Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

37298 odpowiedzi na ten temat

#15681 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1013 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 06 listopad 2013 - 15:21

Dziewczyna na gospodarkę Można wyglądać pięknie a zarazem przyzwoicie i skromnie.Wyzywający wygląd to pojęcie względne:dla jednego dziewczyna w pięknej mini "mormalnej długości"to już wyzywający wygląd,dla drugiego mini takiej długości że widać majtki,stringi lub ich całkowity brak to normalny wygląd i nie widzi w tym nic złego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 22:29
  •  

#15682 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 15:24

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli chodzi o strojenie się żyjąc na wsi to nie jest to dobrze odbierane przez mieszkańców :unsure: pomijając starych dziadków :PNa wsi nie ma ani clubów, pubów, restauracji itp miejsc gdzie można się wyszykować. :unsure: Ja osobiście całe dnie spędzałam w oborze a kiedy już miałam pretekst żeby wyjść to zawsze starałam się ładnie wyglądać. Choćbym jechała zawieść coś na pole to zawsze wystrojona i tylko te miny mijających mnie kobiet w kapciach przy płocie patrzące na mnie jak na kosmitkę. A może to zależy od wsi hmm -_-

Jak mój gospodarz jechał do innej wsi po słomę kiszonkę itp mówię proszę weź mnie ze sobą i on ok ale pod warunkiem ze się nie pomalujesz i ubierzesz normalnie (czyli w dresy - włosy związane) i zawsze wojna bo kiedy dla mnie to był wypad miesiąca ! Chciałam ładnie wyglądać a on tylko że ja chcę się podobać tamtemu gospodarzowi ufff ^ ^ I bardzo dobrze że mnie wtedy zabrał bo policja zatrzymała go za spaloną żarówkę w światłach i rozbite plastikowe osłonki na nich. I mówię do niego widzisz dzięki mnie nie dostałeś mandatu i nie poszedłeś siedzieć :P ale on na to że gdyby nie to że baba w traktorze to w ogóle by go nie zatrzymali ^ ^

Edytowany przez Heidi88, 06 listopad 2013 - 16:21.

#15683 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 17:10

Dziewczyna na gospodarkę

Wzrokowiec wzrokowcem ale przekładanie dużego biustu nad rozum to już przegięcie -_-

Droga koleżanko, osobiście nie lubię dużych biustów, tzn. za dużych.... Poza tym skończ z tym przesądem ze mężczyźni przedkładają duże cycki nad rozum bo dla nas liczy się całokształt. Biust zasłania świat chłopcom w gimnazjum, a nie dojrzałym mężczyznom.
Mój ojciec zawsze powtarzał: "synu, nigdy nie patrz na nogi bo nogi i tak pójdą na bok, patrz na twarz :D"
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

#15684 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2013 - 17:37

Dziewczyna na gospodarkę

Na wsi nie ma ani clubów, pubów, restauracji itp miejsc gdzie można się wyszykować. :unsure:

Co to za jakieś stereotypy? Sporo jest wsi w mojej okolicy gdzie są te niby nie istniejące Twoim zdaniem miejsca ;[ Nie ma ich w każdej wsi, ale nie ma co ich tak generalizować

#15685 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 17:47

Dziewczyna na gospodarkę Kristofer toż to pisze że zależy od wsi. I to nie jest stereotyp że jak jeden jest sklepik postawiony pod którym wiadomo kto stoi to wszystko. Ale dużo zależy od władzy i mieszkańców, bo jak są przedsiębiorczy i pomysłowi to zaraz się zbiorą i jakąś atrakcję wymyślą :) Wieś wsi nierówna :P

#15686 Share pedro2

pedro2

Kupię zgrabiarkę 1 karuzelową krone pottinger vicon claas kuhn

• Members
  • PipPipPip
  • 1827 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 18:21

Dziewczyna na gospodarkę

Nie wyklucza ;) Mówi ci coś: "stopniowanie"? Podpowiem - nie ładne, lecz wspaniałe :D

Aha teraz rozumiem o co chodzi :P Żebym się zakochiwał w każdej dziewczynie którą zobaczę to bym się raczej wykończył Heidi musiałaby mnie zafascynować czymś innym nie tylko wyglądem a wtedy kto wie :D

przyciągnij wyglądem a zatrzymaj charakterem :)

Ja w to nie wierzę osobiście że mężczyzna przy wyborze kobiety do poważnego związku miałby sugerować się tylko jej wyglądem. To jest jakiś mit albo faktycznie może występować to zjawisko w życia np gwiazd sportu, aktorów może i tak jest ale zejdźmy na ziemię. Fakt faktem faceci lubią nacieszyć oko kobietami, które zostały wykreowane jako wzór kobiecości np w/w Luxuria, jednak wiążą się z normalnymi, naturalnymi dziewczynami. Nawet patrząc na moich kolegów zawsze na dyskotekach podrywali i uwodzili dziewczyny wątpliwej reputacji nie wiem czy to jakieś były zawody czy jak to rozumieć, ale to im minęło i teraz statkując się powybierali na partnerki fajne porządne dziewczyny żadne sexbomby. :P

A nawet jeśli kobieta ma jakieś walory to wychodząc z nią każe je jej ukryć typu: "zmień bluzkę, bo masz za duży dekolt", "zapomnij że wyjdziesz w takiej krótkiej sukience", "przebierz te szpilki są za wysokie", "idź umyj twarz masz pół tony tapety jak Ty wyglądasz"

Także chyba najlepsze są naturalnie piękne i skromne dziewczyny, które stroją się i ukazują swoje walory tylko i wyłącznie dla swojego partnera w domu :P

Tutaj akurat się zgadzam popatrzeć pobawić się z sexbombą tylko dla przyjemności ok ale związek z osobą typu pusta lalka która nie ma do zaoferowania nic poza dużym biustem fajnym tyłkiem itd. to jakaś porażka bo czas zrobi swoje uroda przeminie i zostanie sama pusta już nie lalka ;)
Kupię zgrabiarkę 1 karuzelową krone pottinger vicon claas kuhn

#15687 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 18:41

Dziewczyna na gospodarkę Och don Pedro czyżby "jedna noc to za mało, by dowiedzieć się " :P

#15688 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 18:42

Dziewczyna na gospodarkę A ja zawsze jak z moim wychodze to mam przygotowane wdzianko przez niego. :D Szpilki ,ponczochy kiecka itp :D A potem tak lezie za mna i na moj tylek patrzy :lol:

Ale jakby nie patrzec to kobieta sie stroi dla swojego faceta :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15689 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2013 - 18:49

Dziewczyna na gospodarkę

Kristofer toż to pisze że zależy od wsi

Nie zauważyłem takiego zapisu.

Ale jakby nie patrzec to kobieta sie stroi dla swojego faceta :rolleyes:

Niby tak, ale jak dopiero szuka faceta dla siebie to stroi się dla wszystkich, nawet dla samej siebie.

#15690 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 18:57

Dziewczyna na gospodarkę Te co sie stroja dla wszystkich to takie najlepiej unikac. :D Bo to sa takie kobiety przelotowe

Najlepiej wziasc brzydkie kaczatko i z niej zrobic pieknego labedzia. :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15691 Share kris19870816

kris19870816

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 19:07

Dziewczyna na gospodarkę Dobre to jest .
Gdy dowiedziały się, że jest droższy od BMW

http://jajco.pl/view/4827/

#15692 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2013 - 19:09

Dziewczyna na gospodarkę

Najlepiej wziasc brzydkie kaczatko i z niej zrobic pieknego labedzia. :rolleyes:

Kiedyś było takie powiedzenie, Piękne kobiety zostawmy mężczyznom bez wyobraźni ;)

#15693 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 19:15

Dziewczyna na gospodarkę Ale pieknego labedzia nie takie proste jest zrobic. To trzeba umiec. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15694 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2013 - 19:20

Dziewczyna na gospodarkę Co my tu promujemy? Każda potwora znajdzie swojego amatora :huh: :D
Co do łabędzi, to nocą wszystkie są jednakowe ;) Czyli piękne.

#15695 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 19:27

Dziewczyna na gospodarkę W sumie tak , noca wyszystkie sa jednakowe , a po %% toz to prawie sa boskie cuda :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15696 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2013 - 19:59

Dziewczyna na gospodarkę

Jeśli chodzi o strojenie się żyjąc na wsi to nie jest to dobrze odbierane przez mieszkańców :unsure: pomijając starych dziadków :PNa wsi nie ma ani clubów, pubów, restauracji itp miejsc gdzie można się wyszykować. :unsure: Ja osobiście całe dnie spędzałam w oborze a kiedy już miałam pretekst żeby wyjść to zawsze starałam się ładnie wyglądać. Choćbym jechała zawieść coś na pole to zawsze wystrojona i tylko te miny mijających mnie kobiet w kapciach przy płocie patrzące na mnie jak na kosmitkę. A może to zależy od wsi hmm -_-

Na temat tamtej wsi to już znasz moje zdanie i ciesz się że IZAURA jest już uwolniona :P :lol: "Jak cię widzą tak cię piszą" jak byś źle wyglądała, to też by Ci obrobiły siedzenie, to już lepiej jak mają obrobić, to jak będziesz ładnie wyglądać. Pogadają i przestaną jak zobaczą, że jest ktoś pracowity, a jak wychodzi między ludzi to nie jak fleja.

#15697 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2474 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 20:12

Dziewczyna na gospodarkę banan racja, ale przypomniał mi się pewien dowcip ,spotyka się dwóch kolegów i jeden mówi do drugiego ;
Mam laski w aucie ale sam nie dam rady.
A ładne ?
Jak wypijesz to ładne.
Pokarzesz je ?
Pewnie zobacz sam.
Sorry ale tyle nie wypije. :P

#15698 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 20:20

Dziewczyna na gospodarkę @Tomasz wypic%% a potem pokochac sie cala noc z cud pieknoscia to pol biedy, gorzej jak rano wstaniesz a ta boska gwiazda bez makijazu stoi przed toba. :lol:

Edytowany przez banan575, 06 listopad 2013 - 20:32.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15699 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2474 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę I to tłumaczy ludzi na rauszu od rana :blink: :P .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15700 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę czasami tak trzeba, u nas to juz od 6rano przed sklepem stoja.

Ja zawsze bylam zdania ze pokazywac sie bez tapety, i jak taka ciebie dostrzega to wtedy mozna dla tej osoby uzyc mascary, a ona dziala cuda. :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze