i sie ............ :D

Mnie nawet @szmergiel nie urazil. :D

@Heidi jak fajni faceci i szybko zaczaja temat to i sie udzielaja. Jak to przyslowie mowi JESTES W STADZIE WRON TO KRACZ JAK ONE; :D

Edytowany przez banan575, 13 listopad 2013 - 19:34.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15849 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2646 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 19:47

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli komuś temat nie odpowiada to po co czyta a potem wypisuje że kogoś obraża ,trzeba do wszystkiego podchodzić z dystansem ,a skoro na forum pojawili się wykształceni inteligenci to niech zaproponują ciekawy temat co by menele i gimnazjaliści mogli poczytać.No koledzy do dzieła.

#15850 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3066 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 19:53

Dziewczyna na gospodarkę A my @Tomcio i reszta ekspertow dostosujemy sie poziomem do danego tematu; Co nie??? :D

Edytowany przez banan575, 13 listopad 2013 - 19:54.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15851 Share SOKAN

SOKAN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę Czytam czasami co za banialuki tutaj wypisujecie, i tak. Każdy jest z innej gliny lepiony i inaczej lepiony, dlatego jednemu się podoba temat ogródków a drugiemu się mniej podoba. I chyba tak musi być na tym świecie, musi być trochę kolorowo. Bo co by było jak byśmy wszyscy tak samo podchodzili do danego tematu ? Po prostu nie było by o czym gadać czy tam pisać. Mnie akurat temat ogródków na chwilę rozbawił, jednak na dłuższą dyskusję zaczynał mnie nie przypadać do gustu.
I zauważyłem coś ciekawego. Otóż zawsze faceci są postrzegani jako erotomani, a tu proszę koleżanki są nic nie gorsze w te klocki

#15852 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2646 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę Oczywiście bananku i mam nadzieje że sprostamy wysokiemu poziomowi :D ,no i podstawa musi być też wesoło.

#15853 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3066 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę @Tomcio ale wielcy inteligenci boja sie rozmawiac z nami a to dlatego ze jest takie przyslowie.

NIE DYSKUTUJ Z I.... BO CIE SPROWADZI DO SWOJEGO POZIOMU A POTEM POKONA DOSWIADCZENIEM; :D :D :D :D :D :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15854 Share DAMIANT25

DAMIANT25

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę A ja tam lubię poczytać wasze wypowiedzi i od razu uśmiech pojawia się na twarzy. trzeba podhodzic do wszystkiego na luzie bo się zeświruje. Takie jest moje zdanie.

#15855 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4098 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę @Bystra jak nie oczekuję od nikogo przeprosin, bo Ty zdaje się dystansowałaś się od tego tematu. Osobiście też mnie to nie dotknęło, tylko temat wydał mi się jakby nie na miejscu i nie w takim miłym towarzystwie. Tak jak @Sokan przez pierwsze kilkanaście postów śmieszyło a późnij to już każdy wie jak było. Nie mam co się tłumaczyć. Mogę przeprosić za swoje teksty o panach spod sklepu.
Chcecie nowego tematu? Czytam ten wątek od dawna, ale nie pamiętam, żeby był poruszany. Otóż moi drodzy chodzi o "swatanie" ludzi. Kiedyś to było niemalże normą, choćby pokolenie naszych rodziców. Mówią w wielu programach dokumentalnych, że to chemia łączy ludzi a dokładniej ich zapach. Co jednak powiecie o takich swatanych małżeństwach. Osobiście znam 2 bliskie mi przypadki. Na początku był kuzyn a on miał nowego kumpla. Kumpel zaś miał siostrę, więc poznał ich ze sobą. Ona przyzwoicie ładna on ze sporą nadwagą a mimo to są razem już chyba ok 6 lat. Mieszkają wspólnie.
Drugi przypadek bliższy mi to mój brat. Pracował i pracuje w tartaku Ikei a wraz z nim wiele innych osób. Jak to wszystko się zaczęło nie wiem, bo nie pytałem a on pewnie by nie dopowiedział, bo jakoś tak się stało, że w rodzinie nikt z nas nie jest zbyt wylewny. Fakt jest, że znają się też ok 6 lat. Od 2 lat są małżeństwem a od czerwca rodzicami. Ja jestem ojcem chrzestnym :D . Mają wspólne mieszkanie i dogadują się mimo, że każde ma swój charakter. Moim zdaniem jeśli trafią na siebie normalne, inteligentne osoby, które potrafią rozmawiać o swoich problemach to nie widzę powodu dlaczego związek nie miałby przetrwać.
Kiedyś usłyszałem chyba w filmie, jednak miało to rację..."żeń się, miłość przyjdzie z czasem"
No to się rozpisałem, ale dawno chciałem poruszyć ten wątek. A teraz czy wy znacie jakieś szczęśliwe przypadki swatania i jakie jest wasze zdanie na ten temat.

#15856 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę hmm pary które znam poznały się zazwyczaj albo przez internet albo w barze hmm ja raz ustawiłam moją koleżankę z moim kolegą ale to była totalna porażka, on nic nie mówił był taki nieśmiały a ona cały wieczór przegadała i tak się tym stresowała że on nic nie gada - bała się martwej ciszy, że aż spiła się na tej randce :ph34r: Później też chciałam swatać jedną parę on ją zabrał na swoją studniówkę i tak się stało że dosypali mojej koleżance narkotyki do szampana i straciła przytomność (to było ich pierwsze spotkanie) więc też raczej za dobrze to nie wyszło. Słaba ze mnie swatka.

Osobiście poszłabym na to bez 2 zdań z pocałowaniem ręki gdyby ktoś wybrał mi męża i kazał się żenić :D najlepiej żeby to zrobili rodzice bo ja sama chyba nie wiem co jest dla mnie dobre i odpowiednie :unsure:

#15857 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 21:18

Dziewczyna na gospodarkę Koleżanko banan trafne przysłowie a jeśli komuś dany temat nie odpowiada to niech nie bierze w nim udziału i cała filozofia a nie po tygodniu mieszać ludzi z błotem a po za tym każdy temat robi się kiedyś nudny nawet te rozpoczęty przez wybitnych naukowców
@Thomsa2135 każdy żart ma swoją granice ale jeśli nikogo nie obraża ani nie poniża to chyba nie ma się czego czepiać a o swataniu jak się mówi w dzisiejszych czasach to u młodzieży budzi śmiech bo to tylko w czasach naszych rodziców a czy zapoznawanie się przez kolegów lub koleżanki to nie swatanie?

#15858 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2646 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę Mnie swatanie (swatki jak nazywano dawniej)kojarzy sie z biurem matrymonialnym tylko dziś w erze komputerów jest to na większą skalę ,dziś nie wydaje mi się to złą rzeczą ponieważ każdy samotny ratuje się jak może aby nie być samemu ,dobieramy się samemu wg, gustów zainteresowań potrzeb bez przymusu ale dawniej jak rodzice wybierali lubą lub odwrotnie mogło to być porażką do końca życia ,kierowani statusem społecznym lub bogactwem(posagiem) skazywali młodych na miłość platoniczną lub cierpienie .

#15859 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 21:50

Dziewczyna na gospodarkę Moja koleżanka z liceum pod namową rodziców znalazła chłopaka, a raczej oni jej znaleźli z odpowiednim statusem materialnym ect. Zaraz po ukończeniu szkoły średniej wzieła z nim ślub. Rodzice wszystko im wyszykowali. Pojawiło się nawet dziecko z tego małżeństwa. Efekt? Kochanek parę lat po ślubie, walka o dziecko, nie dbanie o dziecko ze strony matki, utrudnianie kontaktów z dzieckiem ojcu... więc lepiej niech się rodzice nie mieszają i nie decydują bo tylko z tego same nieszczęścia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15860 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3066 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 21:55

Dziewczyna na gospodarkę A najgorsze w tym wszystkim jest to ze jak mlodzi sa razem a jedno z nich slucha swoich rodzicow a nie meza lub zony
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze